Jump to content

cheziq

Players
 • Content Сount

  298
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11035
 • Clan

  [TF16]

2 Followers

About cheziq

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

719 profile views
 1. W sumie... no to z ostatnio ogłoszonych okrętów tylko jeszcze Wichita pasuje do tej sylwetki. Tylko, że VIIIt za stal? Dziwne by to było. Pożyjemy, zobaczymy.
 2. @Manco_ Potwierdzone info? Bo jeśli sugerować się sylwetką za tym dymem to dla mnie to bardziej wygląda na tego ruskiego ddka IXt.
 3. cheziq

  Szukam klanu

  Nick: cheziq Ilość bitew: dużo Preferowany typ okrętów: CA/DD Preferowane tiery: 7+ Ulubiony okręt: Kita/Hinden Randomy ostatnio gram sporadycznie ale CW bym sobie pograł :P Jakby ktoś był zainteresowany statami to: https://wows-numbers.com/player/510929930,cheziq/
 4. cheziq

  Nasze osiągnięcia

  Team nie chciał tankować to musiałem sam to zrobić oraz dodatkowo blokując capa xD
 5. cheziq

  Kitakaze niszczyciel IX tieru

  Rozwiń co rozumiesz, że nie można Kitą grać jak Aki? Kitakaze jest tym czym Aki była przed nerfem, potworem do czyszczenia capów. Tylko, że Kita jest szybsza, ma lepszego spota mimo bycia tier wyżej, ma lepsze AA (to akurat nie ma znaczenia) i niszczy DPSem każdą napotkaną deskę na capie. Już Akizuki sobie dobrze radziła vs 9t i 10t właśnie dzięki szalonemu DPS'owi a Kita jest w tym jeszcze lepsza. Ogólnie Kitakaze jest tym czym Aki chce być ale nie może i mówię to ja, który na Aki ma ponad 300 bitew ale tak jak pojawiła się Kita/Haru i nerf Aki to jej już praktycznie nie ruszam bo po co grać na praktycznie tych samych losowaniach 99% czasu gorszym okrętem.
 6. cheziq

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Coraz lepsze te pytania xD Jeśli chodzi Ci o "stare" lotniska to zaznaczasz szwadrony albo klikasz na ich numer (przykład Midwaya, 3,4 to myśliwce, 5,6 to torpedowce i 6,7 to bombowce) więc jak chcesz poderwać myśliwce to klikasz 3 i potem na mapę gdzie mają lecieć i tak samo z każdym kolejnym. Jeśli mówisz o "nowych" na teście to możesz mieć tylko jeden szwadron w powietrzu.
 7. Działać to będzie działał ale według buildów WG jest nie polecany na tych okrętach. Ma to głownie służyć aby nowi i niedoświadczeni gracze nie brali np IFHE na krążki z 203mm albo na inne okręty na, których IFHE nic nie pomaga.
 8. Po co robić kopie? Wrzucą za 3-4miesiące Essexa i Taihou jako Xt premki za stal i kasa się będzie zgadzać. To samo zrobią zresztą CV, które usunęli, wrzucą je później jako premki na parzyste tiery. Swoją drogą dziwi mnie, że zostawili w drzewku Haku czyli papierowy okręt zamiast zamienić go na Taihou ohh wait sam sobie wyżej odpowiedziałem... i również ciekawi mnie czy w finalnej wersji zmienią modele TB u Haku bo z tego co pamiętam to chyba nikt nie używał dwusilnikowych samolotów na lotniskowcach a wyglądają one komicznie.
 9. Ostatnio na teście pisali, że ma być oddany za wszystkie. Ale to wg i dopóki nie dostanę expa za całość to nigdy nie można być w 100% pewnym.
 10. Hahahahahahaha.... niech sobie wsadzą ten cały rework tam skąd go wyciągnęli. Niech oddadzą mi cały exp za WSZYSTKIE lotnie w linii a nie te 4 nowe tylko i niech potem robią co chcą.
 11. Miejmy nadzieje, że jeszcze ją dużo zmienią bo narazie nie skłania mnie do zakupy mimo, że Yahagi to jedna z moich ulubionych CL. Wydaje mi się, że wystarczy trochę zmniejszyć bazowego spota bo teraz po wymaxowaniu 9.8km tak do 9.5km i podkręcić reload dział z 10sek na może 7-8sekund i było by już bardzo dobrze.
 12. News z Devbloga ST, Japanese cruiser Yahagi, tier V Hit points – 25700. Plating - 13 mm. Main battery - 3x2 152 mm. Firing range - 14.9 km. Maximum HE shell damage – 2600. Chance to cause fire – 13%. Maximum AP shell damage - 2900. Reload time - 10.0 s. 180 degree turn time - 30.0 s. Maximum dispersion - 136 м. HE initial velocity - 825 m/s. AP initial velocity - 825 m/s. Sigma – 2.0. Torpedo tubes - 2x4 610 mm. Maximum damage - 20967. Range - 10.0 km. Speed - 67 kt. Reload time - 120 s. Launcher 180 degree turn time – 7.2 s. Torpedo detectability - 1.7 km. Maximum speed - 35 kt. Turning circle radius - 690 m. Rudder shift time – 7.4 s. Surface detectability – 11.3 km. Air detectability – 6.4 km. Detectability after firing main guns in smoke – 5.3 km. Available consumables: - 1 slot - Damage Control Party - 2 slot - Hydroacoustic Search - 3 slot - Catapult Fighter All stats are listed without crew and upgrade modifiers but with best available modules. The stats are subject to change during the testing. Please note that the information in the Development Blog is preliminary.
 13. cheziq

