Jump to content

Houbus

Players
 • Content Сount

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8534
 • Clan

  [T-N-T]

About Houbus

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Ano. Od dnešního dne. Když už se ptáš, jsi to ty a budeš za nás platit útratu na "klanových poradách".
 2. Houbus

  0.8.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Já slyšel, že je lepší krumpáč. Jedním uchem dovnitř, druhým ven, ale pořád tam je. To asi hraješ jinou hru. Nečumíš ani na minimapu? Nevšiml jsi si těch červených koleček se stíhačem? (humor)
 3. Houbus

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Jak si to tak tady čtu. Vzpomenul jsem si na krtka.
 4. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Ono je těžké se zavděčit všem, když každý chce od hry něco jiného. Já se chci bavit a nepotřebuji absolutně vyrovnané podmínky. Jedna zkušenost z života. Chodím s přáteli na paintball. Jednou jsme zkusili ligovou arénu. Jsou tam nafukovací překážky, obě strany jsou zrcadlově stejné. Tím pádem mají obě strany stejné šance, ale nebyla to zábava. Čekalo se jen na lucky shot, nebo na chybu soupeře. Chyběla tam nevím jak to nazvat. Možná "přidaná hodnota". Když hraješ ve staré tovární hale, nebo běháš po lese, hraješ dobývání, hostage a porazíš tým který má všechny trumfy v rukávu je to pro mě euforie. Když má výhody tvůj tým, zas mám dobry pocit, ze jsme splnili očekávání.
 5. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Mě zas přijde, že někteří lidé nebudou spokojeni nikdy. Jak tu už někdo psal. Až bude stejný počet radarů, tak si začnou stěžovat, že jeden tým má ruské radary a druhý americké. Až to bude srovnané i podle národů, začnou vyžadovat skill balanc. Až bude skill, začnou nadávat na nevyrovnané rozmístění lodí. Až bude vyvážené rozmístění, tak si začnou stěžovat, že jeden tým má lepší ostrov, atd.....
 6. Houbus

  Otázky a odpovědi

  A já to vidím jako guláš. Jednou dostanu o knedlík víc, podruhé o knedlík míň, ale jíst se dá v obou případech.
 7. Houbus

  Otázky pro WG

  Bergham ma 65% vítězství. Tím pádem dostává "nařezáno" pouze v jedné třetině her. Nebude to až tak velký masochista.
 8. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Navíc jednou ma víc radarů nepřátelský a jednou tvůj tým. Nehraješ vždy v týmu, který jich má méně.
 9. Houbus

  0.8.0 - Hlášení chyb

  Mě včera v Narai na 100% ruční zaměřování šlo. Taky mám manuální zaměření a dal jsem sekundárkama 250 hitů.
 10. Houbus

  0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Asi to je už na PM, ale popíšu to tady. Stejně je to tu už dost znečištěné. Utekl jsem do rankedů, abych chvilku počkal, než se situace kolem CV uklidní. Ale zvědavost byla silnější a tak jsem zkusil i pár bitev na randomu. Viděl jsem všude létat letadla, nikdo moc nehrál a kdo hrál, šel rychle pod hladinu. Byl jsem z toho všeho asi tak zmatený, že jsem nestíhal koukat na vykřičník. Z dob před 0.8.0 jsem věděl, že když je nade mnou letadlo, tak svítím. Tak mi moje hlava řekla svítíš. Když jsem četl, co jsem tu četl. Snažil jsem se tomu dát hlavu a patu a napsat zpětnou vazbu na to co jsem zažil (i když asi zkreslenou). Mozek je zvláštní orgán a občas si realitu upravuje, tak aby viděl co chce, nebo si vysvětluje situace jinak, než jsou ve skutečnosti. Třeba to, že vracející letadla nespotujou, jsem před chvilkou četl poprvé (nejsem angličtinář), pokud by existoval popis jak se co má v češtině, soustředil bych se na jiné věci a zpětná vazba by vypadala jinak.
 11. Houbus

  0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Šéfe já ti věřím (WG už moc ne, tak to ozkouším). Pak by to tedy chtělo, aby odlétající letadla měli jinou barvu, než aktivní letadla, nebo aby odlétli do mraků a neměli ikonu na mapě. Je z toho akorát zmatek, jestli ta letka odlétá, nebo jestli to jsou poslední dvě letadla z letky a podobně.
 12. Houbus

  0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Z mého pohledu na věc, dělají největší problém vracející se letadla. Předtím jsi měl víc letek, ale útočné letky létaly většinou pohromadě, aby jsi při útoku nepřišel o hodně letadel. Z pohledu hráče DD tě většinou letadla přeletěli, protože šli po jiné lodi. Na pár vteřin tě spotli a letěli dál. Pak bylo okno klidu a maximálně tě znovu po spotli, když se vraceli. Pak byl zase klid, protože trvalo nějakou dobu přezbrojení a doplnění letky. Dneska tě poprvé spotne stejně, ale pak se přes tebe po několika vteřinách vracejí letadla po dvou, třech a jak skončí útok, hned letí další letka k útoku a zas se vrací po dvou třech letadlech a tak pořad dokola. Díky tomu není ve vzduchu jen jedna letka, ale několik. A nemáš ani šanci se nepozorovaně přemístit z dosahu letadel. Není tam to okno klidu. Na stíhače, pokud nebyla v blízkosti nějaká AA loď, stačil smouk a většinou nad tebou nevydržel, protože viděl lepší cíl, nebo pomřel při souboji se spojeneckou letadlovkou.
 13. Promiň, ale nerozumíme jazyku tvého kmene. Zkus najít někoho, kdo ovládá lépe slovenštinu a napište to spolu.
 14. Houbus

  Statistika obsahu kontejnerů

  Ahoj. Pomalu se začínám stydět. Vytáhl jsem další loď (3.) ze super kontíku. Opět šestka, ale tentokrát je to loď, kterou jsem si přál jako druhou v pořadí (hned po Kamikazi).
 15. Houbus

  Otázky a odpovědi

  To chce čepičku z alobalu. Pak už to bude OK.
×