Jump to content

Masakr11

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [ATOM]

About Masakr11

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. Tak to hodím i sem (můj koment ve všeobecné diskuzi): Tak nevím, kde rušští soudruzi udělali chybu. Slovy klasika nevím, co tomu vytknout dříve, zda-li mátožnost postav nebo chatrný děj. CV dávám k ledu a to jsem to nijak při přípravě nahanil, s tím, že si počkám. A dočkal jsme se a nechtějte vědět čeho (muselo by se to smazat). Taková drobnost, aby letadla od Haku padaly v coop od Amagi jako mouchy, to chce hodně prace developerů. Chtělo by to míň vodky. Jediné plus vidím v 70 mega navíc a 800.000 freexp. Za to dík.
 2. Tak nevím, kde rušští soudruzi udělali chybu. Slovy klasika nevím, co tomu vytknout dříve, zda-li mátožnost postav nebo chatrný děj. CV dávám k ledu a to jsem to nijak při přípravě nahanil, s tím, že si počkám. A dočkal jsme se a nechtějte vědět čeho (muselo by se to smazat). Taková drobnost aby letadla od Haku padaly v coop od Amagi jako mouchy to chce hodně prace developerů. Chtělo by to míň vodky.
 3. Masakr11

  0.7.12 - Prémiový účet Warships

  Mno, mám dotaz. PRemiový účet pouze pro Warships je možné koupit jen za dublony ve hře? Jinou možnost jsme letmo nenašel. V shopu mi to nabízí jen standardní?
 4. Měním názor a jsem pro úplné zrušení CV ve hře. Dnes jsem třikrát narazil na hráče XM4096. Nejsem nejlepší, ale to co předvádí například se strafem, prostě to musí vědět dopředu, že se na něj chystám. Jezí zásadně v diviz a vyhrává to celému týmu. Budu za lamu, ale toto je ten správný důkaz i podle statistik, že má busty nakonec pravdu.
 5. To myslíš vážně tuto argumentaci? Ok. K tomu není co říct, jen si něco myslet.
 6. Reaguji jen na tu poslední větu: To není o některých borcích, to je základní předpoklad hrát dobře dnes CV. A tom to přávě je. Ne každý zvládně více věcí najednou. A ti co ne, tak nadávaj a chtěj to zrušit. Prostě, jako i v životě, stádo chce svoji fádnost a jednotvárnost. Hlavně aby nebyl nědko lepší než já - přístup. Když se vyšších tierech rozhoden CV prostě během hry zlikvidovat DD, tak to udělá. ALE, honit celou hru jedno DD asi pro dobrého kapitána není cíl. A i DD dokáže CV zdrhnout, prostě vrátit se k nějakému CA, hodit smoke a Ca se už o letadla postará - například. Právě, že hraju hlavně DD, dost CV a normálně CA a BB, tak vím, o čem mluvím. P.S. A jsou mnohle lepší hráčí CV a když na ně narazím, tak bych rozkousal klávesnici, protože hrajou v divizi s DM nebo Worcester a to pak fakt neuděláš nic.
 7. oni jim nefungujou ani soucasne CV, opět je zpozdeny strafe apod. Soudruzi inženýři ze SSSR, kdepak asi udělali chybu?
 8. Masakr11

  Ranked battle - 9 season

  Ahoj, dopředu se omlouvám za pro někoho stupidní dotaz. Ale po konci sezóny mi bude připsána hodnost nejvyšší dosažená nebo ta, s kterou jsem skončil poslední den sezóny? Díky
 9. Já nemám názor, ale četl jsem pěknou diskuzi pod článkem a hodí se sem jako dětská prdelka na nočník: Wow hraju nepravidelně a když přijdu z práce tak si občas chci večer sjet pár bitev, ale prostě nemůžu, protože se opět hra aktualizuje. To sakra nejste schopni udělat jednu komplexní aktualizaci 1x za čtvrt roku? Pro každou debilné změnu ve hře dáte hned honem aktualizaci? To jste jako před týdnem, kdy vyšla aktualizace s Eng BB nevěděli, že budete měnit smoke a He roznětku? Z toho mi vychází toto: +2 +2 -0 Saqen> Saqen6 dní nazpět 00:05 1. Jste fušeři co neví kam chtěji hru směřovat a plánujou v horizontu maximálně dvou dní dopředu 2. Jste alibisti, kterým je jedno, že jsou zde platící hráči a nedojde jim základní věc, jako například pustit aktualizaci třeba ve 4.00 ráno, kdy je minimální hratelnost. 3. Jste prostě vyjebávači, co se rádi baví trapnými žerty za zády hráčů 4. Všechny tři možnosti dohromady. Tohle se dít ve společnostech v jiných sektorech služeb , tak je komplet celej management na dlažbě. Prostě východní evropa.
 10. Nehodnotím nijak. V průměru denně dva kontenery seberu. Od února ani jeden superkontík. Holt nemám premiáky a měsíc jsem si nic nekoupil...
 11. Opravdu ruský přístup k řešení problémů. Během týdne druhá neohlášená aktualizace. Když to neumíte pořádně otestovat, tak to nepouštějte do světa. Prostě odpad světa [Editováno] a jeho čeští [Editováno].....
 12. Masakr11

  Verze 0.5.13 - Hlášení chyb

  Aha, tak to jsem špatně pochopil. Omlouvám se tedy za zbytečný příspěvek.
 13. Masakr11

  Verze 0.5.13 - Hlášení chyb

  Při dnešním hraní jsme si všimnul, že u Bismarcka se mi při zásahu objeví ikonka zničené sekundárky nebo AA. Ale přitom mám upgrade na 100 přežití.
 14. Protiletadlová palba (a to prémiová) u Essex úplně nanic i proti Essexu na druhé straně. Nechci vidět, když se do toho opře nějaké Taiho...
 15. Masakr11

  Verze 0.5.3 – Chyby

  Nová verze neudrží po bitvě kompaktní zobrazení lodí v přístavu.
×