Jump to content

alfi111

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11441
 • Clan

  [-VU-]

About alfi111

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. alfi111

  Otázky a odpovědi

  O tom jsem celou dobu mluvil Plho. :-D Ergo budou to příště zase měnit... for sure...
 2. A opět tvrdá 12. ka...
 3. O Cvčkách mi raději nemluvte... Taky jsem v "klubu fanoušků". Pověsit na ráhno toho, kdo to celé vymyslel. A protáhnout pod kýlem toho, kdo na to dal peníze... No nic alespoň expím Montanu. V hodnocených prohry prostě neberu za prohry, protože jsou dané, neovlivnitelné.
 4. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Ptal jsem se proč, ne jak... :) A taky vydrží to?
 5. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Proč se pořád mění pravidla v "Námořních bitvách". To se tím někdo baví nebo co?
 6. Nemohu být klidný, opět jedna hvězda před 9. a zase je to v kelu.... Má trpělivost má své hranice. :( Btw. Všechno co tady povídáte jsem už samozřejmě zkusil. :-) Bez MM je to k ničemu. Mě z toho prostě vyplývá, že "někteří" vybraní mají hru prošlapanou (pravděpodobně se tak děje podle algoritmu hodnotící úspěšnost hráče) a jiný ostrouhají. Na skilu nezáleží, ten je podružný... Neb není možné vyhrát bitvu sám.
 7. Pánové, nechtěl jsem tu rozpoutat takové vášně. :-) Necám si slevovou vlaku 1. ligy jako své maximum a nechám to být. Ono se totiž s tím nic jiného dělat nedá...
 8. No právě, o MM. Vždycky mě to spláchne zpět. Né že bych taky něco nezbabral, ale při takové porci bitev není ta prokletá nepřekonatelná 10 sama sebou... Sprinty byly bez problémů.
 9. To je snad jedno? Nebo jsou některé protěžovanější než jiné? Tuhle sezonu především "Z-52jku" nebo obecně němčoury. Jsem průměrný až podprůměrný hráč, ale tohle se opakuje sezonu co sezonu. Příjde mi to sakra divný.
 10. Naprosto nechápu jak někdo může jít dál přes desítku.... už po šesté 10 > 12... To se musí podvádět nebo jak to děláte?
 11. Nábor nových kapitánů ochotných pravidelně přispívat "krví" a potem kontinuálně pokračuje. Kontaktujte kohokoliv z týmu , nejlépe však výše uvedené. Držíme Vám kotvu v našem přístavu. :) P.
 12. alfi111

  0.8.3 - Všeobecná zpětná vazba

  Jsem slepej, díky! Proč to pořád mění, ach jo... Tohle nové rozhraní se mi ani trošku nelíbí. Je meganeohrabané. Původní bylo funkčnější...
 13. alfi111

  0.8.3 - Všeobecná zpětná vazba

  Jak si dám zpět můj libovolný přístav a né tuhle zběsilost? Akci nekomentuji...
 14. Tak to rozhodně, peníze by chtěli... ani prd!
 15. Jenom dvě slova - no comment!
×