Jump to content

Houbus

Players
 • Content Сount

  110
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7837
 • Clan

  [T-N-T]

About Houbus

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Houbus

  0.7.11 - Hlášení chyb

  A česko-slovenské lodě tam jsou? Proč ti tam vadí holandština?
 2. Houbus

  Český dabing Vojcpack 0.7.11

  Ahoj. A bude umět český vojcepack vyslovovat "Ň"?
 3. Houbus

  Otázky pro WG

  Podle traileru mi to trošku připadá jako reinkarnace golden axe :D.
 4. Houbus

  Otázky pro WG

  Ahoj. Plánuje se výměna, nebo rozšíření nabídky lodí v arzenálu? Protože, až 15.11. přibude kupón na vylepšení, nakoupím jedno vylepšení radaru a arzenál mi už nebude mít co nabídnout.
 5. Houbus

  Statistika obsahu kontejnerů

  Ahoj. Potvrdila se mi konspirační teorie o propojení fóra a hry. Stačí si tu trošku pobrečet a ...
 6. Houbus

  Statistika obsahu kontejnerů

  Ahoj. Tak mě zas WG trošičku potrollil. Vždy jsem si přál nějaké camo z halloween eventu a tak mi letos jedno padlo. Bohužel ho nikdy nevyzkouším.
 7. Houbus

  Aktualizace 0.7.10 - Hrůza z hlubin

  Ty chceš do hry ponorky od firmy, která tam nedokáže, už pár let úspěšně vložit ani Ň?
 8. Houbus

  Aktualizace 0.7.10 - Hrůza z hlubin

  Podle mě to Lucy vystihla naprosto přesně.
 9. Je to tak. Zatím jsem to dal 2x. Poprvé 5* a podruhé 4, protože jsme Rasputina potopily tak rychle, že jsme neodhalily ani všechny katapulty. Nápad super, provedení (hlavně výzva) stojí za strou bačkoru (abych nebyl sprostý).
 10. No možná zítra vezmu kluka a taky se přijdu podívat. P.S.: Koukal jsi na levý spodní roh? Potřebuji ještě 2-5 hráčů a přijdeme ti stisknout hlavu
 11. Houbus

  Otázky pro WG

  Je to stejné, jako při zisku XP za dmg do nepřítele. Bere se to podle procent z celkové hodnoty výdrže lodě (hp). Plus snad nějaký koeficient uděleného celkového poškození za bitvu do spoluhráčů, protihráčů.
 12. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Nikdo se k tomu nemá, tak já ti něco napíšu. K tomu "blitíčku" co jsi postnul bych se tě chtěl zeptat. Četl jsi někdy pravidla EULA? Vím, že se ti to stalo už v roce 2015, ale tyhle pravidla má už od pradávna každá online hra. Nepatří ti nic. Ať to jsou lodě, tanky, letadla, posádky, hrdinové, vybavení, účty a ať jsi si je vyjezdil, vyběhal, vyhrál, koupil, dostal, je to jedno. Vlastně si to všechno jen pronajímáš, nebo půjčuješ a majitel (v tomto případě WG) si může se svým majetkem nakládat dle libosti. Může ti kdykoliv i bezdůvodně cokoliv sebrat, upravit, nebo blokovat a ty můžeš být jedině tak naštvaný. Nadávat a domáhat se kompenzací? Kolik ti je? 10? Ale alespoň jsi mě pobavil, za to díky. A ta novinka s cenou "startovného" (ne s cenou oprav) je podle mého minimálně rok stará. To se vůbec nestaráš, nebo nezajímáš o hru, kterou hraješ? Chápu, že máš třeba půlroční pauzu, ale asi neležíš ten půlrok v koma, nebo neběháš po pralese, aby jsi byl zcela odříznuty od informací ze světa. Pokud ano, tak se omlouvám, ale při návratu si během instalace aktualizací přečti pár patchnotesů zpět. Lidi jako já si pak nebudou ťukat na čelo, když něco "hezkého" napíšeš na fórum.
 13. Houbus

  Otázky pro WG

  Ahoj. Třeba nechce WG, aby s příchodem nové lajny začal "lov tuleňů". Takhle 50% zkušenějších hračů (jen odhad) začne na 5. tieru a výš a mnoho nováčků je ušetřeno výprasku.
 14. Houbus

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  Když uděláš kotrmelec, tak tam přidám i originál :D EDIT: A Fungiolix byl můj pra, pra, pra, pra praděda. Tak starý zas nejsem.
 15. Houbus

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  Ahoj. Tak já zkusím vložit první vlaštovku. !!POZOR!! !!NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!! (Je tam i můj xicht a tím pádem může dojít k poškození vašeho hardwaru)
×