Jump to content

fleder1978

Players
 • Content Сount

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9007
 • Clan

  [O-S-W]

About fleder1978

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. fleder1978

  Otázky pro WG

  Hodláte něco dělat s tímhle? Takovéhle 4 bitvy po sobě...tahle byla nejlepší :-) Ano, jistě, pardon, skill MM NEBUDE. Tak [edited] aspon ty týmy normálně rozbalancujte, at na jedné straně není team ze 3/4 plný planktonu a na druhé půlka skillerů. Myslíte, že je zábava tohle hrát? A nekolikrát po sobě končit stejným stylem..dneska takové 4 bitvy z pěti. ZA TOHLE CHCETE JAKO PLATIT? NAS*ATH. Takže milé WG, jelikož nejste schopní vybalancovat hru, neustále vymýšlíte jednu kokotinu za druhou /rework CW v poslední řadě/, strčte si tuhle "hru, alias simulátor RNG" tam, kam slunce nesvítí.
 2. "S vydáním aktualizace 0.8.0 bude systém tvorby týmů sestavovat bitvy s jednou či dvěma letadlovými loděmi v každém týmu, ale bude-li ve frontě na bitvu velké množství letadlových lodí, mohou být v každém týmu povoleny tři lodě tohoto typu. " "Alternativní lodě se mohou více soustředit na pomáhání spojencům, než na udělování poškození – například mohou zajišťovat lepší odhalování. Je možné, že některé typy letadel z alternativních větví dokáží položit malou kouřovou clonu a tím zachránit třeba spojenecký křižník před těžkým ostřelováním. Možná budu mít dokonce možnost pomoci spojenecké bitevní lodi s bojem proti požáru na palubě. Nebo se možná některá letadla naučí přistávat na vodě a obsazovat kontrolní body, ačkoliv jejich zničení bude snadné. Možností je nespočet a vyjmenovali jsme jich pouze malou část. " V Petrohradě najeli na jinej matroš, než na vodku? Já chci taky, protože tohle je docela prča. Ale jo, pohřběte to jako jste dovybalancovali letadla, stejně to žere moc času :-D :-D
 3. fleder1978

  Otázky pro WG

  Chápu, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nejde o to, jak to je, ale ŽE TO TAM TAKHLE JE. Což nic nemění na tom, že se jedná o [EDIT] nejhoršího zrna. Klidně mně tady zablokuj.
 4. fleder1978

  Otázky pro WG

  Tak když se nedostane odpověd na otázku, je třeba otázku zopakovat, resp. raději upřesnit. Citace Žabák: "Torpéda vypuštěna s invisu bys měl být schopen spotovat, jako standardní torpéda. Nevidím jediný důvod, proč by se měly spotovat v poslední chvíli, jako hlubiná. Přece jenom nejedná se o hlubinné torpéda. Nebo při testu se spotovala později, než je zvykem u klasických torpéd normálních lodí?" Neptal jsem se na to, jestli je budu schopen spotnout /o tom snad proboha nikdo neuvažoval, i když..../nebo ne, ale KDY a v jaké vzdálenosti. Opakovaný upřesněný dotaz: NA JAKOU VZDÁLENOST BUDOU TATO LETECKÁ TORPÉDA VIDĚT A KDE BUDOU TYTO HODNOTY UVEDENY U DANÉ KONKRÉTNÍ LODI. Různá torpéda mají spoty různé. Panasijci krátký a bylo to zmíněno jako odstrašující příklad.
 5. fleder1978

  Otázky pro WG

  Mám dotaz k reworku CV. Když už máme dostat tuhle skvělou úpravu, kterou by řešilo přidání jednoho tlačítka ON/OFF , zajímaly by mne dvě věci se zjevně (staro) novými featurami. Řešíme to ted s kamarádem, co testuje. 1/ Doposud letecká torpéda neměla moc dlouhý dojezd a drop musel přijít blízko lodí. Nyní na Haku a spol atd půjde pouštet torpéda z letadel v invis modu /okno tam je minimálně půl kilometru, pokud se dobře dívám, se skilly půjde ještě vylepšit./ Okej, takže dostaneme možnost hrát proti turborychlým celomapovým neviditelným DDčkům, s turboreloadem, fajn. Palec hore. *ironie* Nicméně nenašli jsme s kamarádem, co zkouší test, jaký je vlastně spot těch plovoucích torpéd z letadel, co mají dosah 8 km a jde je vypustit z invisu. To je v případě invis shozů celkem dost podstatná informace. Bude težké se to naučit, ale lidi to zvládnou, navíc se dá využít situace, kdy lod pluje a musí plout dopředu a hodit jí to s předstihem. Pokud se takto puštěná torpéda spotnou jako u panasijských DD, tak to potěš koště. 2/ neprémiový doplněk Havarijní team se má na CV nyní spouštět automaticky /asi aby se chudáčci v CV nemuseli stresovat ohníčky a překlikávat/. Budiž, Ok, v tancích prémkový hasičák takhle fungoval, tam to vzhledem k HP tanků mělo smysl.. Onen dotaz..plánujete tuhle automatickou záležitost /automatický hasičák/ přidat i ostatním třídám? Pokud ano, díky, nemám zájem..něco jako management oprav a poškození pak totálně ztrácí smysl a neskutečně by vzrostla síla HE spammerů.
 6. Místo toho, abyste prodloužili (nejen) mise na PEF, tak dáte 2 kontejnery o ničem. Ach jo...no nic.
 7. fleder1978

