Jump to content

Thenostheonmk2

Players
 • Content Сount

  342
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4815

About Thenostheonmk2

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. Thenostheonmk2

  World of Warships: Výsledky roku 2019

  Sice nemá konkurenci co se týče války na moři, ale konkurence her nebo zábavy je tu dost a až bude hra nehratelná, tak uvidíš, kam to tu půjde. Jen pár faktů k ponorkám ve wows: 1) po přidání ponorek budou bitevky a křižníky mrtvý 2) bitevky jsou nejhranější klasa. 3) bitevky jsou základ potravního řetězce (chceš li dmg a tím i dobrý staty / dobrou hru tak zapal/vytorpi/zaplav/dej citadelu bitevce - prostě na DD ten dmg nenafarmíš) A teď si představ až z toho odstraníš bitevky, jak ten zbytek postupně pochcípá hlady a hrát 6dd, 6 ponorek na 6dd a dalších 6 ponorek nebude bavit nikoho. Je sice hezký že fandove námořních bitev zůstanou, ale kromě koukání se na modely v přístavu tu nebude co dělat.
 2. Thenostheonmk2

  World of Warships: Výsledky roku 2019

  O tom, jestli si to můžou dovolit dost pochybuju. Ztratit 5k hráčů z 28k je dost znát. A jakmile vyjdou ponorky, tak rok, max 2 a bude tahle hra mrtvá.
 3. Thenostheonmk2

  World of Warships: Výsledky roku 2019

  Jakých vavřínech? Celý minulý rok se WG systematicky snažilo lodě zničit a s příchodem ponorek se jim to na 99% povede.
 4. Thenostheonmk2

  Ponorky

  Až na to že DD memá 3km dosah odhalení
 5. Thenostheonmk2

  Ponorky

  No záleží s jakým TD hraješ, jasný, že s papírovýma sniperama ti městský mapy nesedí, ale pokud budeš hrát něco jako prase nebo 268.4 tak za ně budeš rád. Mě ten jeden stačí, akorát bych to rozšířil i na ostatní módy na té mapě (střetnutí a obrana/útok), protože jsem jinak kvůli střetnutí na prochorovce nucenej si tento mód vypnout. Smazat ty rakoviny měli nebo aspoň jim sebrat/nerfnout ten stun aby to tolik nesnižovalo posádku. Za 1 tier VI Škoda T25 má v topu zásobník na 3 rány, takže pokud to hraješ tak jak se má, tak mi řekni, kde bereš tu čtvrtou ránu. Za 2 jestli máš problém se střílením TOGa II do boku s T25tkou, tak ti bohužel musím říct, že tvůj problém s Wotkem není ve stavu hry ale někde mezi klávesnicí a židlí.
 6. Thenostheonmk2

  Ponorky

  Problém je, že až budou nasazený, tak už bude pro hru pozdě.
 7. Thenostheonmk2

  Ponorky

  Taková malá přednáška z historie WoWs za poslední rok. Během 2 nebo 3 posledních měsíců roku 2018 přišlo WG s tím, že je potřeba udělat rework letadlovek a ukázalo na streamu gameplay jak to bude vypadat - už tehdy bylo vidět, že celý koncept nebude fungovat a byly odhaleny problémy, které s sebou přinese. Na veřejných testech, které probíhaly celý leden, bylo odhaleno a reportováno XY dalších problémů, které ale WG absolutně ignorovalo a tuto prasárnu přesto vypustilo naživo. A ani po 7 měsících nejsou ani ty nejmenší problémy vyřešeny. Jen pár ukázek: CV vs CV gameplay - chybí, přepínání mezi CV a letkou - chybí Výsledek WG snahy: není to zábavný, není to vyvážený a není to ani historicky přesný. WG je neochotný a neschopný dát CV dohromady a ty si fakt myslíš, že budou schopný přidat ponorky tak, aby to bylo vyvážený? Chápeš, že už jen ze samé podstaty jsou ponorky asi tak 100x hůr vybalancovatelný než CV a že hra na ně není dělaná?
 8. Thenostheonmk2

