Jump to content

Perpentach

Weekend Tester
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1873

About Perpentach

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Perpentach

  Info z RU fora - diskuse

  takže rychle doexpit DDčka
 2. Perpentach

  Změna cílů speciálu Project R

  většina si dorazila těch 260 perel už v pondělí. tak ted už to asi moc rychle stoupat nebude. Ale určitě se někteří skalní obětují a nasbírají si příští týden dalších 50, aby se to splnilo.
 3. Perpentach

  Verze 0.5.2 - Systém karmy

  asi by bylo nejlepší, kdyby každý mohl dát mínusek jen tolik kolik dá plusek. to by hned každý chválil, aby mohl někomu to mínus nasolit.
 4. Perpentach

  Project R v Evropě

  těch 10M se dá teoreticky udělat za 2 týdny a 260 za 4 týdny, ale strach budu mít až podle toho kolik bude nasbíráno perel po víkendu. Každopádně i kdyby se zapojili všichni hráči a splnili to za ty dva týdny, tak 150 perel se stihnout dá.
 5. Perpentach

  Project R v Evropě

  jestli to dobře chápu. Za těch 260 perel je to osobní cíl, tedy neni závislý na sesbírání 10M perel celkově? poběží to 5 týdnů a za týdenní mise je 57 perel, takže stačí 10 bitev týdně a lod je doma? A jsou lidi co si na to stěžují?
 6. Perpentach

  Project R v Evropě

  3500 bitev za týden? to je 2,9 minuty na bitvu i když celý týden nespal. :-) u letadel bývá celkový počet hráčů, co odehrají 20 bitev týdně, zhruba pětinásobek, co je online ve špičce. To je asi všude podobné.
 7. Perpentach

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  představme si ekonomický model, kdy by expení bylo o něco složitější, ale průměrný hráč by si během něho stihl vydělat zhruba na následující loď ve větvi. K čemu by to asi vedlo? Hráči by se snažili využít bonusy na expy a měli by motivaci k hraní každý den. Stále by kupovali premium, ale kvůli expům a ne kreditům. Dostatek kreditů by vedl k nedostatku míst v přístavu. Kdyby hráč nemusel prodávat lodě, aby si mohl pořídit další, spíš by si koupil místo v přístavu. Prémiové lodě by se kupovaly kvůli specifickým vlastnostem a expení kapitánů, na vydělávání stejně stačí jedna nebo dvě. Hráč by neustále postupoval a hra by pro něj nekonečným grinděním neztrácela náboj. Ale stačil by příliv nových hráčů udržet hratelnost nižších tierů? Nebo by hra umřela, protože by nováčci neměli s kým hrát?
 8. Perpentach

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  To co mě na jakékoliv hře baví je progres a ne grind. Ve chvíli kdy poměr progres/grind přesáhne určitou hranici, zábavnost umírá a ze hry se stává práce. U lodí mi navíc rvou žíly expy, zbytečně se hromadící na vyzkoumaných lodích, které mi jasně ukazují kolik času jsem promarnil grindem místo progresem. A dlouhé bitvy, kdy se 5-10 minut z herního času v podstatě jen pohybuju z místa na místo a když má člověk pár hodin volného času, tak se mu s takovou časovou ztrátou v každé bitvě grindit opravdu nechce.
 9. Perpentach

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  mise jsou neatraktivní a díky ekonomice mě nezajímají ani denní bonusy, protože stejně mám loď vyexpenou dřív než na ní vydělám. proto nemám potřebu se k WOWs vracet každý den. Radši si vyberu bonusy na letadlech/tancích, kde mám kreditů dost a pak zjišťuju, že na WoWs už nezbývá čas a prakticky už ji vůbec nezapínám.
 10. Perpentach

  Všeobecná zpětná vazba

  No zaznamenal jsem několikrát něco podobnýho. Ale napdalo mě, že jsem v dohledu letadla z nějakýho křížníku, tak jsem vypnul AA a spotnutí zmizelo. Ačkoliv to ukazovalo spotnutí lodí a ne letadlem. Asi střelba na letadlo prodlouží spot range stejně jako střelba na loď.
 11. Perpentach

  Ranked season 2

  já mám na 7+8 T jen myoko a nejsem s tím schopný nějak zásadně ovlivnit hru. buď dostanu vítězný tým nebo ne. když to tým lamí tak bývám první na expech, ale nedokážu zahrát tak, abych bitvu obrátil. Připadá mi, že nejvíc rozhodují první střety DDček. pokud se teda nevymlátí mezi sebou.podle mě si nejsou lodě rovné a správně tady carramba vyzvídal s čím to nejlépe jezdit. pokud nemáte "správnou" loď+skill s ní, tak je ranked spíš o kombinaci štěstí+množství bitev. Zvlášť v situaci, kdy se na desítku dostane prakticky každý, kdo má dostatečnou trpělivost. Možná až v nejvyšší lize na 5-2 jsou nějací víc skilled hráči, jinak je to prostě random.
 12. Perpentach

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  tak si to přečti znovu, nebo si přešlápni. říká že když budeš mít premium a zahraješ trochu podprůměrně tak budeš mít 0. když zahraješ líp budeš mít zisk.
 13. ten matchmaker v hodnocených bitvách mi nepřijde moc vylepšený. nebylo by přece tak těžký, aby to dávalo stejný počet od každého typu proti sobě.
 14. Perpentach

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  no já myslím, že jedou podle plánu. marketigová strategie - když se chceš dostat až na t10, tak si kup premium a premiovou loď jinak se z toho vydělávání zblázníš. můžeme ti nabídnout i výhodný balíček kreditů, pokud to chceš mít ještě snažší. podle mě ten kdo si to koupit chce, ten by si to koupil stejně, a kdo nechce, tak to přestane hrát. já bych třeba uvítal, kdyby místo denního bonusu na expy byl radši bonus na kredity za první vítězství.
 15. Perpentach

  Všeobecná zpětná vazba

  Stalo se mi asi 2x že jsem se s křížníkem vyhýbal torpédům a už jsem si říkal, že je po mě, ale torpéda mi bez dmg projeli pod zádí.
×