Jump to content

Perezz

Beta Tester
 • Content Сount

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6287
 • Clan

  [SALIS]

About Perezz

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Perezz

  Adventní soutěž

  Bylo to napínavý až do konce. Nakonec jsme i vyhrály.
 2. To vypadá na pěknou EDIT.
 3. Perezz

  Aktualizace 0.6.10 - Hlášení chyb

  Nejde nastavit střední tlačítko - kolečko myši. Hlásí tato klávesa je rezervovaná. Už jsem to psal v public testu.
 4. Perezz

  Nelson

  Tak, jsem vytrvalec a posledních 5 dní nejedu skoro jinou loď a lepší se to. Mám teď 66 bitev. Těch pět krakenů, to tedy respect. To je holt Pán , jak říkají u vás v klanu. Můj první koment vyzní dost negativně, ale přiznal jsem, že se s tím učím a to dost pomalu. Porovnání s NC jsem nemínil v absolutní hodnotě dmg , ale ve schopnosti dát tu dmg stabilně na salvu. Nicméně i v tom jsem se asi unáhlil. Co mohu rozhodně nakonec dementovat je ta "nezábavnost". Ta loď je pro mě výzva. Je to celkem napínavý. Můžu rychle umřít, ale taky tam hodně udělat. Člověk se musí dost soustředit. Docela mě ta loď motivuje k snaživé hře. Teď bych ji trochu lepším hráčům spíš doporučil pro její ojedinělý gameplay. Ještě pár ůdajů k dobru. Ten supr heal (2 % hp/sec) má jen Nelson a bitevky na 9 a 10 tieru. granáty má Nelson skoro jako Lion na top děle a Conqueror na stock děle Tisknu si s ním vlajky za Drednaught a za Ohnivzdorný.
 5. Perezz

  Nelson

  Tak jsem byl zas jednou chtivej a konvertoval a koupil za 1000 Kc Nelsona. Teď to mám. Teď se s nim učim třetí den hrát. A nejde mi to. - pro každýho jsem cíl #1,pro křižníky protože hořim jak fakule, bitevky protože jsem plovoucí citadela, letadla protože jsem neohrabanej (často pluju tak 15 kts a to pak ta loď nezatočí) - maskování je slabé. Na taktiku vystřel a odspotuj se nestačí ani trochu. Letadla vás spotnou vždycky. I NC má lepší maskování. Oni vás prostě uviděj včas a kličkujou jak zajíci. - ůstup je velmi obtížný manévr neboť jste dlouho vidět, otočit se nemůžete - dostanete citadelu, couvat spíš asi nee - příď neni moc pevná - heal je fajn, ale... Mám takovou taktiku. Jsem třeba dost nahitovanej, ale nespravím to hned, jdu do ůtoku, dostanu oheň, heal spustím až když začnu hořet, tím pádem heal instantně opravuje co shořelo + stíhá opravit i škody , které tam zbyly před ůtokem. Jenže se mi třeba stalo, že mě Amagi dala z 15 km šupu na čumák a dala 2x citadel - konec. To mě nutí healovat raději dřív, což je zas škoda. S healem je třeba dobře hospodařit. - děla ujdou, ale nejsou zas tak super přesná jak se říkalo, tipuju sigma 1.8 . Granáty jsou super. HEčkama toho nadělam asi víc než APčkama. Je třeba dobře volit munici. - je to pomalík. pokud váš team rushne, všichni vám ujedou. pokud rushne enemy, tak mu neutečete. Pokud slabší lodě uvidí kde jste , odfrčí na druhou stranu mapy. - NEVĚŘTE tomu , že ta loď je aspoň fér. Typická RNG bulharská konstanta funguje i zde. WG si tohle nikdy neodpustí. Popravdě s NC dám stabilnější dmg než s tímhle. - chytrej křižník si vás bude držet v komfortní vzdálenosti. On má často dostřel skoro jak vy. A vy jste spíš kořist pro něj, než on pro vás. - na výdělky to není. Mám klidně bitvu pod 100k čistého s prémiem. Průměr tak pod 200k. - zábava ? Spíš ani ne, ale budu to zkoušet. Je to obtížné, nic to neodpustí a ten výsledek v bitvě je vážně velmi podprůměrný. Možná se to uplatní v divizích. - obávam se, že až přijdou Angličani do hry, bude to pro dost lidí zklamání. EDIT našel jsem skvělý článek zde: https://forum.worldofwarships.com/topic/133955-premium-ship-review-hms-nelson/ Mimo jiné se tam radí modul na přesnost. Ta sigma je 1.9 tedy skoro jako warspit nebo hood, bohužel rozptyl je slabší, což Nelsona posouvá mezi USN-like lodě. Těch 7 procent horizontálního rozptylu opravdu dost udělá. Právě to testuju a zatim spokojenost.
 6. Perezz

