Jump to content

Nakaveli

Weekend Tester
 • Content Сount

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  855

1 Follower

About Nakaveli

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia
 1. Nakaveli

  Zmiany MM ( mechanizmie losującym )

  >Płacz o zły balans >Graj w plutonie z okrętami wyższych tierów Wybierz jedno.
 2. Nakaveli

  Zmiany MM ( mechanizmie losującym )

  _Mr_X_2016 jest jednym z statystycznych przykładów, że USN CV potrzebuje buffa .
 3. Nakaveli

  Realne Polskie drzewko w WoWs

  Co wy tutaj za głupoty piszecie? Naprawdę uważacie, że jeżeli okręt został: - Nieskończony - Niezbudowany Czy cokolwiek innego ma jakikolwiek wpływ na to jakie okręty będą w drzewku? Co wyście się wczoraj urodzili i w gry WG gracie od dziś? Wyjaśnię wam jedną bardzo ważna rzecz. WG nie potrzebuje żadnych informacji historycznych czy dowodów na to, że taki okret/czołg/samolot był zbudowany, lub był planowany do zbudowania. Jak WG będzie potrzebować to sobie wymyśli coś i wrzuci to do drzewka - czego mamy przykład w WOT pod postacja WT-E100. WG zazwyczaj potrzebuje zwykły plan danego pojazdu i to im wystarczy żeby stworzyć taki pojazd. Niemcy nie będą mieć CV? Będą, i to aż do T10. http://german-navy.de/kriegsmarine/zplan/carrier/degrasse/ http://german-navy.de/kriegsmarine/zplan/carrier/europa/index.html http://german-navy.de/kriegsmarine/zplan/carrier/seydlitzcvl/index.html http://german-navy.de/kriegsmarine/zplan/carrier/gneisenau/index.html Do tego graf zepplin i voilà.
 4. Nakaveli

  Prędkość okrętów w grze :)

  A ja zapytam, skąd w ogóle masz kolego pewność, że kilometry podane w grze są zgodne z rzeczywistością? WG ma po prostu swoje jednostki metryczne .
 5. Nakaveli

  Perki 5 tieru - warto czy nie ?

  Są opłacalne. perki 5 poziomu dają często rzeczy których normalne perki nie zapewniają.
 6. Nakaveli

  [NESI]Rekrutacja

  Skrót się zmienia ze względu na panujące aktualnie trendy.
 7. Nakaveli

  Realne Polskie drzewko w WoWs

  Dobry trolling. Myślałem że to kajaki będą na top tierze, a to tylko trałowce. Brawa dla autora.
 8. Nakaveli

  Sprzedawanie statków

  Trololo... Witam nowicjuszu na forum, jak widzisz społeczność już Cię godnie ugościła. Ale zacznijmy od podstaw - w grze występują okręty a nie statki. Oczywiście każdy okręt jest statkiem, a każdy statek pojazdem. Szanujmy język i nazywajmy rzeczy po imieniu - czyli zostańmy przy okrętach. Okręty możesz sprzedawać.
 9. Nakaveli

  instalacja

  Specyfikacji nie podał. Ale ja już mogę powiedzieć, że twój komputer nie spełnia wymagań minimalnych. Jeżeli to trwało 12 godzin, to chyba pora "ulepszyć" komputer. Możliwe, że jest to wina braku miejsca na dysku(zarówno na systemowym, jak i tym gdzie docelowo ma znaleźć się gra).
 10. Nakaveli

  [NESI]Rekrutacja

  Egzamin z pythonów jest dodawany jako DLC, po wpłaceniu 10zł na tsa. Skrót NESI to Narodowy Episkopat Socjalistycznego Intelektualizmu.
 11. Nakaveli

