Jump to content

Jabba_Piotrkow

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6490
 • Clan

  [SZMER]

About Jabba_Piotrkow

Recent Profile Visitors

41 profile views
 1. Och, Bwana ty się nie spinaj, ja tylko chcieć powiedzieć że jak Bwana będzie moczył biały tyłek w wannie z mlekiem i jego squaw poda mu sok z gumi-jagód do sączenia, to taki rekruter może być gwiazdką, która doprowadzi do rozmowy nowiusieńki model klanowicza z Bwana ;)
 2. Jabba_Piotrkow

  Problem z gra

  Nie zdążyłem ;). Po nowej aktualizacji jest ok. Jak problem się powtórzy sprawdzę integralność i dam znać. Dzięki za pomoc.
 3. Jabba_Piotrkow

  Problem z gra

  Mam to samo, identyczne objawy. Nawet w trybie bezpiecznym się zawiesza :(.
 4. Chciałbym tylko nadmienić, że można kontaktować się z każdym rekruterem ze Szmer'u (info jak ich znaleźć w grze w zakładce klanu lub na innej stronie z takimi lub podobnymi informacjami ;)) a oni pomogą skontaktować się z bossem, a jak ktoś dobrze będzie rokował to i wstawią się za nim/nią. :). Pzdr.
 5. Jabba_Piotrkow

  Szukam klanu (rekreacyjnie)

  Hejka :) Zostałeś już przygarnięty? Czy jeszcze szukasz ekipy, bo jeżeli tak to zapraszam :). Jesteśmy otwarci na różne opcje. Na dzień dzisiejszy preferujemy TS :), ale jego brak nie dyskryminuje :). Jak zapewne wiesz, lepiej się gra jak usłyszysz że lecą do Ciebie "cygara" od kolegi z dywizjonu niż jak Ci ktoś ma naklikać na czacie :), no ale nie jest to wielki problem. Gramy na luzie i jeżeli okaże się (a mam nadzieje że tak będzie) że jesteś super hiper pro graczem to zaprosimy również na CW. Jedynym warunkiem jest chociaż odsłuch na TS żebyś wiedział jaka jest taktyka i gdzie masz płynąć, ale to przyszłościowo ;). Jeżeli masz chociaż tyle lat, że możesz sobie flaszkę i fajki kupić w sklepie, i nie proszą o dowód oraz chociaż minimalne poczucie humoru ;) (wskazane większe niż mniejsze ;)) to się do nas nadasz. Jak będziesz chciał to odezwij się na czacie w grze jestem najczęściej po 20. Pzdr.
×