Jump to content

Perezz

Beta Tester
 • Content Сount

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11786
 • Clan

  [SALIS]

About Perezz

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. Udělat něco OP, pak to stáhnout a pak to vracet za prachy to je tu normál. Ale todle je něco nového. Oni to napřed stáhnou pak to tiše nerfnou, pak to vrátí s nějakým "jako nerfem" ale tu starší verzi obdaří nějakým specielním "jako bufem". Podle toho by ta nová Misska musela vydělávat míň než je běžné u jiných lodí. Prostě se do toho svého švindlování zamotávaj ostošest.
 2. Perezz

  Felix Schultz

  Po pár bitvách. Pravidelně s tím končím na spodku tabulky. AP daj samej overpen do DDs. Do ostatních lodí celkem naloží. Strašně moc to dostává. Chtělo by to víc a kratších smouků. 3 na hru je fakt málo. Střílet spotlej je sebevražda Vše vás přespotuje, takže se u capu jen prdelíte sem a tam a nakonec sežerete torpy, nebo hity z velkých lodí. HP ztrácíte strašně rychle. Veslo a vrtulka odchází při prvním hitu od čehokoliv. Nutně potřebujete DD, které nefňuká a spolupracuje. V koncovce se mi líbilo, ale dožil jsem se jen jedenkrát. Torpy maj dobrej reload i dosah. Možná by šlo vytunit a hrát zahájení na torpy. Hlavně se dožít koncovky s porcí HPček a se smouky, ale to už může být pozdě. Prostě prošvihnete bod zlomu. Jakejkoliv MM je špatnej MM. Protože prý jste dédéčko . Nedej bože bude ve hře CV. Nedej bože bude ve hře holandský CA. Ale to platí obecně pro cokoliv co je závislé na smouku, nebo schovce za skálou. Gratuluju každému kdo tuhle mašinu zvládne a baví se, to už chce skill
 3. EVROPA - Legendary Swiersky má supr talent na reload torpéd. Takže patří na Hallanda. Friesland jako premiak bez torpéd může těžit zase z jeho adrenalinu. DUCH - Unique De Ruyter má jen pyrotechnika 1.5 místo 1 procento. Nevíme jaká budou další holandská DDs , ale Groningen těží z pyrotechnika také dost. Pro ty co maj už Swierskyho na topu se asi Friesland vyplatí. Kdo se těší na další Holanďany a bude je často hrát, asi by měl volit Gronigen. Navíc snad přijde nějaký holanský legendary velitel, ne ?
 4. DD ve smouku co se snaží capnout to resetne jak nic. Ta plocha je fakt velká a tier X má 3 striky EDIT: No ty bláho. Právě jsem se s tím potkal. Je to prostě další zabiják DD hry. Smoke je ti uplně k prdu. Ten kobercovej nálet tě smaže jak Drážďany.
 5. Perezz

  Aukce: Americký Den nezávislosti

  Posledně jsem nabídl 50M za uhlí a nevyhrál. Fakt by mě zajímalo kolik platili vítězové. Na některých ůčtech jsem viděl vyžší stovky mega, tak asi hodně co ?
 6. Perezz

  Max Immelmann

  No, tak už mám 21 bitev, 76 % wr , tak sem něco stručně písnu. Jako maják sice svítí, ale to každá letadlovka. Rakeťáci mi ani nechybí a beztak je zrovna nerfli. Vlastně tato loď mě naučila jak zabít Hallanda. Prostě lítat stále okolo na hraně spotu a vytrvat. Nemusím na něj ani ůtočit. On už ho někdo umlátí. Torpéda jsou standartní - dobré. Nadělám s nima trochu méně na fladech a trochu více na přímo. Všechny nás zajímalo jaký budou hopsíci. - Nuže pro mě je ůtok zboku snažší než čelně jako s Midway - žabky skáčou fakt rychle. Není třeba moc předsazovat. Trefí se i lama. - Je třeba mířit na nástavbu, aby to hořelo a ubližovalo. Pokud je cíl trochu šikmo, tak položim tu lajnu prostě šikmo přes střed lodi a trefuju se. - Po odhozu vzniká pro nováčka šok jak daleko ta loď stále je. Klasickej přelet a otočka se nezdá ideální - trvá to moc dlouho a pak se projeví malá HP letadel a máte ztráty. Někdo prý shodí žabky a hned točí pryč a pak provede druhý ůtok ze stejné strany. Mě se toto daří jen výjimečně. Shoz je sice zdálky snadný, ale stejně to jaksi neubrzdím / nevytočím a vlítnu až do střední aury. Lepší se mi často jeví, udělat ten druhý strike na jiný blízký cíl. Nebo pokud je cíl trochu za skálou, hodit to zblízka a pak klasika otočka na opačné straně. Nebo holt jen jeden strike. Rychlost to umožnuje. - HP mají letadla trochu slabší. vzal jsem téměř všechny perky na přežití. Ale jeden důležitý faktor pro přežití je též rychlost těchto letadel. Mám perk i za 4 body. - Toto CV vede hráče k tomu , aby ignorovali DD. Ne že bych jim to nepřál, ale je to chyba. Jak torpy tak žabky se dají rozumně použít. Zeména ty velký otravný a nemotorný jako Chaba či Kélbr toho dost sežerou. - Pokud to okolnosti umožní a vy se zaměříte na BBs. Uděláte velkou dmg. Já bych asi Immelmana doporučil pokud máte CV rádi. Hopsandy mě celkem baví.
 7. Perezz

