Jump to content

Misiuuuu

Players
 • Content Сount

  1,344
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7105

2 Followers

About Misiuuuu

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Misiuuuu

  [GOFER]

  Czy to nie oczywiste?
 2. Misiuuuu

  GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Dziękuję. Znaczy żadnego okrętu premium tym razem nie dostaniemy. :(
 3. Misiuuuu

  Prinz Eitel Friedrich

  Nie ma pazura, ale jak dadzą za darmo to biorę.
 4. Misiuuuu

  GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Oczywiście, że Orły. Jakie są nagrody? Przeglądałem informacje na stronie gry ale jakoś nie rzuciły mi się w oczy żadne konkrety.
 5. Misiuuuu

  Smutny temat o smutnym mundialu

  Problem jest jeden: Lewandowski nie chce pić z resztą reprezentacji i zarzuca im nieprofesjonalność. W efekcie atmosfera jest kiepska i przenosi się to na boisko.
 6. Misiuuuu

  Walka myśliwców

  Masz mnie. Mimo to pozostaję przy swojej opinii - headshot jest zjawiskiem na tyle rzadkim, że nie warto wozić złotego rozbicia.
 7. Misiuuuu

  Najpotężniejszy okręt - cóż to znaczy?

  Za słownikiem PWN: "Potężny - mający przewagę nad innymi dzięki swej sile wojskowej, materialnej, gospodarczej, umysłowej itp." Chuderlak ma przewagę nad koksem dzięki swoim umiejętnościom.
 8. Misiuuuu

  Gloria victoribus & victis - USS Buffalo - KONKURS!

  Zastanawiałem się jaki błąd formalny popełniłem, że wyleciałem z klasyfikacji. :D Nic nie szkodzi, każdemu się zdarzy pomylić. Z niecierpliwością czekam na kolejny konkurs. Ten był bardzo przyjemny - sporo pograłem na Buffalo, który okazał się ciekawym i nieco innym od reszty linii okrętem, a bez konkursu pewnie bym tego nie zrobił bo Des już od dawna stoi w porcie.
 9. Misiuuuu

  Walka myśliwców

  A po kiego grzyba sprzęt eksploatacyjny premium na lotni? Stokowe rozbicie plot. spokojnie się przeładuje pomiędzy headshotami, a Rki i tak nie zdążysz użyć więcej niż raz. A Darlatan jak zwykle się popisał elokwencją i ogładą. :P
 10. Misiuuuu

  Gloria victoribus & victis - USS Buffalo - KONKURS!

  Gratuluje, naprawdę świetne wyniki! @WG_Lumberjack co się stało z moim zgłoszeniem? Jeszcze wczoraj widziałem je w wątku.
 11. Misiuuuu

  Najpotężniejszy okręt - cóż to znaczy?

  Com napisał, napisałem. Gdy postawisz koło siebie dwustukilogramowego koksa i małego chuderlaka to którego z nich uznasz za potężniejszego? A gdy okaże się, że ten chuderlak pobił dwudziestu takich koksów?
 12. Misiuuuu

  Linia dająca najwięcej funu

  Każda linia oferuje coś innego. Nie da się obiektywnie ocenić, która daje najwięcej radości z gry bo to sprawa indywidualna. Moim zdaniem warto wygrindować każdą linię, bo każda jest inna. Mi najbardziej podobają się niemieckie, japońskie, amerykańskie, brytyjskie i francuskie krążowniki, japońskie i sowieckie (linia z Gruzem) deski oraz japońskie, amerykańskie i niemieckie (niemieckie tylko tIX iX) pancerniki. W sumie to wymieniłem większość linii. :P
 13. Misiuuuu

  Najpotężniejszy okręt - cóż to znaczy?

  Termin "najpotężniejszy" jest miękki. Można go swobodnie interpretować przyjmując różne kryteria oceny. Przyjmując liczbę fragów jako wyznacznik potęgi można uznać Haidę za najpotężniejszy okręt kanadyjskiej marynarki.
 14. Misiuuuu

  Gra w klanie a brak komunikatora głosowego

  Jeżeli potrafisz szybko pisać jednocześnie sterując okrętem to tak. :P
 15. Misiuuuu

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Z tego co zauważyłem to gdyńska jednostka MW jest dość otwarta, np często udostępnia do zwiedzania ORP Sępa, więc myślę, że zorganizowana grupa miałaby szansę wejść na teren portu. Szczególnie, że WG współpracuje z Muzeum MW. @WG_Lumberjack spróbowałbyś coś zorganizować?
×