Jump to content

Honzamancz

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1858

About Honzamancz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Honzamancz

  Aktualizace 0.5.8 - Hlášení chyb

  Zdravím, mohli by jstre mi poradit ohledně zmizení lodi z dohledu. Scéna se zastaví na jednom fleku ale nezasekne se.Vidím i ostatní lodě ale moje mi ujela :-) Přeinstalována hra i ovladač grafiky. Nic nepomohlo. Je to tak jedna z cca 10 her. Po návratu do přístavu nejsou vidět lodě. Musím hru vypnout a pak je zas vše v poho.
 2. Honzamancz

  Aktualizace 0.5.8 - Hlášení chyb

  Tak dnes již podruhé se mi na začátku bitvy zasekl obraz na jednom místě ale ovládání lodi atd jde,jen jí nevidím páč mi ujela ze zorného pole obrazovky.Po návratu do přístavu vidím přístav bez lodí.Po restartu hry to opět jde.
 3. Honzamancz

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Dnes jsem provětral Orlánka a dařilo se :-)
 4. Honzamancz

  Veřejný test

  Zdravím, po zaregistrování se nemohu přihlásit do veřejného testu,nevíte kde je problém? Není už pozdě pro nové registrace?
 5. Honzamancz

  Start veřejného testu verze 0.5.2

  Před chvilkou mi proběhla aktualizace a od té doby jsem bez šance se připojit :-(
 6. Honzamancz

  CZ/SK vlajky

  Pokud nechcete nic stahovat,tak si ty vlajky můžete změnit sami pomocí Photoshopu v souboru World_of_Warships\res\content\gameplay\common\flags soubor .dds Můžete si tam změnit jakoukoliv vlajku. která se ve hře vyskytuje.
 7. Honzamancz

  Bonusové kódy zdarma

  Taky potvrzuji funkčnost. Včera to nešlo jelikož byl nějaký problém s přihlášením do world of tanks ale dnes jsem zadal kód co mi včera přišel od alienware a aktivovalo se to ihned. Takže dík
 8. Honzamancz

  Problém s hrou

  Zdravím, je normální že při čekání na začátek mise se stává že ostatní už podle minimapky vyrazili a já ještě čekám,a to i cca 5,10 i více sekund než se dostanu do hry?
 9. Honzamancz

  New Mexico

  Tak po vylepšení jsem se dostal ohledně dostřelu na 17,4km takže alespoň to, ale zas to letí přes 10 vteřin To předsazení zaměřovače je skoro přes pul obrazovky :-) Jinak pohodová želvička
 10. Honzamancz

  New Mexico

  Konečně jsem se stal vlastníkem tohoto bitevníku a teď bych poprosil o radu ohledně schopností velitele abych mu nedával zbytečnosti. Na co ho mám školit aby to k něčemu bylo?
 11. Honzamancz

  New Mexico

  Hraju teď s New Yorkem a už mám na dosah New Mexico ale všiml jsem si že Mexico má i po vyzkoumání téměř o kilometr nižší dostřel. 14,9 oproti 15,6km. Dá se to nějak navýšit schopností velitele,nebo je to prostě jedna z mála nevýhod?
 12. Honzamancz

  Profil

  Jsem hňup :-) Díky moc
 13. Honzamancz

  Profil

  Zdravím, po odehrání více jak 100 bitev mám v profilu ve shrnuzí stále jen odehráno 1 bitev,1 prohra Neukazuje to nic jiného. To tak máte všichni?
×