Jump to content

loki51

Players
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15728
 • Clan

  [MON]

About loki51

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopadne to jako všechny tyhle nesmysly. 5 krát to znerfujou v OP stavu to pustí do hry a pak po tom co si na to budou hráči zvykat to znerfují do stavu kdy to bude další nesmysl ve hře bez praktického využití. Dva měsíce nás to bude prudit ve hře a pak to přeplácnou nějakou ještě více nesmyslnou hovadinou.
 2. Lol So we replace must have skill to never pick skill :-D. More diversity was a main goal of rework and it end with 1 build for every ship now when secondaries are useless :-D
 3. loki51

  Cruisers no longer have a role

  Of course :-D Sometimes I wrote words incorrectly. That´s a curse of second language.
 4. This is new meta. 2 lines of ships shootout at 20 km (even cruisers are now mostly long range battlecruisers like Yoshino) And DDs have their dance of death in the middle.
 5. loki51

  Cruisers no longer have a role

  Main role for cruisers are target practise for deadeye BBs.
 6. loki51

  Ranked is much better than Randoms

  I agree. 12v12 is a mess. And MM make it even worse. In ranked you have smaler teams, combats are more compacts and you have much larger impact on game itself. Big plus is max 2 tier range of ships.
 7. loki51

  Co bych chtěl změnit ve Wows

  Tohle byl čistokrevný rant :-D. Každopádně to co s tím provedli se už nedá moc vrátit. Jelikož teď zavedly spoustu kravin a pak řeknou sorry byl to omyl vracíme to jak to bylo a zase přeškolujte kapitány. Základem by bylo motivovat bitevky k větší aktivitě ve hře. Hra dělá dlouhou dobu pravý opak. Sekundárkové bitevky dostaly nerf. Ve hře je hromada lodí, které vás upálí dřív než se kamkoliv přiblížíte + takový Thunderer kompletně ignoruje jakékoliv naúhlování. Pomohlo by určitě kombo sekundárkového buildu s nějakou větší odolností proti požárům (teď je to paradoxně naopak kdy díky sekundárkovému buildu hoříte víc a nemáte opravu navíc). Bitevka prakticky změnila roli z tanku na dalekonosného snipera. Také jsem si všiml že hodně hraný Kremlin prakticky zmizel ze hry. Dead Eye je kapitola sama pro sebe. Dlouhodobě je problém s brousičema krajů a WG udělá to, že jim hru ještě usnadní. Neříkám že není pěkný pocit napálit někomu 3 citadely na 20 km s Yamatem, ale tohle je prostě moc. Sám jsem si vyzkoušel Conquerora (Thunderera sice mám, ale tak nějak z principu ho nehraju) a když máte co salvu 2-3 požáry a skoro nulovou šanci, že se netrefíte alespoň jednou je to prostě špatně speciálně když je to spojeno s velmi malým rizikem. Za mě dead eye nemá ve hře co pohledávat nebo potřebuje výrazný rework nejlépe nějaké negativum (+30% k požárům co je dneska na AP by bylo adekvátní - nebyla by to jasná volba jako je to teď) . Stejně jako polovina naprosto zbytečných skillů klidně stačily 4x4 skilly zbytek je stejně nepoužitelná vata (např +1% k požárům je tak malé číslo že to stejně změní prdlačku). Je až překvapivé jak rework odůvodnili a jak se v praxi ukázalo, že to mělo přesně opačný efekt. Chtěli větší diverzitu na kapitánech a výsledek je jeden build na každou bitevku ve hře :-D
 8. 1. And its very quick as quick as turn around and runaway to the corner.
 9. loki51

  Co bych chtěl změnit ve Wows

  Taky jsem teď na hraně větší herní pauzy. Hry se redukovaly na dvě lajny bitevek střílejících po sobě na 20 km a mezi tím tancují DD. A výsledek je v vždy stejný po třech minutách má jeden tým 3 DD na dně a hra končí. Těch pár křižníků schovaných za ostrovem nemá vizi a bitevky vzadu mají v tomhle bodě už čumáky otočený ke kraji mapy a každá má požár od Thunderera, kterého ani nikdo nedetekoval. Křižník který se rozhodně hrát aktivněji většinou skape nějakou tou salvou se 3 citadelama. Bitevní loď, která se rozhodne jen trochu jet dopředu většinou shoří jako papír na půl cesty kamkoliv. Hry jsou teď neuvěřitelně statické a většinou končí domino efektem kde jak se potopí na dno 2 lodě je konec hry i když to trvá dalších 10 minut, kdy z červeného týmu je vidět maximálně jedna až dvě lodě.
 10. First of all X tier is extremly unbalanced. All the worst premium ships (especially most annoying one) are on tier X. FDR, Thunderers Stalingrads and Smolenk are there. Second one problematic thing about it is huge difents in ship of same class. When you Have Stalingrad a hardly armoured 3/4 battleships that puch like a hammer against Stealthy fly like Minotaur that can be easily IK by almost anything its not much equal. Same come to the DDs Shimas are stealty torp ship and is place against DD hunters like Marceau. 70% games where there are 3 DDs is over in first 4 minute when one team lost 2 or all DDs. Third problem are Thunderers. T dont have much of tanky ability so 90% of Thunderers go to the edge of maps and search for good flank or HE spamm from far away. This sesult in extremy tedious and static gameplay when 2 team shoot at each other at 20 km to the point when one team (more unlucky one) disapear. Domino effect work most of the time. One ship sunk and with focus fire many other in one team swifly follows. Some ships suffer a lot in this especialy US cruisers (Salem and Des) they need to get some cover but when they try to get closer they are usually IK by some dead eye hit, citadel never come alone. This is also extremly punishing for every players that want to play even slightly actively. When you push its usually over very soon in great fire. Forth is maps some are simply too binary. Team take wrong way = game over. Five diversity ? What diversity. BBs Yamato, Thunderer, Bour (no GK, almost no Montana, I never met Kremlin, Republique are very rare as well, and noone is mad enough to take Vermont :-D) and DDs are mostly Halland or Smalland and sometimes Shima. CV in ranked are kind of questionable but I mostly dont have problem with it (FDR is stupid thou) I like to see next ranked on tier VII or even VI. 7v7 is good format I like it much more than 12v12 chaos. PS sorry for my English.
 11. loki51

  Ranked: How Dead-Eye ruined ranked

  Yes its super fun to see milions of Thunderers farming damage on the edge not losing star. Now even more. Its super fun to angling and get fire by every hit.
 12. Kdo proboha vymyslel odstřelovačský skill ? Sbohem pushující bitevky . Vítejte brusiči krajů s HE spamem. Někdo hraje War Thunder a my budeme hrát World of Thunderer.
 13. loki51

  Commander Skills Update

  Dead Eye Thunderer wars on X tier are unbearable. Next time I see more than one I leave instantly.
 14. loki51

  Commander Skills Update

  10 day of reskilling :-D good time indeed
×