Jump to content

19Hellboy74

Beta Tester
 • Content Сount

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8833
 • Clan

  [O-S-W]

1 Follower

About 19Hellboy74

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [O-S-W]

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Prosím hráče co budou mít zájem o vstup do klanu obracejte se na Velitele Klanu O-S-W UltimateGiantHorsefly1 Nábor je stále aktivní i když moje maličkost předala velení klanu.
 2. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Po delší době zase otvíráme nábor a hledáme hráče kteří rádi zahrají divize a mají zájem o hraní CW.
 3. 19Hellboy74

  République

  Tak přestřelka skončena, a budou se sem dávat posty o téhle lodi a ne o hráčích co? Jinak Lodička je to dobrá hlavně na boj z blízka NESKUTEČNĚ SNESE .Náchylná je na zásahy z velké dálky několikrát jsem přišel a velké procento HP právě když jsem byl od soupeře na 15 km a víc.Má někdo podobné zkušenosti nebo to je tím že to blbě hraju?Na blízko jsem ten problém neměl.Bust je dobrá věc i sekundární baterie je schopná udělit docela dost DMG.
 4. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Potřebujeme ještě nějaké posily tak min 3 aktivní hráče !!!!!
 5. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Už jsem to vyřešil včera ve hře. Prosím každého uchazeče o náš klan O-S-W nebo OSW-R přečtěte si co od hráče očekáváme a jaké mám mít herní výsledky.Je to napsané v prvním postu v tomto vlákně. Děkuji.
 6. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  V náboru budeme ještě pokračovat .Je tu možnost poslat přihlášku k nám do OSW-R ale i do hlavního klanu OSW oba klany jsou připraveny přijmout ještě pár členů .
 7. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Došlo ke změně ve velení klanu a nábor je znovu otevřen pro ty co mají zájem o CW. Prosím každého uchazeče o náš klan, přečtěte si prosím náš náborový post.Opravdu nehledáme občasné hráče ,hráče co nemají zájem chodit na TS. Klan je o komunikaci ,souhře a aktivním přístupu.
 8. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Do další fáze CW chceme najít ještě cca 3 hráče kteří jsou aktivní a mají zájem hrát cw .
 9. 19Hellboy74

  Aktualizace 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

  Dnes 3x přesměrován na jiný server a pak už hra nešla spustit.Nedostupný server .....doufám že to takhle bude i zítra a nikdo si nezahrajeme.......Za ty peníze co jim od hráčů tečou by mohly něco dělat.
 10. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Tak už jsou volné cca jen tři místa a o víkendu to začne.Není problém přijmout i hráče z jiných klanů které nemají ambice na co nejlepší umístění nebo nevěnují CW tolik času.Pokud bude hráč splňovat naše vstupní požadavky rádi ho u nás přivítáme.
 11. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Nábor do klanu zatím ještě probíhá .Až začnou CW nábor pozastavíme tak neváhejte času moc není.Naším cílem je dosáhnout co nejlepšího výsledku v nastávající sezoně CW a to hlavě v pohodě.
 12. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Za dveřmi už je druhá sezóna CW .Tak kdo má zájem se přidat neváhejte času už moc není.Hrajeme to na pohodu ale daří se ...
 13. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Děkujeme klanu IDDQD za projevenou podporu v náboru.
 14. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  V náboru i nadále pokračujeme kdo bude mít zájem ať se ozve hráčům uvedeným v náboru.Jen pro upřesnění hledáme hlavně hráče kteří mají zájem hrát CW a divize. PS.Děkujeme klanu IDDQD za projevenou podporu v náboru.
 15. 19Hellboy74

  OLD SEA WOLVES

  Nábor zatím probíhá ........
×