Jump to content

pancerny51

Players
 • Content Сount

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7090
 • Clan

  [PATO]

About pancerny51

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pancerny51

  Royal Navy Event

  Dokładnie, grałem jedynie qe którą wspominam całkiem dobrze Przymierzam się do zakupu warspite tylko zastanawiałem się który okręt dostarcza więcej fanu z gry i który jest przyjemniejszy w rozgrywce? Co do samego warspite to wyczytałem że miedzy innymi ma lepsze pp od qe jest to faktycznie wyczuwalne ? Wchodzi więcej cytadel czy tylko masa overpenów ?
 2. pancerny51

  Royal Navy Event

  Jaki okręt radzicie wybrać za te suwereny ?
 3. pancerny51

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam pytanie odnośnie "Galerii sław" udało mi się osiągnąć poziom ekstraligi ale żadnego kontenera nie dostałem a zaczął się już kolejny etap. Wiadomo jak wygląda sprawa z rozdaniem nagród kiedy będzie ?
 4. pancerny51

  Yamato

  Generalnie to trochę dziwnie prowadzi się z tobą dyskusje ORP_San_Escobar z założenia wychodzisz że masz racje i tyle. W wątku o yamato zacząłeś pisać jakieś bzdury o śrubach i oporze i że bis płynął tak szybko bo miał 3 śruby a nie 4 i jaki to bis jest fajny. Kiedy ze śrubami nie wyszło zaczęło się o szybkostrzelności że podobno bis miał najlepszą, ale kolega napisał ci że tak naprawdę że ta szybkostrzelność jest dla beki i normalnie w warunkach bojowych ładował dłużej i z tym też się zgodziłeś. A później znowu to Wcześniej na forum z izumo wyraziłem wątpliwości pod twoim postem, to stwierdziłeś że pukam w dno od spodu Teraz zostałem porównany do dna, dzięki panie wszystko wiedzący przepraszam że w moich komentarzach nie wychwalałem bismarcka.
 5. pancerny51

  Yamato

  No a co z Romą ? Nie sądziłem że te zjawisko ma aż tak destrukcyjny wpływ na śruby okrętowe.
 6. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  Dodatkowe hp na Minotaurze ? Nie lepiej już wziąć szybsze wykrywanie torped czy szybsze torpsy ?
 7. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  A jak polecacie robić kapitana nie brać w ogóle perków na pelotkę ?
 8. pancerny51

  Yamato

  Tu chodzi ci o pancerniki klasy iowa ? Nie rozumiem trochę tego zachwytu nad bismarckiem czym on był aż tak dobry że twoim zdaniem był najlepszy nawet od yamato czy iowy ( nie jestem znawcą w tych tematach więc pytam z ciekawości ) ? Niby był taki najlepszy a dal się porobić bez mydła kilku przestarzałym dwupłatowcom przy zerowym bilansie strat !!! To nie jest gruszka To jest gruszka a nawet dwie. To idąc twoim tropem wynika że mogli mu dać jedną śrubę i płyną by jeszcze szybciej bo mniejszy opór. Blacman ma racje z tym oporem to trochę przesadziłeś ale................................................................. No tylko czy na pewno śruba będzie wytwarzała opór bo przepływa przez nią woda którą wyrzuca od siebie wytwarzając energie hydrodynamiczną tylko energia jaką produkuje jest znacznie większa do tego jaki opór ona wytwarza chyba. Ilość, wielkość śrub i kąt nachylenia łopat oraz ich ilość podyktowana jest możliwością jakie idą z maszynowni jak widać amerykanie lepiej sobie z tym poradzili niż gebelsy bo po mimo większego tonażu większej długości oraz większemu zanurzeniu udało im się osiągnąć tak dużą prędkość że bis mógłby tylko wąchać spaliny z iowy. Co ciekawe konstruktorzy z ameryki mimo że włożyli 3-406 działa do jednej baterii udało im się przy mniejszej szerokości aż o ponad 3 metry(wiem podyktowane kanałem panamskim) ale generalnie szerokość pancka często podyktowana jest rozmiarem barbety a mimo to bis ma dwie 380 i jest grubszy.
 9. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  Jak polecacie zrobić kapitana ? Na razie kapitan ma takie perki jak -30% do uszkodzeń, adrenalina, nadzorca, kamo. Zastanawiam się teraz co wybrać, mam 4 punkty i nie wiem co będzie lepsze ręczne sterowanie czy + 20% do zasięgu pelotki ? Co dalej polecacie wybrać za resztę punktów ?
 10. pancerny51