  [NESI]Rekrutacja

  Tylko w naszym klanie poszanowanie tradycji żydowskich.
 12. Nakaveli

  Kaliber dział a dmg

  Gram już długo w gry multiplayer, rozczaruje Cię, że słabi gracze nie uczą się po prostu od patrzenia czy grania z lepszymi. Jasną sprawą, że trzeba odseparować słabych od dobrych, powodów za tym jest mnóstwo. Ale wracając do "nauki", jak ktoś chce się czegoś nauczyć, to ogląda poradniki, pyta i czyta forum i robi to bezwstydu, ale typowy słaby gracz z wows to przyjdzie na forum, napiszę że pancerniki są słabe, krążowniki OP, lotniskowce też, i weź mu teraz spróbuj wytłumaczyć, że to nie jest wina gry, tylko jego. Zaraz Ci naskoczy od statsiarzy, znajdą się biali rycerze grający 4fun i jak niczego się nie nauczył, tak niczego się nie nauczy. Po prostu ludzie pewnie jakoś mogą grać 4fun w te gry i nie mieć spiny o to. No a jeżeli chodzi o tych lepszych co wyciągają bitwy i ich "rejdżowanie" na słaby team: Wyobraźcie sobie, że jesteście 12 osobową drużyną która rywalizuje w zawodach kajakarskich. Jest 2 dobrych graczy w tym kajaku, którzy umiejętnościami i siłą przewyższają resztę, 6 przeciętnych którzy niczym się nie wyróżniają i 4 bardzo słabych którzy nie wiedzą o co chodzi, i wiosłują w drugą stronę(jak pancerniki na A1/A2), albo nie wiosłują w ogóle i hamują całą resztę. I co ma sobie cała reszta drużyny w takim wypadku pomyśleć? Większość lepszych graczy gra po to, żeby wygrać - z powodu większej ilości expa, co się przekłada na mniejszy czas spędzony w grze, jakby wszyscy grali sobie tak bylejak "4Fun" to RNG miałby największy wpływ na wygraną i nie mówię o tylko RNG w grze. Jak grałem na lotniskowcach to miałem szczytny cel nauczenia moich wrogów co robić w przypadku ataku torpedowego który własnie zgarnęli. Dobrze się złożyło, bo często trafiałem na tych samych graczy po przeciwnej stronie. Jak wyglądała cała próba nauki? Po udanym zrzucie i niewłaściwym zachowaniu mojego targetu(czyt grał jak warzyło), to grzecznie pytałem na chatcie czemu zrobił tak a nie inaczej, po nawiązaniu kontaktu pisałem co powinien zrobić, żeby następnym razem uniknąć takiego ataku, wszystko bez żadnych docinek. Kilka razy trafiałem na tych samych i zatapiałem ich znowu w ten sam sposób, znów próbowałem nawiązać kontakt i wytłumaczyć, bez skutecznie. Nie wiem czy gracze na których trafiłem tylko raz czegoś się nauczyli. Ale po trafieniu kilka razy na tych samych to 80% robiło cały czas te same błędy. Wiec jak już ktoś wyżej napisał, inteligencja ma dużo na znaczeniu, a podczas gry to często odnoszę wrażenie, że ludzie wyłączą ten narząd.
 13. Nakaveli

  Tripitz

  Ja rozumiem płacenie za rozrywkę, tylko że dla mnie ten tirpitz to jest takie przepłacenie za rozgrywkę, ale to może tylko dla tego, że pochodzę z Poznania i roztropnie wydaje gotówkę, w końcu 250 zł to tyle co na fallouta 4 i skrzynkę piwa. Z drugiej strony bardzo nie lubię gdy ludzie zapewniają dopływ gotówce firmie która niezbyt się przejmuje swoją społecznością jak i samym rozwojem gry w lepszym kierunku. Zwyczajnie deweloper się nażre gotówki, a potem od tego dobrobytu nie będzie się chciało dalej robić, skoro płacą, to poco cokolwiek zmieniać, nieprawdaż? Skoro to była 1/50 twojej wypłaty to muszę pogratulować stanowiska, tylko mały procent zarabia takie sumki w naszym kraju. Ciesz się, że przynajmniej w życiu nie jesteś pomidorem Ale niestety w grze jesteś pomidorem .
 14. Nakaveli

  Tripitz

  Ale to jest smutne... ludzie (w większości) płacą 1/10 swojej wypłaty na wirtualny okręt (lol) w nieskończonej grze w fazie beta... No czego tu się dziwić, że WG może sobie z nami - graczami - pogrywać jak chce . Ale pozdrawiam serdecznie, lotniskowcom musi się teraz świetnie grać # NERF CV, bo tirpitz ma najgorsze AA
 15. Nakaveli

  Nierówny MM w obt

  MM jest tak ustawiony, że w sytuacji gdy robimy pluton to system bierze pod uwagę najwyższy tier(a dokładnie to najwyższe widełki) w plutonie. Więc naturalne jest, że będą się zdarzać sytuacje jak powyżej, wtedy MM próbuje na siłę jakoś ilością graczy balansować.
×