Jump to content

MkWerner

Beta Tester
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2165
 • Clan

  [CS-NF]

About MkWerner

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/09/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. MkWerner

  Mise

  No to mám tedy radost ale i tak díky.
 2. MkWerner

  Mise

  Mám takový dotaz. Jdou nějak změnit ty 3 mise co mi hra nabízí? Protože mám 2 na potopení X lodí torpédy ale jelikož hraju pouze za bitevní lodě tak ty topédy nedisponují. Jak je tedy zruším? Pro ty co rádi rejpou abych se dostal k bitevním lodím musel jsem se prokousat třemi křižníky ale ty uz nemám a prodal jsem je.
 3. MkWerner

  Xerb Kancolle (Mod) WoWs

  I have a question they will also add more skins on other ships JPN?
 4. MkWerner

  Proč hrát World of Warships ?

  A obojí ať už mizející lodě a torpéda které se najednou objeví. Dá se to krásně vysvětlit jen stačí použít "selský" rozum. Nejdříve torpéda. To že najednou uvidíte torpéda ale loď co je vypustila nikde? Tak třeba je vypustily letadla a nebo příslušná loď se dala na dráhu ponorky např. Také torpéda mají nějakou dráhu několik km a jejich vlastník co je náhodou vypustil už je za kopcem, v kouřové cloně nebo na dně. A mizející lodě? Ano stane se to ale opět naprosto přirozeně. Kouřová clona je velice účinná a pokud nemáte průzkumné letadlo tak za ní neuvidíte. A pak se destroyer dokáze opravdu rychle přesunout a zmizet. A pokud vám loď jedním zásahem sebrala i 50% HP? Dostaly jste to citadely pánové.
 5. MkWerner

  Zákaz všech módů?

  Jak u ktere. Par jich ma stupnici i na druhou stranu ale jen na jednu maji cisla.
 6. MkWerner

  Zákaz všech módů?

  Tak jsem vyzkoušel ten váš slavný vylepšený zaměřovač. No jedním slovem hrůza. Nedal jsem s ním ani jeden zásah tak šel hned pryč a už nikdy více. S normálním zaměřovačem co je ve hře mám i 4 potopené lodě za hru. Takže tolik za mně k módum.
 7. MkWerner

  Low fps

  Např slabá grafika?
 8. MkWerner

  Hra neustále přepíná klávesnici

  Pod čím máš nastaveno přehazování klávesnice? A kde se ve středoevropských windows vzala azbuka?
 9. MkWerner

  Tragický lag

  Mně to lagovalo v closed betě. Teď naprosto v pohodě i při 40k hráčů online.
 10. MkWerner

  Velikost komunity

  A bude toho víc nahrne se sem spousta lidí co o hru nemají zájem ale jejich náplní je škodit ostatním a to jakkoli. Pak zde budou lidi co odehrají 5 bitev proti hráčům prohrají všech 5 a prohlásí že ta hra je s.....t a odejdou. A nakonec lidi co hrají jen proti botům a jsou přesvědčení že jsou mistři světa. A s tímhle musí těch několik normálních hráčů hrát.
 11. MkWerner

  NELZE SE PRIPOJIT DO BITVY

  Taky mně to krátce po aktualizaci blblo ale takhle opravdu ne. Tohle vyřeší opravdu jen technická podpora. V 90% případů mají na vyřešení ticketu 48hodin takže nezbývá než čekat.
 12. MkWerner

  Význam bojových lodí

  Hraji jen bitevní lodě a za tu dobu jsem zjistil že 90% hráčů útočí pouze na osamocené cíle a to i letadlovky. Musíš se pohybovat se skupinou pokud jsi sám jsi na 99% mrtvej. Rozhodně nemám problém se udržet rychlost s křižníkem (hraju za japonce). A tvoje úloha je chránít ostatní lodě a schytávat za ně zásahy, ale zase ne aby tě hned potopili. Taky máš nejdelší dostřel 12+Km a na tu dálku musíš začít střílet. A jinak vždy začínej boj bokem lodí v tom je tvoje síla jet na někoho předem kdy můžeš použít jen 20% svojí síly není nic moc. Taky měň munici používat pořád jen HE náboje není dobrej nápad. Neříkám že tohle je správná taktika ale alespoň mně funguje. PS: a pokud bitevní loď nemá opravováni tak je k ničemu.
 13. MkWerner

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Byli to 2 Battleshipy a jeden krizník :-)
 14. MkWerner

  open beta

  Ona to není tak úplně open beta. A to že máte nebo nemáte další hry od WG na tom nic nemění. Takže pokud jste nehráli CBT před 10.6. tak se tam nedostanete.
 15. MkWerner

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Můj první větší úspěch se dostavil :-)
×