Petrula123

Players
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  710

About Petrula123

Recent Profile Visitors

35 profile views
 1. Mám skill kapitána spot 6.4 km a váhám , mám-li nasadit perk rychlejší torpéda dosahu 8km.Má někdo zkušenosti? Děkuji.
 2. Ahoj, jsem tu novej a chci se optat zkušenejch mořskejch vlků zdali se vyplatí si pořídit na tuto lodku permanentni camo za tuším 2000 zlatejch peněz.To je cena na rok ? Jak to nejjednodušeji zaplatit? Sbohem a šáteček . Děkuji.
 3. Pánové díky za super vysvětlení.Shrnu to/jestli jsem to správně pochopil/ :Kdo dřív do capu připluje ten dřív mele body.Ty mu to mletí pozastavíš tím ,že do capu vjedeš taky...jak jednoduché když to někdo vysvětlí.. Mějte se!!
 4. Tak to není zas tak jednoduché..Existuje něco jako přeblokování capu? Např.Enemák blokuje cap 1 lodí,mohu ho přeblokovat tím,že tam najedeme 2 loděma?Hraje zde svou roli počet lodí jsoucích v capu/ kdo má víc lodí v capu ten vyhrává-obsazuje/?Anebo nezbude nic jiného než ty lodě enemácké zničit pokud neujedou z kapu sami, abychom ho obsadily-počítadlo v capu se vynuluje a jede znova pro nás??Omlouvám se možná za hloupé otázky,nikde jsem vysvětlení nenašel.
 5. Zdarec, zkouším hrát jap. DD.Není mi jasná problematika blokování capu. Např.:když už je na něm někdo dřív než já a začíná ho obsazovat tak co dělat? Mám do něj přesto najet a dát se do mlhy a nebo se o cap vůbec nepokoušet a ujet ? Díky za osvětlení..
 6. Ahojte, rozhodl jsem se hrát jap.DD. Prosím zkušené hráče o radu ,co za skilly pro kapitána si na ně obecně mám dávat / cca od 5.tieru/. Díky a čau.
 7. Ahoj, hraju chvíli torpedoborce a často jezdím dopředu..Jak poznám,že jsem já někoho naspotoval-je zde nějaká hláška? Díky za info.