Jump to content

alfi111

Players
 • Content Сount

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  30916
 • Clan

  [CZSKN]

About alfi111

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. alfi111

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Kousek od Krakena, ale že jsme to otočili, tak to mě těší více.
 2. Už jsem to splnil. Nějak se to samo přepmulo. Jednu misi jsem nedohrál, ale na to už kašlu.
 3. Jinak jak to, že nemohu získat Rasputina? Včera jsem úspěšně zakončil výhrou jednu Twilight bitvu a nepřipsala se mi? Jak mám potom získat lod na plnění těch misí? Opravdu zase "povedený" program testování.
 4. Mě se to v tom Wolfpacku seká (Červená ikonka hry je opravdu novinkou. Asi mě chtějí upozornit, že mi to nejde! :D ). Ještě jsem nedohrál jedinou hru! Holt starej komp... A právě se mi to seklo i v normální náhodné. Asi se opravdu blíží soumrak a budu muset skončit. Nový komp si asi v současné době nekoupím.
 5. alfi111

  Zima se blíží, hledám flek kde zazimovat

  To je samozřejmě taky nesmysl, T8 stačí. Za ty dostane pronajaté T10 a vesele může hrát. Proto taky ten nechápavý otazník.
 6. Nižší tiery nemá smysl vůbec brát, protože potom nemáš šanci. A jelikož hraji jen solo, musím hrát randome => nikdy nevíš, jako operaci dostaneš. Raptor je celkem v pohodě, ale jinak je to bída. Nejzazší hranice a New Port to je opravdu očistec. Neříkám, že se to nedá, ale u operacích jsem si vždycky odpočinul a třeba pokecal s kolegy. To samozřejmě i nadále můžu, ale výsledek podle toho pak vypadá. A když k tomu připoču neúměrnou dobu + často mizerné zisky, není co řešit. Tohle hrát nepotřebuji. Kdyby alespoň vyresetovali ty odměny...
 7. Asi takhle. Výdělky mě osobně nezajímají, operace hraji jen když "musím". Vadí mi naprosto brutální obtížnost a to nemluvím o měně schopných spoluhráčích. I velezkušení nemají často v konkrétních scénářích žádnou šanci. Armády Myoko (atd.) spamující se v ohromných množstvých a zapalují o sto šest vs moje granáty, jsou očividně o dost horší. Tohle tu už jednou bylo! Pár let zpět WG už něco podobného provedlo, tj. naprosto nehratelné operace s předimenzovanými botty. Já tušil, že to nastane. Tester byl totiž pro změnu brutálně jednoduchý.
 8. Jinak mám dotaz na bojové mise - special operations. Předpokládám, že tyhle odměny se na "živý" účet nepřeklápějí, ikdyž tam jsou komunitní žetony.
 9. Scenaře. Jo, nezměnilo se vůbec nic. Možnost, že se s T6 dostanu mezi T8 je taky úžasná. Obtížnost bych raději nezmiňoval. Nebo provedou úpravy a dopadne to jako jedno období, kdy se to nedalo vůbec hrát! :-) Naopak hru Zásah! Potopeno! jsem uvítal jako pěkné zpestření (za předpokladu, že se nebude hrát proti počítači, ale živými hráči). Jazyk je v testeru detail.
 10. alfi111

  Bonusové kódy zdarma

  Zkontrolujte si mail (hlavně spamy). Měl by tam být kod na bonusy.
 11. alfi111

  Aktualizace 0.11.7 - Hlášení chyb

  Neměl, nepovažuji to za podstatné. Spíše je to zábava. :D
 12. alfi111

  Aktualizace 0.11.7 - Rvačky

  Zajímavý nápad, navrhnu to!
 13. alfi111

  Aktualizace 0.11.7 - Hlášení chyb

  Dnes jsem si dal jednu hru s Lexingtonem a letadla měla zvuk "proudového motoru" jako na super letadlovkách. Chvilku jsem se cítil nepřemožitelným! :D
 14. alfi111

  Aviere

  za předpokladu, že nemá hydro nebo jiné krytí. A jelikož to se aktuálně děje jen velice zřídka, je to značně pokulhávající zábava. :)
 15. Ach jo. Posledních několik dní je to hraní ořesný, to je k pláči. Já už fakt nemůžu...
×