  Missouri

  Že byla cca před rokem tiše nerfnuta (rozdavala žalostnou dmg.) o tom jsou přesvědčeni i menší paranoici a větší esa než jsem já . Ačkoli zrovna dnes nakladala celkem dobře. Ale že jí nerfnou i výjimečný násobič kreditů (2x) na standartní (1.65x) to mě fakt dostalo. Stálo to ranec peněz. Byla asi jediná, kde jsem mnoho expů konvertoval. zde je bitva s Missouri a zde skoro ten samý výsledek s Bártem Shrnu to. Misska - našupala víc, natankovala víc, měla těžší cíle včetně tier X, a dostala víc base xp Bárt - dal víc kilů, měl o něco víc nastříleno do loliboatů (procentuelní dmg) přesto vydělaly stejně Ještě jsem udělal Georgii, ale už bez komentu
 8. Perezz

  Bonusové kódy zdarma

  Připsalo ještě 2 250 000 kr. Možná jako kompenzaci za Emden, který jsem už měl.
 9. Perezz

  Otázky a odpovědi

  EXP za konkretní loď, ůsek linie, nebo celou lajnu zjistíš zde. https://wowsft.com/research Klikej do grafu dokud nebude začátek a konec linie v červeném rámečku. černé číslo nahoře je suma expů. Na obrázku je příklad Hashidate ----> Harugumo (nejlevnější lajna ve hře) Presunuté z Otázok pre WG
 10. Snažil jsem se jak sviňa. Byl jsem myslím první v tabulce. A psal jsem až po své smrti. Musím trvat na tom , že tento random MM proti 5-ti člené divizi je zpravidla bez šance. To by to museli hrát jak dementi. Holt rvačky jsou stále klanová záležitost.
 11. budu opakovat. Ve WG rozhodli pustit do rvaček sólisty, ale to tam nikoho nenapadlo, že MM musí být tomu přizpůsoben. Napsal jsem do chatu, že to není fair a borec v CVčku se mi vysmál. Prý: Your problem. Takže do rvaček musí solo hráč jen s CV jinak bez šance.
 12. Perezz

  Ise

  No ty vole, to je zas masakr. Zrovna grindim linii na Shima, hraju Fubuky a oni daj do hry dodlecto. Myslel vůbec někdo, že hra DDs je fatálně závislá na spotu. A letadla tu mapu prostě přespotujou (zahustí šancemi na spot) V každé hře je divize 2x Ise + jedna i dvě letadlovky. WG už tu hru maj vážně na praku. EDITED balanc celého tieru VI, jen aby prodali novej prémiák. Přitom ty lamky to hrajou opravdu jak CVčko. Takže tým je chudší o jednu bitevku za každé Ise
 13. Perezz

  Armada: Ise

  No ty vole, to je zas masakr. Zrovna grindim linii na Shima, hraju Fubuky a oni daj do hry dodlecto. Myslel vůbec někdo, že hra DDs je fatálně závislá na spotu. A letadla tu mapu prostě přespotujou (zahustí šancemi na spot) V každé hře je divize 2x Ise + jedna i dvě letadlovky. WG už tu hru maj vážně na praku. Rozjebat balanc celého tieru VI, jen aby prodali novej prémiák. Přitom ty lamky to hrajou opravdu jak CVčko. Takže tým je chudší o jednu bitevku za každé Ise
 14. Perezz

  Ohio

  Blížím se k této metě. Další kandidát je Slava. Ještě nevim
 15. Přidat do hry dvě lodě s divnou a nudnou abilitou a zavádět kvůli tomu nový typ bitev. To je uhozené. BTW Mám třeba tu IJN bitevku - poslední salvou splním podmínku => běží mi reload cca 30 sec + současně běží cooldown přesnosti 50 sec. Z toho plyne, že přesnost využiju na jedinou salvu. No jsem zvědav jak rychle se naplní ten aktivační bar, ale zatím to vypadá jako pěkná nuda.
×