Jump to content

NyronGT

Alpha Tester
 • Content count

  908
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4709

About NyronGT

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

4 Followers

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Azur Lane Collab

  A chance to amass a second harem in my 'collections' tab? Gib.
 2. Niech przesiadują przed monitorem nawet 20h/dzień, ich sprawa. Główny problem jest wtedy, gdy nieskazitelny matchmaker nie doda zbliżonego umiejętnościami i składem plutonu do przeciwnej drużyny jako kontry. Uderz młotem w deskę to ją przełamiesz. Uderz nim w drugi taki sam młot, to odbije się (dziwna analogia, ale whatevs) Adresowanie do fanów winno spoczywać na samych objektach zainteresowania (aka Flamu i Flambass), a nie na klanie. Sam post jest efektem ugięcia się pod presją, co jedynie dodało oliwy do ognia i pokazało fanom, jak słaby jest kręgosłup klanowiczów, gdy na niego naprą. Jak już, to obaj youtuberzy powinni byli wyjechać z własnymi filmami czy innymi mediami przekazującymi wyjaśnienia, tym samym przekierowując wszelkie dyskusje niezadowolonej rzeszy do owych mediów. ^Więcej spamu ode mnie nie będzie.
 3. Ojeeeej...dwóch statpadderów odeszło, tym samym obniżając staty klanu, to zrazu kierownictwo wysypało swoją 'opinię'. Cóż za biedactwa :< Przegrzebując posty z owego tematu znalazłem bardzo ciekawy z mej perspektywy fragment: Co pokrywa się z tym co widać na randomach: plutony, po trzech klanowiczów każdy, zgniatające dowolną flankę niczym walec drogowy ze względu na znacznie wyższą ilość czasu ,w porównaniu do zwykłych śmiertelników, spędzonego na ogrywaniu coraz to bardziej 'balansujących' kombinacji okrętów (np. Belfast, Kaga, Flint; 3 x Gulio Cezare/NM, itp.) w międzyczasie dorabiając się kolejnych 19-punktowych kapitanów, którzy z kolei tłumaczą się na zwiększoną efektywność łódek. Dalsza dyskusja z OP przyniosła kolejnego kwiatka (ten sam autor, co powyższego cytatu): Innymi słowy - jak są użytkownicy zainteresowani dramą, to sami ją wyszukają. Zamiast tego, wraz z osobami postronnymi (niezainteresowanymi), otrzymują sól (jakby nie było - losowych/nieznanych plebsowi graczy) zaśmiecającą ogólnie dostępne fora.
 4. #YearOfTheCV Pepsi staje się ozdobą w porcie. NO bez dostępu do modułu na camo i znerfionym bazowym camo (10,6 km ze wszystkimi buffami, jeśli dobrze ogarnąłem cyferki) jest pożywką dla BB. Jeśli powie 'do widzenia, radarze', to użyteczność tej łódki stanie się zerowa. Baltimore wraca do bycia okładanym przez Bismarcki i inne Scharnhorsty, już nie będzie można karać części naziBBmasterrace.
 5. Let's have fun again - what is thsi?

  I only have one idea: Laser-guided AA rocket/missile. #NoNavalKnowledge
 6. na co lepiej zbierać nelsona czy musashi ?

  *Rozważa, czy nie wkleić obrazków z KanColle*
 7. Gallant - Garland Atlantic camo 0-7-2-0 Gallant - Garland Disruptive camo 0-7-2-0 Gallant - Garland Post-War camo 0-7-2-0
 8. Dowcipy RNG

  Zrozumiałbym z HE,
 9. Losowania misji na francuskie pancerniki

  T5 i T6 spośród wszystkich skrzynek. Przynajmniej Normandie jest z tej dwójki grywalne, wiec grind będzie mniej uciążliwy.
 10. Gallant - Garland Atlantic Camo for v0710 Gallant - Garland Disruptive camo for v0710 Gallant - Garland Post-War camo for v0710
 11. Praise the Tachi!

  From update 0.7.1 onwards, Tachibana will no longer be available for purchase in the tech tree. source: https://worldofwarships.eu/en/news/updates/update_071/#content
 12. [Contest] No good deed goes unrewarded

  There won't be enough players to create threads in Newcomers Section. I guess i will participate too, despite how unlikely writing 5 'best' answers is (does it count as being stubborn or overly optimistic?)
×