Jump to content

Petrula123

Players
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1290

About Petrula123

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. Jak změnit či zrušit kapitánův skill

  Díky moc .Naštěstí si zvykám,je to hukot,nechce se to moc bát přijet blíž a tak v 7km to naprat a zdrhat.Problém je, když je větší počet nepřátelských DD tak si moc neškrtneš a letadla ovšem.Tolik za mně s Kagerem.Asi bych to už neměnil..
 2. Jak změnit či zrušit kapitánův skill

  Aha , díky moc..
 3. Zdarec, neví náhodou někdo jak u kapitána vrátit zrychlení torpéd perk na normál co bylo původně.Hraju jap . DD a zatím nic moc ,možná k tomu dojde..
 4. Akatsuki

  Mám skill kapitána spot 6.4 km a váhám , mám-li nasadit perk rychlejší torpéda dosahu 8km.Má někdo zkušenosti? Děkuji.
 5. Akatsuki

  Ahoj, jsem tu novej a chci se optat zkušenejch mořskejch vlků zdali se vyplatí si pořídit na tuto lodku permanentni camo za tuším 2000 zlatejch peněz.To je cena na rok ? Jak to nejjednodušeji zaplatit? Sbohem a šáteček . Děkuji.
 6. Blokování capu

  Pánové díky za super vysvětlení.Shrnu to/jestli jsem to správně pochopil/ :Kdo dřív do capu připluje ten dřív mele body.Ty mu to mletí pozastavíš tím ,že do capu vjedeš taky...jak jednoduché když to někdo vysvětlí.. Mějte se!!
 7. Blokování capu

  Tak to není zas tak jednoduché..Existuje něco jako přeblokování capu? Např.Enemák blokuje cap 1 lodí,mohu ho přeblokovat tím,že tam najedeme 2 loděma?Hraje zde svou roli počet lodí jsoucích v capu/ kdo má víc lodí v capu ten vyhrává-obsazuje/?Anebo nezbude nic jiného než ty lodě enemácké zničit pokud neujedou z kapu sami, abychom ho obsadily-počítadlo v capu se vynuluje a jede znova pro nás??Omlouvám se možná za hloupé otázky,nikde jsem vysvětlení nenašel.
 8. Blokování capu

  Zdarec, zkouším hrát jap. DD.Není mi jasná problematika blokování capu. Např.:když už je na něm někdo dřív než já a začíná ho obsazovat tak co dělat? Mám do něj přesto najet a dát se do mlhy a nebo se o cap vůbec nepokoušet a ujet ? Díky za osvětlení..
 9. Kapitán pro japonské torpedoborce

  Ahojte, rozhodl jsem se hrát jap.DD. Prosím zkušené hráče o radu ,co za skilly pro kapitána si na ně obecně mám dávat / cca od 5.tieru/. Díky a čau.
 10. Spotování

  Ahoj, hraju chvíli torpedoborce a často jezdím dopředu..Jak poznám,že jsem já někoho naspotoval-je zde nějaká hláška? Díky za info.
×