Jump to content

MarioDeWacho

Beta Tester
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  591

1 Follower

About MarioDeWacho

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

68 profile views
 1. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Może raz jeszcze wyjaśnię bo odbiegamy od tematu. Mi chodzi o to by ludzie którzy chcą grać CV (ok. 15%) mieli szansę się dobrze bawić i nabywać doświadczenia podczas gry. Chodziło tylko o to. Rozumiem ogólną niechęć do tematu bo pewnie nie jednemu za atakujących mnie CV złoiło tyłek i teraz boli. Post był nie pomysłem na trollowanie albo utarczki słowne , tylko na poruszenie tematu. Jeżeli kogoś uraziłem niekompetencją to przepraszam. Jednak tym którzy reagują agresją na niewiedze współczuję. Wychowanie potomstwa będzie nie lada wyzwaniem. Nie jest to stwierdzenie personalne. Każdy wiem na ile może być skierowane w jego stronę. Mieszanie gry i życia ? Cóż do półki to my będziemy grać ,a nie maszyny te światy będą się mieszać. Wybaczcie ,że zająłem Wasz cenny czas. Kończę pisać i idę trenować. Spoglądajcie na radary i stopy wody pod kilem. Dzięki za pomoc. Wiedziałem ,że mogę na Was liczyć. Ci co czytają sami wyciągną wnioski i osądzą. Z Wyrazami Szacunku M.W.
 2. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Proszę bardzo Bardzo chętnie zgłoszę takie zachowanie.
 3. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Co wy z tym trollowaniem ?
 4. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Mylisz się. Bardzo poważnie podchodzę do tematu.
 5. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  To było przemyślenie. Źle się wyraziłem. Chodzi o to ,że będę walczył dla swoich ,ale nie kasował takiego kolesia na starcie. Tak wiem... on wtedy może skasować moich. Koło się zamyka ja jestem winny bla bla bla. No ale koleś chce pograć powalczyć. Pro publico bono.
 6. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  W takim wypadku padło już pytanie/prośba o nie atakowanie się wzajemne CV na początku rundy ? PS: Czemu się wszyscy uparli na 5 minut. To nie mój pomysł. Chodzi chociaż o to by nawet jakieś AA załatwić.
 7. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Jak byś rozbił samochód więcej nie wsiądziesz za kierownice ?
 8. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Co do spotów najgorszy jaki trafiłem (wybaczcie nie znam nazwy) to ten na którym zaczyna się z czterech punktów Tuż pode mną był lotniskowiec. Niestety ja poleciał w prawo odgonić BB i tyle mnie było. Grałem również DD i faktycznie trzeba być dobrym by sobie poradzić. Glass Cannon pełną gębą. Ale on chociaż ma dym
 9. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Tak przyznałem to w poście wyżej. Napisałem temat ,który chciałem poruszyć. Czy to złe ,że zapytałem ? Czy jak masz pytanie np. odnośnie przepisów drogowych czytasz kodeks czy pytasz kogoś obok (znajomych ? rodziców ? przyjaciół ?)
 10. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  "To padniesz jak szmata i wrócisz na forum z płaczem" <--- dzięki za konstruktywną wypowiedź. Nie wrócę z płaczem i okaż trochę szacunku innym. Nie znasz mnie i nie masz prawa się tak do mnie zwracać. Jeżeli masz problem z doborem słów bądź rozmową z innymi ludźmi proponuję mniej walki więcej spacerów.
 11. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Nie czytałem innych postów. Wybacz. Nie widziałem ,że CV tak bardzo trzeba osłabić. Jednak nie prosiłem o ochronę tylko o czas na naukę. Nie chce być chroniony przez grę przed waszym ostrzałem tylko przez rushem ze strony innych CV by mieć szansę się rozwijać. Czemu nie ma krzyku ,że Niszczyciel może storpedować dużo większą liczbą torped BB i zatapiając go na jednym podejściu ? Do punktów dociera równie szybko co moje samoloty (zanim wystartuje). Bo można go zatopić ? Trafienie DD z BB jest naprawdę trudne. DD może obsypywać BB gradem torped ? (co 10 czy 20 dekund ?? ) a ja co ile mogę wysłać samoloty ? Które się kończą. Wystarczy ,że CL osłaniają. I co ja wtedy mogę. Najwyżej uciekać na remis albo taranować. CV nie są OP.
 12. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Dzięki za rady Tak wiem o 0.4.1 również czekam na 18:30. Wiem ,że zabrzmi to głupio i altruistycznie ,ale nie będę atakował na początku innych CV mimo wszystko. Moim zdaniem psuje to rywalizację. Wiem ,że mnie wyśmiejecie ,ale nie będę się wstydził swoich zasad. Co do pożarów jednak czasem trzeba się naprawić ponieważ samoloty nie mogą startować/lądować podczas pożaru. Chyba że będą w trasie i zdąży samoistnie wygasnąć. Również przyznaj się ,że zrezygnowałem z myśliwców na rzecz torpedowców. Mój błąd i się kajam. Jednak wsparcie AA było by niezastąpione. Niestety nie mam na to wpływu :/ Nie mogę podążać za wszystkich pod ostrzał. Wyjaśnij mi jeszcze proszę skrót CL ? Chodzi o Cleveland ? (najlepszy krążownik jakim pływałem)
 13. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Napisanie tego postu było spowodowane właśnie serią zgonów na początku gry. Na IV T nie było tego problemu , bądź był on marginalny. Niestety od czasu wejścia na T5 stał się nagminny.
 14. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Mogłeś napisać ,że jako znawca tematyki CV oraz walki wolisz mi udzielić kilku rad i zabrać się za treningi bo to o co proszę zdaje się niedorzeczne i nie do spełnienia. Jednak dalej twierdze ,że by trenować trzeba mieć możliwość walki.
 15. MarioDeWacho

  CV vs CV Rush

  Dzięki VillageIdiot . Cieszę się ,że zrozumiałeś o co mi chodzi. Chciałem tylko poruszyć temat. Ja po prostu chcę pograć z innymi. Długo grałem krążownikiem i troszkę BB. Jako krążownik jeżeli CV prosił o osłonę zawsze staram się go trzymać. To samo tyczy się AA dla BB. Nigdy nie miałem za złe ,że ganiają mnie samoloty. Wiedziałem ,że na tym polega gra. Ale czy gramy by się dobrze bawić czy tylko by zmieść przeciwnika w kilka sekund ? To tak ja z CAP'owanie punktów kiedy jest tyle statków na mapie i jest z kim walczyć. To tak jak REMIS w dominacji kiedy w liczbie statków jest 10 do 1. To psuje zasadę fajne rywalizacji ,ale zdrowej ! To nie turniej !
×