Jump to content

alfi111

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16853
 • Clan

  [-VU-]

About alfi111

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to mě pobavilo, fakt super strategie. :D Jinak dnes jsem začínal na 7 a celý den po 14 hrách jsem byl na úplně stejném místě (výhra prohra). Pak stačilo pár proher (bez výhry), jak říkáš a jsem na 9. :) Neřeším to, dělám to jen pro free exp. Je potřeba večer počkat až skončí klanovky, pak se úroveň výrazně zlepší.
 2. Jako obyčejně. Rychle na Rank 10 pro 10% vlajku a potom už jen z nudy kam mě to pustí. U T7 je alespoň možnost v klidu expit kapitánky. Že se nikam nedostanu a pořád prohrávám? Neřeším to, je mi to jedno. Už dávno nehraju pro tým (leda pro ten, který vzácně hraje jako team). Po nikom nic nechci a od nikoho taky nic. Ať mi WG s jejím MM dá svátek.
 3. To u mě nejde. :) Jsem mírné povahy, kuřeti neublížím, ale neunesu nespravedlnost a nefér podmínky. Náhoda s tím nemá co dělat, žij si v iluzi že JE to náhoda. Ale není. :) Je to jen o přepnutých 0 a 1, a v kterém chlívku se zrovna nacházíš. Jestli jsi vůči WoW hodný nebo "zlý", jestli jsi platič nebo ne. Druhá věc, je že patřím mezi ortodoxní hráče, nepoužívající jakékoliv vylepšení či nástroje hry. Ale samozřejmě - to je čistě mé rozhodnutí a můj boj. :)
 4. Síly. Už nemám sil to hrát. Nic mi to nepřináší, jen utrpení. A teď ještě ban, to už je vrchol... Střihám metr. Vzorek utrpení. Dnešní statistika. 16 radomů napříč třídami i tiery z toho rovných 10 porážek. Až na dva případy vždy umístění do 3. místa a výše ( ty dva byly v lepší polovině). Proč bych to měl hrát, když už to není žádná zábava? To ze mne chcete udělat hráče, jehož jednou zábavou bude banovat druhé. WoW už nechápu. Jak já byl spokojený se svou statistikou 50 na 50...
 5. alfi111

  Otázky pro WG

  Mám dojem, že je tu zásadní nedorozumění. :) Mě se ty zvuky, připomínající "bombarďáka Charlieho", prostě nelíbí! S tím mi žádná rozsah nepomůže. :-)
 6. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Pracuje, ale původní už nebudou, takže lepší to rozhodně nebude, ale co sedá dělat. Tlumím zvuk jak jen je to možný, abych alespoň něco podstatného slyšel. Díky moc všem za vysvětlení, dám to dále. :-)
 7. alfi111

  Otázky pro WG

  Otázka zcela mimo zdejší mainstream. :-) Když si teď koupím libovolnou TX loď, překlopí se mi Osobní úkoly pro ní i do příštího roku? Nikdy jsem si desítky před koncem roku nekupoval, ale lákají mě právě ty SC. :-) Díky ps. Ty nové zvuky jsou absolutně příšerné!!!
 8. alfi111

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Něco z úplně jiného soudku. Když mám splín z podělaných MM hraji na uklidněnou kooperativky. Ale nikdy jsem netušil že v nich jde dát tak vysoká základní zkušenost. :)
 9. alfi111

  Námořní bitva: nové mise

  Tak to zpočátku šlo obejít, ale pak přestalo fungovat i to... nevím jaký je aktuální stav, uvidíme v pátek...
 10. alfi111

  Námořní bitva: nové mise

  Mám tady už druhou reklamaci ohledně hraní NB. Už dva hráči našeho klanu udajně při překliknutí na NB vidí jen černou obrazovku. Respektivě načítá se a nikdy nenačte. Někdo podobný problém?
 11. Jo, to máš svatou pravdu. :-)
 12. Tak já nevím už kolikátý konťák (z toho 2 premiové) na FRA ddčka a nic, žádný ddčko nemám. Proč mě to soustavně ignoruje? :-)
 13. alfi111

  Otázky a odpovědi

  O tom jsem celou dobu mluvil Plho. :-D Ergo budou to příště zase měnit... for sure...
 14. A opět tvrdá 12. ka...
 15. O Cvčkách mi raději nemluvte... Taky jsem v "klubu fanoušků". Pověsit na ráhno toho, kdo to celé vymyslel. A protáhnout pod kýlem toho, kdo na to dal peníze... No nic alespoň expím Montanu. V hodnocených prohry prostě neberu za prohry, protože jsou dané, neovlivnitelné.
×