Cyraxinainen

Players
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Cyraxinainen

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Yamato z reloadem o 5 sec dłuższym :D Zaraz się okaże, że na marne kupiłem Missouri
 2. Pytanie: Czy jeżeli kupie Okt... Rewolucje ze sklepu premium i zrobię później misje na owy okręt to dostanę rekompensatę w goldzie czy w kredytach?
 3. Nie wiem jak to się dzieje z tym Belfastem, ale mam tak ciągle, jak zagram dobrą bitwę to mój team zamienia się w ,,zróbmy wszystko żeby przegrać''. Leanderowi napisałem żeby się schował to zawinął się momentalnie i popłynął 1 v 1 na fuso :D
 4. No nie wiem, gram Belfastem pod IFHE i czasami brakuje tych pożarków, a jak wejdą zmiany to wgl. zarabiać na samym dmgu z salw po 2-6k nie będzie łatwo ;/ Trochę mnie to smuci, bo mając do wyboru nie tak dawno belfasta i szarego wybrałem belfasta i nie wiem czy dalej będzie mi się tak nim przyjemnie grało po nerfie.
 5. Nie napisałem, że co bitwę robię 100-150 tylko, że mniej więcej najczęściej kończę bitwę mając około 100, czasami wyjdzie nastukać do 150k dmga, obecnie na 92 gry mam 83k średniego dmga przez jakieś pechowe bitwy gdzie byłem radarowany i niszczony zanim wgl zacząłem robić dmg ;)
 6. Także tego ;) Dla mnie osobiście to dym po wystrzale może być i większy, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że dym po wystrzale znika w mgnieniu oka. Trochę to wbrew prawom fizyki etc. Z tą falą uderzeniową to raczej oczywista sprawa, strzelam, że w jakiejś tam przyszłości to wprowadzą na swój sposób ;)
 7. Gdyby ktoś miał kod na marbleheada to chętnie przyjmę na PW ;) Próbowałem 6 kontami i niestety lecą same zaproszeniowe ;/
 8. Lepiej zatapiać krążowniki na salwę co 10 sekund hmm?
 9. Pociski nie doleciały :P
 10. Błąd tego niszczyciela, widocznie nie zmienił kursu ;)
 11. Masz na myśli, że mam wysyłać esemesy za setki złotych dostając w zamian coś co nie jest mi potrzebne do komfortowej gry? ;) Jeżeli tak właśnie postępujesz to moje najszczersze wyrazy współczucia
 12. Fajnie, że są idioci którzy utrzymują wargaming dzięki którym gra się rozwija ;)
 13. Nic nowego, dla niego jak okręt ma jedną statystykę lepszą od innych( w tym przypadku dmg z ploty na Grozovoiu w porównaniu do innych dd) to znaczy, że jest to totalny pogrom, a jest właśnie tak jak napisałeś, niby masz te cyferki w AA, ale taki Midway czy Hakuryu mogą robić 10 podejść na cb a i tak stracą może 1/2 samoloty.
 14. Nie wiem o czym piszecie, jak nie popełniasz błędów i nie pokazujesz boku to odbijasz prawie wszystko, co do celności to wczoraj z 19KM strzeliłem 2 razy do dwóch Yamato i w obu weszły 2 ładne salwy kolejno po 43 i 47k.