Jump to content

Misiuuuu

Players
 • Content Сount

  1,361
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7496
 • Clan

  [KURLA]

2 Followers

About Misiuuuu

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Misiuuuu

  [OSTATNIA SZANSA!] Czarny piątek!

  To Ty masz kasę bez pracy? :P Zdradź swój sekret!
 2. Misiuuuu

  Port

  Grałem w WoWsa na trzech lapkach, jeden bardzo słaby, drugi średniak, trzeci całkiem dobry. W bitwie widać sporą różnicę w wydajności, natomiast port działa powoli na każdym z nich. Generalnie jak mam powiesić flagi i kamo na kilku okrętach albo poprzeglądać kolekcje to aż mnie skręca od patrzenia na znacznik wczytywania...
 3. Kanonierzy są lekko przytrzymani i potrzebują chwili żeby ogarnąć co się dzieje.
 4. Misiuuuu

  14 SEZON - Rankedy

  Ja zbijam gwiazdki na rankedach. ;) Więc biorę co popadnie.
 5. Misiuuuu

  Premki t8

  Zadałem to pytanie dwa miesiące temu. ;) Ale dziękuję.
 6. Misiuuuu

  Alfabet okrętów: A jak Akizuki

  E tam, aktywność jest mała bo od dłuższego czasu konkursy występują dość rzadko i nikt się nie spodziewa, że jakiś będzie. Sam przez przypadek trafiłem do tego wątku.
 7. Misiuuuu

  Roma

  Czyli "jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze, ale nie najgorzej jest". :P Tragedii nie ma więc wezmę, ponieważ bardzo mi się podoba. Dzięki za opinie!
 8. Misiuuuu

  Alfabet okrętów: A jak Akizuki

  27 zestrzeleń, 0 otrzymanych trafień torpedami (miałem okazję ale się powstrzymałem :P).
 9. Misiuuuu

  Klub Kolekcjonerów

  A propos okrętów za wolne doświadczenie - te obecne też są dostępne czasowo tak jak to było w przypadku Misia Juriego i Musashi?
 10. Misiuuuu

  Alfabet okrętów: A jak Akizuki

  Nie doczytaliście - w konkursie punktowane są otrzymane trafienia torpedami, a nie trafienia torpedami. Mi zostało jeszcze kilka bitew na Shitatsuyu, mam nadzieję, że zdążę dotrzeć do Akizuki przed końcem.
 11. Misiuuuu

  Premki t8

  T8 bo nie mam co robić z dublonami. ;) Jaką amunicję ma Wichita? Podobno ma mieć płaską trajektorię, a charakterystyczne dla amerykańców superciężkie PP do tego nie pasują. Bardzo lubię amerykańskie CA właśnie za te ich pociski robiące miazgę ze wszystkiego. Z opisów bardzo podoba mi się Roma, tyle że podobno rzuca kartoflami zamiast strzelać.
 12. Misiuuuu

  Roma

  Jak się tym teraz gra? Ma coś wspólnego z Juliuszem? Myślę nad zakupem za dublony bo estetyczna i historyczna ale bez sensu jeśli miałaby się tylko kurzyć w porcie.
 13. Misiuuuu

  Premki t8

  Nie było mnie rok więc uznajmy, że jestem nowym graczem. ;) Jakie premki (za dublony) t8 teraz brylują? Mam uciułane dublony, leżą i się marnują. Odpowiada mi każdy styl gry poza amerykańskimi deskami i wszystkim co nosi sowiecką banderę.
 14. Misiuuuu

  Poziom a Klan

  Klany odblokowują się dopiero po określonej ilości bitew. Swój postęp można sprawdzić w zakładce profil. Zakładając kolejny temat, proszę, zwróć uwagę na umieszczenie go w odpowiednim dziale.
×