Jump to content

Dhagar

Players
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11360
 • Clan

  [MS--B]

About Dhagar

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/23/1981
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  RPG, history, Sci-Fi...

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  MM zrobił nam evidetnie na złość, wrzucając dywizjon jedynych t6 na 7 i 8-ki. Człowiek zaś zrobił na złość i wygrał :).
 2. Gdy t8 robią gorszy wynik niż jedyna t6 w drużynie, która ląduje jako pierwsza XD
 3. Eh i znów weekend...

  Yugumo na reloadzie. Radosna gromadka pomknęła lemingiem na C, prawiąc że to zawsze działa. Tam też ugrzęźli niemal do końca. Ja w tym czasie capnąłem B za darmo, podobnie jak A. W drodze powrotnej skasowałem Kijowa a potem, zaczęliśmy we dwóch starać się uratować przegraną bitwę na B. Z dział wykańczam Fiji , w dymie ginie Ogniewoy a potem zaczyna się taniec przeciw 3 radarom w okolicach centrum mapy. W finale zostałem sam i zmuszony byłem zrobić: kill them all. Skasowałem Missouri, Balti (z dział na ogryzku), Hippera i Amagi :).
 4. Nasze osiągnięcia

  Po serii masakrycznych przegranych, gdzie do drużyn losowało prawdziwych "geniuszy taktyki" i poszukiwaczy Narnii porzuciłem dziś grę krążkiem i wróciłem do dd-ka. Po nauczeniu Yugumo że dymu się nie bierze na capa, we dwóch z Z-46 postanowiliśmy zrobić rajd za upierdliwym czitszipem (Conqueror) oraz kiełbasą, których eskortował Roon. Po sprawieniu im słusznej odprawy na północy wysepek wróciliśmy na B, gdzie kontynuowaliśmy radosne próby torpedowania wszystkiego co nas ścigało. Wynik poniżej :)
 5. Nasze osiągnięcia

  Mając na Scharnhorscie 800 bitew mogę powiedzieć jedno. Jego celność została pogorszona, również słabsze wchodzą salwy. Kiedyś nie problemem było wbić te 4-5k na salwę w początkach bitwy na 10-12 km, nie problem było wbić cytkę w krążki. Aktualnie jest z tym znacznie gorzej i aby zrobić konkretny dmg oraz mieć wpływ na bitwę należy podejść poniżej 8km do przeciwnika. Może inni mają cudowne sprzyjanie rng by robić cytadele na krążkach ale ja takowych nie widziałem od miesiąca, o dewastach z dział już nie wspominając. Potwór niegdyś - potworek mały obecnie.
 6. Biorąc pod uwagę co WG odstawia do tej pory - różne modele tego samego okrętu tylko z drobnymi przeróbkami, klony okrętów itd, itp - to czemu by nie mogli zrobić tego samego z Musashi? Ja nie widzę przeciwwskazań żadnych. No chyba że do jednych się trzymają historycznie a inne sztucznie i specjalnie nerfią (vide Długie Lance), to wtedy tylko pozostaje pokiwać smutno głową nad brakami WG.
 7. Jak na moje oko Musashi powinno dostać jakąś wersję radaru, jako jedyny na dobrą sprawę okręt japoński :). W końcu podczas wojny był okrętem flagowym Yamamoto zatem coś by mogli w tym kierunku zrobić. Co do wolnego to też z chęcią bym przygarnął raczej dd-ka niż pancernik ale jak już się trafia to i tego wezmę :P. A odnośnie powyższych wolnych XP, które tak się gromadzą i gromadzą...
 8. Nasze osiągnięcia

  Pierwsza bitwa na Minotaurze. Przeciwnik bardzo starał się mnie w końcówce wykończyć samolotami hardo jadąc krzyżowo torpsami, a ja uparcie starałem się zdążyć przed czasem go ściągnąć. Cóż, niektórych bitew nie da się wygrać. https://i.imgur.com/z8x0y4nl.jpg https://i.imgur.com/Q3holIKl.jpg https://i.imgur.com/R4F2OvWl.jpg
 9. Jak to się czyta?

