Jump to content

mertmen08

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2780
 • Clan

  [G-W-]

About mertmen08

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. mertmen08

  Which ship is ur "MONEYMAKER"

  saipan ? ohh never saw anyone mentioned that before .. is carriers good at griding for credits I really wanna hear ur opinion
 2. mertmen08

  Which ship is ur "MONEYMAKER"

  wwhhaaaatt I only made around 200 k with atago.. sth must be wrong about my gameplay. I mainly play bs so idk anything about cruiser style ..
 3. mertmen08

  Which ship is ur "MONEYMAKER"

  excuse me but what is Mo
 4. mertmen08

  Which ship is ur "MONEYMAKER"

  Hey fellas , I know not everyone owns premium ships but I wonder which ship is your moneymaker and why you prefer it.For me its,tirpitz from obvious reasons she is though nasty and strong af but I do like atago as well.so u guys ?
 5. mertmen08

  Premium destroyers

  japan dd's FTW!! but Id say leningrad.
 6. mertmen08

  Midway'imize kavuştuk sonunda..

  ooo işte dd oynarken cv kovalamanın keyfide baskadır bunu sık sık yapmanın mantıgı yok ama sahsen bi cok kere denemisligim vardır,cogu zaman kendimizi salak durumuna düsürüyoruz spotted olup..muhtemelen cv kaptanları kıs kıs gülüyorlar ama nadiren basarılı oldugumuz anlardada cv batırmann verdigi his cok baskadır.
 7. mertmen08

  Midway'imize kavuştuk sonunda..

  tebrikler.. tier 10 için verilen ugrasa büyük saygı duyuyorum o duygu anlatılmaz yasanır :) bi kaç kere ucak gemisi deneyimim oldu ama cok zor geldi bana farklı bi ustalık ve oyun anlayısı gerektiriyor. denizde başarılar.
 8. mertmen08

  kredi?

  bu kadar sevdigin ve oynayıp basında saatlerce zaman gecirdigim oyuna para harcarken acıkcası cok düsünmüyorum dısarı gezmek icin bile cıksan 1 aylık premium paracsını zaten harcıyorsun bu yüzden tavsiyem seviyorsanız aktivite olarak görüyorsanız para harcamak cok ters gelmiyor bana.aylık ücreti gibi falan düşünün yardımı olucaksa
 9. mertmen08

  DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

  selamlar basvuru icin mail yolladım
 10. mertmen08

  USS İndianapolis Filmi

  Az önce youtube de tarihsel nitelikte önem taşıyan bu kruvazörün videolarına bakarken şuna rastladım trailer 3 ay önce yayınlanmış. Başrolde ise geminin kaptanı olarak Nicolas Cage oynuyor. Tam da almayı düşünüyordum bu kruvazörü şimdi daha da bi istek uyandırdı bende
 11. mertmen08

  Tirpitz standart paket

  Arkadaşlar merhabalar çok acil yardım gerekiyor az önce tirpitz standart paketi almaya çalıştım ödeme yöntemi olarak kredi kartı altopay sistemi ile ödedim türk bayraklı yeri seçmedim kart bilgilerini girdinkten sonra ödemeyi onayladım ardından bir şeyler ters gitti yazısı geldi ve anasayfaya attı daha sonra telefonuma wargaming.net'den 149,78TRY ödemeniz başarıyla gerçekleşmiştir yazısı geldi hemen işbankası mobil uygulamadan baktım ve ekstrede de ödenmiş gözüküyor desteğe mesaj attım ancak transaction id olmadığı için(maile baktım ödeme gözükmüyor)orayı sallayıp mesaj attım sonuç ne olur ?
×