Jump to content

Dhagar

Players
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12693
 • Clan

  [MS-B]

About Dhagar

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 03/23/1981
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  RPG, history, Sci-Fi...

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  1. 50k wolnego, 100 na podpałkę 2. 1000 dublonów, 50 rocznicowych 3. ... łącząc z tragedią w kontenerach na Indianę - lypa jak zwykle z wyciąganiem czegoś przydatnego ze skrzynek jak zawsze.
 2. Kontenery - Dyskusja

  Wczoraj wpadł w końcu SK, zawartość - 100 India. Czekamy zatem na kolejny koło września w takim tempie, skoro poprzedni wpadł koło stycznia z modułem p-lot. XD .
 3. Oficjalny koniec BB/BC

  Nerf na niemieckie pancki? One już i tak dostały sporego nerfa do celności i secondary. Brytole? Tu z chęcią się zgodzę, bo niby wszystko w nie wchodzi ale chyba raz na 4-5 bitew.
 4. Nasze osiągnięcia

  Z-52 oczywiście jak zawsze się u mnie sprawdza, ze swym 35 sec przeładowaniem torped. Po co strzelać z obu naraz wyrzutni jak można spamić na zmianę :). A z małą pomocą "demona" utrzymana flanka utrzymana flanka, gdy reszta próbowała coś kombinować w centrum i na capie C. I potwierdzenie że na bb'kach w 90% pływają "ci, których poziomu inteligencji i skilla się nie ocenia" XD .
 5. Kontenery - Dyskusja

  To jest RNG mój drogi, szans na SK w spróbuj szczęścia jeśli o moją osobę chodzi jest.... 0,005% ? XD Dlatego w tym tygodniu biorę 2 z flagami i jedno szczęścia. Ciut lepiej na tym wychodzę z przydatnością skrzynek.
 6. Kontenery - Dyskusja

  Codziennie 3 plus te co były za każdą posiadaną dziesiątkę - aby ułatwić przeliczenia dla ciebie. Ostatni SK był jakoś w styczniu i było to 7 premki.
 7. Kontenery - Dyskusja

  Po ponad 3 miechach bez SK wpadł - 25 smoczych +333% XP. Teraz kolejne 3 miechy bez SK zatem. Licząc średnio przez ten cały okres ze skrzyniami, SK wpadał mi raz na 4-5 miesięcy. Z czego 6 to były moduły (5 przydatnych), reszta to flagi/dni premki/wolny xp. Okrętów not found. Może na święta zimowe coś wpadnie w końcu porządnego XD .
 8. Nasze osiągnięcia

  Scharnhorst mimo nerfów jest świetnym okrętem ale muszą być spełnione odpowiednie warunki: walczysz poniżej 10km, bowiem powyżej to rozrzutnik pokroju bliźniaka gienka. Poniżej rajd z północy przez C a potem od dołu na B, brakło paru sekund do 7-go ale i tak całkiem przyjemny wynik XD
 9. Nasze osiągnięcia

  MM zrobił nam evidetnie na złość, wrzucając dywizjon jedynych t6 na 7 i 8-ki. Człowiek zaś zrobił na złość i wygrał :).
 10. Gdy t8 robią gorszy wynik niż jedyna t6 w drużynie, która ląduje jako pierwsza XD
 11. Eh i znów weekend...

  Yugumo na reloadzie. Radosna gromadka pomknęła lemingiem na C, prawiąc że to zawsze działa. Tam też ugrzęźli niemal do końca. Ja w tym czasie capnąłem B za darmo, podobnie jak A. W drodze powrotnej skasowałem Kijowa a potem, zaczęliśmy we dwóch starać się uratować przegraną bitwę na B. Z dział wykańczam Fiji , w dymie ginie Ogniewoy a potem zaczyna się taniec przeciw 3 radarom w okolicach centrum mapy. W finale zostałem sam i zmuszony byłem zrobić: kill them all. Skasowałem Missouri, Balti (z dział na ogryzku), Hippera i Amagi :).
 12. Nasze osiągnięcia

  Po serii masakrycznych przegranych, gdzie do drużyn losowało prawdziwych "geniuszy taktyki" i poszukiwaczy Narnii porzuciłem dziś grę krążkiem i wróciłem do dd-ka. Po nauczeniu Yugumo że dymu się nie bierze na capa, we dwóch z Z-46 postanowiliśmy zrobić rajd za upierdliwym czitszipem (Conqueror) oraz kiełbasą, których eskortował Roon. Po sprawieniu im słusznej odprawy na północy wysepek wróciliśmy na B, gdzie kontynuowaliśmy radosne próby torpedowania wszystkiego co nas ścigało. Wynik poniżej :)
 13. Nasze osiągnięcia

  Mając na Scharnhorscie 800 bitew mogę powiedzieć jedno. Jego celność została pogorszona, również słabsze wchodzą salwy. Kiedyś nie problemem było wbić te 4-5k na salwę w początkach bitwy na 10-12 km, nie problem było wbić cytkę w krążki. Aktualnie jest z tym znacznie gorzej i aby zrobić konkretny dmg oraz mieć wpływ na bitwę należy podejść poniżej 8km do przeciwnika. Może inni mają cudowne sprzyjanie rng by robić cytadele na krążkach ale ja takowych nie widziałem od miesiąca, o dewastach z dział już nie wspominając. Potwór niegdyś - potworek mały obecnie.
 14. Biorąc pod uwagę co WG odstawia do tej pory - różne modele tego samego okrętu tylko z drobnymi przeróbkami, klony okrętów itd, itp - to czemu by nie mogli zrobić tego samego z Musashi? Ja nie widzę przeciwwskazań żadnych. No chyba że do jednych się trzymają historycznie a inne sztucznie i specjalnie nerfią (vide Długie Lance), to wtedy tylko pozostaje pokiwać smutno głową nad brakami WG.
 15. Jak na moje oko Musashi powinno dostać jakąś wersję radaru, jako jedyny na dobrą sprawę okręt japoński :). W końcu podczas wojny był okrętem flagowym Yamamoto zatem coś by mogli w tym kierunku zrobić. Co do wolnego to też z chęcią bym przygarnął raczej dd-ka niż pancernik ale jak już się trafia to i tego wezmę :P. A odnośnie powyższych wolnych XP, które tak się gromadzą i gromadzą...
×