Jump to content

Steel1nvader

Beta Tester
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4602
 • Clan

  [PZK]

About Steel1nvader

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Steel1nvader

  Sound issue

  Hi, sorry that i post this here, but support tells me to wait for patch and im tired of this issue. It started over a month ago, sound in my game have started to cut out during matches and keep backing in port. It also happens in TW saga Britannia(sound disapeared during battle and returned in the menu). Im adding video where this issue happens, half of the audio returns during attack phase with planes, but only then unfortunately. Can you tell what can cause this issue and how to fix this, it makes games unplayable :/ Im using sound blaster play! 3 soundcard https://youtu.be/mBQ8uvMOBG8
 2. Steel1nvader

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie pomaga, dźwięk urywa się już po rozegraniu pierwszej gry a z głośników słychać tylko buczenie i trzaski. Jak widać nie jest to aż tak częsty problem, ale jednak związany z grą a nie z moim sprzętem, bo robiłem reinstelację sterowników jak i samej gry. Dosłownie nic nie dziala a ja mam już dość.
 3. Steel1nvader

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Cały, czasami zostaje tylko dźwięk nadchodzącej burzy. Gdy gram lotniskowcami dźwięk wraca podczas ataku. Wybaczcie, że tu piszę, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś tak jeszcze ma zanim napiszę do supportu.
 4. Steel1nvader

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czy komuś jeszcze znika dźwięk w każdej bitwie, albo jest tylko częściowo i wraca w porcie? Mam to od miesiąca i łatki wciąż nie ma. Mam powoli dość, bo gra bez dźwięku nie ma sensu.
 5. Steel1nvader

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czy ostatnio po cichu zmieniali coś w sigmie pancerników? Pociski strasznie rozlatują się na boki w Sharnhorscie i Yamato.
 6. Steel1nvader

  Broken mechanics-Shells go deep underwater?[solved]

  Thanks guys, i have done some testing in training room and everything seems alright now.
 7. Steel1nvader

  Broken mechanics-Shells go deep underwater?[solved]

  OK, you are right that shell penetrated the deck of the battleship, but i still dont understand, why after this patch Conqueror is easy to citadel, when it has turtleback armour too.
 8. Steel1nvader

  Broken mechanics-Shells go deep underwater?[solved]

  I have citadelled that german BB at 10km with a cruiser, when normally It should have been impossible because of turtleback armour.
 9. So, as many are already aware of this issue i want to share this here as a proof. My question is when we can expect hotfix? https://youtu.be/iWt-QH5y-MY How could i citadel that Friedrich?
 10. Steel1nvader

  HMS Gallant

  Fantastyczny niszczyciel dla fanów japońskich niszczycieli, ale dopiero z perkiem zmniejszającym wykrywalność. Działa są przeciętne, lecz spisują się na małych dystansach. Jeśli chodzi o torpedy to jest ich sporo, bo aż 8 i można nimi wykręcić niezłe wyniki. Polecam taktykę z przyczajaniem się na pancerniki za górki i puszczanie z bliska pojedyńczo torped.
 11. Steel1nvader

  Kod bonusowy dla obecnych kont i nowo

  Dziękuje
 12. Steel1nvader

  Wasze wypasione bitwy

  130k obrażeń na Yubari i odznaka Witherer może być?
 13. Steel1nvader

  Urodzinowy konkurs Lumberjacka.

  Czyli nikt nie wygra,bo wszyscy się spóźnili
 14. Steel1nvader

  Tomato IS BACK

  .
 15. Steel1nvader

  Urodzinowy konkurs Lumberjacka.

  heh
×