Jump to content

Gemanuss

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13913
 • Clan

  [FSO]

About Gemanuss

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Ahoj! Jest nas 39. Potrzebujemy jeszcze 6 i zapraszamy szczególnie osoby lubiące grać bitwy turniejowe. We wrześniu wystartujemy w WoWs Classic Season IV - https://discord.com/events/721101177491685489/1002259867949604965 W październiku zamierzamy wziąć udział w King of The Sea - edycja 14 - https://discord.com/channels/252881380885659648/494170668456345600/954035190810955807 Za tydzień ruszą klanówki. Jak kogoś już nudzą potyczki i losówki a chętnie przytuli trochę stali, to też zapraszamy. No i stała oferta dla tych, co to po prostu chcą czasem pograć bez fokusu na adrenalinę - port FSO ma wszystkie bonusy na maksa (poza zabawkami dla superokrętów).
 2. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Up! Przedludniło się.
 3. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  I zostało nam ostatnie wolne miejsce w porcie. Jak kto zainteresowany pograniem w aktywnej ekipie, to zapraszamy do FSO!
 4. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Zostały nam jeszcze 3 miejsca. Zatem jeśli ktoś ma ochotę pograć w aktywnym klanie, to zapraszam do kontaktu.
 5. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Szczególnie poszukiwany spec od niszczycieli na klanówki!
 6. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Zapraszamy na klanówki! Jak ktoś niekoniecznie chce zaryzykować od razu zmianę klanu, to w charakterze najmnika też damy szansę. Byle miał na czym pływać!
 7. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Jako, że paskudne okręty podwodne zaczną się pojawiać na "losówkach" a z czasem i pewnie na "klanówkach", to przydałby się nam gracz zajawiony na granie pod powierzchnią wody. Zapłacimy żołd!
 8. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  U nas ostatnio spore zmiany. Te, jak wiadomo, stwarzają trudności a zarazem otwierają nowe możliwości. W tym tygodniu kilku zacnych kapitanów z dowództwa zapragnęło zwiedzić nowe porty. Oznacza to, że zrobiło się sporo miejsca, dla osób z ambicjami i umiejętnościami do ustawiania szyków bitewnych. Serdecznie zapraszamy!
 9. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Dziękuję Kapitanom, którzy zdecydowali się do nas dołączyć w okresie wakacyjnym! Dla zainteresowanych i chętnych by zakotwiczyć swoją flotę w porcie FSO informacja, że OTWARTY charakater rekrutacji kończymy w połowie września. Zapraszam serdecznie!
 10. Gemanuss

  [FSO] Flotylla Sojuszniczych Okrętów

  Edytowałem wiadomość rekrutacyjną o info, że bardzo, ale to bardzo chętnie weźmiemy lotniarza!
 11. Witaj! Zapraszam do klanu FSO. Polska marka z tradycjami, uczestnik turniejów King of the Sea. Otwieramy rekrutację kierowaną przede wszystkim do osób lubiących wygrywać i pobawić się w fajnym towarzystwie. Wymagamy jedynie i aż kultury osobistej. Po całym dniu w pracy, na uczelni lub z wyjącymi bachorami chcemy wspólnie odprężyć się i poczuć przypływ adrenaliny. Nie zmuszamy nikogo do gry w klanówkach, ale każdemu dajemy taką możliwość jeśli tylko ma chęci. Jest tu paru kapitanów od których można się nauczyć kilku istotnych elementów tej gry. Rekrutacja ma czasowo charakter otwarty. Nie ustawiamy progów [%] wejścia do klanu. Bardziej szukamy osobowości, bo tą ciężko zmienić a wyniki zdecydowanie łatwiej. Przydadzą się wszelkie typy okrętów, ale bardzo brakuje nam lotniskowców! Skoro klan z długimi tradycjami morskimi, to i baza morska wymaksowana. Komunikacja w grze przez poukładany kanał na discordzie. Chętnych prosimy o kontakt tutaj lub w grze.
×