cheziq

Players
 • Content count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7544

2 Followers

About cheziq

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile cheziq

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Dobry boziu... niech wg da początkującym cvkom jakiś poradnik albo chociaż info w grze, że od 6t mogą używać alta... Gdyby nie wygrana na punkty to pewnie jeszcze bym nafarmił zestrzeleń i fragów bo inaczej tego co się działo nie da się nazwać.
 2. Wpadło w momencie ukończenia kolekcji. 4 przypinki kupiłem za duplikaty i wpadło tak czy siak.
 3. Wpadło w momencie ukończenia kolekcji. 4 przypinki kupiłem za duplikaty i wpadło tak czy siak.
 4. Spotkany w dwóch bitwach pod rząd @Misiuuuu na Ogniewoju. Sorki, że się nie przywitałem ale załapałem, że grałem z kimś znajomym z forum dopiero patrząc na wyniki drugiej bitwy. Dobre bitwy i plusior poleciał oczywiście :)
 5. Gdybym tylko miał minutę albo 2 więcej...
 6. Grind do Kebaba mnie lekko znudził i zirytował więc postanowiłem się trochę wyszaleć na desce do prasowania.
 7. Nie mam zielonego pojęcia..., najgorsze w tym było, że ta banda nie widziała nic złego w swoim zachowaniu. Jak padłem razem z Shimą to wielcy milordowie się ruszyli zza wyspy ale nie w stronę capów tylko poszli gonić uciekające i grające już wtedy na czas wrogie bbczki. W między czasie oczywiście wielki płacz jaki to noob team bo wszyscy padli i ddki nic nie spotowały tylko jakimś dziwnym trafem żadna małpa nie umiała mi odpowiedzieć czego się spodziewali po tym gdy jedynym wsparciem tych ddków był mój des.
 8. Nawet nie wiem co więcej napisać... ręce opadają. All hail braindead monkeys in bbs!
 9. I wtedy pojawiłeś się Ty na kebabie xD a ja zdałem sobie sprawę, że moje "wsparcie" jest 10km+ ode mnie xD i wróciłem do portu.
 10. Spotkany Piroman grający Iową. Dzielnie bronił capa ale za późno ruszyłem z drugim dymem dla niego i niestety padł. Mi próba jego zadymienia też nie wyszła na dobre bo zgarnąłem wiązkę rybek od naszego ddka :(.
 11. Jakie kamo? Zwykłe, premium? Jakie? Na 99% nie zaznaczyłeś, że kamo ma się "uzupełniać" automatycznie po bitwie albo jak uzywałeś eventowych/specjalnych kamo to mogłeś je zużyć a nie są one do kupienia w grze.
 12. Spotkany Falathi na chińskim DD Xt po przeciwnej stronie. Jego team od samego początku robił wszystko co mógł aby przegrać bitwę i tak też się stało.
 13. Efem noob grinduje Shire więc chciałem mu trochę pomóc. Dwoiłem się i troiłem ale tego warzywniaka nawet we dwóch nie daliśmy rady wyciągnąć...
 14. Spotkani qaramell, Escapist i ExecutionInProgress. Pierwsza dwójka z tego co pamiętam w moich drużynach i Execution w przeciwnej :). Pierwsza bitwa jednostronna, druga to było szybkie zejście moje i Escapista i jeśli dobrze pamiętam to Efem chyba musiał wyciągać tą bitwę albo pomyliło mi się z którąś z naszych kolejnych. W trzeciej za to moja drużyna to była jakaś parodia ale mało co nie wygrali i w sumie to detonacja naszego FDG od torpy Executiona przeważyła bitkę :D. Plusy oczywiście poszły do całej trójki.
 15. Takie tam 2 krakeny z prób robienia Yamamoto. Szkoda, że bitwy wychodzą mi bardzo w kratkę.