Jump to content

Darbit

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2456
 • Clan

  [DRAG0]

About Darbit

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
  [DRAG0]

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Darbit

  Szukam klanu

  Szukam klanu w pełni korzystającego z klanowego życia, czyli grającego bitwy klanowe i bitwy morskie. Wracam do WoWs po rocznej przerwie. Link do moich statystyk: https://wows-numbers.com/player/512230618,El_Darbitone/ Mam 44 lata, używam ts3 lub discord w zależności od potrzeb.
 2. Darbit

  Szukam klanu

  Szukam klanu, który aktywnie gra bitwy klanowe. Mój nick: El_Darbitone Link do statystyk: https://wows-numbers.com/pl/player/512230618,El_Darbitone/ Preferowane okręty: BB Tiery: 6-10 Oferty proszę kierować tutaj lub na priv w grze.
 3. Darbit

  Szukam ekipy do wspólnej gry :)

  Zapraszam do grupy klanów BSW. Na pewno znajdziemy miejsce dla Ciebie w którymś z klanów. Nasz TS: ts3ekipa.pl, na samej górze:)
 4. Darbit

  Szukam klanu do bitew klanowych

  Tak jak mój przedmówca, również zapraszam do grupy klanów BSW. Super atmosfera, duża frekwencja.
 5. Zapraszam do grupy klanów Baltic Sea Wolves. Na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce, żebyś mógł pograć w miłym towarzystwie.
 6. Darbit

  Szukam klanu

  Wybrałem klan Baltic Sea Wolves East. Dziękuję pozostałym klanom za interesujące oferty i życzę powodzenia na morzu:)
 7. Darbit

  Szukam klanu

  Nick: El_Darbitone Ilość bitew: 660 Preferowany typ okrętów: BB i CV, ale expie wszystkie linie Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/512230618,El_Darbitone/ Komunikator - mogę zainstalować każdy - w chwili obecnej używam TS i Discord Jestem 42 letnim graczem. Gram stosunkowo od niedawna, gdyż jakiś miesiąc - proszę nie patrzeć na datę założenia konta, wcześniej grałem w wielu klanach w WOT, ale w tej chwili statki wydają mi się dużo lepsze i z dużo lepszym contentem. Statystyk nie mam zbyt dobrych, ale cały czas się uczę i z dnia na dzień statystyki się podnoszą. Gram codziennie popołudniami, w grze spędzam stosunkowo dużo czasu. Co do okrętów w tej chwili posiadam dwa razy VIII tier, ale to się bardzo szybko zmienia, chcę dojść do tieru X w jak najszybszym czasie. O propozycję proszę na forum lub bezpośrednio w grze.
×