Jump to content

Borubar_de_San_Escobar

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Borubar_de_San_Escobar

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Borubar_de_San_Escobar

  Charleston (prem. III T)

  Ahoj Wilki Morskie! Nowa aktualizacja przyniosła do Arsenału nową zabawkę. Kosztuje toto 15 k wungli Sądząc po parametrach z Wiki, z wyjątkiem gorszego o 2,1 s czasu przestawienia steru (8,5 s vs 6,4 s) jest to wierna kopia St. Lo. Jak sądzicie - wart grzechu?
 2. Borubar_de_San_Escobar

  Musashi

  Za 2 miesiące zniknie możliwość kupienia japońskiego wojownika. Wart grzechu, czy lepiej dozbierać opał na zakup Żabojada?
 3. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Dzięki za wsparcie i dobre rady! Uznałem, że Warspite jest dla mnie za trudny, a zanim nazbieram na Nelsona, to może do niego dorosnę Póki co, zainwestowałem 20 cebulionów w 2 kontenery RN (przeoczyłem wcześniej taki drobiazg, że te ze sklepu dają po 15, a nie po 5 suwerenów - brawo ja!). To rozwiązało dylemat zakupowy - wybór padł na Gallanta + Berta Dunkirka (stanie za sterami Queen albo Leandera).
 4. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  ad.1. Nie pytam, póki nie przeczytam - jestem po lekturze wątku o Warspite i Nelsonie, stąd moje pytanie. ad. 2. Wiem ... Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że przez dłuższy czas traktowałem WoWs (o zgrozo) jedynie jako źródło darmowej premki (rekompensata przy wgrywaniu patcha), więc starczyło polecieć na yolo - jak coś ugrałem, to dobrze, nie - trudno. Od niedawna podchodzę do grania łajbami ciut poważniej - przynajmniej zapoznałem się z podstawami mechaniki gry. Wiem też, że jak na znikome umiejętności gram za wysoko (Roon itp.), ale póki trwa maraton na Cossacka, niektóre zadania łatwiej i szybciej zrobić na wysokich tierach. Doba nie jest z gumy, gdzieś poza grą muszę znaleźć czas na pracę i rodzinę (kolejność nie koniecznie taka, jak wymieniłem) ... Nie szukam łajby, która wygra za mnie - na szczęście ani tu, ani w czołgach, nie sprzedają takich pojazdów. ad. 3. Tak, wiem ale ten teges - maraton (stary, a głupi - dałem się złapać w klasyczną pułapkę marketingową). Na pewno wrócę do grania z botami, żeby się podciągnać. Co mi najbardziej przeszkadza, to brak umiejętności celowania. Poczytałem na forum, obejrzałem kilka filmików, które coś tam dały (zmieniłem rodzaj celownika, wiem, co oznacza strzelanie do okrętu, który nie jest zaznaczony itp.), ale nadal to nie to. Byłbym wdzięczny za podlinkowanie wskazówek co do tej kwestii.
 5. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Powoli zbieram wolne doświadczenie na Nelsona. Czy w takiej sytuacji Warspite będzie mimo wszystko dobrym pomysłem?
 6. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Ok, Panowie! Uparcie wracam do swojego pytania - na co sugerujecie wydać suwereny? Wygląda na to, że nie da się już zdobyć więcej suwerenów (nie zamierzam kupować w sklepie skrzyń, za za RN wpadają już tylko dynie z Halloween. Mam 270 suwerenów. Co radzicie - Gallant + stałe malowanie, Warspite, czy Bert Dunkirk + całe stado flag?
 7. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Ok, Panowie! A wracając do mojego pytania - na co sugerujecie wydać suwereny? Nie da się ich kisić tak długo, jak węgiel, czy wolne doświadczenie ...
 8. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Jervis już zacumowany Co masz na myśli, pisząc "jakąś premię"?
 9. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Dzięki - nie skorzystam, bo Acastę, i Icarusa już mam, a na Jervisa za chwilę skończę misję. Lightning jak wpadnie, to wpadnie. Jak nie ma wpaść, to będzie jak u Ciebie przy francuskich BB. Inne propozycje?
 10. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Dzięki za Wasze opinie! Ostatecznie nie wytrzymałem, przepaliłem surowce na kontenery. Dzięki temu - gdy się doczłapię, będę mieć stałe malowanie dla prawdziwej legendy - Bismarcka. Do tego dorobiłem się Jacka Dunkirka (w momencie, gdy go zdobywałem, nie było wiadomo, że wróci Operacja Dynamo ), dzięki czemu teraz mam łatwiejszy start do herbacianych niszczarek, i Honora, przez co mniej będzie boleć grind żabojadów Zasoby węgla stopniowo odbudowuję. Teraz zastanawiam się, na co wydać suwereny? Na razie mam 180, ale stale przybywa, bo ostatnio łajby wciągnęły mnie mocniej, niż Świat Zbiorników. Krewniak Jacka - Bert, Garland, Warspite? Poradźcie, Dobrzy Ludzie!
 11. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Ok, mogę poczekać, ale w łódki gram od przypadku do przypadku, więc czekanie na X premium, to dla mnie "na święty nigdy". Do tego - zniżki 25% do zakupu okrętów za węgiel - są stałe, czy czasowe?
 12. Borubar_de_San_Escobar

  Wungle - na co wydać?

  Ahoj! Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum - witam Was serdecznie! Dobrzy ludzie - poradźcie nowicjuszowi - na co wydać ciężko wyfedrowany węgiel? Przy przepaleniu na węgiel 1,5k stali, z uwzględnieniem aktualnej zniżki 25%, mogę przytulić Rewolucję Październikową, albo Aigle. Co wybrać? Z góry dziękuję za pomoc!
×