Jump to content

alfi111

Players
 • Content Сount

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  24195
 • Clan

  [-VU-]

About alfi111

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zase, koukám jen na mrtvou hru. Musím to natvrdo shodit. :( Edit: Ok tentokrát to nemuselo být natvrdo, ale muset se koukat na obrázek jak postupně umírají lodě a nemoci se připojit, mě neskutěčně tentononc.
 2. alfi111

  Třetí rvačka

  To jsem si mohl myslet. Všichni chtějí hrát bitevky + něco málo křižníků. Ale ddčka žádný. Čím to asi je?
 3. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Jo, v našem "prehistorickém! klanu na tom jedeme. Občas je to peklo, ale dá se to. :) Alespoň je sranda.
 4. alfi111

  Yamato

  To není na škodu, alespoň získáš univerzální "skill". :)
 5. Mě by zajímalo hlavně mm. Protože to co já dostanu jsou většinou jen křižníky a ty dají s bídou o něco více než tohle výsledné dmg.
 6. Úžasný to je těžko k překonání. Můžeš mi prosím poslat replay? To musím vidět!
 7. Tak 4. sprint v goldu zahájen Pátek - Není síla ani čas. 4 hry, 50%, 1092 a hodnost 9. Sobota - Večer mi zkazil celý den. 11 her, 64%, 783 a hodnost 7. Neděle - Jen pár her. Velká bitva pomalu končí a má přednost. 4 hry, 75%, 1138 a hodnost 7. Pondělí - Jen symbolicky, 1 hra, 100%, 768 a hodnost 7. Úterý - 2 hry, 100%, 945 a hodnost 6. Středa - 1 hra, 100%, 1431 a hodnost 6. Čtvrtek - 4 hry, 50%, 889 a hodnost 6. Pátek - 5 her, 80%, 815 a hodnost 5. Sobota - Dvě usmolené hry mi zkazily celý dojem. Jinak téměř vždy první. 7 her, 57%, 1062 a hodnost 4. Neděle - Jednoznačně nejhorší den tohoto sprintu. Za celý den jsem získal jen tři hry, naprosté zoufalství. MM, hráči, rng a výkon. Kontejnery jsem musel dohrát v kooperativkách. :( Ještě, že už je konec. 8 her, 12%, 589 a hodnost 5. Ps. Ano, je to vybrečení těch našich stresů. Ano, uleví se mi. Tak mi to neberte! :D
 8. Takže dnes jsem se opět nemohl přihlásit zpět do bitvy (po vypadnutí internetu). Kolečko se točí a točí a nic. Tohle se nikdy nedělo. Už je to po několikáte a od ostatních vím, že se to neděje jenom mě. Dnes si během klanovek kolegové stěžovali. Ostatně museli jsme několikrát čekat na reset hry od různých kapitánů (různé problémy). Jako by se po nějaké době hraní hra "sypala", nevím. Tenhle update tedy píše. Včera jsem zase nemohl navěsit vlajky, psalo mi to neplatná transakce! Takže zase reset. Můžete to prosím opravit?
 9. Jo, děje se to, s tím jsem počítal. Většinou se stačím připojit do hry zpět včas. Tedy lod dávno pod drnem, ale alespoň mě to nedá trest. Ovšem dnes se mi přihodilo toto. Internet mi vypadnul stejně jako mnohokrát před tím ve fázy přihlašování lodí do mm. Zakleju a počkám si, až internet opět naběhne. Dobrý, už jde. Přihásím se normálně zpět a ejhle, loď je v bitvě a já v přístavu. Ano, zpět do hry mě to nepřesměrovalo. Takže ban za neaktivitu na 4 hry. Takhle nějak jsem to viděl, že to dopadne. Díky.
 10. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Tak to jsem přehlídnul... menší to být nemůže. :D Díky moc
 11. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Jo moc díky, tak nějak jsem to odhadoval. Teď už jenom nepropásnout to obnovení. V textu píšou, že informace kdy přesně je ve výzkumu, ale nic jsem tam nenašel.
 12. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Po jaké době se obnovuje double reset výzkumných bodů vyzkoumané větve lodí? Díky
 13. Připojuji se k otázce. Jak to tedy je? Ani já nic na normální herní nedostal.
 14. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Jo, tak to jsem si to raději udělal sám. :) Co na tom bylo divné? Že právě přeškolení na to dd vůbec neproběhlo (zkušenost i dublony netknuté) přesto jsem ho na lod dostal. Ale specifikace původní bitevky ten kapitán stále měl. takže jsem to prostě vrátil jak to bylo, bez nutnosti školit. Divné. Jen jsem chtěl vědět, jestli je to jenom nějaká moje "anomálie" nebo to tu zažilo více lidiček. :) A to mě vede k myšlence... Je možné udělat jednoho kapitána na všechny typy a kolovat s ním mezi nimi? Jak je vidět tady to fungovalo..
 15. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Tak dneska jsem zjistil, že se mi nějakým záhadným způsobem můj kapitán z Bismarcku dostal na G.J. Maerker (jeho šel do zálohy). Mez mého vědomí a úmyslu. Stalo se to už někdy někomu?
×