NyronGT

Alpha Tester
 • Content count

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3966

4 Followers

About NyronGT

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday
 • Portal profile NyronGT

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile NyronGT

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Szwaby mają skątowany pancerz cytadeli, podobnie krążki. Z bliska to sobie co najwyżej dmg na ich burcie podfarmisz.
 2. Nie chciałbym się narzucać, lecz jak dotąd Błyskawicy nie otrzymałem.
 3. Warframe
 4. Skoro Cleveland ma wylądować na t8, to wolę odżałować 1k dublonów na perma camo. Jak wyglądała roszada w przypadku ruskich i japońskich niszczarek? Zakupione perma camo przenosiło się z okrętem, a nowo wprowadzona łódka 'dziedziczyła' camo za darmo?
 5. 100 szmat sygnałów Red Dragon Przynajmniej nie moduł...
 6. Myoko zrobione pod retard AA znajdzie użycie.
 7. Bismarck, Nagato, Bayern, Premium Wy(jc)oming Rozrzutniki pyrek jakich wiele. Strzelanie amerykańskimi krążownikami i niszczarkami z maksymalnego dystansu (niezależne od dystansu, z którego strzelam grając BB) jest jak granie strzelcem wyborowym przez porównanie. Krążownik, czy jeszcze jakiś BB milord bezkarnie pokaże burtę na 6km? 1-2 trafień z salwy. Zawsze. Cytadela od święta. Bismarck niby od pchania się jak najbliżej, tylko co po tym jak trafić boku metaforycznej 'szopy' nie potrafi? Burty nie pokażę, jako zrazu przyjmuję petardy za 7-16k. Tyle że wtedy owa 'mocarna' artyleria dodatkowa nie ma okazji obramowywać celu... Nagato rzekomo dobre jest na 10-15km. Tak. Dobre, by chybiać z bliższych i dalszych dystansów. Za to umiejętnie płonie, jak HEki przyjmie. Arkansas z kolei przypomina Kawachi - nie - Mikasę. Chociaż to T4, więc spodziewać się przyzwoitych salw nie powinienem. Gdyby chociaż potrafiła ta cegła tankować herbaciane HE...Kątować to sobie mogę. Ostrzał brytyjskich krążowników.
 8. Nawet mnie nie dziwi, że 'elita' CW rozjeżdża sobie drużyny z niższych lig. Gdyby było inaczej, to pewnie nadal by siedziała z zerową liczbą bitew w I lidze, a czas oczekiwania w kolejce równałby się z ówczesnymi w WoWp jeszcze za czasów, gdy botów nie dodano jako sztuczne wypełnienie randomów. Chwila...co ja robię w tym temacie?
 9. Tym razem nie wypadł moduł, a 50k wolnego xp Gdzie moja doza zawodu?
 10. 3 krążki rzucone o tier niżej. Nie wiem jak miałyby by być dostosowane...wydłużeniem czasu przeładowania i zmniejszeniem hp? Chwila że przecie...Baltimore'a ni rusz! Chyba, że zachowane zostaną RoF i zasięg radaru. I ostatnie: Jak będzie wprowadzenie nowych okrętów wyglądało? Podobnie do russkich niszczarek?
 11. Skin na Nassau 20k free xp 75 x sygnały na podpalanie Skin na Wakatake Kolejne 75 tych samych sygnałów Mając na uwadze iż obu okrętów nie będę używał, jedynym wartościowym dropem był xp.
 12. Osobiście preferowałbym dostęp do slotów na wysokotierowe ulepszenia jak w przypadku Arkansas, ale sonar na - wciąż szeroko obecną na T3-5 - DDkową zarazę przyjmę.
 13. Sooo when can we expect premium Fuso with its, now withdrawn, A hull and 13 km of artillery range? It would be a pretty placebo for any potential Kongo clones on T5.