  Penetracje w DD

  W tym wszystkim nie chodzi, że deski szybko schodzą tylko o to, że możesz zejść od salwy bbka w burtę z 15km+ jak rng polosuje. Overpeny były zawsze i jakoś większości to nie przeszkadzało bo wtedy deski większość obrażeń łapały z HE a nie z AP jak teraz. Wtedy idąc na capa bałem się Zao na granicy spota czy Des z radarem a nie jak teraz bbczka na 12km+. Skończą się sytuacje jakie miałem gdy grindowałem Jutlanda gdzie dosłownie na 5sekund spotneliśmy się z wrogą deską i widząc, że w tym czasie poleciała do mnie salwa z Montany zza górki zdążyłem jedynie odkręcić się burtą do salwy bo spota już straciłem wtedy. I zgadnij jaki był tego efekt? xD 20k w burtę a miałem chyba wtedy niecałe 22k całego hp więc mało brakowało abym dostał dewasta. Teraz nawet jakby takiej Montanie weszły wszystkie pestki to będzie ok 16k więc i tak o wiele mniej ;P.
 14. ST. Cruiser Alaska. In the previous publication about cruiser 'Alaska' (https://www.facebook.com/wowsdevblog/posts/2197293710596964?__tn__=-R) we talked about an increase to the number of hit points in the internal compartments and that it was not possible for us to raise the citadel due to the modelling. But following player discussion, we found information about a missed armored deck that is placed lower than we expected, and we can now raise the citadel to an acceptable level above the waterline. In light of this, the cruisers citadel has been raised and the previous scheduled changes to the internal compartments have been cancelled. We want to say thanks for all players who participated in the discussion and helped us identify this oversight. This change will bring the survivability and other parameters associated with the viability of the ship to the norm at its level, while maintaining the unique elements of gameplay in this cruiser. Please note that the information in the Development Blog is preliminary. Hahahaha ahahahahaha hahahaha BBczki z cytadelą poniżej linii wody - wszystko okej, to element balansu Jedyny "krążek" z taką cytą - NERFHAMMER! Po raz kolejny wg udowadnia, że jedyną słuszną klasą w tej grze są bbczki.
 15. cheziq

  Nasze osiągnięcia

  Warzywniak na rankingach... Gdyby nasze Kongo nie ukradło Kirova na 1k hp, którego podpaliłem i miałem już kolejną salwę w powietrzu to skompletowałbym całą szóstkę małp. Btw nasze 2 pozostałe ddki padły od torped w dymach na capach...
×