Jump to content

mwkp12

Players
 • Content Сount

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  33501
 • Clan

  [PL-EM]

1 Follower

About mwkp12

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. mwkp12

  [X] Smoleńsk

  Okręt może dobry ale start do prędkości to jedna wielka pomyłka. Zbiera się gorzej niż pancernik republika. Widzisz torpedy w dymie ale nie jesteś w stanie ruszyć i uniknąć ich. Kolejny badziew WG.
 2. mwkp12

  Dziwne losowania

  Panowie Wasze przypuszczenia były trafne. Byłem w dywizjonie lotnia 6 t i okręty 7 t. Poniżej prezentuję z rzut ekranu z bitwy, która dla niektórych jest niemożliwa tzn.7 na 10. Widzę, że popularny jest plagiat i ktoś wykorzystuje mój z rzut ekranu i jego post jest przede mną. Jak widać na z rzucie ekranu jest w dywizjonie pancernik 7 t. oraz lotnia 8 t. oraz krążownik 8 t. w innej drużynie. Za słowa: "Kłamiesz albo robisz durne dywizjony" dziękuję, ale świadczy to o twojej niewiedzy i złym wychowaniu (ślepo wierzący WG). Dywizjony są według reguł WG i nie są "durne". Tekst został poprawiony, ponieważ jest tu dużo polonistów. Dziękuję.
 3. mwkp12

  Dziwne losowania

  Widać, że mało gra. Ślepo wierzący WG. Następnym razem zrobię z rzut ekranu niedowiarkowi.
 4. mwkp12

  Dziwne losowania

  Ostatnio Wasze serwery losują 8 terier na 10 w 80%. Co według mnie jest lekką przesadą. Wybieram 8, aby grać na 8 lub 9 a nie non stop na 10. Dawniej było, że grałem głównie na 8 , sporadycznie na 10. System losowania to jakaś kpina z ludzi. Lotnia 6 trafia na 9, pancernik 7 na 10. Poprawcie ten system szczególnie na serwerach EU.
 5. mwkp12

  Kiepski interfejs w porcie

  Widzę, że gra zaczyna już szwankować nawet już w porcie nie w grze. Jak wiele razy pisałem każda aktualizacja coś psu jak w Widowsie. Podstawowym problemem jest według mnie słabe lub bardzo awaryjne serwery EU, które mają problemy przy 30000 użytkownikach. Oprócz tego gra jest źle zoptymalizowana. Piszą, że masz zły sprzęt to według mnie śmiech na sali. W grze coraz więcej anomalii np. papierowy okręt robi się pancerny lub podczas burzy nie widać krążownika z 7 km, pudłowanie 3 km w krążownika, itp. W grze jest coraz więcej nowości lepszych lub gorszych, ale jakość tej gry zaczyna spadać coraz szybciej. Panowie programiści postawcie na jakość kodu aby nam graczom nie zabierać przyjemności z tej gry.
 6. mwkp12

  Ociężałość gry

  Po ostatniej aktualizacji przestała gra mi chodzi na starszym komputerze wchodzę do gry i koniec. Na wejściu do bitwy nie odpowiada. Wcześniej grałem na ustawieniach średnich teraz nic. Tylko kary, za brak udziału w bitwie. Lotniskowce to jedna wielka pomyłka. Źle zoptymalizowane do gry: angielskie samoloty prawie nie do zestrzelenia inne różnie. Dziwne zachowanie RNG oraz dziwny horyzont gry, nie dolatuj pociski do celu. Oprócz tego celownik źle działający, który nagle przestawia się na inny cel. Na koniec servery eu, które dostają często zadyszki w porównaniu do amerykański.
 7. mwkp12

