Jump to content

Dinco_SVK

Players
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3653
 • Clan

  [PTP]

About Dinco_SVK

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. Hrám WoWS na MacBook Air a po poslednej aktualizácii zase hra "mrzne". Tento problém bol aj cca. pred pol rokom. Dal som si od hry chvíľu pokoj, pretože som na to nemal nervy a vypadávať z hry je nefér aj k spoluhráčom. Po nejakej aktualizácii, už neviem kedy, to začalo zase fungovať a pár mesiacov aj fungovalo. No po poslednej aktualizácii je to tu zase. Alebo je to znamenie, že prichádza jar a je čas vypnúť pc? :)
 2. Yugumo

  Neviem, či je to ešte aktuálne, ale podľa mňa áno.
 3. Aoba

  CITADELA !!!! Môžem Aobu len pochváliť. Mne sa s ňou hrá dobre. Len tá citadela. Keď ju dostaneš aj zpredu, tak to už fakt nas.... hnevá... Treba kľučkovať, spomaľovať - zrýchľovať, krútiť sa ako dažďovka. Pozor - nezastavovať = istá smrť. Jeden zásah a polovica HP je fuč. Treba si dávať veľký pozor a rozmýšľať kam a ako sa pustiť. Škoda tých torpéd. S dosahom 10km sú fajn, len použiteľné sú iba dozadu. Čiže v útoku nič. Väčšina krížnikov pred Aobou zdrhá (aspoň predo mnou :) ) s AP sa ich dá pekne roztrhať.
 4. Dmitri Donskoi

  Ja sa s Dm. Donskoi pekne zabávam. Určite mi príde lepší ako jeho predchodcovia. Musel som ho upraviť na "slalom", pretože stačí jeden zásah a je to dosť cítiť. Takže podľa mňa doporučujem, treba sa uhýbať, držať sa vo vzdialenosti nad 12 km a ide to. Chce to trošku rozmýšľať a nehnať sa hneď dopredu. Na to loď stavaná nie je. Čo sa týka radaru, doporučujem nehnať sa hneď dopredu a loviť DD. Inak ide loď rýchlo k rybám. Počkať, podporiť BB a až potom uloviť otravné DD. Pri streľbe sa snažím zapaľovať, ale nejako sa mi nedarí. S AP to však ide dobre, vzhľadom na rýchlejšiu streľbu sa môže vyrovnať poškodením BB. Citadely dávať nie je problém. 9 z 10 kapitánov loď doporučuje
×