Jump to content

EFEND1

Alpha Tester
 • Content Сount

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  63

About EFEND1

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

637 profile views
 1. EFEND1

  Yok daha neler

  WOT da da aynı sistem var ancak tanklar arasındaki geçiş dengesini iyi sağladıkları için nadir durumlar dışında pek sorun olmuyor. ancak bunda neredeyse her oyun sıkıntı oluşuyor. betadan çıktığında düzeltileceği söyleniyor ancak betadayken oyunculara zehir ediyor
 2. EFEND1

  Kapalı Beta Testi Başlıyor!

  60 lira civarında bir ücret verebilirsiniz oyunu oynayabilmek için
 3. EFEND1

  Davet Kodu kullanılmıyor !

  ön sipraiş paketlerinden premium gemiler aldığın taktirde davet kodu gönderiyorlar
 4. c 2 - dediğinizde haklısınız 55 dolaylarındaydı şimdi 60 dan yukarı bir değer gösteriyor. c 3 - alfadayken standart yada botlara karşı diye ayrım yapmadan vermişlerdi ancak betada aynı şey mi olur bilemiyorum. her ihtimale karşı standart savaş yapmanızı öneririm
 5. EFEND1

  Davet Kodu kullanılmıyor !

  rica ederim iyi oyunlar. Gönderen ismi olarak World Of Warships adı altında atsanızda o isim yazıyor, bende de öyle bir sorun yok yani. Ve çoğunlukla hangi oyun olursa olsun hep aynı kişiler cevap veriyor o yüzden pek bir sorun yok yanlışlıkla yazmış olsanız bile çok sorun olacağını zannetmiyorum size yine istediğiniz oyunla ilgili cevabı verirler.
 6. EFEND1

  Yok daha neler

  kapalı betada bile wowp u geçtiği ortada. wowp da bile max 2000 2500 oyuncu görmesine rağmen en fazla bir üst tier ile atıyor.ve genellikle sadece tek bir tierden oyuncu atıyor. çok nadir durumlar dışında üst tierlerden oyuncu atmıyor. yani oyuncu sayısıyla alakalı bir durum değil diye düşünüyorum.
 7. EFEND1

  Yok daha neler

  kesinlikle katılıyorum sana. seviyeler arasındaki farklar çok fazla bu sebeple birde üst seviyelere atınca çekilmez bir hal alıyor.
 8. EFEND1

  Davet Kodu kullanılmıyor !

  muhtemelen dragon arkadaşımızın dediği gibi başka bir sunucuya aittir. daha önceden bu tür hatalar olmuştu. bilet attığınızda destek ekibine gelen mailin ekran görüntüsünü atıyorsunuz ve manuel olarak kodu aktif ediyorlar. daha önceden bu sorun olmuştu muhtemelen sizinki de aynı şekilde bir sorundur. iyi oyunlar
 9. EFEND1

  Kapalı Beta Testi Başlıyor!

  indirmek yeterli değildir. hesabınızın da beta tester olması gerek. bunun için ön sipariş paketlerinden birisini almanız lazım yada kod edinmeniz lazım. şayet bunlar olmadan oyunu indirsenizde oynayamayacaksınız.
 10. EFEND1

  Tier 9 Japon Uçak gemisi TAİHO

  yazdığınız forumun ana başlığını okuyunuz öncelikle. eğer bir teziniz varsa buyurun kanıtlayın. ben antitezimi belirtiyorum ve gerekçelerini de sunuyorum. video izleyerek yorum yapmıyorum. bir şey izleyerek profesyonel olunsaydı televizyonda dizi izleyen herkes oyuncu olurdu. benim fikrim budur, katılmak zorunda değilsiniz ancak saygı duymak zorundasınız. eğer bir şey söylüyorsanız ve çürütüldüğünü düşünüyorsanız böyle davranmak yerine yeni tezinizi paylaşınız ve tartışalım bu konu üzerinden. şayet fikrime katılmıyorsanız saldırganca bir tavır takınmak yerine "sizinle aynı fikirde değilim" diyerek kendi fikrinizi beyan edebilirsiniz. Sizi tekrar sukunete davet ediyorum. Burası şikayetleri yapacağınız yer değil. burası tartışma bölümü. herkes fikrini beyan eder ve konu bunun üzerinden devam eder. Şayet ilgili bölüme yazarsanız şikayetinize yetkililer dışında kimsenin yanıt vermediğini veya çürütmeye çalışmadığını göreceksiniz. Şikeyetlerinizi yapacağınız adresler: Destek ekibi: https://eu.wargaming.net/support/Tickets/Submit Geri bildirimler: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/forum/178-kapali-beta-geri-bildirim-boeluemue/
 11. EFEND1

  Tier 9 Japon Uçak gemisi TAİHO

  sukunete davet ediyorum sizi. oyun betada bunu unutmayın. oynayan her türlü oynar. çirkefliğe gerek yok zaten herkese verilmemiş denensin diye belirli kişilere verilmiş. sabredin dengelerler bir dengesizlik varsa. ama bence görünen bir dengesizlik yok. filo çeşitliliği oynayış tarzına göre belirlenir. sadece avcı uçakları alın madem öyle tüm torpidoları yok edin bu kadar basit yani. bence şuan gayet dengeli görünüyor uçak sayısı bakımından. birisi bomber birisi torpido ağırlıklı hepsi bu.
 12. senin hatan o sise girmekte. o sisin olmadığını düşün? hiç uğraşmadan tek seferde öldürürsün e muhrip oynayan adamın günahı ne? sisin kalkması söz konusu bile olamaz. süresi azaltılması bir ihtimal ama bu da hiç tercih edilmemesine sebep olabilir. duman kalktığında smoke tekrar dolmuş oluyor bu belki düzenlenerek 10 saniyelik bir açıkla dengelenebilir ama onun dışında en ufak bir değişim bile tahammülsüz bir güçsüzleştirme olur ve oyunda muhrip kalmaz.
 13. EFEND1

  Tier 9 Japon Uçak gemisi TAİHO

  amerikan uçak grupları 6 japonlarınki 4 uçaktan oluşuyor. 3 japon bomber = 12 uçak 5 japon torpido = 20 uçak 3 amerikan bomber = 18 uçak 2 amerikan torpido = 12 uçak Japonların üst seviyelerini bilmiyorum ancak bildiğim kadarıyla 4lü uçak gruplarından oluşuyor. Amerikanlarınki 6lı uçaklardan bir filo oluşuyor. oynayana daha çok bağlı gibi gözüküyor.
 14. valla gerçeklik bir yere kadar Türk aklı bu galondan pek anlamaz kullanmadığından kilogram lazım onunla aynı mantık bence algımız buna alışık olduğu için farklı olursa yadırgarız
 15. zırhlıların ikincil silahları var nasıl yanaşabilir bir muhrip zırhlıya? muhripler zaten şuan ölü durumda. gelen geçen vuruyor yavrucaklara herkes tek atıyor. smoke tek savunması o da olmazsa bi anlamı kalmaz oynamanın. en güçsüz muhripler şu anda en güçlü ise zırhlılar, kafa tutabilecek tek gemi muhriplerdi ama şuan onlar bile kafa tutamıyor zırhlılara.
×