Jump to content

pancerny51

Players
 • Content Сount

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7971
 • Clan

  [PATO]

About pancerny51

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pancerny51

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Próbowałem pograć teraz trochę jutlandem ale niestety gra dd-kami teraz to masochizm zwłaszcza jak mamy pecha i jesteśmy po stronie którą wybrała wroga lotnia już mniejsza z jego atakami ale najgorszy jest ciągły spot :(
 2. pancerny51

  USS Missouri

  Mam pytanie czy na przestrzeni kilku miesięcy był jakiś nerf do celności ? Odświeżyłem sobie miss z racji eventu i muszę powiedzieć że wcześniej grało mi się nią znacznie przyjemniej niż teraz. Coraz częściej miałem bitwy gdzie miałem tyle trafień co obrażeń, już działa jb wydają mi się znacznie przyjemniejsze.
 3. Czyli rozumiem że po wycofaniu musashiego i kronka za wolny exp dostępny będzie jean bart ?
 4. pancerny51

  Royal Navy Event

  Dokładnie, grałem jedynie qe którą wspominam całkiem dobrze Przymierzam się do zakupu warspite tylko zastanawiałem się który okręt dostarcza więcej fanu z gry i który jest przyjemniejszy w rozgrywce? Co do samego warspite to wyczytałem że miedzy innymi ma lepsze pp od qe jest to faktycznie wyczuwalne ? Wchodzi więcej cytadel czy tylko masa overpenów ?
 5. pancerny51

  Royal Navy Event

  Jaki okręt radzicie wybrać za te suwereny ?
 6. pancerny51

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam pytanie odnośnie "Galerii sław" udało mi się osiągnąć poziom ekstraligi ale żadnego kontenera nie dostałem a zaczął się już kolejny etap. Wiadomo jak wygląda sprawa z rozdaniem nagród kiedy będzie ?
 7. pancerny51

  Yamato

  Generalnie to trochę dziwnie prowadzi się z tobą dyskusje ORP_San_Escobar z założenia wychodzisz że masz racje i tyle. W wątku o yamato zacząłeś pisać jakieś bzdury o śrubach i oporze i że bis płynął tak szybko bo miał 3 śruby a nie 4 i jaki to bis jest fajny. Kiedy ze śrubami nie wyszło zaczęło się o szybkostrzelności że podobno bis miał najlepszą, ale kolega napisał ci że tak naprawdę że ta szybkostrzelność jest dla beki i normalnie w warunkach bojowych ładował dłużej i z tym też się zgodziłeś. A później znowu to Wcześniej na forum z izumo wyraziłem wątpliwości pod twoim postem, to stwierdziłeś że pukam w dno od spodu Teraz zostałem porównany do dna, dzięki panie wszystko wiedzący przepraszam że w moich komentarzach nie wychwalałem bismarcka.
 8. pancerny51

  Yamato

  No a co z Romą ? Nie sądziłem że te zjawisko ma aż tak destrukcyjny wpływ na śruby okrętowe.
 9. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  Dodatkowe hp na Minotaurze ? Nie lepiej już wziąć szybsze wykrywanie torped czy szybsze torpsy ?
 10. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  A jak polecacie robić kapitana nie brać w ogóle perków na pelotkę ?
 11. pancerny51

  Yamato

  Tu chodzi ci o pancerniki klasy iowa ? Nie rozumiem trochę tego zachwytu nad bismarckiem czym on był aż tak dobry że twoim zdaniem był najlepszy nawet od yamato czy iowy ( nie jestem znawcą w tych tematach więc pytam z ciekawości ) ? Niby był taki najlepszy a dal się porobić bez mydła kilku przestarzałym dwupłatowcom przy zerowym bilansie strat !!! To nie jest gruszka To jest gruszka a nawet dwie. To idąc twoim tropem wynika że mogli mu dać jedną śrubę i płyną by jeszcze szybciej bo mniejszy opór. Blacman ma racje z tym oporem to trochę przesadziłeś ale................................................................. No tylko czy na pewno śruba będzie wytwarzała opór bo przepływa przez nią woda którą wyrzuca od siebie wytwarzając energie hydrodynamiczną tylko energia jaką produkuje jest znacznie większa do tego jaki opór ona wytwarza chyba. Ilość, wielkość śrub i kąt nachylenia łopat oraz ich ilość podyktowana jest możliwością jakie idą z maszynowni jak widać amerykanie lepiej sobie z tym poradzili niż gebelsy bo po mimo większego tonażu większej długości oraz większemu zanurzeniu udało im się osiągnąć tak dużą prędkość że bis mógłby tylko wąchać spaliny z iowy. Co ciekawe konstruktorzy z ameryki mimo że włożyli 3-406 działa do jednej baterii udało im się przy mniejszej szerokości aż o ponad 3 metry(wiem podyktowane kanałem panamskim) ale generalnie szerokość pancka często podyktowana jest rozmiarem barbety a mimo to bis ma dwie 380 i jest grubszy.
 12. pancerny51

  HMS Minotaur Tier X

  Jak polecacie zrobić kapitana ? Na razie kapitan ma takie perki jak -30% do uszkodzeń, adrenalina, nadzorca, kamo. Zastanawiam się teraz co wybrać, mam 4 punkty i nie wiem co będzie lepsze ręczne sterowanie czy + 20% do zasięgu pelotki ? Co dalej polecacie wybrać za resztę punktów ?
 13. pancerny51

  Yamato

  Ostatnio przebijałem z miss szarżujące musashi cytadele wchodziły aż miło
 14. pancerny51

  Yamato

  Dokładnie yamato nie wybacza błędów pokazanie burty skutkuje najczęściej szybkim schodzeniem paska hp, najgorszy jest fakt że z bliska będąc zdziobowany do innego bb jesteśmy wstanie wyłapać buły za prawie 60 tys ( za tyle udało mi się już strzelić bynajmniej ) więc schodzenie poniżej 10 km do innego pancka żeby mogła sobie trochę postrzelać pomocnicza może się źle dla nas skoczyć, sam byłem zaskoczony jak łatwo zniszczyć yamato od przodu.
 15. pancerny51

  Yamato

  Yamato jest obecnie pancernikiem którego najłatwiej z-cytadelować , z bliska dostaje nawet od przodu jeżeli wiemy gdzie strzelać robienie go pod pomocniczą jest moim zdaniem bez sensu lepiej zrobić pod kamo/przeżycie.
×