Jump to content

pancerny51

Players
 • Content Сount

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10167
 • Clan

  [PATO]

About pancerny51

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pancerny51

  Worcester

  Nie wiem czy po zmianach ifhe takie wyniki będą jeszcze osiągalne na tym okręcie, więc trzeba się nacieszyć póki można
 2. pancerny51

  Tirpitz

  Dopiero niedawno zobaczyłem że taki kapitan jest w grze, szkoda że nie jest dostępny w kampanii jak jego amerykański czy japoński odpowiednik bo 175 tys węgla to trochę dużo a przydał by mi się na moim GK. Co do Tirpitza jak wypada obecnie na tle innych 8 po polepszeniu pomocniczej i celności głównej baterii ? Jak to wygląda z trwałością wyrzutni torpedowych często padają ?
 3. pancerny51

  Jean Bart

  Mój rekord zestrzelonych samolotów w bitwie padł właśnie na JB
 4. pancerny51

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wiadomo może do kiedy można zbierać żetony na lazo ?
 5. pancerny51

  [PATO]Patologia Morska

  Klan PATO wzbogacił się o 4 nowych graczy simd500, _M4Ni3k_, jarosima, patalong gratuluje panowie mądrego wyboru ;) Zapraszamy następnych wciąż są miejsca !!!
 6. pancerny51

  [PATO]Patologia Morska

  Zapraszamy, nabór wciąż otwarty. Klan od pewnego czasu posiada swoją własną maskotkę klanową ;)
 7. pancerny51

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Próbowałem pograć teraz trochę jutlandem ale niestety gra dd-kami teraz to masochizm zwłaszcza jak mamy pecha i jesteśmy po stronie którą wybrała wroga lotnia już mniejsza z jego atakami ale najgorszy jest ciągły spot :(
 8. pancerny51

  USS Missouri

  Mam pytanie czy na przestrzeni kilku miesięcy był jakiś nerf do celności ? Odświeżyłem sobie miss z racji eventu i muszę powiedzieć że wcześniej grało mi się nią znacznie przyjemniej niż teraz. Coraz częściej miałem bitwy gdzie miałem tyle trafień co obrażeń, już działa jb wydają mi się znacznie przyjemniejsze.
 9. Czyli rozumiem że po wycofaniu musashiego i kronka za wolny exp dostępny będzie jean bart ?
 10. pancerny51

  Royal Navy Event

  Dokładnie, grałem jedynie qe którą wspominam całkiem dobrze Przymierzam się do zakupu warspite tylko zastanawiałem się który okręt dostarcza więcej fanu z gry i który jest przyjemniejszy w rozgrywce? Co do samego warspite to wyczytałem że miedzy innymi ma lepsze pp od qe jest to faktycznie wyczuwalne ? Wchodzi więcej cytadel czy tylko masa overpenów ?
 11. pancerny51

  Royal Navy Event

  Jaki okręt radzicie wybrać za te suwereny ?
 12. pancerny51

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam pytanie odnośnie "Galerii sław" udało mi się osiągnąć poziom ekstraligi ale żadnego kontenera nie dostałem a zaczął się już kolejny etap. Wiadomo jak wygląda sprawa z rozdaniem nagród kiedy będzie ?
 13. pancerny51

  Yamato

  Generalnie to trochę dziwnie prowadzi się z tobą dyskusje ORP_San_Escobar z założenia wychodzisz że masz racje i tyle. W wątku o yamato zacząłeś pisać jakieś bzdury o śrubach i oporze i że bis płynął tak szybko bo miał 3 śruby a nie 4 i jaki to bis jest fajny. Kiedy ze śrubami nie wyszło zaczęło się o szybkostrzelności że podobno bis miał najlepszą, ale kolega napisał ci że tak naprawdę że ta szybkostrzelność jest dla beki i normalnie w warunkach bojowych ładował dłużej i z tym też się zgodziłeś. A później znowu to Wcześniej na forum z izumo wyraziłem wątpliwości pod twoim postem, to stwierdziłeś że pukam w dno od spodu Teraz zostałem porównany do dna, dzięki panie wszystko wiedzący przepraszam że w moich komentarzach nie wychwalałem bismarcka.
 14. pancerny51

  Yamato

  No a co z Romą ? Nie sądziłem że te zjawisko ma aż tak destrukcyjny wpływ na śruby okrętowe.
 15. pancerny51

  Minotaur — British Tier X

  Dodatkowe hp na Minotaurze ? Nie lepiej już wziąć szybsze wykrywanie torped czy szybsze torpsy ?
×