Jump to content

SteeL_J4MES

Alpha Tester
 • Content Сount

  497
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9586
 • Clan

  [GWDYS]

About SteeL_J4MES

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. SteeL_J4MES

  Worcester

  No s těma AAčkama bych moc nesouhlasil, bez IFHE možná ano, ale prostě hrát tuto lanju bez IFHE je jako hrát Yamato na HE, takže furt budeš mít o něco nižší dostřel než minotaur či dokonce možná i DM.
 2. SteeL_J4MES

  Worcester

  Pleteš si situační loď a dobrou loď na všechno. Hindenburg si může na cokoliv přijet na close a nedostává v podstatě dmg do boku, navíc máš 2x5 torpy z obou stran, nejlepší hydro ve hře, benovoý trup, spousta HP a to nejlepší na konec, nejlepší DPM na HE, takže spamuješ bitevky jak idiot a oni ti stejně dávaj za 5k max, přitom ty jim dáváš na salvu v pohodě 4-5k a 1-2 ohně. Proto je hinda univerzální loď a dá se hrát na jakoukoliv vzdálenost. Teď vezmeme tebou zmíněného Worcestra... zkoušel si s ním střílet na 14-15....18 km ? Trefíš něco? Myslím že nic. Je to prostě čistě kempící loď nebo loď na nahánění ddček, ale jekmile se spotneš někde v prostřed mapy nebo kdekoliv, tak tě bitevka vymaže na salvu, tak jako křižník a navíc ti klidně bitevka nakouří za 15-20k, protože je to papírová loď. Jinak máš pravdu, že v rukách zkušeného hráče je OP a v rukách ňoumy či rajčete useless, ale tohle se dá říct o každém CV, tam to funguje naprosto stejně, kdežto Hinďas je breindead loď a nastřílí si s ní naprosto každý, i kdyby měl střílet na bitevky 18km, stejně ten dmg trefuje a dává ohně. Už si pochopil, proč Worcester je situační loď a není tak OP jak Hinda, který se dá využít na cokoliv?
 3. SteeL_J4MES

  Otázky a odpovědi

  Hele nerozjíždějte tu zbytečný flamewar a soustřeďme se na odpověď od Yabbacoe
 4. SteeL_J4MES

  Otázky a odpovědi

  Pod to se podepisuji, akorát WG asi nebude rozlišovat public x Clanwars, takže když tyhle "cheaty" zakážou úplně, tak to bude fajn. Samostatný Aslain mod má fungovat tak, že hráčům třeba umožní použít nějakou historickou kamufláž (kterou vidí jen oni) nebo třeba upraví barvy ikonek či lehce grafiky (opět aby to nedalo výhodu hráči, který je používá), ale rozhodně by to hráči nemělo dávat výhodu.
 5. SteeL_J4MES

  Bonusové kódy zdarma

  I tak prémiák na rok za 850,- je paráda
 6. SteeL_J4MES

  Kronshtadt

  To že ti nedal floading je u Haku normální, rekord mám asi 8 torpéd v řadě bez floadingu v průměru tak zaplavuje každé 3-4. Spíš 4.
 7. SteeL_J4MES

  Zabugovaná hakuryu..

  Jako musím říct, že v době kdy jsem to psal jsem byl hodně tilted.. už se mi to stalo za posledních pár dní 2x a to mi ještě 1x vypadal elektřina, takže dohromady prostě 3 nevynucené prohry no. Každopádně CVčka jsou neuvěřitelně zabugované, i když se to třeba stane jen parkrát, tak prostě nejsi schopný to klidně do konce hry odblokovat, protože nevíš co to způsobila. Jinak v poslední době se mi děje nešvar, že se zaseknu 2x enemy stíhačkou do jeho jedné a když vím, že mě druhá enemy stíhačka jde zbarážovat, tak mi to třeba u 1 z těch 2 nejde odseknout a tedy chcípne.. nwm čím to je, ale štve mě to, tzn. doplatím na chybu hry a ne svou.
 8. SteeL_J4MES

  Zabugovaná hakuryu..

  Nevíte někdo, proč těm CV tak mrdá? Dneska mě stálo opět hvězdu pos.. zabugovaná Hakuriu.. prostě letadla byli lockle na sebe, vůbec nevim jak se to stalo, nikdy jsem to nepoužíval a nešlo baragovat.. ulítávat nic.. dropovat taky stálo za hov.. jako pecka WG no, že taková kravina vůbec funguje
 9. SteeL_J4MES

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  S tím taky nesouhlasím, pokud umíš dropovat, tak v podstatě vždycky si schopný udělat HE bombama DMG do ddček, jak už píše Sigmindus, AP bomby jsou vyloženě situační, pokud nepotkáš VIII. bitevky a obzvlášt ty německé VIII. - X. tak sou rozhodně lepí HE, to samé u Cruiseru X. kde jak nepotkáš vyloženě DM (samozřejmě bez nějakých OP aaček, Hindenburga,Henriho,Moskvu) tak je taky pořádně nevyužiješ a z toho plyne, že AP bomby jsou situační a HE jsou univerzální na cokoliv. Mimochodem pamatuji si, že jsem HE bombama dával i 10K, když se drop povedl.
 10. SteeL_J4MES

  Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  No ono už je to trochu změněné, viz. můj test/tabulka: Zde
 11. SteeL_J4MES

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  No je to to možné? Člověk si dá 8 killů přes 250k dmg a na konci ve výsledcích se diví, jaktože enemy CV má více XP než já...
 12. SteeL_J4MES

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak se mi tu podařilo vystřílet s Kávovarem 8 lodí
 13. SteeL_J4MES

  Adventní soutěž

  Taky tady něco z mála random.
 14. SteeL_J4MES

  Adventní soutěž

  Dostanu za loď goldy? Kdybych náhodou vyhrál a danou loď neměl? Nebo je pak možnost výběru či je to dané podle úspěšnosti v medailech ?
 15. SteeL_J4MES

  Zaseknutý přístav po dohrání bitvy

  Tak podpora mi před 2 dny napsala, že mám zkontrolovat firewall. :D Tak to už je moc twl. Podpora k ničemu a hra pořád nefunguje, budu si asi muset počkat na 0.6.12 patch a doufat, že se to potom rozjede, jinak rip.
×