Jump to content

brzeczyszkiewicz123

Players
 • Content Сount

  2,545
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18189
 • Clan

  [E--C]

About brzeczyszkiewicz123

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Birthday September 16
 • Insignia
  [E--C]

Recent Profile Visitors

1,678 profile views
 1. Prawy klik nie działa? Słabo...
 2. brzeczyszkiewicz123

  [VII] Scharnhorst

  Kolizja lewej WT pewnie znalazła się w zasięgu AoE eksplozji. Nadbudówki na to nie pomogą, ta gra ma sporo uproszczeń. ¯\_(ツ)_/¯ Mnie się raz na Pommernie zdarzyło, że Canceror/Thunder (nie pamiętam już, który) ściągnął obie WT jedną salwą. Jak PP trafi centralnie w moduł, to może wyłączyć. Jeśli kiedyś zauważyłeś wstążkę trafienie ale dmg było jak za overpena, albo 0, to właśnie taki przypadek - w moduł poszło.
 3. Jeśli nic nie zmienią przed wejściem, to nie do końca.
 4. Co to za modyfikatory Bonus Package +40% oraz For Personal Merit +10% (nie tak się ten biały kamuflaż nazywał czasem?)?
 5. Wiem, że jest. Nie rozumiem tylko, co WG przeszkadzało, żeby te bonusy dalej na kamuflażach były. ¯\_(ツ)_/¯
 6. No ok. Napisałeś to samo, co ja. Jednocześnie w ogóle nie odnosząc się do zdania dotyczącego premii bojowych (czyli to -% do kamuflażu i +% do rozrzutu).
 7. brzeczyszkiewicz123

  WG znerfiło konterney??

  I tak, i nie. Popatrz ile kontenerów na raz otworzył. 1, jest na obrazku. Stąd moje pytanie.
 8. O ile oddzielenie zarobków od kamuflaży jeszcze całkiem sensowne się wydaje (ile ja czasu natraciłem, szukając kamuflażu z bonusem do tego, co mi akurat potrzeba było nafarmić, to moje...), tak nie rozumiem, dlaczego usunięto z nich bonusy bojowe. Serio, nie łapię tego...
 9. brzeczyszkiewicz123

  Biuletyn deweloperów dla aktualizacji 0.11.6

  Płacenie za boosty do XP i $$ to bardziej pay2advance. P2W jest wtedy, jak da się kupić mocno przegięty szpej za prawdziwą kasę. Ewentualnie za $$ można w ogóle postać wyposażyć. Coś jak w Diablo: Immortal ostatnio - gracz niepłacący nie dość, że o wymaksowaniu postaci w sumie może zapomnieć (ostatnie wyliczenia: 500k PLNów, albo 10 lat gry...), to jeszcze ma dzienne ograniczenia w rajdach. ¯\_(ツ)_/¯ Jeszcze to mi umknęło: OBY. JAK. NAJSZYBCIEJ. Choć WG to jakoś przeszkadzać nie będzie; przeniosą się do Latarni. PS. Bezpłatne kontenerki też pod to podpadają?
 10. brzeczyszkiewicz123

  Biuletyn deweloperów dla aktualizacji 0.11.6

  Jakby tę grę inne studio robiło, zgodziłbym się. Ale mówimy o WG. Ile czasu naprawiali takie w sumie błahostki, jak zbugowany perk HP, niezniszczalne moduły czy sławne skręcające torpedy? Albo tick ratio serwera? Albo tą nieszczęsną literę Ą?
 11. brzeczyszkiewicz123

  Biuletyn deweloperów dla aktualizacji 0.11.6

  No i właśnie z tym może być problem. Nigdy nie widziałeś okrętu wyskakującego z wody na skałach albo robiącego beczki, bo coś źle kolizje wykryło? A jak programiści z WG zaczną przy tym grzebać, to może po pół roku naprawią błędy powstałe przy okazji.
 12. brzeczyszkiewicz123

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Szybka piłka: Za co to osiągnięcie i od kiedy dostępne? Przypuszczam, że za wygranie bitwy okrętem USN i całkiem od niedawna - w czwartek bodajże grałem USN, wygrane były, osiągnięcie dopiero dziś siadło.
 13. brzeczyszkiewicz123

  Nagrody Prime Gaming: losowy drop

  Nie. Popatrz na drop. Musiałeś coś innego dostać i nie zauważyłeś.
 14. brzeczyszkiewicz123

  Ulepszony Konwój w aktualizacji 0.11.5

  Dokładnie. OP wydają się wręcz stworzone do tego trybu. Albo może na odwrót?
 15. brzeczyszkiewicz123

  Biuletyn deweloperów dla aktualizacji 0.11.6

  XP raczej na + powinno wyjść, zwłaszcza kXP i fXP. Z kasą pewnie w plecy będziemy.
×