  Parę bym dał sprostowań :) Des Moines - Demon (zawsze go tak nazywam) II Longjiang - logan III Phra Ruang - prank VII Gadjah Mada - gandzia IX Chung Mu - ciągnij mu X Yueyang - jojo
 10. Nasze osiągnięcia

  Wyciągnąłem z portu Fujina. Standardowo wrzuciło na 7-ki, damy radę. Potem spojrzałem na squad jaki dostałem w MM i szczęka mi opadła. Ja rozumiem po 2 lotniskowce na 5-kach. Widywałem 2 lotniska czaaasaaami na 6-kach. Ale po dwie 7-ki na stronę przeciw t5-6? Mogłem jedynie złożyć ofiary bogom chaosu o jak naj litościwszy nie wpierdziel i choć małą łaskę jakiegokolwiek dmg w obliczu dziesiątek samolotów w powietrzu, które świeciło wszystko i wszystkich. Udało mi się jedynie scapować B i nauczyć wrogą deskę że nie stoi się w dymie.
 11. Nasze osiągnięcia

  Czerwone smugacze czyli Isoroku Yamamoto na pokładzie. Postanowiłem powozić Yamamotę na tym okręcie bo docelowo go chcę dać na Yamato. Wybierz cokolwiek innego niż pancernik. Na niszczarce największe szanse w pełni wykorzystać zdolności kapitana (moim zdaniem), ew krążownik (jak ktoś na nich się dobrze czuje).
 12. Nasze osiągnięcia

  Taka kolejna bitwa na koniu roboczym floty Nipponu pod dowództwem Kaigun Chujo Yamamoto Isoroku. Gdzie dymu własnego się nie posiada ale skutecznie oducza stawania w dymie przeciwnika: "Gandzia" i Akatsuki w jednym stały miejscu, ufne w potęgę niewidzialności i jednakowoż poszły w niebyt równocześnie podczas walk o B. Fletcher z flanki zajść próbował lecz w manewrze nadział się na przeznaczenie. Ostatni mohikanin - Z-23 uciekał gdzieś ku C i tam też przypadkiem wpadł na pozdrowienia z Tokio :).
 13. Eh i znów weekend...

  --- Offtop on --- Jak widzę Stop Searching Narnia przyjęło się i na forum, po tym jak jakiś miesiąc temu zacząłem tak określać wszystkich turystów na liniach krawędzi :). --- Offtop of --- To jest powtarzający się niestety system "geniuszy", którzy na top tierach wolą trzymać się na 20+ km od przeciwnika, nawet jeśli u niego nie ma już niszczarek i nie było w ogóle lotnisk. Po prostu im wyższy tier tym większa się włącza tchórzliwa skóra, zwłaszcza to widoczne na bb-kach. Dlatego też mam taktykę: płynąc dd-kiem walę na capa, proszę o wsparcie - ktoś płynie ze mną, spoko i capuje. Nikt nie płynie, milordy olewają - sam zostaje poza capem i tylko go blokuje. Granie pod bandę "geniuszy" nie ma żadnego sensu.
 14. Nasze osiągnięcia

  Uznałem że admirał Yamamoto na pancerniku jest całkowicie bezużyteczny, podobnie na krążku. Objął zatem dowodzenie na niszczycielu klasy Shiratsuyu i poniżej wynik taki lekki. W finale Nagato ocalało na 25hp po pożarze, w przeciwnym razie skończyłbym z wynikiem 7 zatopień.
 15. Oby nie przesadzili z tym wrzucaniem okrętów powojennych zbytnio. Taki experyment dali i dają na czołgach, co całkowicie wg mnie zniszczyło balans i radość z gry tam. I mogli by się skupić na flotach których ciągle nie ma w grze: Francja, Włochy, Wielka Brytania. Roboty mają dość :)
×