cheziq

Players
 • Content count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7005

2 Followers

About cheziq

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile cheziq

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile cheziq
 1. Spotkany Porezowy na Neptunie. Nawzajem się zadymialiśmy ale nie było na kim robić dmg bo wróg postawił sobie za główny cel pływanie przy granicach mapy i mimo, że pod koniec bitwy już myśleliśmy, że jest po nas jak Miś juri złapał nas na radar w dymie na 7-8km chyba tp udało nam się ujść z życiem i jeszcze go zatopić xD. GG i pochwały poszły.
 2. Spotkany Pure w nowym i świeżutkim rn bbczku Xt :D. Byliśmy na innych flankach ale chyba śmiało mogę powiedzieć, że obydwu nam bitwa nie poszła.
 3. Takie tam wyciąganie bitwy w dywizjonie.
 4. Ehh ten uczuć gdy warzywo w New mexico, które całą grę spierdala jak najdalej od nas bo się boi walczyć i strzela we wszystko z HE wsadza Ci detonację jedną pestką, która zahaczyła o jakąś flagę... i jak tu nie kochać rankedów.
 5. Dobra bitewka chociaż trochę się bałem o jej wynik widząc jak się rozłożyły nasze i wrogie siły :). Miałbym nawet czwartego fraga bo wroga cudowna NC przy 9k hp miała moje zalanie i 2 pożary ale czasu zabrakło xD no i dzięki za dym przy capie, który pozwolił mi spokojnie wrócić na naszą stronę mapy i stopować tych z C i D :D.
 6. Zwiększa ona zasięg proxy spota czyli odległości, z której wykrywasz okręt niezależnie od tego czy jest w dymie,za wyspą etc. Standardowo wynosi on 2km więc z tą modyfikacją masz 3km proxy spota. A +20% to max zasięgu wykrywanie to chyba zwiększa "zasięg widzenia" naszego okrętu. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Gdzie go brać? Mam go chyba na Bismarcku bo dodatkowo daje on jeszcze +20% to wykrywania torped. Jeśli chodzi o modyfikacje 2 i 3 to ja mam zasięg AA i Damecon. Co do perka na przyśpieszenie torped to imo jest o wiele więcej ważniejszych perków na brytolach więc nie polecam tracić pktów na przyśpieszenie.
 7. Yamato STRONK! Salwa w dziób Montany, 2 cyty i boom Monty wyparowała xD. Gościu był wniebowzięty. Dawno nie zdarzyło mi się wysadził wrogiego BBka więc stwierdziłem, że podzielę się tym "osiągnięciem" .
 8. Wymagany exp do przeszkolenia zawsze liczony jest wedle posiadanych punktów więc jeśli nawet nie weźmiesz żadnych perków to i tak co przesiadkę z okrętu na okręt będziesz potrzebował sporo expa do przeszkolenia (coś około 50k+ jeśli będziesz brał przeszkolenie 50% za srebro).
 9. #CVOPNERFASAP Gdybym nie spartolił z przedwczesną naprawką to bym pewnie to wyciągnął Kolejna bitwa i kolejny kraken ale co z tego jak team i tak nie chciał tego wygrać
 10. Spotkany dywizjon koksów
 11. Hindenburgiem nie udało się wyciągnąć bitwy ale Desem już tak.
 12. Zrobiłem capa, poobijałem wrogie deski, popaliłem wrogie bbeczki i zatopiłem wrogą lotnie ale to jednak wciąż za mało aby wyciągnąć drużynę, która w jednym momencie zbiła się w kupę na jednym kwadracie mapy...
 13. Spotkany Falathi na Kadze. Robił co mógł ale lemming train jaki uformowała moja drużyna niespodziewanie popchnął flankę i zatrzymał się dopiero na capie dając nam zwycięstwo.
 14. Skąd się biorą takie małpy *edited* Płynie taki przy krawędzi mapy z C na A na pułapce po czym parkuje za wyspą na A i strzela do wszystkiego z HE nawet jak płyną idealnie burtą i jeszcze stwierdza, że 14 trafień z HE i jeden wbity pożar to wystarczający jego wkład w bitwę. Nie spodziewałem się dużo jak zobaczyłem, że to typowy wallet warrior ale ten tekst sprawił, że nadal zbieram szczękę z podłogi... Najgorsze jest to, że dzisiaj na 8t+ losuje mi 50%+ takich "ludzi" w drużynach. Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naming and shaming
 15. Na tych tierach okręty nie mają zbyt dobrej pelotki więc logiczne, że dużo nie strącisz. Co do faktu, że US lepiej spadają może to być spowodowane tym, że masz wtedy tylko jedną eskadrę wroga w zasięgu AA i cały dps idzie właśnie w nią a przy nalocie IJN rozkłada się na 2 eskadry TB (oczywiście jeśli nie zaznaczasz poszczególnych eskadr a jeśli zaznaczasz to rng Cię trolluje ) Ależ oczywiście bo jak coś ma czelność palić milordów w BB zresztą mało się takich przez forum przewinęło? Do nich też żadne argumenty nie docierały tak samo jak do tych płaczących na CV.