Jump to content

pancerny51

Players
 • Content Сount

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9350
 • Clan

  [PATO]

About pancerny51

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pancerny51

  Jean Bart

  Mój rekord zestrzelonych samolotów w bitwie padł właśnie na JB
 2. pancerny51

  14 SEZON - Rankedy

  Wciąż dużą rolę będzie odgrywał element losowy bo co z tego że odbicie lustrzane jak po losuje ci same warzywa, to co zaproponowałem trochę cię od tego uwolni. A to czasami ludzie z randomów nie przynoszą złych nawyków ? Tam się tego nauczyli to i na rankingach tak bezpiecznie* grają.
 3. pancerny51

  14 SEZON - Rankedy

  Może dodam jeszcze że tak jak ktoś wspomniał porażka boli ale nic tak nie irytuje jak seria porażek w których jesteśmy pierwsi albo drudzy robimy wszystko aby wygrać a jakie drużyny się trafiają czasami to każdy z nas wie. Tirpiz który nie wie jak włączyć pomocniczą, lotnisko które ma na koniec bitwy 34xp gdzie ja mam 1200xp, czy w końcu afk. Wszystko to a nawet więcej jest dostępne na rankingówkach od zaraz. Tylko dlaczego mam być karany utratą lub tylko utrzymaniem gwiazdki w takich sytuacjach, to jest ok? To co zaproponowałem gwarantuje w pewnym stopniu mniejszą irytacje przegranymi a i może zachętę do dania z siebie 100% bo nawet jak mam u siebie afk cv to przecież mogę pójść dalej a nie jak nie którzy odpuszczają i piszą eseje na czacie jaka to drużyna jest do bani. ( DrTorbix ) W takiej sytuacji powiem tak wole za przegraną bitwę dostać gwiazdkę gdzie dawałem siebie 100% niż za wygraną gdzie szybko padłem i w żaden sposób nie przyczyniłem się do wygranej bo czy dawanie gwiazdki za nic jest ok ?
 4. pancerny51

  14 SEZON - Rankedy

  A są w ogóle jacyś gracze którzy nie chcą wygrać tylko przegrać i zachować gwiazdkę ? Grasz pod gwiazdkę jak przegrana staje się oczywista albo jak zagrałeś na tyle dobrze że gra dała ci nagrodę pocieszenia, ale jeżeli niektórzy grają nie pod zwycięstwo ale pod zachowanie gwiazdki to faktycznie mój pomysł lepiej zakopać. Tak. Generalnie mam wrażenie że mimo wszystko najbardziej frustrująca rzecz jak afk czy gracze którzy z założenia zakładają że team zagra za nich, cały ten proceder był by w pewien sposób skrócony. Natomiast propozycja kolegi wyżej przegrałeś tracisz gwiazdkę nie ważne czy byłeś 1-7, przegrałeś czyli zagrałeś fatalnie też jest ok tylko czy na pewno? Sytuacja w której wasze lotnisko jest afk albo na samym początku bitwy tracicie 2/2 dd sytuacja staje się beznadziejna gracze zamiast grać dalej odchodzili by od komputera no bo po co grać dalej skoro nawet gwiazdki nie zatrzymam.
 5. pancerny51

  14 SEZON - Rankedy

  Obecny sezon potrafi być naprawdę irytujący, obecnie mam 10 rangę i po różnych ekscesach na 8 tierach naszły mnie konkluzje i przemyślenia dotyczące systemu nadawania i utraty gwiazdki. Otóż mamy dwie sytuacje: 1) Przegrywamy Gracz z najlepszym wynikiem który oprócz tego że próbował wygrać, musiał z zażenowaniem patrzeć co jego upośledzony team wyprawia dostaje gwiazdkę. Gracz drugi pod względem zdobytego doświadczenia w ramach nagrody pocieszenia zachowuje gwiazdkę. 2) Wygrywamy Gracz np. afk który zajmuje ostatnie miejsce traci gwiazdkę. Gracz drugi od końca który nie przyczynił się zbytnio do wygranej ale coś tam sobie postrzelał zachowuje gwiazdkę. Taki system sprawił by że w momencie serii przegranych gra nie była by tak irytująca, ponieważ można by było awansować dalej. Z kolei na wygranych ograniczyła by się liczba graczy afk(nie opłacał by im się kompletnie) i graczy którzy z góry zakładają że drużyna zagra za nich no bo Czy się stoi czy się leży gwiazdka na wygranej na rankedzie się należy.
×