Jump to content

fleder1978

Players
 • Content count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7364
 • Clan

  [O-S-W]

About fleder1978

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. Richelieu

  Nejhorší BB na svém tieru. K čemu je, že je velmi obratná, rychlá, má dostřel...když...když..ty děla jsou mírně řečeno potrat. Dlouho nabíjí, rozptyl horší brokovnice než na Bismarcku /i s modulem a trupem/, overpenů král, když už se trefíte. V desítkách jste absolutně k ničemu. Hrál jsem zatím jen jednu horší bitevku, Izumo. Normandie fajn, Lyon super /hlavně proti CL a CA/, tady se křižníky klidně můžou plazit broadside ve vzdálenosti 6-10 km /což u Amagi je pro ně smrt na salvu/, tady..je částečně ošploucháte, částečně netrefíte a zbytek dáte overpeny za 2-3000. Sekundárky a AA to nezachrání, s tímhle něco nastřílet je nadlidský úkol a mám už 100 chutí hodit myší proti zdi a tenhle RNG simulátor opět na nějakou dobu zatratit.
 2. Split USS křižníků

  Historické sběratelství? Jako LOL? Co má tahle hra společného s historií, krom skinů lodí, které navíc často historicky nesedí? A "sbírat" historické pixely...už u tanků jsem nechápal, jak někdo může být takový dutohlav a kupovat si další a další "sběratelské kousky" trvající do doby, než se někdo rozhodne servery vypnout :-D :-D ..hlavně, že má kompletní "sbírku"..
 3. Split USS křižníků

  Klávesnici? Spíš bych řekl nervy ne? I když s nima to je teďka špatný všude, hlavně na randoomu..
 4. Po rozdělení klanu je nábor stále otevřený! Pokud hledáte klan, kde nejsou povinné nástupy, hrají se divize, je vybudovaný přístav, je fajn parta lidí a kde nehrotíme statistiky, jukněte na úvodní příspěvek a pokud Vás podmínky vstupu zaujmou, napište mi PM nebo kontaktujte ve hře!
 5. REPORTOVÁNÍ VE HŘE

  Jen k tomu konci. Je celkem lidsky pochopitelný, že se lidi prostě neudrží..prostě ufouknou ventil. Já to skycancerům dávám taky. Ale občas se zadaří v bitvě a někdo pochválí. Já takhle dostal včera 4 pochvaly, kdy sem s Atagem udělal v T9 bitvu pro celej team, 3 lodě dole, nějakých 170k dmg, odbránil co šlo, vysmál se dvěma bitevkám...a zjevně na mě koukali i enemáci, protože pochvalný hlášky do chatu v průběhu bitvy byly i od nich. za špatný zahrání to je málokdy, to vyloženě musíš hru pos...a je tam někdo, kdo si honí pindíka. Spíš jde karma dolů za "rage incoming", kdy se neudržíš, napíšeš trotlům, že hrajou jak trotlové..a bum, jsi zase vesele na nule :-)
 6. Nábor stále platí, klan je nadále otevřen pro hráče, kteří by měli zájem plavat na oceánech s mořskými vlky :-). Hledáme hlavně pohodové lidi (ideálně věku 25+, přece jen jsme většinou 30+), kteří v klanu zatím nejsou nebo co se chtějí třeba někam dále či jinam posunout. Ideálně, abyste splňovali podmínky vstupu, nebo se jim blížili. Vše samozřejmě posuzujeme individuálně. Napište mi ve hře nebo SZ sem na forko a můžeme se o tom pobavit!
 7. Adventní soutěž

  Také jedna do soutěže, ten Kraken se mi kapku vyhýbal..
 8. Otázky pro WG

  Ale pozor, oni to tady sledují, všímají si atd. ;-) Psal jsem ticket ohledně MM /5 lodí s radarem vs 0 lodí s radarem - to podle mne není na nadvládu vyrovnané/ na určenou sekci...prý sem neměl psát ticket, ale na forum. Po mé odpovědi, že forum NIKDO nesleduje, protože tam neodpovídají, jsem dostal tuto odpověd. Obrázek si udělejte všichni sami. EDIT
 9. Pokud mám odpovědět na otázku, tak protože EDIT 19 ohňů při hře s bitevní lodí není v pořádku. Jako barbeque mám rád, grilování mě baví, ale co je moc, to je moc...
 10. Hmm..že by konečně důvod ty čtyři nebo pět kousků oprášit z krabice a opravit? Taková Ark Royal by mohla být inspirací pro některé z tvůrců, že Britové letadlové lodě opravdu měli :-) Ale P.O.W. přes víkend dodělávat nebudu :-)
 11. Karma

  Karma je totální zbytečnost a věc k ničemu. Už samotnou svojí konstrukcí, kde to záleží na "libovůli" spoluhráčů a nikoli na objektivních faktech. Občas někdo pochválí /většinou výjimečně/, to spíš sbíráte mínusy za a) někoho vyndáte, b) jedete jinam, než si nějaká lama myslí, že máte jet /ideálně trotlík se 48% WR a 25k dmg z Polska - včerejší zkušenost/, c) dovolíte si někomu napsat, že má být aktivnější, má trochu pomoct, nemá umřít ve 2. minutě, d) povede se vám bitva a enemáci to neunesou. Úplně nejvíc to letí dolů, pokud se necháte zatáhnout do hádky s nějakou četou...respektive jejím členem.
 12. Statistika obsahu kontejnerů

  Mno ten radar na 54 na DM sekund je opravdu luxusní záležitost :-)
 13. Statistika obsahu kontejnerů

  Včera 2 "běžné" SK v jednom dni. První posílení AA baráže, druhý 100 vlajek na XP. Následně 2 Jamamotové, takže jsem otvíral ten den celkem 4. 14 dní premka a posílení radaru.
 14. Royal Navy

  Oni by to udělat samozřejmě mohli. Ale takhle by jim ubyl relevantní bitevní premiák na T8. Kdo z lidí by si kupoval vymyšlený projekt jako premko...tady je to historická záležitost, poslední vyrobená bitevní lod vůbec, to budou lidi chtít... Udělaj z toho Bismarck bez sekundárek, prdnou tam radar a voillá...
 15. Statistika obsahu kontejnerů

  Samozřejmě nevěřím na spekulace atd, ale.... Od ledna do června celý jeden superkontík. V akci zakoupeno Atago, bum, najednou 2 superkontíky během týdne. V prvním generátor kouře, druhý včera večer, 1000 dublonů. Já vím, jen to jen a jen náhoda...
×