Jump to content

Gemanuss

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6814
 • Clan

  [FSO]

About Gemanuss

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Gemanuss

  Szukam ludzi/klanu do gry.

  I my zapraszamy. P_O_L Ekipa żonata, dzieciata ze wszelkimi tego błogosławieństwami i ograniczeniami :) Rozumiemy je i nie mamy ciśnienia na super wyniki. Nie nagrywamy się. Nie analizujemy godzinami swoich bitew. Gra dla funu. Lubimy wygrywać jak każdy, ale nie za cenę utraty frajdy. Będziesz miał ochotę popływać w dywizjonach - nie ma sprawy. Nie będziesz miał ochoty z nikim gadać w grze - nie ma sprawy. Baza super rozbudowana. Zapraszam.
 2. Gemanuss

  Szukam klanu Zielin24

  To i ja zaproponuję. W [P_O_L] gramy bez spiny. Nikt nie mówi Ci kiedy i jakim okrętem masz pływać. I z kim. Gramy na luzie. Lubimy wygrywać, ale nie za cenę wieczorów z rodzinami. Baza bardzo fajnie rozbudowana i bonusów będziesz mieć sporo. Gracze raczej starsi od Ciebie, ale bez problemu ze słuchem na discordzie :) Wpadaj! G.
 3. Gemanuss

  Szukam Klanu

  Ludzi bez nadmiernego ciśnienia a lubiących pograć na luzie zapraszam do P_O_L
 4. Gemanuss

  [P_O_L] [PL] POLSKIE ORŁY

  Podbiję sobie, ale tylko raz! Dałem posta w niedzielę, to było kiepskie taktycznie. Zaproszenie na discorda--https://discord.gg/KP368z
 5. Gemanuss

  [P_O_L] [PL] POLSKIE ORŁY

  https://wows-numbers.com/pl/clan/500179089,P-O-L-PL-POLSKIE-ORLY/ Gramy bez spiny. Kilka osób jest, paru brakuje do codziennej gry. Szukamy graczy, którzy mają czym pływać w klanówkach. Wymagań wielkich nie ma. 48% zwycięstw dla przyzwoitości by pasowało. Jak ktoś chce wygrywać 65% bitew, to póki co nie tutaj. Zapraszamy ludzi bez manii przywództwa. Patologicznych, wszystkowiedzących kaitanó tu nie mamy. Można pograć swobodnie, ale z ambicjami do wygrywania. A tak ... mamy kanał na discordzie. Jak ktoś ma alergię na discorda, to nie robimy wielkiego problemu. Bywa, że zbiera się ekipa, która sobie radzi przez komunikator w grze. Wpadajcie!
×