Jump to content

PanPancerniak666

Players
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  482

About PanPancerniak666

 1. PanPancerniak666

  Dwa ugaszenia się, jak?

  Dziekuje wszystkim. A ty Hektorku, załóż sobie prywatne forum i tam rób porządki spamerku.
 2. PanPancerniak666

  Dwa ugaszenia się, jak?

  Witam Po pierwsze, w grze występuje jakiś fenomen pierwszej salwy, która w 4 na 5 przypadków podpala przeciwnika. Oczywiście boty gaszą się od razu a potem można ich doić, doić i doić do zera, bez podpalenia, dziwne co? Po drugie, strzelam pierwszą salwę, oczywiście z podpaleniem: Bot się gasi Strzelam drugą salwę: I bot znów się gasi. Jak? Dwa zestawy naprawcze?
 3. PanPancerniak666

  Automatyczne nagrywanie bitew

  Gdzie się włącza nagrywanie bitew?
 4. PanPancerniak666

  Po jaką cholerę zdobywać bazę gdy się walczy z botami?

  A gdzie tu boty zawiniły? To ludzie zdecydowali zakończyć bitwę poprzez zdobycie bazy.
 5. PanPancerniak666

  Po jaką cholerę zdobywać bazę gdy się walczy z botami?

  Koniec bitwy, 3 z 4 ocalałych bot-wrogów miało po 80-90% HP. W tym tych 3 było w odległości 4, 4 i 7 km... Tak się nie da grać!
 6. PanPancerniak666

  Po jaką cholerę zdobywać bazę gdy się walczy z botami?

  Gram z botami ponieważ tam wygrywa się po ponad 90% A nie nudzi się bo gram po 10 bitew tygodniowo. No to ładnie że promowana jest baza
 7. Tak jak w temacie, po jaką cholerę ludzie zajmują bazę gdy bitwa jest i tak wygrana a za przeciwników ma się boty? Gram tylko randomki z botami i coraz częściej drużyna skupia się na zdobywaniu baz, przed chwilą znów bitwa zakończyła się gdy po wodzie pływały jeszcze dwa soczyste bot-pancerniki. Czy za zdobycie bazy są jakieś ekstra punkty?!
 8. PanPancerniak666

  Buff Niemcy

  Bufa Niemcom? Jak narazie Dresden i Kolberg to najlepsze kruzery w grze
 9. PanPancerniak666

  Pożar po każdym trafieniu

  Zauważyłem coś innego odkąd gram od nowa. Podpalam wroga pierwszy, zaraz jakoś na początku ale zaraz wróg się naprawia... potem oddaję ze spamerskich działek jeszcze 50-100 strzałów i już nie mogę podpalić A sam nie raz byłem podpalany raz... naprawiałem się a potem jeszcze dwa razy mnie podpalano...
 10. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  No tak, wy jesteście tutaj jedynie słuszną grupą ekspertów, którzy mają prawo się wypowiadać i dawać wskazówki a ten kto nie chce waszych wskazówek to wyjątkowo odporny niegodziwiec, typowe polaczki. To nie pierwszy temat, gdzie wasza grupa zachowuje się w ten sposób. Ale sorry, Jeszcze w 2012 z takimi jak wy wdawałem się w dyskusje ale teraz szkoda mi na to czasu. Taksze kłaniam się nisko i szczerze dostosuję się do wyżej wymienionych wskazówek i rad, przecież ja tu gram dla was @down: MMIG, czytaj ze zrozumieniem. Wczytaj się dokładnie w ostatnie zdanie z pierwszego akapitu, szczególnie tak w środkową część.
 11. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  A co wam przeszkadza że ja tu piszę? Napisałem jeden post i już "grono ekspertów" się zjechało całe Z kolejnej gry dla przyjemności chcą zrobić jakieś niezdrowe zawody, WoT się wam znudził?
 12. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  Mnie całkowicie satysfakcjonuje że ty wiesz praktycznie wszystko, kolejny "ekspert" A co nie wolno mi? Twoje forum?
 13. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  Łojejku, już się "ekspert" pojawił Żeby było jasne, gram jak chce i nic tobie do tego. Właśnie dlatego cenię sobie grę z botami, nie ma tych wstrętnych statystyk do których tacy "eksperci" moga się przyczepić. Dla twojej wiadomości na koniec, na 30-40 bitew przegrałem 3, także bredź sobie dalej że osłabiam drużynę bo nie gram jak ty byś chciał. ...co za ludzie.
 14. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  Teoria teorią ale fakty są takie że szybkostrzelność i celność pancernika np. South Carolina woła o pomstę. Strzał co 30s, z 8 dział, trafia 1-2 lub wcale, zadając 1000 uszkodzeń (tak raz w czasie bitwy może trafić się 6 trafień za 10000 od jednej salwy) a w tym czasie krążownik I tieru japoński zadaje 1000 co 5 sekund. Często się zdaża że krążowniki lub pojazdy niższego tieru robią najlepsze wyniki, uważałem że to przez graczy ale kupiłem pancernik i dalej było tak samo. Właściwie pancernik to idealny cel, gdy mam do wyboru krążownik i pancernik do ostrzelania to ładuję w pancernik, powolny, duży a on sam nie wiele może mi zrobić, boję się dopiero jak inny krążownik mnie na cel weźmie.
 15. PanPancerniak666

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  Jakoś beznadziejnie hujowe te pancerniki, strzela co 30s z reguły o celności 20% za 1000 hp, trzeba liczyć na fart to może trafi się za 10000 ale po drodze podpływa do nas krążownik i doi sobie, połowa HP już nie ma nim oddajemy kolejną salwę.
×