Cyraxinainen

Players
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Cyraxinainen

Recent Profile Visitors

40 profile views
 1. Polecam przerwę z otwieraniem sk to może i wam się poszczęści po jakimś czasie, chociaż nie wiem czy akurat tego premiuma można nazwać szczęściem. to lepsze to niż bezużyteczny moduł ;)
 2. Po dość długiej przerwie otwierania superkontenerów(2-3miesiące) od wczoraj znowu zacząłem i nie żałuje ;) Szkoda tylko, że to nie kutuzov :/
 3. Niestety Wargaming nie chce naszych pieniędzy ehh :/
 4. Rozumiem, że na darmo czekałem na przecenę Scharnhorsta :/
 5. Nie pouczaj kolegi który robi spacje przed kropką ;)
 6. Gdyby jednak wyszło inaczej i z jakiegoś powodu dostałbym kredyty to mogę napisać do supportu czy gdzie tam trzeba i otrzymać zwrot, albo chociaż wyjaśnienie czemu nie dostałem dublonów?
 7. Kupiłem ją w promocji z 2/3 miesiące temu za 60 zł bodajże. Mam nadzieję, że nie będę miał niemiłej niespodzianki i po zakupie dostanę golda ;)
 8. Póki co to na testowym secondary niemieckich bb zbufowano z 10.6 do 11.6 zasięgu więc nie wiem.
 9. Nie wiem gdzie o to zapytać :/ Jak mam już Dunkerque i kupie ją w promocji za -50% która ma miejsce dzisiaj to dostanę zwrot golda w ilości za ile jest w grze?
 10. Nerf secondary? Mógłbyś podlinkować?
 11. Ostatnio znalazłem coś takiego ;) Jak by ktoś lubił zawiesić oko na epickich starciach np. między spartanami a persami to polecam ;)
 12. Nie wiem czy gramy w tego samego wowsa, ale jeszcze nie udało się nikomu wygrać gry 1 v 12 chociaż mogę się mylić ;)
 13. Nie wiem czy to normalne, ale po parunastu bitwach sprzed paru dni przestało wrzucać mnie do meczy których nie da się wygrać i nareszcie idzie ładnie zarobić ;)
 14. Chodziło mi dosłownie tak jak napisałem okręty z drzewka, nie wspomniałem ani słowem o okrętach premium ;)
 15. Spójrz na ilość bitew ;)