  HMS Nelsol

  Tak při konverzi 1:35 a kurzu goldu 10,5 : 1 Kč. Mě to vzchází za litr. Na tieru VII je to příjemná a zábavná hra. Asi joo.
 7. Perezz

  Nová kampaň HMS HOOD

  Problém střední Evropy, že jsme o dost chudší a přitom spojení se zápaďáky.
 8. Perezz

  North Carolina

  NEVÍTE KDO A PROČ SMAZAL VLAKNO O ALABAMĚ ?
 9. Co je na něm jinak ? Nějak mi to ušlo.
 10. Perezz

  Scharnhorst

  Kasematy jsou ty prostory kde jsou často umístěná sekundární děla. Lodě pozdějších konstrukcí už mají sekundárky sice ve věžích, ale ta část lodi od stropu citadely nahoru až k podlaze nátavby se ve hře stejně označuje kasematy. Koukni ve hře na záložku s pancíři a tam si na to klikni. Je tam pancíř kasemat.
 11. Perezz

  Scharnhorst

  Nakonec jsem Sharnhorsta koupil v akci za 650 jestli se nepletu. Tirpitze mám. Sharnhorst má uplně jiný a zcela unikátní gameplay.
 12. Perezz

  Aktualizace 0.6.1 - Hlášení chyb

  Už máme verzi 6.0.2. Chci nahlásit problém se zakliknutím ůkolŮ v misi 5, kampaně Cestná Služba. Bud mě to odpojí od serveru, nebo prostě jen nejde zakliknout
 13. A co když to snižuje parametr zvaný Sigma. Tedy disperzi střel uvnitř té elipsy
 14. Perezz

  Zajímaví hráči

  Nebo odemkne Mizoury a bude MILIONAAŘ
 15. Perezz

  Scharnhorst

  Panzer Citlivé části lodi jsou hluboko a lépe obrněné než Tirpitz / Bismark o +35 mm - citadelu jsem nedostal Kasematy jsou naopak o dost slabší. Místo 160 mm mají jen 45 mm !!! - tady je možné dostat masivní dmg i od AP z cruiserů Kasematy překrývají zboku i vrchní část citadel. To je u všech Němců stejné. - slavný želví krunýř. Proto vám nedaj citadelu Jinak je vše skoro stejné jako tier 8 Němci. Děla N velkou a střední dálku neprobije citadelu ani Nagatu-7 ani Bayernu-6. Zblízka to jde, přesto mířim většinou radši na kasematy. V citadelu ani moc nedoufám. Udajně to má být lovec malých lodí. No jo no. Asi i jo, ale je to takový nemastný neslaný, například s Američany dám častěji citadelu než s tímto. Ale je to lepší než dávat stále overpeny jako s velkými rážemi. Děla jsou znatelně přesnější než jiní Němci. O fous si upravte lead. Máte 890 m/s místo obvyklých 820 m/s + plochou německou křivku. Skvěle točí Rychle nabíjí Sekunďátka ujdou Torpy vám často zchromí. Ale dobře vám tak. Nemáte se nastavovat do pozice "skoč na mě zboku". Máte je pouštět až 300m před cílem. Ale jsou to nervy Torpy mají skvělé ůhly. Obratnost ujde.
×