Jump to content

Grim_80

Players
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3371

About Grim_80

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

127 profile views
 1. Grim_80

  Ponorky: jak s nimi hrát

  Já mám 4, dál už jsem to nehrotil.
 2. Grim_80

  Ponorky: jak s nimi hrát

  Já je měl hned v tom prvním, ale jak říká mortas, testovat ani nechci. Když chci hrát ponorky, dám si radši Silent Huntera, tam můžu naštvat jen sebe.
 3. Grim_80

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  No teda s lodí, která má citadelu snad i v komíně je to na buřinku dolů a do předklonu, pane
 4. Grim_80

  Statistika obsahu kontejnerů

  Já dneska SC po 2 měsících - 30 dní prémia. P.S.: beru pouze zdroje.
 5. Grim_80

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Sím paní čelko, já vidím. Stejný počet zásahů i citadel že jo.
 6. Grim_80

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak mi padnul letos první SC a co na mě vypadne? AntiKomediantka 100x.Za Za cca 3000 bitev jsem si zakomediantoval 11x a to je vozím jen na křižnících, takže jich mám cca 400.
 7. Grim_80

  Otázky a odpovědi

  Mám hotovo, štěstí přálo a dal jsem to za 7 bitev. Poslední jsem dal s Atlantou (sem se nějak rozohnil ).
 8. Grim_80

  Graf Zeppelin

  Jo, zatím mám jen 13b kapitána a až tak mi to nevadí. Uvidím až nasyslím bodíky nebo budou slevy na přeškolení, jestli zkusím cvičně překopat skilly. Mimochodem včera měl Mighty Jingles video s názvem Caried a byl tam souboj dvou Grafů. Jeden byl full secondary a rozebral toho druhého během minuty, a to měl na začátku míň HPeček. P.S.: Když mám sekundárky tak se s ním líp rozebírají spotnutý dotěrný DD v dosahu.
 9. Grim_80

  Graf Zeppelin

  Na začátku hry se schovat a až je rozložení sil jasné, pak tradá na cestu. Tak jsem to měl na mysli. S Grafem se moc dlouho neschovávám, jen nechci na začátku hry vyrazit na stranu kde mě hned sfouknou.
 10. Grim_80

  Graf Zeppelin

  Nee, se skillem na sekundárky je to větší sranda. Navíc s maskovacím skillem jsi stejně vidět na cca 14km tak je to jedno když kopříš za ostrovem.
 11. Grim_80

  Vlhká zpovědnice

  To bude nějaká chybka, já mám normálně Good, teď se schválně mrknu a září tam na mě Unicum, což je podle mě chujovina. P.S.: Náhle to PR skočilo z 1400 na 2380.
 12. Grim_80

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  V šestkách to ještě jde, ale v sedmičkách se na tebe škaredě podívá např. Sinop a putuješ zpátky do přístavu.
 13. Grim_80

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  A jedna včerejší s Viribus Unitis, komplet T5. Za pozornost stojí jeden zásah sekundárkami do Ochotnika a je z toho Expert na boj z blízka K tomu natankováno 1,6 Mega.
 14. Grim_80

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak to dopadá, když vás to stále háže do osmiček a pak vám jednou dopřeje top tier. P.S.: Ryujo to přežilo jen proto, že jsme dosáhli 1000 bodů, takže jsem to nestihl.
 15. Grim_80

  Otázky pro WG

  Jeden takový topic tu někde ještě visí . Já se taky rozhodoval, ovšem tu tajemnou loďku jsem z výběru zrušil hned (mám teď i nějakou karmu a nechtěl jsem o ni přijít hned po spuštění bitvy ). Navíc jde krásně smazat z mapy na jednu salvu - vyzkoušeno. Nakonec jsem se rozhodoval mezi Salemem a Thundererem ... bitevka vyhrála. Nicméně za chvilku bude dost uhlí i na Salema. P.S.: otázka pro Žabáčka : nechystá se nějaká akce na ocel i pro neklaníky?
×