Jump to content

alfi111

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8265
 • Clan

  [-VU-]

About alfi111

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. alfi111

  Aktualizace 0.7.6 - Hlášení chyb

  Od včerejška některým našim členům klanu hromadně přestal fungovat hlasový chat. Kromě odinstlování celé hry už zkoušeli úplně všechno. Nějaké nápady co s tím může být? Dodatek - Dnes to začalo opět fungovat.
 2. alfi111

  Cheaty ve hře

  To ddčko bylo na facku... to mi nevykládej, že by jsi přežil ani né s 1/4 HP. A 2 torpéda do stejného místa je nesmysl. Byl to vějíř a stál. Tím končím zbytečnou debatu. :) Ale tím nic neměním na podlosti některých "hráčů", tohle byl jen vrchol.
 3. alfi111

  Cheaty ve hře

  Ach jo, právě jsem se stal účastníkem nesporného podvádění. Hráč PEPPESBODEGA2 - těžce poškozený dělostřelbou, hořící a zadýmený ddčko, dostalo 2 torpéda a přežil to. Nemohu nic dělat, nahlásit se to nedá. A ikdyby důkazy nejsou a stejně by to nepomohlo. Je tu alespoň něco jako neoficiální "černá listina"? Nemyslím ta moje osobní. Nástěnka kde by se takový hráči zde vylepovali. Alespoň to zveřejnit, když nic jiného z toho nebude...
 4. alfi111

  Otázky a odpovědi

  Právě jsem se vůbec nenalogoval do mapy. No comment. :(
 5. alfi111

  Otázky pro WG

  Štve mě, že u misí není jasné jestli jsou jednodení (tz. musí se odehrát najednou v jeden den). Včera jsem měl 9 citadel a tu poslední vydanou misi musím hrát znova. :(
 6. alfi111

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Co znamená, když se ve hře objeví bílý nápis "lokalizován"? Nikde jsem to nenašel...
 7. alfi111

  Aktualizace 0.6.9 - Hlášení chyb

  Od novéhu updatu mi hra při skoku do mapy UŽ XXkrát spadla. Už to ani nepočítám. :( Do té doby ani jednou. Rovněž mi to mnohem častěji laguje.
 8. Já mám většinou prohry jasné, nic jako veleprohry viz. výše. Ale někdy se něco málo povede a zrovna to celkově nevyjde, což určitě nepotěší. Více mě ale štve. ten nepoměr porážek a výher. Je to ostuda, nebo pech? :)
 9. On to tak myslel. Prostě stačí aby se o někoho otřel a má jí. :-) Sám nevím - taky jsem už omylem doslova vytopil dva hráče. Jednou trest, podruhé ne. Osobně si myslím, že tě musí někdo nahlásit.
 10. Není to tak dávno co jsem měl kulatou tisícovku utkání. Do té doby jsem si držel, pro mne přijatelný, poměr l/w 1:1. Po updatu se však všechno prudce změnilo. Stěží mám 10:1! Prudce se propadám... Zkoušel jsem všechny možné postupy i přístupy, ale nedaří se mi to zastavit. Takže asi si od hry dám pauzu. Asi mám černou známku... Už mě nebaví hrát, což je nejhorší... Jenom to trošku odlehčím... Jsem určitě noob. :-)
×