Jump to content

Misiuuuu

Players
 • Content count

  1,045
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6288
 • Clan

  [LOBUZ]

About Misiuuuu

 • Rank
  Midshipman
 • Profile on the website Misiuuuu

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Najlepsze zarabiarki

  Missuri długo nic Musashi, Atago
 2. Musashi - wasze wrażenia

  Aaaaa, nie zrozumiałem wcześniej. Ciekawe czy znerfią, czy zostawią jak jest. W sumie wolę żeby już było jak jest niż żeby go znerfili do niegrywalnego poziomu. Prześmieszne sytuacje będą miały miejsce. Taki DD VII czy VIIIt nie będzie go w stanie zatopić wsadzając całą salwę torped. Np taki Shiratsuyu będzie potrzebował 12 torped (trafiających za max dpg) żeby posłać go na dno jeśli torpy wejdą w bąble. Saipan musiałby wsadzić 20 torped przy założeniu, że Musashi nie będzie się naprawiał, czyli cztery idealne naloty dwoma eskadrami - 3/4 bitwy CV musiałby spędzić na atakowaniu jednego BBczka. :D
 3. Musashi - wasze wrażenia

  Porównujesz tIX do tX? :P Musashi poza OPL jest niemal identyczny jak Yamma, więc w praktyce grasz na dziewiątkach okrętem z dziesiątego tieru. Pozostałe BBczki tIX nie mają większych szans w bezpośrednim starciu z japońcem. Nie wiem czy się cieszyć, że zyskałem piękną zabawkę czy martwić, że balans znów dostał po dupie.
 4. Musashi - wasze wrażenia

  Nie grając nim przez najbliższe pół roku zrobisz się niebieski/fioletowy. :P
 5. Też macie takie skojarzenie gdy patrzycie na wieżę Lyona? Francuskie BB do IJN czy GE się nie umywają ale najbrzydsze nie są (przynajmniej ten). PS: Szymonie, dlaczego grasz w oknie?
 6. Detonacje - statystyki

  Zapewne że od zalogowania się wszystkie bitwy były wygrane. Dokładnie to miałem na myśli. Jeśli masz pewność co do danych to mogą być też z ostatnich dni.
 7. Detonacje - statystyki

  Mam prośbę. Chciałbym przeanalizować sytuacje, w których zdarzają się nam detonacje, w tym celu potrzebuję dużej próbki danych. Mam swoje własne obserwacje i chciałbym je zweryfikować. Może uda się obalić/potwierdzić kilka mitów. Pomożecie? Mogą być zarówno Wasze detonacje jak i detonacje, które sami wsadziliście/widzieliście. Informacje o detonacji proszę zamieszczać według wzoru, znacznie ułatwi mi to przepisywanie danych: 1. Okręt, który wybuchł. 2. Okręt, który spowodował wybuch. 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). 4. Minuta bitwy. 5. Rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). 9. Ew screeny/komentarz. Dziękuję za pomoc i proszę o niespamowanie. Temat z wnioskami i dyskusja założę jeśli uda się zebrać wystarczająca ilość danych do analizy. Miłego dnia i wielu detonacji! :D
 8. Musashi - wasze wrażenia

  Stoczyłem na razie tylko jedna bitwę (twarde postanowienie nie grania przed weekendem), pierwsze wrażenia są świetne. Klikasz 2xW, a później już tylko wybierasz cele. Jedyna duża wada to brak OPL. Celność świetna (a mam moduł na dodatkową, a nie celność), działa mają kopa, hpków od groma. Chyba najłatwiejszy w prowadzeniu okręt jakim grałem. No i jest piękny. Z różnic, które mogą być istotne - kształt cytadeli Musashiego znacznie różni się od Yammato (szczególnie przód). Musashi oferuje zupełnie inne możliwości niż Missuri, jeśli ktoś gra Bbczkami dla odprężenia i bezmózgiego klikania (jak ja) to Musashi będzie dużo lepszym wyborem. Uważam, że powinni go znerfić, na tIX jest ohydnie OP.
 9. Peny w deski

  Chyba nic nie dotarło. To ja powtórzę: http://maplesyrup.sweet.coocan.jp/wows/ranking/20180106/eu_2month/average_class.html
 10. Dlaczego gramy w tę grę?

  Teraz aż mi głupio wypowiadać się w tamtym temacie.
 11. Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Ni. Szczylo, plynie, jak spot zniknie znaczy, że git. Naprawdę nie mam pojęcia czego oczekujesz. Jak chcesz nad tym mieć pełną kontrolę to jedynie tak:
 12. Peny w deski

  Jeszcze raz - po uj buffować najsilniejszą klasę w grze? O którym dodatku mówisz? Bo od czasów TBC jest względnie git.
 13. Peny w deski

  BBki mają za dużo więc trzeba im zabrać, a nie wymienić jeden bonus na inny. Żadnej osłody im nie trzeba, już całe ociekają lukrem. Hultaj kilka stron temu wrzucił link do statystyk z ostatnich dwóch miesięcy bezsprzecznie pokazujących, że BB maja miażdżąca przewagę nad krążkami i deskami na każdym polu.
 14. Roma

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zwróć uwagę kto był za sterami. Dobry gracz i tratwą czasami pancernik zatopi.
 15. Peny w deski

  Po co nerfić coś co nie jest przegięte? Dotknęłoby to przede wszystkim CA. DMG desek spamiacych na 10-15 km opiera się na pożarach, a nie na bezposrednich obrażeniach. Brytyjskie BBki można znerfić zmniejszając im alfę z OB bez ingerowania w pozostałe okręty. ;)
×