  Ociężałość gry

  Oczywiście najlepiej mówić, że ktoś ma problem ze sprzętem lub z systemem od wirusów w chodząc na jakie złe "strony". Defragmentować dyski OK ale nie SSD. Dzięki za różne opcje innych programów, które zwalniają grę. Chciałem zwrócić uwagę, aby twórcy skupili się też nad błędami i dobrą optymalizacją gry, aby każdy mógł spokojnie grać.
 8. mwkp12

  Ociężałość gry

  Dzięki za porady karta ma rok, więc nie jest rok wina karty i najnowszych sterowników 418,19. Problem jest w niedeprawowanej grzej i błędy w niej. Najłatwiej zgonić na sprzęt. Jeżeli Total War WARHAMMER II, Batelfront 2 chodzi na ultra czy Batelfront 5 na wysokich i nie ma przycinek to jest wina sprzętu.
 9. mwkp12

  Ociężałość gry

  Po ostatnich aktualizacjach gra stała się ociężała. Spadają FPS na 35, gdy miałem zawsze 77. Pingi gry skaczą niemiłosiernie na 7000 ms lub 12000 ms, przycina się . Jeżeli gts 1060 6GB ma problemy z tą grą to oznaczam, że gra jest niedopracowany, Jest 30000 graczy serwer nie wydala. Wydaje mi się, że serwery są kiepskiej mocy. Okręty strzelają na otwartej przestrzenie są nie widoczne. Gra przypomina niedoróbkę jakości Prośba, skupcie się nad jakością tej gry ponieważ każda Wasza nowa aktualizacja irytuje graczy swoją jakością.
 10. Ostatnio pojawił się błąd uniemożliwiający oglądanie listy aktywny członków klanu i dywizjonu. Gram w dywizjonie lub w bitwach klanowych po kilku bitwach nie mogę zobaczyć listę graczy i listę aktywnych graczy w klanie. Po restarcie gry wszystko wraca do normy. Błąd pojawia się codziennie ale wtedy gdy gram w dywizjonie. Proszę o naprawienie uciążliwego błędu.
 11. mwkp12

  Prinz Eitel Friedrich

  Zgadzam się z moim przedmówcą. Okręt to jakaś porażka. Większą wadą jest obecne RNG i rozrzut pocisków, które jest nie przewidywalne. Z okrętów papierkowych robi pancerny, nie tylko na tym okręcie ale i na innych. Jest to drugi okręt, który jest gorszy od zwykłych np. Duke York od King Georga. Życzę cierpliwości. Mam nadzieje, że zmieni się polika WG i okręty premki nie będą takim żałosnymi okrętami.
 12. mwkp12

  HMS Duke of York - Tier VII Okręt Premium

  Ten okręt to jakaś kpina z graczy. Okręt King George V jest o niebo lepszym wyborem i nie jest premką. Przeładowanie żenada o 5 lub 6s gorsze. pociski takie sobie, brak samolotu, beznadziejny sonar. To jest premka WG.
 13. Ostatnio grałem Hinderburgiem podczas manewru walki z pancernikiem zostałem zarzucony na zatoczkę z której nie mogłem wypłynąć. Większość bitew jest na otwartym morzu a nie jak Wy wymyślacie między wyspami. Czy nie mogą być trochę większe by nie utknąć na zawsze.
 14. mwkp12

  Co to za tryb lub błąd

  Ostatnio miałem dziwne zachowanie gry. Włączył mi się dziwny widok okręt płynął do przodu, widok stał w miejscu. Nie można było sterować okrętem, nie działały żadne normalne przyciski rezygnacji. Jak wyłączyć to coś i dlaczego taka sytuacja ma miejsce, która odcina gracza od gry. Jest to bardzo irytujące. Jeżeli jest to błąd to proszę o naprawienie.
 15. mwkp12

  Kronstadt IXT

  Ostatnio okręt dostał straszny rozrzut w Moskwę trafia tylko jeden pocisk jej 5 na 10 km. Okręt może fajny ale rozrzut go dyskwalifikuje do spokojnego grania. Ma gorszy niż Tirpiz.
×