Jump to content

War_czech

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6010
 • Clan

  [BRNO]

About War_czech

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. War_czech

  Cheaty ve hře

  Článek na Doupe: https://doupe.zive.cz/clanek/wargaming-pod-palbou-kritiky-podvodnik-jako-kontributor-world-of-tanks Pořád čekám nějaké ofiko vyjádření WG, ale to se asi nikdy nestane.
 2. War_czech

  Cheaty ve hře

  No bitva vyhraná zamířil jsem od oka a vystřelil. Byl to takový výstřel. Vysraš DD ať už neotravuje. Vůbec jsem nečekal že to tam padne.
 3. War_czech

  Cheaty ve hře

  Děkuji za potvrzení toho co jsem si myslel. Určitě tady nechci fňukat, že všichni jsou podvodníci, jenom mě to přijde neuvěřitelné, jak se WG staví k tomu kdy někoho usvědčí z podvodu. Potom se člověk oprávněně ptá jaký je stav ve WOWs. Osobně hraji s čistým klientem bez jediného doplňku. Pak člověk trefí i totální haluz a vypadá jak cheater :-)
 4. War_czech

  Cheaty ve hře

  Ahoj, Zajímal by mě názor ostatních hráčů jestli jsou cheaty ve WOWs. Vždy jsem hrál hru čistě, vlastně mě ani nenapadlo, že existuji nějaké podvodné programy, až jsem narazil na tohle video z WOT: Začal jsem hledal modifikace na Youtube a docela jsem byl zaskočen kolik toho je. Anketní otázka. Myslíte si že se používají zakázané mody v WOWs ?
 5. War_czech

  Aktualizace 0.7.4 - Hlášení chyb

  Vůbec mě to nepustilo do hry. Prostě se to jenom načítalo. Musel jsem shodit klienta a pustit znovu. Zase zásek ve stejné hře, zase kill cele hry. Napotřetí jsem se dostal do přístavu a mohl načíst historii bitvy. CPU 100% HDD 3% DxDiag.txt
 6. War_czech

  Soutěž: Den vzniku Československa

  Děkuji za soutěž. To O bylo peklo :) Žena už se mi smála, když jsem pročítal jména killu a pořád nic :-)
 7. War_czech

  Soutěž: Den vzniku Československa

  Potopené lodě Captain_Hellas83 exmutant [SK_CZ]smetlok komturkonrad ORP_Bielinek_Kapustnik_ speedfax lech222 OseiP [BLOCK]VValinoRR eiok [DGRS]Neikstar shxxs klimons o [G-O-M]yoda2016_1 [VIE]pk009 DS1969 funzel189 PS: kdybych věděl, že to bude taková drbačka tak na to kašlu :) Ještě by mě tedy zajímalo jaká je pravděpodobnost, že potopím loď na "o" 3x :-) To bude tak 150 potopených lodí ne ? :-) EDITOVÁNO - Vložení screenshotů do spoilerů
 8. War_czech

  Soutěž: Den vzniku Československa

  Poradí mi prosím někdo jak vytvořit ten post ? Umím screenshoty nahrát jako přílohu, ale nevím jak to udělat aby byl screenshot na místě v příspěvku.
 9. War_czech

  Montana

  Jezdil jsem celou US flotilu na čumák, takže jsem to až tolik neřešil, teď už by se to ale sakra hodilo :-) prostě jsem se zeptal. Diky
 10. War_czech

  Montana

  Myslím si, že to nejde, ale zeptám se. Jde nějak na Monťáně zablokovat otáčení zadních věží ? Už se mi několikrát stalo, že jsem najel tak, že přední věže jsem potřeboval střílet rovně a rovně vpravo, ale zadní věže vlevo. Jinak jsem nahodil rychlejší otáčení věží (Expert Marksman) v kombinaci s kapitánem Steven Seagal. Na téhle lodi to je znát.
 11. War_czech

  Aktualizace 0.6.11 - Hlášení chyb

  To byla věc kterou jsem taky nepochopil. Nikde k tomu není vysvětlení, prostě vždy nějaké letadlo zbude, které je k ničemu.
 12. War_czech

  Montana

  Mě přijde Montána vyvážená. Trochu bych upravil opravy, kdy to někdy opravuje za 5K na jednu opravu, ale jinak je dobrá. Zatím mam 14 bodu rozděleno takto: Hodně jsem uvažoval jestli dávat lepší sekundárky a AA, ale nakonec jsem do toho šel. Občas hraju trochu útočně na DDa ty sekundárky je začnou pěkně otravovat. Sice to neudělá hodně HP, ale odradí je to se přibližovat. Ukazovat bok je smrt, takže člověk musí vystřelit, zhasnout, vystřelit, zhasnout. Kde asi nejvíce teču jsou lodě typu ZAO na 12km. Ja to nejsou schopen trefit a oni mi během chvilky nasazi 3 požáry. Budu muset ještě potrénovat mušku :) Vylepšení: Mam jeden dotaz proč má ta loď 7 palubních letadel když je nikdy nemůžete všechny použít ?
 13. Stalo se vám v normální bitvě že byla remíza ? Já si to moc neumím představit, protože vždy jeden tým vede na body. Stačilo by, aby při remíze nikdo nic nezískal ani neztratil. Jde někde zjistit kolik hráčů má jaké hodnocení ? Např kolik hráčů už je lepších než 10 ?
 14. Pokud zrovna nepada server tak dobrý. Nechapu proč když je remíza přicházeji o hvězdy všichni
 15. War_czech

  Iowa

  Jojo taky jsem Yamatu dával citadely a když jsem potkal na blízko křižník tak na salvu 1300 :-) Chtěl jsem se zeptat jaké skily na kapitána na téhle lodi ? Určitě půjdu do snížení spotu a pokusím se něco udělat s tím neskutečně pomalým kormidlem.
×