Jump to content

Dhagar

Players
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10143
 • Clan

  [MS--B]

About Dhagar

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 03/23/1981
 • Profile on the website Dhagar

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  RPG, history, Sci-Fi...

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Jak to się czyta?

  Parę bym dał sprostowań :) Des Moines - Demon (zawsze go tak nazywam) II Longjiang - logan III Phra Ruang - prank VII Gadjah Mada - gandzia IX Chung Mu - ciągnij mu X Yueyang - jojo
 2. Nasze osiągnięcia

  Wyciągnąłem z portu Fujina. Standardowo wrzuciło na 7-ki, damy radę. Potem spojrzałem na squad jaki dostałem w MM i szczęka mi opadła. Ja rozumiem po 2 lotniskowce na 5-kach. Widywałem 2 lotniska czaaasaaami na 6-kach. Ale po dwie 7-ki na stronę przeciw t5-6? Mogłem jedynie złożyć ofiary bogom chaosu o jak naj litościwszy nie wpierdziel i choć małą łaskę jakiegokolwiek dmg w obliczu dziesiątek samolotów w powietrzu, które świeciło wszystko i wszystkich. Udało mi się jedynie scapować B i nauczyć wrogą deskę że nie stoi się w dymie.
 3. Nasze osiągnięcia

  Czerwone smugacze czyli Isoroku Yamamoto na pokładzie. Postanowiłem powozić Yamamotę na tym okręcie bo docelowo go chcę dać na Yamato. Wybierz cokolwiek innego niż pancernik. Na niszczarce największe szanse w pełni wykorzystać zdolności kapitana (moim zdaniem), ew krążownik (jak ktoś na nich się dobrze czuje).
 4. Nasze osiągnięcia

  Taka kolejna bitwa na koniu roboczym floty Nipponu pod dowództwem Kaigun Chujo Yamamoto Isoroku. Gdzie dymu własnego się nie posiada ale skutecznie oducza stawania w dymie przeciwnika: "Gandzia" i Akatsuki w jednym stały miejscu, ufne w potęgę niewidzialności i jednakowoż poszły w niebyt równocześnie podczas walk o B. Fletcher z flanki zajść próbował lecz w manewrze nadział się na przeznaczenie. Ostatni mohikanin - Z-23 uciekał gdzieś ku C i tam też przypadkiem wpadł na pozdrowienia z Tokio :).
 5. Eh i znów weekend...

  --- Offtop on --- Jak widzę Stop Searching Narnia przyjęło się i na forum, po tym jak jakiś miesiąc temu zacząłem tak określać wszystkich turystów na liniach krawędzi :). --- Offtop of --- To jest powtarzający się niestety system "geniuszy", którzy na top tierach wolą trzymać się na 20+ km od przeciwnika, nawet jeśli u niego nie ma już niszczarek i nie było w ogóle lotnisk. Po prostu im wyższy tier tym większa się włącza tchórzliwa skóra, zwłaszcza to widoczne na bb-kach. Dlatego też mam taktykę: płynąc dd-kiem walę na capa, proszę o wsparcie - ktoś płynie ze mną, spoko i capuje. Nikt nie płynie, milordy olewają - sam zostaje poza capem i tylko go blokuje. Granie pod bandę "geniuszy" nie ma żadnego sensu.
 6. Nasze osiągnięcia

  Uznałem że admirał Yamamoto na pancerniku jest całkowicie bezużyteczny, podobnie na krążku. Objął zatem dowodzenie na niszczycielu klasy Shiratsuyu i poniżej wynik taki lekki. W finale Nagato ocalało na 25hp po pożarze, w przeciwnym razie skończyłbym z wynikiem 7 zatopień.
 7. Oby nie przesadzili z tym wrzucaniem okrętów powojennych zbytnio. Taki experyment dali i dają na czołgach, co całkowicie wg mnie zniszczyło balans i radość z gry tam. I mogli by się skupić na flotach których ciągle nie ma w grze: Francja, Włochy, Wielka Brytania. Roboty mają dość :)
 8. Kontenery Halloween

