Jump to content

19Hellboy74

Beta Tester
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7163
 • Clan

  [OSW-R]

About 19Hellboy74

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

1 Follower

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Dnes 3x přesměrován na jiný server a pak už hra nešla spustit.Nedostupný server .....doufám že to takhle bude i zítra a nikdo si nezahrajeme.......Za ty peníze co jim od hráčů tečou by mohly něco dělat.
 2. Tak už jsou volné cca jen tři místa a o víkendu to začne.Není problém přijmout i hráče z jiných klanů které nemají ambice na co nejlepší umístění nebo nevěnují CW tolik času.Pokud bude hráč splňovat naše vstupní požadavky rádi ho u nás přivítáme.
 3. Nábor do klanu zatím ještě probíhá .Až začnou CW nábor pozastavíme tak neváhejte času moc není.Naším cílem je dosáhnout co nejlepšího výsledku v nastávající sezoně CW a to hlavě v pohodě.
 4. Za dveřmi už je druhá sezóna CW .Tak kdo má zájem se přidat neváhejte času už moc není.Hrajeme to na pohodu ale daří se ...
 5. Děkujeme klanu IDDQD za projevenou podporu v náboru.
 6. V náboru i nadále pokračujeme kdo bude mít zájem ať se ozve hráčům uvedeným v náboru.Jen pro upřesnění hledáme hlavně hráče kteří mají zájem hrát CW a divize. PS.Děkujeme klanu IDDQD za projevenou podporu v náboru.
 7. Nábor zatím probíhá ........
 8. Míst už není moc tak kdo bude mít zájem být součástí naší skvělé party hráčů napište nám ve hře .Každý aktivní hráč se bude hodit.
 9. Nábor otevřen hledáme cca 5 aktivních hráčů .
 10. Tak nábor znovu aktuální míst v OSW máme cca 15 .Jsme pohodová parta hráčů a uvítáme další fajn hráče co by se k nám chtěly přidat. V případě zájmu kontaktujte hráče uvedené v náboru.
 11. JSME DIVIZE KLANU O-S-W . OLD SEA WOLVES RENEGADES se více zaměřuje na týmové hraní klanových bitev ,divizí a společného sehrání s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků. A co můžeme nabídnout 1.Máme vlastní TS takže komunikace ve hře zajištěna. 2.Dobrou partu hráčů ,fajn pokec. 3.Nějakou tu dobrou radu a zkušenosti z hraní divizí a klanových šarvátek Jakou máme představu o tom koho hledáme Jsme většinou starší hráči takže věk cca od 25 do 100 někoho v tomto věkovém průměru. Bereme ohled na rodinu ,práci . Důležité! ochota chodit na TS jsi ve hře jsi na TS bez komunikace to nejde. Být aktivní ve hře cca 3 dny v týdnu ,myšleno i víkend . Scházíme se většinou na našem TS cca od 19.00 do 22.00 Mít zájem o hraní klanovek ,po dohodě se účastnit společného tréniku. Hráč by měl splňovat částečně tyto požadavky. WR 52%+ Průměrné zkušenosti za hru cca 1200+ Průměrné DMG cca 43 000+ Mít 2 x loď na T10 CA/BB CA/DD ...... Každého uchazeče budeme posuzovat individůálně Průměrné PR 1350+ info o svém PR najdete zde - https://wows-numbers.com/cs/players/ Hlavně by to měl být pohodář co se hned nenaštve když se něco nepovede a bude se potom o to mluvit ,umět říct i svůj názor a hlavně mít chuť hrát týmově.Umět přijmout rozkaz a řídit se jím. Komunikovat na rozumné úrovni .Nehledáme samotáře a občasné hráče co se do hry přihlásí 1 x max 2x za týden zahrají si dvě hry a nepřijdou ani na TS. Hrajeme to hlavně pro zábavu !!! Nestresujeme se chceme se dobře bavit. V případě zájmu nás kontaktujte ve hře Velitel klanu 19Hellboy74 Zástupce B_E_N_Z_O ,TobiasDevil ,Duncan66,
 12. Budeme řozšiřovat naše řady .Pokuď máte zájem stát se členy naší perfektní party hráčů a podílet se na našem úspěchu a v novém roce 2018 se zůčastnit klanových bitev napište nám,více info najdete v prvním postu kde jsou naše náborové podmínky. Jinak všem přejeme krásné a poklidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018
 13. Limit DDs na bitvu !!!!

  No přidám i svůj názor .DD je někdy ve hře opravdu moc .I já jako velkej fanda hraní DD mě to fakt EDIT 5vs5 DD ve hře není moc hratelný pro nikoho navzájem se jen naháníte a kličkuješ mezi koberci torpéd.Když WG dokázalo omezit a sladit nasazování CV tak přece není problém to udělat i s DD.Je to jen o tom chtít udělat něco i pro hráče a vyváženost hry.
 14. V případě zájmu o náš klan sledujte WG STREAM 5.12.2017 od 18,30 .Kde bude náš klan mít zastoupení .Máme ještě pár míst volných. info -
 15. Tak už se to pomalu plní kdo bude mít zájem se přidat a splňuje vstupní požadavky napište ve hře našemu náboráři nebo uvedeným hráčům v náborovém příspěvku.
×