Jump to content

Misiuuuu

Players
 • Content count

  1,202
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6691
 • Clan

  [LOBUZ]

About Misiuuuu

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. Celowanie zza wyspy

  Jest jeszcze samolot zwiadowczy (też podnosi kamerę) ale chyba nie o to Ci chodziło.
 2. O, można ogarniać łatwiej eskadry korzystając z widoku mapy, to rozwiązuje jeden z moich głównych problemów podczas gry CV :D Dzięki!
 3. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Krążek z naprawką jest wart dwóch bez. Jeśli nie masz naprawki musisz dużo bardziej szanować hpki. Naprawka umożliwia przeprowadzanie ostrych akcji kilka razy w ciągu jednej bitwy, a nie tylko raz. W konsekwencji naprawka znacznie zwiększa wpływ okrętu na wynik bitwy. O komforcie gry nie wspominając. Czekam aż Eugen będzie dostępny za dublony i chętnie przywitam go w swoim porcie.
 4. Amagi

  Eeee... Nie. Łatwiejsze w obsłudze nie znaczy lepsze. Siekiera też jest prostsza w obsłudze od piły spalinowej, ale nie powiesz mi, że lepiej się nadaje do ścinania drzew.
 5. Z włączonym monitorem to każdy grać potrafi, sztuką jest grać bez. :D
 6. Gratulacje Panowie, jestem dumny będąc w Waszym gronie! Aż idę sobie łyknąć nalewki - "Za cudowne ocalenie!".
 7. Amagi

  Nie jestem specem od BBczków, jeśli zrobię 100k to jestem zadowolony. Tak gramy gdy nie możemy grac agresywniej. Amagi szarżujący na przeważające siły ugra znacznie mniej.
 8. Amagi

  @Odo_Toothless Coś w ten deseń. Bardzo dobrze się też nim flankuje, tylko trzeba uważać żeby się nie nadziać na deskę. No i ma japońskie działa, uczące snajpić z 20 km. Im jesteśmy dalej od wrogich BBczków tym większą mamy nad nimi przewagę, więc jeśli walczymy samotnie z kilkoma BBczkami (lub z jednym a przebieg bitwy na tym nie ucierpi) to staramy się być jak najdalej od nich, wtedy mamy dużo większą szansę ich rozklepać.
 9. Problem z sondą hydroakustyczną GRAF SPEE

  Nie pisałbym takich rzeczy na forum, sam na siebie donosisz.
 10. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Hipper i Eugen mają takie same działa jakie ma Hindi, do tego mają najlepszy pancerz z krążków. W obecnej chwili radzą sobie bardzo dobrze, Eugen z naprawką będzie na poziomie Atago, czyli jak na krążka to zdecydowanie OP. Może nawet kupię jeśli będzie dostępny w grze za dublony.
 11. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Coś mi się widzi, że będzie patola :P Muszę Kurfursta doexpić.
 12. World of Dices, czyli "symulator" WoWs

  TYTUŁ: Teamkiller RODZAJ: matchmaking (zagraj na przeciwnika) OPIS: Gracz przeciwnej drużyny postanawia przejść na Twoją stronę. Zabierz jedną z kości przeciwnika i dołóż do swoich.
 13. Powodzenia brachu, dzięki za wspólną grę i zlot! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
 14. Amagi

  Amagi jest zdecydowanie najlepszym BB tVIII. Dobry pancerz, niezła manewrowość, genialna celność i zabójcze pierdolnięcie. Typowy wowsowy BC, gra się nim manewrowo, najlepiej na dość dalekim dystansie, rufą do przeciwnika. Rozdajemy mordercze salwy, samemu unikając większości pocisków, a w kluczowym momencie pushujemy i przepychamy flankę. Dobrze ustawiony potrafi długo wytrzymywać ostrzał przeciwnika. W sumie ten okręt nie ma żadnej rażącej wady.
×