Jump to content

mwkp12

Players
 • Content Сount

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  30198
 • Clan

  [PL-EM]

1 Follower

About mwkp12

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

528 profile views
 1. mwkp12

  [X] Smoleńsk

  Okręt może dobry ale start do prędkości to jedna wielka pomyłka. Zbiera się gorzej niż pancernik republika. Widzisz torpedy w dymie ale nie jesteś w stanie ruszyć i uniknąć ich. Kolejny badziew WG.
 2. mwkp12

  Dziwne losowania

  Panowie Wasze przypuszczenia były trafne. Byłem w dywizjonie lotnia 6 t i okręty 7 t. Poniżej prezentuję z rzut ekranu z bitwy, która dla niektórych jest niemożliwa tzn.7 na 10. Widzę, że popularny jest plagiat i ktoś wykorzystuje mój z rzut ekranu i jego post jest przede mną. Jak widać na z rzucie ekranu jest w dywizjonie pancernik 7 t. oraz lotnia 8 t. oraz krążownik 8 t. w innej drużynie. Za słowa: "Kłamiesz albo robisz durne dywizjony" dziękuję, ale świadczy to o twojej niewiedzy i złym wychowaniu (ślepo wierzący WG). Dywizjony są według reguł WG i nie są "durne". Tekst został poprawiony, ponieważ jest tu dużo polonistów. Dziękuję.
 3. mwkp12

  Dziwne losowania

  Widać, że mało gra. Ślepo wierzący WG. Następnym razem zrobię z rzut ekranu niedowiarkowi.
 4. mwkp12

  Dziwne losowania

  Ostatnio Wasze serwery losują 8 terier na 10 w 80%. Co według mnie jest lekką przesadą. Wybieram 8, aby grać na 8 lub 9 a nie non stop na 10. Dawniej było, że grałem głównie na 8 , sporadycznie na 10. System losowania to jakaś kpina z ludzi. Lotnia 6 trafia na 9, pancernik 7 na 10. Poprawcie ten system szczególnie na serwerach EU.
 5. Popieram wszystko do czego kolega MW ma objekcje. I zrobcie cos z aimbotami i tymi nakladkami bo oszalec mozna. W koncu ktos klawiature z nerwow polamie.

  Pozdrawiam uczciwych graczy.

 6. mwkp12

  Gadjah Mada VII tier

  Okręt jest dobry, ale ostatnio już WG trochę go zepsuło. Przeładowanie z wyszkolonym dowódcą (5,2 s) jest gorsze niż 6 Fusion. Poza tym jest dobrze. Brakuje jeszcze mu HP bo czasami w walce jego żywotność topnienie w oczach.
 7. Po bardzo dobrym Gadjah Mada, okręt z dziadowskimi działami. Na papierze pięknie, ale w rzeczywistości okropieństwo. Niby to samo co Benson, ale różnica kolosalna. Działa takie ma Farraguta ale też lepsze. Torpedy dobre, ale nie na niszczyciele. W praktyce spotyka się 90% bitew z niszczycielami, które bez problemu go zatapiają z bliska. Jak nie ma niszczycieli tylko krążowniki lub pancerniki to można ładnie je wypunktować.
×