Jump to content

Houbus

Players
 • Content Сount

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10001
 • Clan

  [T-N-T]

About Houbus

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. Houbus

  Problém.

  Ahoj. Nejsem žádný odborník na DirectX, ale 11 jde stáhnout přímo u mrkvosoftu.
 2. Houbus

  0.8.10 - Všeobecná zpětná vazba

  Nechci prudit, ale sežeň si lepší informační kanál. Dnes klanovky byly.
 3. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Odpověď najdeš tady.
 4. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Jelikož je hra stavěná na ruský standard, tak by to mohlo pomoci.
 5. Houbus

  Otázky pro WG

  Ahoj. Po čase mě napadla další věc, která by této hře pomohla, opravdu pomohla. Nebudu chodit dlouho kolem horké kaše a nazvu to pravým jménem a je to velryba (nebo jiný velký kytovec a nejlépe několik). Jen tak by si plavala náhodně po mapě. Chvilku by plula po hladině, chvilku pod ní. Byla by zcela hmotná a zasekávala by se o ní torpéda, lodě a v budoucnu i ponorky. Byl by to další parádní RNG prvek ve hře a navíc by hráči koukali před a kolem sebe a nevšimli si těch 4-6 letadlovek, co jim létají nad hlavou na nízkých a středních tierech. Tak co? Bude veliká byba?
 6. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Ano, ale na T5 už hráči mají alespoň cca 100 bitev za sebou a musejí předpokládat, že potkají i zkušenější hráče. Nevím jak s Albany (tu jsem prodal), ale můžu si zítra přes den zkusit hru s Vampírem (T3 DD) a uvidíme kolik tuleňů ulovím. (pak to tu postnu)
 7. Houbus

  Otázky pro WG

  Proto, aby zkušení hráči s několika tisíci bitev (jako máš ty, nebo já) nefarmili začínající hráče s několika desítkami bitev. Stačí?
 8. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Neomezeně jich nemá, ale pomalu se mu stále doplňují. Pokud správně střídá letky, tak to vypadá opravdu jako "neomezeně".
 9. Houbus

  Žabákovy kvákterky

  Lidé dobří. PM je privat message (soukromá zpráva). To znamená, že kliknete na Avatar (ten obrázek vedle jména) a zjeví se vám profil dotyčného. Pod tím avatarem je obrázek obálky s šipkou. Na to klikněte a napište mu soukromou zprávu. Pokud toto nezvládnete, tu vlajku si nezasloužíte (podle mého názoru).
 10. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Havrana jsme vycpali a umístili do vitríny u latríny. Je k vidění u nás na základně.
 11. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Ale tady je problém jinde. Ty dokážeš zmáčknout dokonce několik tlačítek. Dokázal by jsi jejich funkci využít, dokonce by ti to v některých případech ulehčilo hru. Ale ty nejsi cílová masa. Cílová masa je ta, co sotva umí používat wasd. Pokud do toho ještě musí klikat myší, už nedokáže mačkat další tlačítko (nebo dokonce několik). Neuvažoval jsi poslední dobou o lobotomii? Možná by ti to při hraní pomohlo.
 12. Houbus

  Otázky a odpovědi

  Hmmm. To já bych chtěl, aby jsem na začátku hry naklikal trasu lodi a ona by tam dojela. Při tom by mohla sama uhýbat letadlům i torpédům. Vždy bych jen označil na kterého nepřítele chci střílet a sama by vybrala správnou munici, předmířila a vystřelila. Nemusel bych si pak připadat jako pako, protože by za mé neúspěchy mohla hra. (Nebo to raději smažte, ať náhodou vývoj nedá na názor "komunity".)
 13. Ty přijdou v druhé fázi. Doufám, že mi padne kamo na Z-23. Octopuse mám i s chobokapitánem a nic dalšího mě už z toho eventu neláká.
 14. Houbus

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak co? Vyplatila by se někomu sázka?
×