Jump to content

Merllins

Players
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8694
 • Clan

  [DE-FS]

1 Follower

About Merllins

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Merllins

  [ADEFS] Academy Dead Fishs

  Klan [ADEFS] Mám otvorený nábor. Pre všetkých nováčikov. [ADEFS] Academy Dead Fishs má otvorený nábor ! ! ! ! ! ! ! Sme medzinárodný klan : [ADEFS] Academy Dead Fishs. Hľadáme aktívnych hráčov s minimálnym tierom : V. Hráme pre zábavu nie pre štatistiky tie u nás nehrajú rolu. Sme Akadémia klanu : [DE-FS] Dead Fishs. Chceme vychovávať a učiť sa zlepšovať nových hráčov ktorým pomôžeme vyzkúmať tier lodí : X. Každý Piatok - Nedeľu robíme streamy na twitchi s hráčmi. Naberáme hráčov CZ/SK/ENG/GER/PL. Máme vlastné TS3. Podmienky pre vstup. Mať TS3 plus mikrofón a sluchaldá. Byť komunikatívny a byť na týmovom TS. Ak máte chuť hrať a chcete vyzkúmať nové lode pridajte sa do našej Akadémie. V ktorej vám s tým pomôžu naši Mentori. Každý hráč dostane lehotu : 31. dní aby si spravil TS pokiaľ nebude ho schopný si spraviť bude vylúčený po tejto lehote z klanu.
 2. Merllins

  Nábor do klanu [DE-FS] Dead Fishs

  Otvorený nábor ! ! ! ! ! ! ! Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívnych členov. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sme medzinárodný klan so zastúpením CZ/SK/PL/ENG/GER. hráčov ktorý si hru užíva pre chuť z hry neriešime vaše staty. Hľadáme prioritne hráčov ktorý majú vlastné : DD tier X. Dvere majú otvorené i všetci hráči ktorý radi k nám vstúpia a majú vlastný tier lodí : X. Podmienky vstupu byť komunikatívny mať klanové TS3 a byť aktívny na ňom s klanom. Mať zmysel pre týmovú hru. Vlastniť jednu loď tieru :X. Počas Klanovej sezóny sa zúčastňovať CW. Ak hráte pre chuť z hry komunikujete na TS tak vás radi uvítame v našom klane kde hra je zábavou. Zúčastňujeme sa všetkých akcií ako klan či sú to : CW,Hodnotené bitvy, ako turnaje od WG robíme vlastné zrazy klanu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Otvorený nábor na DD hráčov ! ! ! Hľadáme veľmi súrne na CW sezónu hráčov s Torpédoborcami ! ! ! Potrebujeme hráčov ktorý majú : YUYEANGA/Z-52/SHIMIKAZE/GEARINGA/KHABAROVSKA. Hľadáme veľmi súrne hráčov ktorý majú CV : Midway i Hakuryu ! ! !
 3. Merllins

  Nábor do klanu [DE-FS] Dead Fishs

  Otvorený nábor ! ! ! ! ! ! ! Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívnych členov. Sme medzinárodný klan so zastúpením CZ/SK/PL/ENG/GER. hráčov ktorý si hru užíva pre chuť z hry neriešime vaše staty. Hľadáme prioritne hráčov ktorý majú vlastné : DD tier X. Dvere majú otvorené i všetci hráči ktorý radi k nám vstúpia a majú vlastný tier lodí : X. Podmienky vstupu byť komunikatívny mať klanové TS3 a byť aktívny na ňom s klanom. Mať zmysel pre týmovú hru. Vlastniť jednu loď tieru :X. Počas Klanovej sezóny sa zúčastňovať CW. Ak hráte pre chuť z hry komunikujete na TS tak vás radi uvítame v našom klane kde hra je zábavou. Zúčastňujeme sa všetkých akcií ako klan či sú to : CW,Hodnotené bitvy, ako turnaje od WG robíme vlastné zrazy klanu posledný bol od 06 do 13.08.2018. https://uloz.to/dZ5kDGJyzVOBn/obrazky Každý hráč má maximálne 31 dní na to aby si spravil TS. Po tejto lehote bude vylúčení s klanu ! ! ! ! ! ! ! Pridajte sa k nám zahrajte si CW posilnime klan spoločne.
 4. [ADEFS] Academy Dead Fishs vyhlasuje otvorený nábor ! ! ! ! ! ! ! Sme medzinárodný novo založený klan : [ADEFS] Academy Dead Fishs. Hľadáme aktívnych hráčov s minimálny tierom : V. Hráme pre zábavu nie pre štatistiky tie u nás nehrajú rolu. Sme Akadémia klanu : [DE-FS] Dead Fishs. Chceme vychovávať a učiť sa zlepšovať nových hráčov ktorým pomôžeme vyzkúmať tier lodí : X. Každú Sobotu/Nedeľu sa bude robiť i twitch s hráčmi. Naberáme hráčov CZ/SK/ENG/GER/PL/. Máme vlastné TS3. Podmienky vstupu. Mať TS3 plus mikrofón a slúchadlá. Byť komunikatívny a byť na týmovom TS. Zúčastňovať sa aktívne CW. Byť slušný a neurážať iných hráčov. KAždý hráč dostane lehotu : 31. dní aby si spravil TS pokiaľ nebude ho schopný si spraviť bude vylúčený po tejto lehote z klanu. Po výzkumaní tieru : X budete prevelení do nášho Áčka klanu : [DE-FS] Dead Fishs do ktorého naberáme ľudí len s tierom lodí : X. Ak máte chuť hrať a chcete vyzkúmať nové lode pridajte sa do našej Akadémie. V ktorej vám s tým pomôžu naši Mentori. Naši Mentori v klane sú : Merllins,Merllins77,Malej Hans,Akimen86,Flaxofon,Smetlok. Máme klanového psychológa ktorým je : Flaxofon. Pre vstup do našej Akadémie kontaktuje hráčov : Merllins77,Malej Hans. Pridajte sa k nám a vyzkúmajte si lepšie lode zahrajte si CW zlepšujte sa. Radi vás uvítame.
 5. Merllins

