Jump to content

Eliah_cz

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5353
 • Clan

  [IDDQD]

About Eliah_cz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @BustyGirlWithPinkPig Samozřejmě, mám osobního trenéra bikram jogy, ale to jsem myslel, že je dnes už standart - neříkej mi, že nemáš svého kouče bikram jogy? Tím by se vysvětlovali tvoje špatné výsledky v této sezóně ranked bitev :( Jestli máš zájem, dám ti kontat na mého guru (Jmenuje se Jára).
 2. @BustyGirlWithPinkPig Dostal si mě šerife, celou dobu si z tebe jen utahuju, samozřejmě, že máš pravdu :) Jinak teď jsem se bavil s jedním koučem a ten říkal, že když se mi něco v životě nedaří, tak to mám svádět na všechny kolem sebe a na smůlu, že tak se v životě dostanu nejdál. Takže je vidět, že ty už si trénovanej a jen tak si na tebe nikdo nepřijde :) @Korektura Jako chápu, že "idi**" dostane korekturou i když i to mě samozřejmě mrzí, když tím na nikoho nemířím, ale že dostane po hlavě i slovo "postižáci", když tím taky na nikoho nemířím, to mi přijde škoda. Myslel jsem že u nás se tohle ultralevičácký social justice warriorování ještě nenosí, ale co už, hádat se nebudu, je to jen takovej povzdych, na fórech se stejně moc nepohybuju :)
 3. @BustyGirlWithPinkPig No jo no, prostě to asi hraješ blbě to se nedá nic dělat :( :D Ne, trochu vážnějc, to není moje teorie, to je statistika, ale netuším, jak si na tom s matikou. A já ti nevím čoveče, vždycky když jdu z ranku 6 na rank 5 a výš, tak je to celkem poznat (kor na začátku sezony). Tím chci říct, že jestli hraješ se samejma [editováno], jak tu píšeš, tak by sis to měl vodit ještě víc, když si nejlepší na světě, ne? Ten diff je tam pak znát výrazně víc, takže to by měla být vlastně tvoje výhoda. Ale touhle dobou je nám asi už všem jasný, že to není tvoje vina, ale že WG tam má u tebe černej puntík a kdykoliv si dáš ranked, tak ti do teamu začnou sypat samý [editováno] ;)
 4. Jestli můžu zkusit něco doporučit hráčům, co tu pořád brečí že právě oni dostávají nonstop ten "špatnej" team a oponenti ten "dobrej". Je dobrý si uvědomit, že časem se to zprůměruje a dostanete stejnej počet špatnejch a dobrejch hráčů do teamu a ten jazýček na vahách jste právě vy. Takže je možná dobrý přestat brečet a podívat se na to, jak to hrajete vy ;)
 5. Eliah_cz

  Zpravodaj vývojářů 0.8.10

  @YabbaCoe - Netuším, jakou měrou je pro vás reálné kecat centrále do releasů a radit jim co je a co není pro hru dobré, tipuju že se to blíží k nule. Ale kdyby to tak nebylo, tak to sem plácnu. Zakladatel teď už velice úspěšné firmy GGG mluví o tom, jak je důležité mít ve hře pravidelnost (zde to jsou nějaké rankedy, klanové bitvy a sprinty - u nich ve hře (Path of Exile) jsou to ligy). Jakým způsobem jim to ovlivňuje tržby, jaký mají burn rate hráčů a tak podobně. Monetizační model té hry je velmi podobný jako WoWs. U wargamingu mi přijde, že ne jen že to dělají dost špatně a pak kvůli tomu nedosahují nejlepších tržeb, ani spokojenosti hráčů, ale že nad tím ani nikdo nepřemýšlí - jejich pravidelnost a překryv rankedů, klan battlů a sprintů je zarážející. Doporučuju 10+ min, cca 10min o tomto tématu.
 6. premium 30d -> 201,66 CZK premium 90d -> 605,41 CZK 201,66*3 = 604,98 604,98 < 605,41 Klasická množstevní "sleva". Je vidět, že cenotvorbu a matiku máte v malíku :)
 7. Eliah_cz

  Hodnocené bitvy: Třináctá sezóna

  Ne, nemusíš je vyhrávat za sebou/v řadě, můžeš na střídačku 2x vyhrávat a jednou prohrávat a stejně se dostaneš na rank 1. (i když úplně ignorujeme mechaniku zachraňování hvězd)
 8. Eliah_cz

  Hodnocené bitvy: Třináctá sezóna

  Nejsem si jistý, zda-li chápeš slovní spojeni "v řadě" ;)
 9. Zdravím, mám dotaz - co se stane když si koupím jeden z balíčků prémiových kamuflaží (např.: Bitva o vesmír: Japonsko) a jednu z kamufláží již mám zakoupenou? Dostanu za ní zpět dublony? Díky za info
 10. Eliah_cz

  Ranked Battles: the Twelfth Season

  Im rank 5 at the moment (mostly Zao), and i observed this: 1.) You really feel the rental ships - the players playing them are usualy markantly worse than the rest of the team - should be at least balanced number of rentals for each team (fortunately not the issue on higher ranks) 2.) CVs are affecting result of battle way too much - its more about luck than skill in battles with CV, whos gonna get better CV player (to my suprise, not that much CVs in my battles - about 25-35% battles) 3.) In the long run, both mentioned above will balance itself, because some times you are lucky, some times you are not, but its really annoying either way 4.) Imho CVs are now problem because HP of planes are way too high, and save the star with CV is 5 times easier than with the other classes Anyone whos complaining about not enought irrevocables ranks and bad quality of his team mates should think about himself and his performance :) Thats my two cents on this season.
 11. Eliah_cz

  Ranked Battles: the Twelfth Season

  Hi, will you be changing the distribution of XP in ranked battles or in general regarding CVs in ranked battles -> safe star system? Because if not, i think it will be really unfair to non-CV classes. Thanks for answer!
×