Jump to content

JoeKaiten

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12250

About JoeKaiten

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. JoeKaiten

  ARP lodě

  Promiň,nepsal jsem že jsi mě urážel... :-) .Nechci se hádat.Zakopeme válečnou sekeru,howgh
 2. JoeKaiten

  ARP lodě

  Mě je celkem jedno co si myslíš,bez urážky.Já se do tebe nenavážel.A že tě to fascinuje?Tvůj problém.Jestli se ti líbí ty dětské postavičky a lodě v barvách,že by vypálili zrak,prosím.
 3. JoeKaiten

  ARP lodě

  A proč bych to neměl komentovat,plním mise na něco co se mi nelíbí,těm co se to líbí vydělají.Takže spoustu misí naprd.Nevím kde to vypnout a nenadávám,a nemusím ty kdo mi to podsouvají.
 4. JoeKaiten

  ARP lodě

  Ano,už ten hnus nejde ani skrýt.
 5. JoeKaiten

  ARP lodě

  CerVus, on 06 March 2016 - 08:37 AM, said: Uznávám ale, že pro nespokojence by tu měla být možnost lodě prodat. Uznávám,že i ty máš v tomto pravdu
 6. JoeKaiten

  ARP lodě

  Děkuji ti,konečně smysluplná odpověď.Bez ironie
 7. JoeKaiten

  ARP lodě

  Trochu mimo,nezdá se ti?Jedná se i o Hiei a Haruna.Pak tedy ty soutěže,zdá se nejsou pro všechny a k čemu takové.Samozřejmě,pokud s těmito loděmi chtějí některé děti hrát,proč ne,opět by to měla být volba,jak jistě chápeš...
 8. JoeKaiten

  ARP lodě

  Ano,to chápu.Ale to nemění nic na tom,že je to odporné.Jinak ten mod existuje,ale už si jiný skin nedáš.Mě ten mod změnil i kapitána ale nechal mu ten hloupý hlásek.Myslím si,že by každý měl možnost si vybrat.
 9. JoeKaiten

  ARP lodě

  Chtěl jsem jen napsat,že ty Arp lodě,s těmi japonskými postavičkami jsou odporné.Nemá to s historií nic společného a ani se snad netěším,až získám další.Možná by bylo lepší dát na výběr. Má někdo podobný názor?Lodě Hiei a Haruna bych bral,ale bez těch strašných potisků a těch zrůdiček.
×