  Nábor do klanu [DE-FS] Dead Fishs

  Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívnych členov. Sme klan ktorý si hru užíva pre chuť z hry neriešime vaše staty. Hľadáme prioritne hráčov ktorý majú vlastné : DD tier X. Dvere majú otvorené i všetci hráči ktorý radi k nám vstúpia. Podmienky vstupu byť komunikatívny mať klanové TS3 a byť aktívny na ňom s klanom. Mať zmysel pre týmovú hru. Počas Klanovej sezóny sa zúčastňovať CW. Ak hráte pre chuť z hry komunikujete na TS tak vás radi uvítame v našom klane kde hra je zábavou.
 6. Klan [DE-F] Dead Fishs. Hľadáme nových aktívnych hráčov do klanu. Používame TS3 vlastné.Hráme aktívne CW,Operácie pomáhame hráčom vyexpiť z menších tierov na vyššie tiere. Požiadavky na vstup do klanu. Byť aktívny počas hrania na TS. Kto nebude na TS CW relácie si nezahrá s kalnom. Nehľadíme na štatistiky. Hráme pre radosť. Akceptujme i požičané lode. Hľadám všetkých hráčov ktorý si chcú zahrať pre radosť. Hľadáme súrne : DD hráčov s tierom X na CW. Najlepšie je mať z-52,Yuyeyanga,Gearinga,Shimikaze, Khabarovska. O vstup píšte hráčom Merllins,Akimen86,Flaxofon,Smetlok, Pridajte sa k nám do kalnu [DE-FS] Dead Fishs a zahrajte si CW s nami pre radosť a chuť z hry.
 7. Merllins

  Nováček hledá klan

  Ahoj. My máme vlastné TS 3 hru nehrotíme na staty. CW,RB,Divízie,Scenáre.Public pomáhame si vyexpiť loďe navzájom. Hrali sme i KOTS. Sme klan dospelích ľudí vek od 18+. Radi ťa uvítame v našom klane [DE-FS] Dead Fishs kde je hra zábavou a naučíš sa plno nového. Ak chceš vstúpiť podaj si prihlášku. Po 15h ti bude prijatá. Potom ti pošlem do hry IP Adressu TSKA.
 8. Merllins

  Yamato

  Lucy je top CZ/SK Hráčka so so svojími kvalitami zahrá vždy top výsledok aj keď Yamato je náchylné pod svoje predné veže na citadely. Vždy zahrala top výsledky. Yamato poznám je to loď ktorá dáva krásne DMG ale aj vie dostať DMG a citadely ľahko. Človek ho musí poznať a vedieť s ním zahrať Lucy vie spraviť s ním krásne hry.
 9. Merllins

  DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ahoj prosím ťa ak tak to zruš. Keď tak ja založím nové vlákno vďaka.
 10. Merllins

  DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ja to viem berieme to tak sme začínajúci klan a chcem skúsiť taký turnaj po prvý krát a jeden kamrát Bomber_221 my vypisoval blbosti z jedného účtu ako ná pomôže s CV pod iným nickom rátal som skoro týždeň že príde a dnes sa mi rehotal že to bola sranda aká super sranda keď nemá CVčkára My nerátame že vyhráme :D :D :D Je to prvý náš taký Turnaj a budeme radi i keď jednu alebo dve bitvy vyhráme chcem si to len skúsiť preto potrebujem vypožičať rýchlo CVčkára.
 11. Merllins

  DE-FS Nábor na CV hráča.

  Je to naša prvá profi súťaž. Chceme to len skúsiť čo je to za turnaj. Chcem len vypožičať ak sa dá hráča na jede deň. Hráme to pre chuť z hry :)
 12. [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj KING OF THE SEA.
 13. Merllins

  DE-FS Nábor na CV hráča.

  [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj.
 14. Merllins

  Hledám klan CZ

  Ahoj ak to hrávaš pre radosť chceš vyskúšať CW. Pridaj sa k nám DE-FS Dead Fishs.
 15. Merllins

  Hľadám klan

  Ahoj pridaj sa k nám Dead Fishs pravidelne hráme CW a sme aktívny na našom TS. Jediná požiadavka je slušné chovanie. Hráme pre zábavu staty nie sú podstatné.
×