  Ponorky

  WoTko je na tom aktuálně mnohem líp než lodě - před rokem tomu bylo obráceně, ale od začátku 2019 šly lodě brutálně dolů (a s ponorkama půjdou ještě víc - až na absolutní dno) zatímco v tankách to o dost zlepšili - MM, možnost zabanovat libovolnou mapu, boost zapomenutých tanků jako Kranvagn, STB, Leopard...
 9. Thenostheonmk2

  Ponorky

  To už je jeasný teď. Jediný přijatelný počet ponorek v randomu je NULA! Jakákoliv jiná hodnota bude znamenat likvidaci hry (herní populaci)!
 10. Thenostheonmk2

  Otázky a odpovědi

  Ponorky připlouvají, hráči odplouvají a WG kope do všech...
 11. Thenostheonmk2

  Ponorky

  mě se to stalo taky: patřili, ale já nejsem v příčetném stavu abych si dával pozor na pravopis...
 12. Thenostheonmk2

  Ponorky

  Ok já jsem uplakánek a ty jsi co? Zapřísáhlý fanoušek Applu co si koupil ten jejich legendární Stand PRO? Ano historicky by sem patřili, ale za 1 tahle hra má k historickým a hlavně realistickým věcem strašně moc daleko za 2 na to není hra dělaná a za 3 WG není schopné vyvážit vůbec nic. Jejich testování je totální fraška, protože do hry prochází prasárny, jaký svět neviděl a celkový vývoj směřuje od CV reworku ke konci hry. A k tomu všemu se vždycky najde nějaký rajče, co nemá odehráno ani 500 bitev a nemá vůbec tušení o tom, co se děje ale musí hned všem nadávat do uplakánků.
 13. Thenostheonmk2

  Ponorky

  Bylo mi ctí se s Vámi plavit
 14. Další WG "NIKDY" do zbírky Nikdy tu nebudou ponorky, NIKDY už nebudeme znova prodávat defendera, NIKDY nebudou víc jak t8 prémiáky, dobře už tu jsou devítky, ale NIKDY je nebudeme prodávat za peníze, NIKDY neignorujeme zpětnou vazbu Kdo si vzpomene na další?
 15. Thenostheonmk2

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Nejste ochotní, natož schopní dát dorhomady letadlovky a cpete sem ponorky, který už jen z podstaty nepůjdou vyvážit. Tahle hra na to prostě není dělaná. A jak to asi může dopadnout? Na to klidně můžu odpovědět rovnou teď - další průser, ale né jako rework CV, tentokrát stonásobně horší a moc bych se divil, kdyby to hra přežila s více jak 20% aktuální populace. Tak si to zkusme představit: DD - co se týče úloh nevytíženější třída lodí ve hře dostane hlubinné nálože a novou úlohu lovit ponorky, nicméně toho většina nebude schopná, protože nemají hydro a to co by se stalo, kdyby ho všechny DD vyfásli si snad každý může domyslet (harugumo s hydrem) CL/CA - pokud taky vyfásnou hlubinné nálože, tak ok, nicméně je problém, že né každý vozí hydro (v závislosti na aktuálním stavu AA a CV) BB - opět potrava pro všechny bez možnosti se bránit - může mi někdo říct, co že to mají BB cántrovat mimo jiných BB a noobů v křižníkach, kteří plavou rovně a bokem k BB? CV - tak na ten borcel se moc těším, bez dalších úprav už takhle rozházenýho systému nebudou schopný dělat proti ponorkám nic a když jim dáte čtvrtý typ letadel s hlubinnými náložemi tak jim to nebude nic platný, protože ponorku nespotnou (popřípadě by bylo moc vtipné, kdyby letadlo bylo schopné spotnout ponorku pod hladinou ale ne torpédo na hladině) K tomu všemu capy a bordel okolo nich. Jo a mimochodem Žabáku má WG nějaký přehled o tom, na čem hráči vůbec hrají? Protože by bylo fajn vědět, kolik hráčů ztratíte jen tím, že jejich kalkulačka nebude schopná utáhnout celý podvodní svět s texturami na mapě 30x30km. Přeju hezkou zábavu
×