Jump to content

xert58x

Beta Tester
 • Content Сount

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  351

About xert58x

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. xert58x

  North Carolina Yükseltmeler.

  Beyler şimdi Yükseltmelerde ilk yükseltmeye Ana batarya Tadilatı aldım 2.yükseltmeye ana batarya tadilatı aldım 4.yükseltmeye dümen kırma aldım 5.yükseltmeyi almadım. Acaba 3.yükseltmeye hasar savunmamı taksam tahrik tadilatımı yoksa dümen tadilatımı? 1 ve 2'yide değiştiriyimmi galiba yükseltmeler tam çalışmıyor ama yinede aldık.
 2. Muhripler gerçekten düzeltilmeli bu neya sis bulutunun içinde gözükmüyor attığı torpidolar yakınına geldiğinde gözüküyor manevra için pek şansın kalmıyor vurduğunda zaten haşat oluyorsun bblerin hiçbir anlamı kalmıyor herkes muhrip almış oynuyor.
 3. xert58x

  Zırhlı gemilerde nişan sistemi

  Zırhlılarda düşman gemisinin hızına yönüne bakarak ateş etmelisin destroyer ve kruvazörler hızlı oldukları için hızlarını tahmin etmelisin ve mermiyi önlerine atmalısınki mermi o mesafeyi kat ettiğinde düşman gemisi mermiyi attığın yere gelicektir tabii manevra vs yapmazsa bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım ben genelde böyle nişan alırım yakın mesefade çok fazla önüne atma isabetli olmaz. Uzak mesefalerde dağılma arttığı için isabet zorlaşıyor.
 4. xert58x

  Colorado Mermi hızı

  Bu geminin mermi hızı düşük mü banamı öyle geliyor dağılmasıda çok yüksek.
 5. xert58x

  Rütbe Ödülleri

  Bayraklardan kastınız sizin sahip olduklarınızsa gidebilirde gitmeyebilirde ama o bayrakların komple kalkcağını düşünmüyorum.
 6. xert58x

  Yeni Amerikan BB ve Japon Uçak Gemileri

  Hocam bende o yüzden bıraktım o T9 beğenmedim pek. ABD'ye devam
 7. xert58x

  Yeni Amerikan BB ve Japon Uçak Gemileri

  Şuanda Amerikan 5 tier BB'sindeyim hızı kötü ama taret sayısı fazla vurduğu hasarda iyi ABD'nin son BB'si Montana şuanda gayet iyi duruyor bu gün AMAGİ ile Yamatoyu patates ettim benim düşüncem hala hakkını veremediler Yamatonun. ABD gemileride şekil duruyor bu arada. Birde rus ingiliz fransızlar vs gelse çok daha güzel olur.
 8. xert58x

  Yeni Amerikan BB ve Japon Uçak Gemileri

  ABD bb'lerinin uçak savarları gayet iyi ve Montana bence yamatoya göre çok daha iyi duruyor.
 9. Oyuna bugün Amerikan BB'leri ve Japon uçak gemileri eklendi ben şahsen Abd bb'lerini beğendim şuanda Japon Amagi'deyim vazgeçip ABD'de BB oynayacağım.Düşünceleriniz neler yeni gemiler hakkında ?
 10. xert58x

  Yükseltmeler

  Bende BB'ye aldım ama yükleme süresi kısalmadı diğer yükseltmeler çalışıyor ama ilk olan çalışmıyor.
 11. xert58x

  Bu Fuso Bir Harika Dostum :D

  Nagato'dayım şuanda oyundaki hatalar düzeltildikçe bu gemi bence daha iyi olucaktır.
 12. xert58x

  Top Sesleri

  Normalde o top sesleri çok daha yüksek sesle havayı yararcasına çıkıyor yakın mesafede insan kulağını sağır edicek şekilde gürültülü daha oyun beta testinde düzeltirler koskoca 406 MM top sesi sanki tank mermisi gibi ses çıkarıyor.
 13. Hasar dengesi çok değişik hocam mekanikler tam oturmamış kime ne vurucağı belli olmuyor. Bu arada bu uçaklar için AA'ları elle kontrol edebiliyormuyuz.
 14. xert58x

  FPS Hakkında

  Senin Monitör yenileme hızı 30 HZ mi ? Dikey sekronizasyon monitörün yenileme hızı ile ekran kartını eşitler yani görüntüde yırtılmalar olmaz 30 FPS'de akıcı oynuyorsanız bence kalsın o tik Normalde çoğu Monitörler 60 HZ'dir oyuncu monitörleri hariç.
 15. Mermiler tabi tutarsa ıska halinde yükleme süresi var destroyerin teki bir yaklaştımı tamam 30 K damage kesin gidiyor manevra yapamıyorsun zaten takımlarda tam anlamıyla takım mücadeleside vermeyince BB'nin hiçbir anlamı kalmıyor hocam Açık betaya kadar dengelerler böyle şeyleri artık.
×