  Prinz Eitel Friedrich

  Co tady čtu za strašné horory, tak potvrdit nějak..nemůžu. Ta lod není nějaký extra zázrak, tahat jí po odehrání kampaně nebudu, protože na T6 jsou prostě lepší kusy, ale hrál jsem tady za bitevky podstatně horší plečky. V tuhle chvíli (jen) 9 bitev, WR tedy příšerných 33% , ale dmg 70k průměr, max. 105k dmg a 5 killů /což není nic extra, s jinýma T6 se dá max. dmg dát podstatně větší/ Plusy - rychlost /s US superšneky je to úúúplně někde jinde/, pancíř /naúhlováno dost oddingá, citku jsem snad taky na bok ještě nedostal - tady rozhodně s Danny202 nesouhlasím/, děla s relativně slušným soustřelem - když je RNG skřítek v dobré náladě - proti křižníkům /jede CL rovně? okej, díky za ničivý úder/ jako joooo, sekundárky slušný repelent na DDčka. Mínusy - děla bitevky fakt neprostřelí /snad jen jednou se mi povedl úder za 25k 5 km na bok Texasu, takže šel dolu/, ale jinak je to spíš šimrání po 2-4k/salva. Poloměr otáčení mi přijde dlouhý. Lod trpí na RNG skřítka jak všichni němci. Je fakt, že kolem všichni nadávaj, mně se to ale nehraje zatím tak extra špatně....ale není to nic, k čemu by se člověk chtěl vracet
 8. fleder1978

  Otázky pro WG

  Tak soudruzi, zase přestaňte chlastat vodku a upravujte, protože se vám to opětovně nedaří. A jen chytrolíny /včetně WG staffu/ prosím, ať nepíší, že i s T8 lodí /tuplem touhle megaplečkou/ se dá v TX bitvě něco udělat. Nedá, [edited] Halík, NEDÁ. Pardon, vlastně jo, na capu zdržovat pár minut enemy lodě zalezlej za ostrovem, než jim došlo, že sem tam sám /protože zbytek teamu po lobotomii se na to zvesele vysral/ a můžou mi dát desítkový gangbang. Nu což, za takovouhle hru v hlavním čase /neděle po obědě/, vám další prachy za premko OPRAVDU nepošlu.
 9. Chápu, nepříjemné komentáře nebudou pro většinu lidí (tak) vůbec vidět. Na forum chodí mnohem menší část lidí...takhle by to kazilo mediální obraz skvělé a perfektně vyvážené hry..
 10. WG mám v poslední době málokdy důvod chválit, ale tady se odměny k výročí povedly!
 11. fleder1978

  Rework lodí - Názory a postřehy

  Buff Ataga beru všema deseti :-D, ten reload by byl fajn, ale upřímně za jeho aktivního uživatele /s fialovo modrejma statama na něm/ nemám subjektivní dojem, že je ta lod k ničemu. Beru, globálně na něm staty jsou dost mizerné, mě ale ta lod sedí perfektně i v současné podobě. V desítkách se musí hrát hodně opatrně, chytře, chyba znamená velkej problém, ale furt se neztratí i kvůli parádnímu healu..tahám ho dost často a rozhodně to není pain a rvaní si vlasů jako například Cleveland. Jinak ad nerfy premiovek..jakže se ten OP tank jmenoval? Všichni ho chtěli, měl ho jen někdo a nerfnutej byl x krát..sice ho frut všichni chtěli, ale vlastníci plakali, jak se nedá naprosto hrát? T59? Už si nepamatuju. JInak naprostý souhlas s Jurgenb: " o je přesně ten celý kolotoč WG. Oni chrlí jednu loď za druhou bez ohledu na to, jak zapadne mezi již vydané. Místo, aby se zaměřili na rebalanc, tak se to cel k*rví dál a dál.". Tesat do kamene...
 12. fleder1978

  Otázky a odpovědi

  Uff..tak pro nechápavé ještě jednou, krátce. Přidat BC at již GB nebo DE problém zjevně je, protože "není jich dost na celý strom", ale u ruských BB, kde je situace s reálnou (nepapírovou, neufo předlohou) ještě horší, to nevadí a je to v pořádku. Už to chápeš? Pokud ne, zpět do mateřské školky..
 13. fleder1978

  Radary

  Statistiky předpokládám dosažené na randoomu v solo play, že?....
 14. fleder1978

  Statistika obsahu kontejnerů

  Dlouho nic, dlouho nic, pak se koupilo z nějakého pominutí smyslů půlroční premko a pic kozu do vazu, jistě čirou náhodou SK hned druhý den...1000 goldů. No nemusím kupovat na odmotovávání..
 15. fleder1978

  Otázky pro WG

  Testovací weekend ve špičce. Testovací weekend ve špičce. Testovací weekend ve špičce. On by pak nemusel být problém takovýto MM mít třeba i jen v těch denních špičkách, víme? Občas si přečíst celý text a občas mu porozumět. Děkuju!
×