Jump to content

Perezz

Beta Tester
 • Content Сount

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13302
 • Clan

  [SALIS]

About Perezz

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,147 profile views
 1. Udělat cokoliv , aby se hráli low tiery je ok. Ale toto bude nevýslovně nezábavné. Uvidíš jak dlouho u toho vydržíš. Bude to dlouhá ůmorná vyvražďovačka bez náznaku taktiky
 2. Opožděně reaguji na tvůj přípěvek. Dlouho jsem hru nehrál. Vpodstatě si tu jinými slovy popsal stejný algoritmus jako já. Přečetl jsem si to 2x a přijde mi to stejný. Ale nic proti.
 3. 12 vs 12 líných bitevek. Aneb jak zprasit oblíbený formát rvaček. Asi chtěli ušetřit a spustit o něco méně instancí na serveru. Ostatní faily WG jsou často trochu kontroverzní. Ale toto je primitivní, jasná a jednoznačná hloupost.
 4. Jde o to , že bonusy se dříve počítali jinak. Například - Získals base exp. v bitvě EX1 - Toto EX1 se zvýší o procentní bonusy za prémko + signály + kamo EX2 - Z toho se teprv počítaj free expy jako procenta z EX2 FEX1 - Tyto FEX1 se bonusují signálem + kamo FEX2 - kapitánské se spočtou tuším z EX1 + prémko + signál + kamo Všimni si jak se jedna věc odvozuje z druhé a je to pěknej guláš. Napříště to bude přímočařejší. Podle mých předběžných zjištění na tom asi mírně vyděláme. Tedy na tom převodu.
 5. Zde je odkaz na kalkulátor starých bonusů do nových. https://worldofwarships.eu/cs/content/economic-bonus-calculator/ Dále mám dotaz. Jakým způsobem se nahradí nepoužité "put-on perma kamufláže". Mám dvě pro tier VIII, ale nejsou přiřazené k nějaké lodi. Měl bych je přiřadit, nebo nechat u ledu ?
 6. Perezz

  Aukce na majáku: Musashi

  Klanovky jsou nuda a náš klan se beztak už dávno hybernoval. Rankedy OK, poslední ůtočiště. Kam budeme emigrovat až poslední bašta padne ?
 7. Mám to chápat tak , že bez plnění této kampaně Blacka nezískám ? Myslím , že za uhlí to půjde standartně, že ?
 8. Perezz

  Aukce na majáku: Musashi

  Tolik jsem ji chtěl, ale IX už nejsou co bejvaly. Co přidaly do hry XI a jiný plevel tak to prakticky nehraju. Nevim jakej tier hrát, aby to nebyl MM pain a taky to nesmí být nuda.
 9. Perezz

  Preussen

  S Bismark-like kamufláží je to kráska. Mám "vlnu" jak Elvis
 10. A jo, pardon. V popiscích jsem přehlédl rozdíl v tierech
 11. Dá se nějak vysvětlit, proč je kamufláž na Benhama tak ošizená v ekonomiclých bonusech ?
 12. Benhama jsem získal, ale byla to tehdá hyper grindovačka. Snad jsem ani nešel do práce . No něco strašnýho. Dobrá loď. Každý by měl mít možnost. Ten marketing - uděláme to OP, pak to stáhnem a pak je natáhnem. To je hnus velebnosti.
 13. Perezz

  Aukce na majáku: Gremyashchy

  Tak Gremy se také neměla nikdy prodávat. Byla to moje vstupenka do hry a dobře si to pamatuju
 14. Pracujeme na CV. To by mě vážně zajímalo co konkrétně se chystá, či testuje. Jinak ruská X CV je pěkný důkaz, že se nic nezměnilo. Ba naopak. Nikdo to nechce, no tak to zesílíme. Ponorky fuč. Super. Hlavně aby vůbec chápaly, že SUBs zcela ničí hru ostatních lodí. Tedy samotný herní zážitek. Toto není o nějakých číslech dmg. apodobně. Petropavlovsk. Nepřijde mi , že by potřeboval poladit. Tak jako třeba FDR. A konečně rnd bedny. Jo, tak toto je ok.
×