Jump to content

cheziq

Players
 • Content count

  266
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10044
 • Clan

  [AKI]

About cheziq

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

2 Followers

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. On tak na poważnie czy to jakaś subtelna forma trollingu, której nie dostrzegam?
 2. Nasze osiągnięcia

  HP jakie HP xD
 3. [AKI] Akizuki's AA Party

  Today was a very good CW day for Duckies :D
 4. Po co dawać coś innego niż BB jak to one najlepiej się sprzedają? Zresztą ten okręt to niezły cashgrab... znerfić Alsace i dać prawie identyczny okręt na Xt... brawo wugje
 5. Zależy od torped i sektora gdzie torpy trafią. Na 100% przeżyje takie trafienie niemieckimi i lotniczymi torpedami. Od torped Shimy type93mod3 powinna zatonąć ale to zależy od miejsc gdzie one trafią. Od amerykańskich też powinna przeżyć.
 6. Akizuki

  IFHE pozwala Ci przebijać 32mm pancerza więc idiotyzmem było by tego nie wybrać.
 7. HMS Minotaur Tier X

  AFT jest imo bezużyteczne jeśli nie ma kto Ci spotować samolotów. Osobiście mam Manual AA i w rakowych dywizjonach z CV jest wyśmienicie. Do gry solo Mimo jest za nudny...
 8. Worcester

  Co do widoku w porcie a tego w bitwie to w 100% się zgadzam bo jest to zbugowane ale co do samego AA to jestem w 99% (99% bo nie wydaje mi się aby coś wg zmieniało ale z nimi nigdy nic nie wiadomo) pewien, że jesteś w błędzie. Nie ma znaczenia co ile sekund widzimy jak nasze AA strzela do wrogich samolotów bo losowania czy strącimy samolot czy nie, dzieję się w każdej sekundzie przebywania samolotu w aurze AA więc animacja wystrzałów nie ma żadnego znaczenia na skuteczność naszego AA. A co do samego Wurstera to chyba jest to najprzyjemniejsza dyszka do gry na ten moment dla mnie. Początkowo obawiałem się, że będzie to nudny okręt jak Mino ale jest całkiem odwrotnie. Radar z większym zasięgiem niż nasz spot to cudowna rzecz gdy wspieramy naszą deskę albo musimy solo zapolować na dechę wroga. Do trajektorii pocisków idzie bardzo szybko przywyknąć a widok 12 pestek w powietrzu co 4sekundy jest świetny :D AA bez żadnych perków daję radę i nie widzę sensu w nie inwestować bo sam panic button wystarcza w większości przypadków. Jedyny minus jak dla mnie to fakt, że sam okręt jest cholernie drogi w utrzymaniu :D prawie 300k serwisu za bitwę. PS. Niech MM wrzuca więcej francuskich BB na wysokie tiery <3 tak szybko topnieją w oczach, że ach i żal.
 9. Każdy pancernik pali się tak samo. Tracą taką samą ilość %hp na sekundę. To, że wydaje Ci się, że palą się szybciej na 99% nie ma związku z samymi pożarami a czystym dmg od pocisków HE. Podane przez Ciebie france i RN łapią olbrzymi dmg z samych pocisków. Mają one za słabo opancerzone nadbudówki jak i pokłady przez co pociski 203mm jak i 152/5mm z IFHE nie mają problemów aby je przebijać. Polecam zabrać Cleva albo Mogami z IFHE do treningówki przeciwko Rychowi, Alzacji albo Republice to zobaczysz, że topnieję one w oczach nie od pożarów a od samych HE.
 10. Alfa i Bravo

  Zalicza tylko misje z ligi w której dany zespół i niższych. Jeśli Alpha jest w wyższej lidze niż Bravo to grając w Bravo nie będzie zaliczać Wam misji z ligi, w której jest Alpha.
 11. Nasze osiągnięcia

  Zostałem sam na capie a moja drużyna w tym czasie robiła wszystko co mogła aby przegrać no i niestety nie udało się bitwy wyciągnąć ale wyszło za to świetne CQC z wrogim Monarchem i Bisem.
 12. No niestety tak... Sekunda do przestawiania. Iirc z 4.8 na 5.8 teraz. Już bym wolał aby jej kamo znerfić do 6.1 albo nawet 6.3 a ster zostawić taki jaki był.
 13. Mam nadzieję, że sobie o nich przypomną. Tiaa... Nie zapominaj, że to WG. Secondary Zao i Haku nadal mają 1700 alfy mimo, że wszystko niskokalibrowe działa IJN miały być objęte nerfem alfy jakiś czas temu. Btw IFHE jednak i tak zostanie must have bo dzięki niemu będziemy mogli przebijać 32mm pancerza co da nam ogromnego boosta do obrażeń przeciwko każdemu CA/CL i niektórym BBkom jakie spotkamy.
 14. https://www.facebook.com/wowsdevblog/photos/a.1914529002206771.1073741828.1909055039420834/2117207435272259/?type=3&theater TL:DR Aki, Kita, Haru oraz secondary u Zao i Haku dostają 1/4 penetracji na HE. Kitakaze dostaje buffa do prędkości a Aki małego nerfa do spota i dosyć sporego nerfa do przestawiania steru ale i tak uważam, że to mała cena za możliwość wywalenia IFHE z must have perków.
×