Jump to content

Ramzes__PL

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9686
 • Clan

  [GRAY]

About Ramzes__PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GRAY]

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. Ramzes__PL

  Rekrutacja [GRAY]

  Rekrutacja nadal otwarta!!! Serdecznie zapraszamy :)
 2. Ramzes__PL

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Dobry klan, miła atmosfera i dobra zabawa :)
 3. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  Rekrutacja nadal otwarta
 4. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  Chętnych zapraszam do składania aplikacji w grze.
 5. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  Nadal rekrutujemy !!!!
 6. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  UP!!!
 7. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  WR nie jest jedynym wyznacznikiem rekrutacji. Wiadomo na randomach grając samemu ciężko wyciągnąć bitwę czy to w WOT czy WOWS. Jak napisałem w poście klan powstał głownie z członków DPA więc każdy kto miał ochotę dołączyć i wspólnie pograć to zrobił. Po napisaniu tego wątku każdego teraz będą obowiązywać takie same wymagania. Czcionka poprawiona dzięki za info.
 8. Ramzes__PL

  Klan [RTD] Rekrutuje

  Ahoj kapitanowie!!! Klan [RTD] rekrutuje w swoje szeregi. Jesteśmy klanem nastawionym na dobrą zabawę i grę dywizjonach, która pozwala zespolić członków i się zgrywać. Klan powstał głównie z członków Unii DPA,którzy chcą spróbować sił w morskich potyczkach, choć do klanu możne wstąpić każdy pod warunkiem spełnienia paru drobnych wymagań: - WR min 51 % - Min 2 x okręty tieru VIII - TS - 18+ - wykazywać się kulturą osobistą i poszanowaniem innych graczy. - rozegrane min. 1000 bitew Serdecznie zapraszamy.
 9. Ramzes__PL

  Wersja 0.6.4 - raportujcie błędy

  Nie wiem czy dobrze robię pisząc w tym dziale ale zauważyłem straszny spadek fps tzn olbrzymie skoki których nie mam w normalnej grze. Są tak zauważalne ze czasem gra się zwiesza na sekundę później wszystko wraca do normy na 5- 10 min i znów. Cały czas fps szaleją od 7 do 70 k\sek. Ustawienia grafiki mam identyczne na obu serwerach a nawet jeśli wezmę ust. min.są takie same efekty.
 10. Ramzes__PL

  Kontenery - Dyskusja

  A podobno mówili ze od patcha 6.0 będą zwiększone szanse na SK i co? Od grudnia sr otwieram dziennie 2 kontenery i jeszcze ani SK nie wpadł. Ciekawy jestem czy to jest spowodowane BR czy tylko kolejny chwyt marketingowy?
 11. Ramzes__PL

  Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

  Jest również bardzo możliwe, że posiadacie konto o tych samych danych dostępowych (identyczny adres e-mail) na jednym z serwerów w innym regionie (EU, RU, NA, SEA itp.). Jeżeli używacie tam innego hasła, spróbujcie zalogować się używając innych haseł. Próbowałem wszystkich starych haseł i nic. Co do działu obsługi ciągle moje pytania zautomatyzowane. Tylko dziwne ze np w patchu 6.0 nic się nie działo pobrałem klienta gry zainstalowałem i było ok. Zero problemów Co do adresu mailowego jest ten sam na EU i RU mam tylko inny nick na serwerze testowym. Chyba sobie odpuszczę ten test publiczny .
 12. Ramzes__PL

  Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

  Nie mam zamiaru płakać za stary jestem na to. Ta sama kwestia tyczy się cukierka Co do mojego postu pisałem że wcześniej logowałem się ost 5 patchów z rzędu i problemów nie było. Co do pomocy jestem otwarty na propozycje. Tak loguje się na ten sam mail ale inny nick. bo trzeba to zrobić na serwerze RU.Chyba ze teraz się coś zmieniło. Na stronie mogę się zalogować i widnieje z drugim nickiem w kliencie gry wyskakuje błąd logowania złe mail lub hasło. Co do hasła to dziś zmieniałem na nowe i tyczy się klienta testowego.
 13. Ramzes__PL

  Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

  Drugi dzień serwera testowego a ja nie mogę się zalogować!!!! Przez ost 5 patchow było ok teraz jeden wielki szajs........Brawo WG.
×