Jump to content
Flandre Bug Read more... ×

Tobi_1989

Players
 • Content Сount

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11434

About Tobi_1989

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,268 profile views
 1. Tobi_1989

  Změny Twitch Drops ve verzi 0.10.1

  Včera jsem odkliknul a vyzvednul všechny tři odměny a nepřišla mi ani jedna. Účty samozřejmě propojené mám, dropy sbírám co ta funkce existuje, ale tenhle nový systém prostě nefunguje...
 2. Tobi_1989

  Doky: postavte Anchorage

  Přijde mi stylem hraní spíš podobná IJN než klasickým USN křižníkům. + Teda navíc ten kouř, ale u CA s 8" baterií je hodně situační. Každopádně zadarmo (za dublony ze superkontíků za 1. vítězství s každou X) je celkem fajn.
 3. To jsem rád, že akce pro příští aktualizaci je taková blbost, holt doklepu Anchorage, kterou díky superkontíkům z desítek budu mít zadáčo a můžu si dát jeden patch pauzu :)
 4. Tobi_1989

  King of the Sea XI: Finále

  Takže když jsem tuhle sobotu zrovna odpoledne neměl čas a KotS jsem minul tak mám smolíka nafurt, nebo ten kód bude ještě funkční při příštím KotS?
 5. Tobi_1989

  Dmitri Donskoi

  Tak jasně že na každou Kremroli a Smolíčka musí být ve hře nějaký Dmitri nebo Kebab (v aktuální metě, ne po vydání), aby bylo vidět, že Russian bias je mýtus :D Ale musim říct, že teď napodruhé už se mi přes něj šlo o poznání příjeměji, holt je to HE spamer na vzdálenost kolem 14+ km a díky solidní úsťovce se to s ním na tu vzdálenost dá celkem spolehlivě sypat i do DD.
 6. Tobi_1989

  Dmitri Donskoi

  Tenhle komentář zestárnul jak mlíko :D Taky jsem Dmitrije nemusel, ale když se teď musí Saša expit od znova a neodemkne se automaticky náhradou za Moskvu, tak asi jiná možnost neni :)
 7. Tobi_1989

  Tallinn

  Z mojí zkušenosti je tam 5 a 15. maximálně 5-10% je 15, zbytek 5, nic mezi, nic víc. A myslím, že otevírání bedýnek po balících to ještě zhoršuje.
 8. Tobi_1989

  Tallinn

  Nápodobně, já po vybrání absolutně všech za ty dva týdny dostupných bedýnek s dropem "až 300 tokenů" nemám ani těch 300 na Mikoyana :D
 9. Tobi_1989

  Tallinn

  Vážně? Já jen, že tady v tom videu z testovací místnosti hned první co udělá je, že na kontaktní vzdálenost (1,4km, ale tuším do 5km je ve WoWS penetrace neměnná) šoupne těma šesti dělama 3 citadely do Conquerora:
 10. Tobi_1989

  ŹÁDOST O UNBAN

  Mno... to je složitější... Střílels na něco? Já jen, že u zásahu torpéd se můžeš vymlouvat na bota co agresivně manévruje (jednou za čas. pokud trefíš spojence častěji jak jednou za 50 DD bitev je chyba jednoznačně na tvojí straně), pokud spojence ustřílíš, tak jsi očividně triggerhappy magor, co tu hru neumí hrát jako funkční člen týmu. Ten systém je uplně OK, ale tak nějak počítá s tím, že bude hráč malinko přemýšlet kam ty torpy posílá a bere aspoň trochu ohledy na zbytek týmu. ti boti jezdí dost předvídatelně a nesnaží se je schválně pochytat. Pokud máš teamkill co bitvu, asi se nikomu z nás po tvé přítomnosti v PvP stýskat nebude. EDIT: WTF, tvoje DD s nejdelším dosahem Torpů je Clemson s 5,5km a ty stejně nedokážeš pouštět ty rybičky tak, aby se ti do tohohle absolutně minimálního prostoru mezi tebe a nepřítele někdo každou druhou bitvu nevklínil????
 11. Mě přijde WGC naprosto v pohodě. Sice postrádá jakoukoliv výhodu pro někoho kdo hraje jen jednu WG hru a ne víc, ale jako nástroj, kde se mi ukážou aktuality z webu, automaticky stahuje aktualizace a kliknutím v něm hru spustím je naprosto adekvátní. Naopak na starém launcheru (ten WoWS si už nepamatuju, ale ten WoT to dělával) mě vytáčelo, že rozhraní běhalo na Internet Exploreru a přestože jsem tou dobou používal Firefox, tak jsem tu předpotopní Microsoftí blbost musel aktualizovat na novou verzi, jinak jsem místo něj viděl bílou chybovou obrazovku a nešla mi ani spustit hra.
 12. Tobi_1989

  Drake

  Mít o sekundu kratší reload a o kilometr delší dostřel byla by to naprosto adekvátní loď. Ale už od první bitvy se mi tyhle necky zdají jako drasticky lepší než Albegarbage před nimi, který chytá citadely uplně odevšad bez ohledu na vzdálenost, úhel a ráži přilétajících střel. Když nic jiného, Drake se aspoň tak nějak dá úhlovat a hrát na ten celkem OK boční pancíř. Teda, dokud nepřijdou rusáci s tak nesmyslnou penetrací, že těch jeho 170mm blapnou pod úhlem lehce nad autobounce skrz naskrz bez ptaní...
 13. Tobi_1989

  Bezpečná plavba rozbouřeným mořem

  víc nic, leda tak třetí slot pro misi z kampaní.
 14. Tobi_1989

  Bezpečná plavba rozbouřeným mořem

  Díky moc WG, super gesto. A všem vám, co jste opravdu v karanténě nebo v léčbě: držte se a ať vám to rychle uteče.
 15. Tobi_1989

  Suchý dok: Roma

  Navíc děla s penetrací jak Izumo před úpravou, kdy všechno menší než bitevka dostává maximálně nadpenetraci a AA s dostřelem sotva o chlup delším než francouzské DD. Pořád platí že ji prostě chci už proto jak vypadá a pokud se mi někdy náhodou omylem nevysype z kontíku tak ji asi koupim, ale vzhledem k tomu, že teď má někdy vycházet Odin bych byl asi debil... Třeba někdy WG buffne dostřel italských 90mm aspoň na úroveň německých 105mm nebo přijde linka, kde bude Littorio když už ne lepší, tak aspoň ve stromu zadarmo...
×