Jump to content

mwkp12

Players
 • Content Сount

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  24077
 • Clan

  [PL-EM]

1 Follower

About mwkp12

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. mwkp12

  Kronstadt IXT

  Ostatnio okręt dostał straszny rozrzut w Moskwę trafia tylko jeden pocisk jej 5 na 10 km. Okręt może fajny ale rozrzut go dyskwalifikuje do spokojnego grania. Ma gorszy niż Tirpiz.
 2. Popieram wszystko do czego kolega MW ma objekcje. I zrobcie cos z aimbotami i tymi nakladkami bo oszalec mozna. W koncu ktos klawiature z nerwow polamie.

  Pozdrawiam uczciwych graczy.

 3. mwkp12

  13 listopad - PING

  No cóż dopóki nie naprawią tego błędu nie da się normalnie grać na niszczycielach. Po bitwie piszą mi "specjaliści" żebym się uczył grać jak okręt strzela do celu co 5 lub 7 sekund a nie 2,5 s. Niech sami grają z takimi pingami to zobaczą jak pięknie się gra.
 4. mwkp12

  13 listopad - PING

  Mam to samo. Widać, że WG idzie śladami Micr... i kolejna aktualizacja to problemy dla użytkowników. Strzelanie niszczycielami jest bardzo utrudnione.
 5. mwkp12

  Prośba o skupieniu się nad jakością gry

  Dziękuję za wyjaśnienia.
 6. mwkp12

  Prośba o skupieniu się nad jakością gry

  Pancernik np. Conqueror widać jak wychodzi (dziób) zza wyspy potem znika i widać go po wystrzale z 8 km. Brak całej wychodzenia zza wyspy odległość 9 km. Jeśli chodzi o jakość to dzisiaj chyba jest awaria serwera gry. (brak możliwości się zalogowania godz. 21.20 30.10. 2018 r.)
 7. Mam prośbę o wydaniu poprawki skupiającą się tylko nad jakością tej gry. Obecnie dajecie dużo nowych rzeczy do gry (to dobrze), ale jakość spada katastrofalnie. Dość często niektórych moich kolegów wyrzuca z gry podczas bitwy i później są różowi za bierną postawę. Niektóre okręty np. pancerniki widać po wystrzale z 8 km, pominięto całkowicie proces wychodzenia z za wyspy lub okręt wychodzi i znika a pojawia się po wystrzale. Dziwne rozrzuty nawet z 5 km (pancernik nie trafia Moskwy), dziwne zachowanie RNG, Atago ustawione burtą do Mushashiego 6 km uszkodzenia zadane przez pancernik 2500 HP, papierowe okręty stają się pancernikami (krążowniki), problemy z lotniskowcami itp. proszę o poprawienie tych błędów. Bardzo dziwne drużyny, czasami niektórzy gracze zachowują się dziwnie (mniej botów w grze). Ponieważ są one irytujące.
 8. mwkp12

  Zao

  Okręt fajny, ale kąt wyrzutni torpedowych to jedna wielka kpina. Poprzednicy mają o wiele lepszy kąt. Łaskę zrobili z torpedami wszystkie poprzednie okręty miały 10 km a tu 8 km, teraz 12 km ale czas przeładowania beznadziejny. Po za tym okręt bardzo przyjemny i dobry w graniu.
 9. mwkp12

  Dallas

  Okręt beznadziejny. Pali jak chce. Jest to bardzo kapryśne, raz o,k drugi raz nie chce palić. AP beznadziejne chyba, że 4 km to są cytadele. Obrona przeciw lotnicza taka sobie: na 8 klasę beznadziejna. Zasięg bardzo krótki. Omaha pod tym względem duża lepsz i przyjemniejsza w graniu.
 10. mwkp12

  USS Salem

  Salem to przyjemny okręt. Najbardziej denerwujący jest zasięg radaru (wykastrowany do 8,5 km i 25 s). W rosyjskich premkach radar jest zachowany. Większość niszczycieli jest na ok. 10 km. Bardziej niż Des przyjmuje cytadele i uszkodzenie, ale naprawka robi swoje.
 11. mwkp12

  Udałoj IX tier

  Moim zdanie okręt bardzo przeciętny. Duży widoczny z 7.2 km, co jest jego największą wadą. Słabe torpedy długo ładujące się z porównaniem do inny jest to przepaść. Wyjątkiem jest są nowe japońskie niszczyciele, ale one mają 12 km zasięgu i mają dużą moc. Dział są ok, ale długie przeładowanie. Mają spory rozrzut. Okręt nie należy do przyjemnych w graniu. Ja na nim mam beznadziejne drużyny.
 12. mwkp12

  Dimitrij Donskoj (poziom IX)

  Moim zdaniem ten okręt jest niejaki. Działa, które nie wiadomo co zrobią. AP bardzo kapryśne, OB czasami zapalą czasami nie. Przeładowanie beznadziejne 180 i 12 s to obraz nędzy. Raz miałem 50 trefień i zero zapaleń. Pierwszy pokład to żenada z każdej strony łapał cytadele i miał beznadziejną obronę przeciw lotniczą. Pokład C zrobił z niego trochę pancernego i pelotka lepsza. Ogólnie okręt tylko na dystans daleki, ponieważ ma dobry zasięg i dobrą trajektorie pocisków. W zwarciu kiepski.
 13. mwkp12

  Szybkie palenie pancerników, losowania

  Dzięki. Ale grając tymi okrętami odnosisz wrażenie za szybko się palą.Grają X niemiecką czy amerykańską palą się wolniej.
 14. Ostatnio zauważyłem, że niektóre pancerniki można spalić w przeciągu 2 minut lub 3. Okręt jest zapalony czeka na naprawkę 30 s, jak zostanie trafiony to czas się przedłuża, czasami, aż do całkowitego spalenia. Najszybciej palą się angielski i francuskie pancerniki (8 i 9). Drugi problem to losowania szczególnie t8 , który jest losowany w 90% na t10. Ja rozumiem, że czasami ma być na 10 , ale nie prawie zawsze. Jeżeli, ktoś chce grać 8 to ma na nich być a nie non stop losowany na 10. Proszę o poprawienie tych błędów.
 15. mwkp12

  Baltimore

  W wersji testowej nie był zły, ale później WG namieszało coś z pociskami, które są beznadziejne nie mają mocy, lecą tak długo jakby w kosmos. Obecnie te pociski są dane na okręcie przez co jest beznadziejny, tak samo jak Bufaldo.
×