Jump to content

Thenostheonmk2

Players
 • Content Сount

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3683
 • Clan

  [PTP]

About Thenostheonmk2

Recent Profile Visitors

63 profile views
 1. Ne to nezní dobře. Na t10 letadlovky prakticky úplně vymizí, ale mid a low tier bude peklo - perma zaplavení/zapálení, DDčka budou řádit jak černá ruka, protože je nic nebude countrovat. Chápu, že plno lidí řeší pouze desítky, ale pokud mid a low tier bude odrazovat lidi od hraní tak půjde populace značně dolů, takže to nakonec nepřímo ovlivní i t10. Nevím jak ty, ale mě hrát proti botům moc nebaví.
 2. Tady je jedno hezký video ohledně populace WOTka v závislosti na rozhodnutí WG: https://www.youtube.com/watch?v=veYZ1iiqOng Ty taky ne, téměř všem původním CVčkářům ten gameplay po reworku připadá nudný a značná část z nich se chce letadlovek zbavit - to znamená, že původní (zbývající) populace CVčkářů značně poklesne a nudný gameplay v kombinaci s 2x dlouhou dobou hraní s jedním strojem (způsobeno pouze sudým tierem) bude znamenat ještě méně CV na vysokých tierec - což je jeden ze základních problémů CV, který měl řešit tento rework, ale výsledkem bude ještě zhoršení aktuální situace.
 3. WG je nepoučitelný, se podívej na CV rework - snížení alfy, zvýšení frekvence útoku a permanentní zaplavení - to samý udělali z artynama a kam to vedlo. A teď už prodávaj i t9 prémium lodě. Z tanků i lodí jim postupně odchází lidi (i ti co platí) a stále míň lidí je jim ochotno zaplatit a tak se to snaží dohnat přidáváním víc a víc prémiáků, balíčků atd a tim víc kazí hru a tim víc lidí bude odcházet. Problém je, že WG vidí pouze aktuální zisk a ne dlouhodobý příjem.
 4. Protože to tak je, jinak tady je jedno hezký vieo od QB jaký měli rozhodnutí WG vliv na populaci hráčů ve WOTku:
 5. Thenostheonmk2

  Friant

  Francouzská lajna křižníků je podle mě asi nejlehčí ve hře, takže jestli máš problém s nima, tak ruský a britský radši ani nezkoušej.
 6. Nedám WG ani korunu protože.. jé hele 2 Guineje na Cossack
 7. A proběhnout může znova a jak to vypadá, tak i proběhne.
 8. Takových serverů a her co skončilo jen kvůli tomu, že vedení vymýšlelo hovadiny tu už bylo tolik a že se to nemůže stát lodím nebo tankům? Ono se už to pomalu děje- v tankach je ve špičce online cca o 20k lidí méně , než minulý rok, ale tanky to zatím ustojí, ZATÍM. Ale u lodí, kdy by odešlo stejné procento lidí, tak je to pořádně znát. O letadlech ani nemluvě, tam je to už mrtvý dávno. Jinak ten nápad na doplňování randomu boty už v lodích byl. Navíc jsem tu nepsal, že lodě skončí kvůli reworku letadlovek, ale že pak na to budeme nadávat. Samotný rework ke konci lodí rozhodně stačit nebude, ale v kombinaci s ponorkama, se kterýma tu už WG vyhrožovalo by to začátek konce být mohl.
 9. Po reworku budeme brečet všichni, protože to dojebe celou hru.
 10. Thenostheonmk2

  IFHE

  V podstatě se IFHE používá, pokud to umožní lodi překonat další důležitou hranici v pancéřování lodí - t8-10: 19mm (trup DD, nástavba BB), 25 (příď, záď křižníků - některé mají 27mm - např US), 32mm (příď a záď BB). Průbojnost HE je 1/6 ráže až na výjimky (německé křižníky, BB a britské BB mají 1/4 ráže, japonské DD se 100mm děly probijí 25mm). Poznámka: průbojnost musí být VĚTŠÍ než hodnota pancíře aby došlo k probití (pokud bude stejná, tak k probití nedojde) Příklad:Worcester - 152mm děla = 25,3333mm průbojnost. Při použítí IFHE to bude 32,9. takže Worceter pak může lépe farmit dmg na BB. Na druhou strnu třeba Khaba - 130mm = 21,6666 s IFHE 28,1666, ale na Khabu je to k ničemu, protože hlavní kořist Khaby jsou BB, kde hranice 25mm je k ničemu.
 11. Thenostheonmk2

  Jutland

  To bylo jen , pokud člověk odehrál aspoň jednu klanovku a navíc jen od 28.11. do 4.12. (do včera).
 12. Thenostheonmk2

  Jutland

  Stačí se kouknout na wows wiki, najít si tam konkrétní loď, rozkliknout si talenty a kouknout se kolik hvězdiček u čeho je a obdobně pro vlajky, moduly a spotřebáky.
 13. Thenostheonmk2

  Jutland

  IFHE - inetria fuse for HE shells - čtyřbodový talent u kapitána, který přidá 30% k průbojnosti HE granátů za cenu snížení šance na zapálení. Torpy fakt dávají za 15K ale mechanika ve hře funguje tak, že každá loď má několik sekcí (příď, záď, nástavby, střed, oblast citadely) a každáz těchto sekcí má svoje HP a pokud jsou v jedný sekci vyčerpaný (a loď stále žije), tak další zásah do stejné sekce už lodi nedá žádný další poškození (až na výjimky - probití APčkem skrz, dmg zaplavením, citadela má 3x max HP celé lodě a tudíž nejde vyčerpat). Jinými slovy, pokud trefíš torpem DDčko do přídě a vyčerpáš tak všechna HP jeho přídě, tak ho do stejného místa můžeš trefit třeba 50 torpy a nedáš mu už žadný dmg - teda pokud těch 50 torpů stihneš, než ho zabije zaplavení.
 14. Thenostheonmk2

  Jutland

  Héčka dingaj - IFHE - nutný talent aby 113 mm děla probili 19mm pancíře (trup DD a nástavba BB na t8-10), stejně tak je tento talent nutný na lehké křižníky s 152 mm děly aby probili 32mm pancíře (příď a záď + některé části paluby u t8-10 BB), ale to by jsi měl s 11k bitvama už vědět. Torpéda dávaj 15 533 (bráno bez redukce), ne za 5k, ale celá tahle DD lajna je na děla, torpéda jsou pouze jako bonus. Celá linie má pak herní styl takový jak tu psal Wolffstein - vymlátit nepřátelský DD stejnýho nebo nižšího tieru pomocí hydra, vybojovat capy a následovně pak farmit DMG zapalováním nepřátelských BB z kouře. Je fakt, že Jutland a Daring jsou díky nutnosti IFHE hodně náročný na body u velitele, ale ostatní DD těch bodů potřebují taky hodně, i když na něco jiného.
 15. Thenostheonmk2

  Prosincové bojové mise - Diskuzní vlákno

  Hele já nedávno dostal 2 dny prémka v podstatě jen za to, že sem se po měsíci lognul do letadel :D
×