Jump to content

Cyraxinainen

Players
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [G33]

About Cyraxinainen

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Już mnie zjadało od środka patrząc jak to wszyscy kupują paczki i dostają okręty. Postanowiłem, że sam wydam kilka groszy i nie zawiodłem się ;) Z 5 paczek za 70 zł Alabama/Gallant/ 2k golda i 60 kamuflaży.
 2. Musashi

  Yamato z reloadem o 5 sec dłuższym :D Zaraz się okaże, że na marne kupiłem Missouri
 3. Pytanie: Czy jeżeli kupie Okt... Rewolucje ze sklepu premium i zrobię później misje na owy okręt to dostanę rekompensatę w goldzie czy w kredytach?
 4. Nasze osiągnięcia

  Nie wiem jak to się dzieje z tym Belfastem, ale mam tak ciągle, jak zagram dobrą bitwę to mój team zamienia się w ,,zróbmy wszystko żeby przegrać''. Leanderowi napisałem żeby się schował to zawinął się momentalnie i popłynął 1 v 1 na fuso :D
 5. HMS Belfast Tier VII Premium

  No nie wiem, gram Belfastem pod IFHE i czasami brakuje tych pożarków, a jak wejdą zmiany to wgl. zarabiać na samym dmgu z salw po 2-6k nie będzie łatwo ;/ Trochę mnie to smuci, bo mając do wyboru nie tak dawno belfasta i szarego wybrałem belfasta i nie wiem czy dalej będzie mi się tak nim przyjemnie grało po nerfie.
 6. Michail Kutuzov, 8 tier

  Nie napisałem, że co bitwę robię 100-150 tylko, że mniej więcej najczęściej kończę bitwę mając około 100, czasami wyjdzie nastukać do 150k dmga, obecnie na 92 gry mam 83k średniego dmga przez jakieś pechowe bitwy gdzie byłem radarowany i niszczony zanim wgl zacząłem robić dmg ;)
 7. Wersja 0.6.10 - nowe efekty wizualne

  Także tego ;) Dla mnie osobiście to dym po wystrzale może być i większy, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że dym po wystrzale znika w mgnieniu oka. Trochę to wbrew prawom fizyki etc. Z tą falą uderzeniową to raczej oczywista sprawa, strzelam, że w jakiejś tam przyszłości to wprowadzą na swój sposób ;)
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Gdyby ktoś miał kod na marbleheada to chętnie przyjmę na PW ;) Próbowałem 6 kontami i niestety lecą same zaproszeniowe ;/
 9. Nowy okręt: Kii (Japonia)

  Lepiej zatapiać krążowniki na salwę co 10 sekund hmm?
 10. World of Lolships

  Pociski nie doleciały :P
 11. Yamato

  Błąd tego niszczyciela, widocznie nie zmienił kursu ;)
 12. warg ukradlo mi 120 zl

  Masz na myśli, że mam wysyłać esemesy za setki złotych dostając w zamian coś co nie jest mi potrzebne do komfortowej gry? ;) Jeżeli tak właśnie postępujesz to moje najszczersze wyrazy współczucia
×