Jump to content

Houbus

Players
 • Content count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7460
 • Clan

  [T-N-T]

About Houbus

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. Otázky pro WG

  Je to stejné, jako při zisku XP za dmg do nepřítele. Bere se to podle procent z celkové hodnoty výdrže lodě (hp). Plus snad nějaký koeficient uděleného celkového poškození za bitvu do spoluhráčů, protihráčů.
 2. Otázky a odpovědi

  Nikdo se k tomu nemá, tak já ti něco napíšu. K tomu "blitíčku" co jsi postnul bych se tě chtěl zeptat. Četl jsi někdy pravidla EULA? Vím, že se ti to stalo už v roce 2015, ale tyhle pravidla má už od pradávna každá online hra. Nepatří ti nic. Ať to jsou lodě, tanky, letadla, posádky, hrdinové, vybavení, účty a ať jsi si je vyjezdil, vyběhal, vyhrál, koupil, dostal, je to jedno. Vlastně si to všechno jen pronajímáš, nebo půjčuješ a majitel (v tomto případě WG) si může se svým majetkem nakládat dle libosti. Může ti kdykoliv i bezdůvodně cokoliv sebrat, upravit, nebo blokovat a ty můžeš být jedině tak naštvaný. Nadávat a domáhat se kompenzací? Kolik ti je? 10? Ale alespoň jsi mě pobavil, za to díky. A ta novinka s cenou "startovného" (ne s cenou oprav) je podle mého minimálně rok stará. To se vůbec nestaráš, nebo nezajímáš o hru, kterou hraješ? Chápu, že máš třeba půlroční pauzu, ale asi neležíš ten půlrok v koma, nebo neběháš po pralese, aby jsi byl zcela odříznuty od informací ze světa. Pokud ano, tak se omlouvám, ale při návratu si během instalace aktualizací přečti pár patchnotesů zpět. Lidi jako já si pak nebudou ťukat na čelo, když něco "hezkého" napíšeš na fórum.
 3. Otázky pro WG

  Ahoj. Třeba nechce WG, aby s příchodem nové lajny začal "lov tuleňů". Takhle 50% zkušenějších hračů (jen odhad) začne na 5. tieru a výš a mnoho nováčků je ušetřeno výprasku.
 4. Když uděláš kotrmelec, tak tam přidám i originál :D EDIT: A Fungiolix byl můj pra, pra, pra, pra praděda. Tak starý zas nejsem.
 5. Ahoj. Tak já zkusím vložit první vlaštovku. !!POZOR!! !!NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!! (Je tam i můj xicht a tím pádem může dojít k poškození vašeho hardwaru)
 6. Nevím jestli mi to stojí, za těch několik úderů do klávesnice, ale stejně nemám nic lepšího na práci. Nemusíš mi vykat. Tady si všichni tykáme. A holinky, nebo hodinky? Oboje se natahuje - chápu. Ne. Já psal "nestahuj si gatě, když brod je ještě daleko".
 7. Ahoj. Ve WoW nikdy letadlové lodě nebyly. WoW je World of Warcraft. Ty hraješ WoWs. A nemyslím si že by to bylo až tak drastické. Je to pouze první "nástřel" a teď se bude vyhodnocovat reakce hráčů. Posledni věc. Pokud tě pak tato hra nebude bavit, tak jí nehraj. Nikdo tě tu nedrží a je to lepší, než se zbytečně nervovat.
 8. Otázky a odpovědi

  Proto jsem psal to soudim podle sebe. Mě boti nebaví a mám v coopu necelých 80 bitev.
 9. Otázky a odpovědi

  Ne nehrál, opravdu jsem si to spletl s klanovkama. Zas na druhou stranu, na ten výpočet jsou náhodné bitvy nejdůležitější. V klanovkách a hodnocených bitvách "normální" lidi mají antidetonační vlajky a coop se skoro nehraje (soudím podle sebe).
 10. Otázky a odpovědi

  No oni jsou ty počty bitev na portálu všeobecně nějaké prazvláštní. Nemám tam ani jedinou týmovou bitvu, hodnocené jsou jen za tuto sezónu atd... .
 11. Otázky a odpovědi

  Tak jsem na to koukal a můžu Coma potěšit, že na tom určitě není statisticky nejhůř. Lucy 7063 her / 45 detonací = cca 157 her na detonaci. Sigi 7599/63=120 Com 12638/145=87 Houbus 6002/78=76 A vítězem se stává.....tjamtadadáá Houbus Jediný co nevím, proč na portálu WoWs mám 6002 bitev a na fóru 7101.
 12. Otázky a odpovědi

  Asi jediná statistika co existuje je ta, že za detonaci dostaneš emblém "úspěchu" detonace. A ty se snad dají prohlédnout na portálu WoWs v profilu hráče. Teda nejsem si na 100% jistý. Okouknu to, až se dostanu k počítači.
 13. Ahoj. Tak já jsem vsadil na universálnost a myslím, že se to zatím vyplácí.
 14. Otázky a odpovědi

  Nevím koho jiného, kromě sám sebe o tom potřebuješ přesvědčit, ale už mě to nebaví. Zaplácáváš jeden topic za druhým a pořád to zní jako jedna scéna z plastelínové hry Ńeverhood (pokud nemáš trpělivost přeskoč na 0:55). EDIT:Ten post pode mnou, máš zas ve špatném topicu. Asi měl být v otázkách pro WG.
 15. Radary

  Náhodou. Nedávno říkal, že jsme elita (nebo možná řval, že jsme jelita). Nevím to jistě, moc ho při CW neposlouchám.
×