Jump to content

Merllins

Players
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7142
 • Clan

  [DE-FS]

About Merllins

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

88 profile views
 1. Nováček hledá klan

  Ahoj. My máme vlastné TS 3 hru nehrotíme na staty. CW,RB,Divízie,Scenáre.Public pomáhame si vyexpiť loďe navzájom. Hrali sme i KOTS. Sme klan dospelích ľudí vek od 18+. Radi ťa uvítame v našom klane [DE-FS] Dead Fishs kde je hra zábavou a naučíš sa plno nového. Ak chceš vstúpiť podaj si prihlášku. Po 15h ti bude prijatá. Potom ti pošlem do hry IP Adressu TSKA.
 2. Yamato

  Lucy je top CZ/SK Hráčka so so svojími kvalitami zahrá vždy top výsledok aj keď Yamato je náchylné pod svoje predné veže na citadely. Vždy zahrala top výsledky. Yamato poznám je to loď ktorá dáva krásne DMG ale aj vie dostať DMG a citadely ľahko. Človek ho musí poznať a vedieť s ním zahrať Lucy vie spraviť s ním krásne hry.
 3. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ahoj prosím ťa ak tak to zruš. Keď tak ja založím nové vlákno vďaka.
 4. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ja to viem berieme to tak sme začínajúci klan a chcem skúsiť taký turnaj po prvý krát a jeden kamrát Bomber_221 my vypisoval blbosti z jedného účtu ako ná pomôže s CV pod iným nickom rátal som skoro týždeň že príde a dnes sa mi rehotal že to bola sranda aká super sranda keď nemá CVčkára My nerátame že vyhráme :D :D :D Je to prvý náš taký Turnaj a budeme radi i keď jednu alebo dve bitvy vyhráme chcem si to len skúsiť preto potrebujem vypožičať rýchlo CVčkára.
 5. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Je to naša prvá profi súťaž. Chceme to len skúsiť čo je to za turnaj. Chcem len vypožičať ak sa dá hráča na jede deň. Hráme to pre chuť z hry :)
 6. [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj KING OF THE SEA.
 7. DE-FS Nábor na CV hráča.

  [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj.
 8. Hledám klan CZ

  Ahoj ak to hrávaš pre radosť chceš vyskúšať CW. Pridaj sa k nám DE-FS Dead Fishs.
 9. Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívny hráčov ktorý majú vlastné X alebo požičané lode.Sú aktívny na TS3. Pred prijatím do klanu je nutné si spraviť TS3 bude s hráčom spravený vstupný rozhovor. Naše TS je redskull.dynu.net Heslo do miestnosti je len na vyžiadanie pri vstupnom rozhovore s hráčom. Kto neprejde vstupným rozhovorom nebude prijatý. Clan Wars hráme pre zábavu. Podmienky prijatia hráča : Chuť sa zabaviť a hrať s týmom, Týmovo myslieť, Byť aktívny počas CW relácii, Slušné chovanie, Byť stále aktívny na TS počas hrania hry. Ak to práca alebo okolnosti nedovoľujú byť aktívny na TS3 treba to uviesť pri vstupnom rozhovore. Je nutné sa zúčasňovať tréningov s týmom na CW v trénigových miestnostiach ak je vyhlasené tréningové CW. Staty u nás nerozhodujú. Pomáhame vyexpiť menšie lode na väčší tier. Kto nie je na TS počas CW relácií nezahrá si CW s nami. O prijatie píšte hráčom : Merllins, Akimen86, flaxofon. Náš cieľ je stále byť lepší. A dostať sa do Tajfún ligy. Pridajte sa k [DE-FS] Dead Fishs. Hráme pre zábavu a vychutnávame si hru.
 10. Hľadám klan

  Ahoj pridaj sa k nám Dead Fishs pravidelne hráme CW a sme aktívny na našom TS. Jediná požiadavka je slušné chovanie. Hráme pre zábavu staty nie sú podstatné.
 11. Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívny hráčov ktorý majú vlastné X alebo požičané lode. Najžiadanejšie lode v našom klane na CW : Hindenburg,Moskva,Zao,Montana,YAMATO,G.Kurfusrt,Conqueror,Shimikaze,Gearing,Khabarovsk, Sú aktívny na TS3. Pred prijatím do klanu je nutné si spraviť TS3 bude s hráčom spravený vstupný rozhovor. Naše TS je redskull.dynu.net Heslo do miestnosti je len na vyžiadanie pri vstupnom rozhovore s hráčom. Kto neprejde vstupným rozhovorom nebude prijatý. Clan Wars hráme pre zábavu. Podmienky prijatia hráča : Chuť sa zabaviť a hrať s týmom, Týmovo myslieť, Byť aktívny počas CW relácii, Slušné chovanie, Byť stále aktívny na TS počas hrania hry. Ak to práca alebo okolnosti nedovoľujú byť aktívny na TS3 treba to uviesť pri vstupnom rozhovore. Je nutné sa zúčasňovať tréningov s týmom na CW v trénigových miestnostiach ak je vyhlasené tréningové CW. Staty u nás nerozhodujú. Pomáhame vyexpiť menšie lode na väčší tier. Kto nie je na TS počas CW relácií nezahrá si CW s nami. O prijatie píšte hráčom : Merllins, Akimen86, flaxofon. Náš cieľ je stále byť lepší. A dostať sa do Tajfún ligy. Pridajte sa k [DE-FS] Dead Fishs.
 12. Nevadí. Keď tak si podaj prihlášku a keď pôjde ja ju príjmem.
 13. https://www.twitch.tv/videos/232481844 9 výhier v rade.
 14. Ahoj podaj si prihlášku u nás hráme pravidelne CW. Dead Fishs Chodíme pravidelne na TS3. Radi ťa uvítame.
×