Jump to content

Merllins

Players
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8031
 • Clan

  [DE-FS]

About Merllins

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Klan [DE-FS] Dead Fishs hľadá nových aktívnych členov. Sme klan ktorý si hru užíva pre chuť z hry neriešime vaše staty. Hľadáme prioritne hráčov ktorý majú vlastné : DD tier X. Naberiem ale i hráčov ktorý si vyskúmajú do budúcej klanovej sezóny vlastné : DD na X úrovni. Dvere majú otvorené i všetci hráči ktorý radi k nám vstúpia. Podmienky vstupu byť komunikatívny mať klanové TS3 a byť aktívny na ňom s klanom. Mať zmysel pre týmovú hru. Počas Klanovej sezóny sa zúčastňovať CW. Ak hráte pre chuť z hry komunikujete na TS tak vás radi uvítame v našom klane kde hra je zábavou.
 2. Klan [DE-F] Dead Fishs. Hľadáme nových aktívnych hráčov do klanu. Používame TS3 vlastné.Hráme aktívne CW,Operácie pomáhame hráčom vyexpiť z menších tierov na vyššie tiere. Požiadavky na vstup do klanu. Byť aktívny počas hrania na TS. Kto nebude na TS CW relácie si nezahrá s kalnom. Nehľadíme na štatistiky. Hráme pre radosť. Akceptujme i požičané lode. Hľadám všetkých hráčov ktorý si chcú zahrať pre radosť. Hľadáme súrne : DD hráčov s tierom X na CW. Najlepšie je mať z-52,Yuyeyanga,Gearinga,Shimikaze, Khabarovska. O vstup píšte hráčom Merllins,Akimen86,Flaxofon,Smetlok, Pridajte sa k nám do kalnu [DE-FS] Dead Fishs a zahrajte si CW s nami pre radosť a chuť z hry.
 3. Nováček hledá klan

  Ahoj. My máme vlastné TS 3 hru nehrotíme na staty. CW,RB,Divízie,Scenáre.Public pomáhame si vyexpiť loďe navzájom. Hrali sme i KOTS. Sme klan dospelích ľudí vek od 18+. Radi ťa uvítame v našom klane [DE-FS] Dead Fishs kde je hra zábavou a naučíš sa plno nového. Ak chceš vstúpiť podaj si prihlášku. Po 15h ti bude prijatá. Potom ti pošlem do hry IP Adressu TSKA.
 4. Yamato

  Lucy je top CZ/SK Hráčka so so svojími kvalitami zahrá vždy top výsledok aj keď Yamato je náchylné pod svoje predné veže na citadely. Vždy zahrala top výsledky. Yamato poznám je to loď ktorá dáva krásne DMG ale aj vie dostať DMG a citadely ľahko. Človek ho musí poznať a vedieť s ním zahrať Lucy vie spraviť s ním krásne hry.
 5. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ahoj prosím ťa ak tak to zruš. Keď tak ja založím nové vlákno vďaka.
 6. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Ja to viem berieme to tak sme začínajúci klan a chcem skúsiť taký turnaj po prvý krát a jeden kamrát Bomber_221 my vypisoval blbosti z jedného účtu ako ná pomôže s CV pod iným nickom rátal som skoro týždeň že príde a dnes sa mi rehotal že to bola sranda aká super sranda keď nemá CVčkára My nerátame že vyhráme :D :D :D Je to prvý náš taký Turnaj a budeme radi i keď jednu alebo dve bitvy vyhráme chcem si to len skúsiť preto potrebujem vypožičať rýchlo CVčkára.
 7. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Je to naša prvá profi súťaž. Chceme to len skúsiť čo je to za turnaj. Chcem len vypožičať ak sa dá hráča na jede deň. Hráme to pre chuť z hry :)
 8. [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj KING OF THE SEA.
 9. DE-FS Nábor na CV hráča.

  [ DE-FS ] Dead Fishs Zháňame CV hráča urýchlene na turnaj KING OF THE SEA Potrebná je CVčko tier X. Zháňa ja keď sa aj dá len vypožičať hráč s tierom X na Turnaj.
 10. Hledám klan CZ

  Ahoj ak to hrávaš pre radosť chceš vyskúšať CW. Pridaj sa k nám DE-FS Dead Fishs.
 11. Hľadám klan

  Ahoj pridaj sa k nám Dead Fishs pravidelne hráme CW a sme aktívny na našom TS. Jediná požiadavka je slušné chovanie. Hráme pre zábavu staty nie sú podstatné.
 12. Nevadí. Keď tak si podaj prihlášku a keď pôjde ja ju príjmem.
 13. Ahoj podaj si prihlášku u nás hráme pravidelne CW. Dead Fishs Chodíme pravidelne na TS3. Radi ťa uvítame.
 14. Starý plavčík hľadá klan

  Ahoj hľadáme aktívnych ľudí. Nehráme to na staty. Sme klan ľudí od 20+ vyššie. Hráme CW pre zábavu. Išiel by som k Dead Fishs ? Preferujeme len slušné chovanie. Lode pomáhame aj expiť. menším hráme aj s barážou X CW.
×