  Yamato

  Ostatnio przebijałem z miss szarżujące musashi cytadele wchodziły aż miło
 11. pancerny51

  Yamato

  Dokładnie yamato nie wybacza błędów pokazanie burty skutkuje najczęściej szybkim schodzeniem paska hp, najgorszy jest fakt że z bliska będąc zdziobowany do innego bb jesteśmy wstanie wyłapać buły za prawie 60 tys ( za tyle udało mi się już strzelić bynajmniej ) więc schodzenie poniżej 10 km do innego pancka żeby mogła sobie trochę postrzelać pomocnicza może się źle dla nas skoczyć, sam byłem zaskoczony jak łatwo zniszczyć yamato od przodu.
 12. pancerny51

  Yamato

  Yamato jest obecnie pancernikiem którego najłatwiej z-cytadelować , z bliska dostaje nawet od przodu jeżeli wiemy gdzie strzelać robienie go pod pomocniczą jest moim zdaniem bez sensu lepiej zrobić pod kamo/przeżycie.
 13. pancerny51

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Brytyjskie pancerniki nie muszą dewastować z ap wystarczy że męczą przeciwników pożarami. Co do liczby killi między kgv a lionem nie ma jakieś super różnicy w średniej ilości zabitych, a różnica w wygranych kolosalna. Problem polega na tym że za często losuje mi drużyny przy których nie da się wyciągnąć bitwy choć bym nie wiem co robił, już na tragicznym izumo mam lepszy win ratio a moim zdaniem jego wkład w drogę do zwycięstwa jest moim zdaniem mniejszy. Więc nie wiem co uległo zmianie jeżeli jednym okrętem jak kgv jestem wstanie wykręcić 56% win ratio to dlaczego na lionie jest aż taki spadek przecież te okręty są mega podobne, mają podobny wkład do bitwy itp. rozumiem spadek win ratio kilka procent ale żeby aż tak.
 14. pancerny51

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  A zamiast papryczki chili w sombrero seba w czapce-wpierdolce
 15. pancerny51

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  No to chyba mam problem z najłatwiejszym pancernikiem na swoim tierze a mianowicie lionem. Nie chodzi tu o to że samym okrętem gra mi się źle, ale problem polega z win ratio i samym wygrywaniem. Wcześniej grając brytyjskimi pancernikami nie miałem jakiś wielkich problemów z wygrywaniem. Najbardziej podobnym w stylu gry do liona moim zdaniem jest kgv i nie miałem na nim problemow z wygrywaniem łatwo można było zatrzymać natarcie kilku okrętów które znikały pod nawałą ogniową. King George V 7 Zjedn. Królestwo 57 56.14% 1 397 79 915 Nawet takim monarchem którego uważam za najsłabszą 8 szło mi lepiej. Monarch 8 Zjedn. Królestwo 57 54.39% 1 212 64 574 No i tu jest moje wielkie zdziwienie ponieważ okręt podobny w stylu gry do poprzedników najbardziej do kgv a win ratio różni się diametralnie. Tym samym lion jak na razie jest moim najgorszym okrętem w grze jeżeli chodzi o win ratio nie wiem czy to kwestia pecha bo często losuje mi małpy no ale żeby aż tak ? Jeżeli na kgv mogłem osiągnąć taki win ratio dlaczego tu jest aż tak źle? Nie jest to moja pierwsza 9 BB i miewałem już różne bitwy i na różnych okrętach zdarzają się takie bitwy gdzie jedna drużyna zamiata drugą kompletnie ale to co się dzieje jak gram lionem i z jaką częstotliwością to przechodzi czasami najśmielsze oczekiwania. Lion 9 Zjedn. Królestwo 34 38.24% 1 076 86 524
×