Jump to content

puxflacet

Players
 • Content count

  1,435
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2829

About puxflacet

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

2 Followers

Recent Profile Visitors

3,415 profile views
 1. Kamufláže a jejich vzhled

  Některé historické kamufláže ve skutečnosti měly hodně křiklavé barvy. I když jednu barvu můžeme vyloučit - nevybavuju si, že by nějaká loď kdy měla na sobě nějaký odstín červené (vlastně krom britské mountbattenovské růžové - celá loď kompletně růžová - historické ) .Každopádně hodně kontrastní barvy, protože cílem je rozbít siluetu. Nejtypičtější kombinace byla černá a bílá. Ale víc než barvy mi vadí, že kamufláže za stříbrné jsou patternované (jako dlaždižky), což žádná námořní kamufláž nikdy nebyla. Hlavně Type 5 vypadá fakt dost nechutně. Toho by se hra podle mě měla určitě zbavit. Doporučuju juknout sem:
 2. Historické symboly

  takže to tu prostě ukončíme s tím že "je to smutné, ale nemužeme s tím nic dělat, tudíž si to prostě necháme líbit" a wg si bude vesele propagovat komunismus a my jim budeme dál posílat penízky... ok, já se nedivim. tohle je jen hra a podobné problémy nás akorát odvádí od důležitějších věcí jako jsou třeba winraty
 3. Historické symboly

  můžeš mi ukázat ty rozumný odpovědi? a já na nikoho neútočím proto, že je moderátor, ale třeba proto, že mě posílá k evropskýmu soudu, nebo třeba na nádraží...jako sorry, ale na podobný odpovědi fakt nedokážu bejt milej
 4. Historické symboly

  válečný lodě jsou moje hobby už od dětství a na podobnou hru jsem čekal ani nevim jak dlouho, ale stejně s ní nejspíš končim. všechny rozbitý lodě, bitevky spamující he, lodě vycucané z prstu apod. se daly přežít a jsou ve srovnání s timhle vpodstatě prkotiny. jenže tohle už daleko přesahuje samotnou hru. fakt netušim, jestli ty lidi z wg jsou tak pitomí, že si neuvědomujou, jak nevhodná je tahle jejich "politická korektnost", ale čím dál tím víc se mi zdá, že jsou tu nějaké páky, které tuhle symboliku do hry záměrně tahají. a to už fakt zkousávat nehodlám
 5. Historické symboly

  ježišmarja, kolikrát to tady eště budu psát. tohle neni o žádnym postoji ve světě, ale o postoji WG, kterej jde tvrdě proti všem možnejm symbolum ve hře, ale jedinej srp a kladivo je OK a dokonce asi úplně super věc. jo a díky, že mě posíláš na nádraží. když máš tak rád normalizaci, tak bych tě mohl odkázat do číny, severní korey, nebo laosu, aby sis podobný "normalizace" pořádně užil
 6. Historické symboly

  co bych si měl sakra zjišťovat? ty prostě nejsi schopnej pochopit, co ti tu píšu už asi po pátý. tohle neni otázka žádné legality, ale obyčejné slušnosti a férovosti, o kterých WG asi nemá ani ponětí ale mě ty tvoje pohádky o tom, jaký si měl těžkosti s terorizováním hráčů, nedojaly...navíc tu klidně otevřeně přiznáš, že ses podílel na stíhání Adolfů, ale že WG sám bez skrupulí davá lidem do profilu srpy a kladiva je asi OK...jako chápeš konečně kde je problém? bonzoval si taky "Josefy Staliny"? Ne. To ti Wg neřek, co?
 7. Historické symboly

  O čem to tu sakra blábolíte? Co je mi po tom, že má někdo nick Adolf nebo Reinhard? Mně se zdá, že pořád nechápete o čem celá tahle debata je. Ať mi tu žádnej chytrák netvrdí, že nehodlá rozebírat politiku, protože já s tím nezačal. Nikdo z nás s tím nezačal. WG se rozhodli, že budou politicky korektní, tak OK, já s tím nemám problém. Ale s čím rozhodně problém mám, je když se to rozhodnou udělat stylem, že na jedné straně zakážou hákáče a vycházející slunce a na druhé straně budou propagovat komunismus. Jako to je zkrátka totálně nechutný a jestli si to WG neuvědomuje, tak je prostě potřeba, aby jim to někdo řekl. Navíc tenhle nademnou mi bude tvrdit, že nehodlá řešit politiku, když lidi udává kvůli nicku. Víš vůbec ty tele, že Adolfové, Hermanni a Reinhardi tu byli dávno před nacismem? Nemluvě o samotné svastice...a nevhodné číslovky? Jseš ty vůbec normální?
 8. French battleships talk

  What about the name change for the T10? Who pushed that? There was nothing wrong with "France" so i dont get why it had to be changed. I certainly prefer "France" over "Republique". speaking about inappropriate names, I would say that Grosser Kurfürst is actually dubious pick, because i doubt that Hitler, with his anti-monarchism, would name his most powerful warship after a monarch, which on top of everything wasnt as significant for the whole nation as much as only for the Brandenburg/Prussia.
 9. Historické symboly

  Mně je ukradený, kde ses narodil. Máváš tady třema vlajkama a pak tvrdíš, že nebudeš řešit politiku. Blábolíš tu akorát ty.
 10. Historické symboly

  No hlavně že tvůj profilový obrázek a signatura tomu odpovídá.
 11. Historické symboly

  Vždyť ti píšu že modeři všechny ty svastiky a vycházející slunce v náhledech cenzurují - jsou akorát v souborech, které nejsou nikde na foru vidět. A stejně jim vlákna smazali. A nic nepropagujou. Akorát rekonstruujou historii, což se v žádném případě nedá říct o tom, co s těmi komoušskými symboly dělá WG. A na jaké dobré straně byli? Ať byli na jaké straně chtěli, tak byli pořád zločinecký režim a komunismus ještě stále terorizuje víc než miliardu lidí v Asii. A nikdo z nás sem politiku netáhá - WG jí sem přitáhnul sám. ...ať mi nikdo netvrdí že tohle není otevřená propagace komunismu: Podobnou symboliku zakazuje spousta států v Evropě, ale to z nějakého důvodu WG vůbec nezajímá https://en.wikipedia.org/wiki/Bans_on_Communist_symbols V Indonésii za to můžete dostat až 20 let vězení, ale tomu se WG Asia chytře vyhnuli.
 12. What about the Horn?

  nvm
 13. Suggestions thread

  Now more than ever, because WG is deleting mod threads, with mods which contain swastikas and rising suns. These modders are doing nothing but historical content, dutifuly censoring all these symbols in the previews, simply trying their best to satisfy all these stupid symbol bans, while WG is happily adding tons of sickle and hammers into the game which have no historicity whatsoever and it is starting to go over the top. This isn't just double meter, that's annoying f*cking hypocrisy and open propagation of communism. Btw isn't communist symbolism banned in Hungary? Could you send a criminal complaint there against Wargaming Europe? Like seriously. I'm myself considering doing so but my country doesnt have as harsh legislation against these symbols.
 14. Suggestions thread

  No hitpoints - therefore no chance for cruisers to take out battleships except with torpedos
 15. [PT 0.7.2] Visual effects changes

  No! The splashes finally looked somewhat realistic and immersive (real splash from a shell stays like 10 - 15 sec in the air) and everyone benefited from it, especially destroyers. To be more survivable under focus fire is a good thing. So now we will have the original "spit in a pond" again. It wasnt nearly as annoying as that heavy smoke on your ship when you are on fire. That should have been transparent right away. WG again made the other thing than what really needed to be done.
×