Jump to content

haaqu

Beta Tester
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  317

About haaqu

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. haaqu

  Atlanta

  Nie ma takiej opcji abym ją teraz kupował Zbyt wiele o niej złego się mówi aby zawitała na moim koncie.
 2. haaqu

  Michail Kutuzov, 8 tier

  Postaram się dziś go odblokować zostało chyba 2 fragi także dam znać.
 3. haaqu

  Michail Kutuzov, 8 tier

  Obiło mi się o uszy że można go zdobyć na testach wykonując jakieś zadanie? Ktoś coś wie?
 4. haaqu

  Atlanta

  Dzięki wielkie za twoją opinie ;) Poczekamy zobaczymy może pojawi się coś konkretniejszego.
 5. haaqu

  Atlanta

  Witam kapitanów, planuje zakup atlanty ale najpierw prosiłbym o jakieś opinie. Jak obecnie wygląda przydatność atlanty na tle swoich tierów? Można liczyć na jakiekolwiek większe zarobki? Dzięki z góry wszystkim za odpowiedzi ;)
 6. haaqu

  0.5.2. - dyskusja ogólna

  Bardzo ciężko bo większość rezygnuje gdy zobaczy że musi wbijać 5 poziom tylko po to aby móc protestować maksymalnie jedną X albo klika mniejszych tierów. Dodatkowo cześć graczy rezygnuje z czekania na bitwę po 2-3 minuty i przechodzą do walki z botami. Wtedy są dwie garstki graczy i tu i tu czekających na bitwy.
 7. haaqu

  0.5.2. - dyskusja ogólna

  Jakieś pomysły dlaczego nie chce pobierać mi klienta testowego? Wyskakuję cały czas problem z połączeniem, fotka poniżej. Firewall i antywirus w porządku bo po zainstalowaniu ściąga jakiegoś małego patcha i potem jest cały czas to. http://postimg.org/image/88nqtq15p/ Edit: Dobra znalazłem, launcher wysyłał złe żądanie do serwera. Gdyby ktoś miał podobny problem niech piszę pw to pomogę.
 8. haaqu

  Patch 0.5.2

  Takie małe info. U ruskich jest już informacja o testach. http://worldofwarships.ru/ru/news/event/pt_052/ Jestem w pracy i nie mogę potwierdzić czy działa i dla nas ;)
 9. haaqu

  Kilka bugów

  Powiedz co ci to da? Support odpowiada to co każe im góra. Tak działa każda większa instytucja, firma czy jak by to nazwał. Nabijasz tickiety a ktoś z suportu cieszy się że wyrabia normę odpowiedzi ;)
 10. haaqu

  Patch 0.5.2

  Jesteś tego pewien ? Jak już wszystko znerfią to i na pierwszaki przyjdzie czas
 11. haaqu

  kod na dzień premki i 50 flag

  Niestety nie pykło Czytałem komentarze na stronie z kodami i coś tam się skarżą ludzie że nie działa. Do Pana wyżej, nie używałem nigdy kodów z Alienware ;) Trudno nie dzieje się nic strasznego ;)
 12. haaqu

  kod na dzień premki i 50 flag

  Nie wiem jak w waszym przypadku ale w moim kod nie działa.
 13. To i ja wrzucę coś od siebie.
 14. haaqu

  Aoba

  Sam tym okrętem jeszcze nie grałem, ale jako przeciwnika bardzo go lubię Łapie wszytko w cytadele ;) Jestem na poprzedniku i trochę obawiam się jego papierowości.
 15. haaqu

  Zuiho

  Bardzo dobry lotniskowiec! Poprzednikiem udało mi się raz skończyć bez samolotów i płynąć 15 km na wrogi pancernik, walka zakończona remisem po taranie Wczoraj ugrałem bitewkę ponad 6k expa po mnożnikach, podstawowego było w okolicach 2,5k. Jak będę w domku to dorzucę scr jako dowodzik. O wiele lepiej gra mi się tą linią lotniskowców względem hamburgerów.
×