  Niestety tylko raz pięć. Potem można odpuścić lub robić free xp kapitańskiego.
 9. Kontenery Halloween

  W piątym (?) podejściu klanowy squad i 5 gwiazdek. 2 krążki skasowały Gorgone, Rasputin padł od zalań. 2 pancki, lotnisko i same krążki bez niszczarek i dało radę, choć końcówka wielce emocjonująca i desperacka obrona drugiej wieży. We mgle na dobrą sprawę około 5 minuty max 2 okręty by skasować lotnisko, reszta w obronie wieży nr 2 - tak to ogólnie u nas wyglądało. W konterenach: - 3x 75 flag na prędkość (powrzuca się na Yamato, Bismarcka i Scharnhorsta dodatkowo oprócz niszczarek :) ). - 20000 free xp - camo na Shokaku (to chyba znak bym się uczył grać na lotnisku :P )
 10. Nasze osiągnięcia

  Po tragicznym wg mnie Geade i słabym Maassie przyszedł czas na całkiem przyjemną Z-23 a potem Z-46. Poniżej wynik z bitwy wyciąganej za uszy bym powiedział, pierw obrona flanki z capem i skasowanie Z-23 i Iowy (detonacja), potem ofensywna obrona ze stratą połowy HP ale zatopieniem Prinz Eugena i Kurfursta, i wreszcie rajd przeciw północnemu atakowi Bismarcka, Yamato oraz Mogami zakończone zatopieniem obu BB'ków. Człowiek się nie może doczekać Z-52 :).
 11. Nasze osiągnięcia

  Tak, znam to uczucie. Z przed chwili bitwa. Morze nadziei, pushuje do spółki z Ogniewojem A, za mną Bismarck i North Carolina, które uznają że poczekają... 5km za mną, gdy ja tankuje 5 okrętów wroga i tak było prawie do końca gdy wynik był już 200 do 600 dla przeciwnika, a ja na ogryzku. Po kilku inwektywach w końcu raczyli ruszyć tyłki a Taiho się obudziło, gdy nie mieliśmy żadnego capa, i wchodzili nam na dupę od strony C. Ja nie mając już nic do stracenia idę dalej do przodu, wbijam na B przesmykiem w dym który tam był. Kutuzow na 2,5 km spanikowany daje na wsteczny i już tak wpływa pod wodę. Zajmuję B i kasuję Hindenburga który próbował dorwać nasze lotnisko, Montana pada od samolotów. Pruję dalej na C, zajmuje je przy okazji ładując we wrogie Taiho 2 cytki by potem zejść od Yugumo ostatecznie. Wynik może nie najlepszy ale - wyciągnięta za szyję, nogi i komentarze do camperów bitwa.
 12. Wersja 0.6.9 - kampania Yamamoto

  Opisy zadań już widzę do poprawienia. Zadanie 2 - przyjmij na klatę 1,5 mln dmg i przeżyj. Napisane losowy okrętem 9,10 tier w bitwach losowych. A powinno być napisane krążownikiem 9 i 10 tieru. Standardowe błędy tłumaczenia czy lenistwo WG w opisywaniu?
 13. Flota Polska pod żaglami

  Zbliża się zatem ta wielka chwila. Rejs już niedługo ale załapać się ciągle można. Ostatnie miejsca na dofinansowany obóz połączony z rejsem galarem! Nie przegapcie tej szansy! Nie mieścisz się w granicach wiekowych jako uczestnik? Możesz jeszcze zasilić naszą kadrę! Spieszcie się, bo do wypłynięcia zostało niewiele czasu! "Bodyka" już czeka na śmiałków.
 14. Nasze osiągnięcia

  Ostatnia bitwa na New Mexico, od początku niemal w całkowitej defensywie, by w końcówce mając "pomoc" Bayerna po drugiej stronie mapy walczyć przeciw Fubuki, Dunkerque, Leanderowi i Bayernowi na capie B. W rozpaczliwej obronie mając ok 15k hp udaje mi się posłać całą czwórkę na dno i wygrać w chwili gdy było już 920 pkt dla przeciwnika i 3 min do końca. To była chyba nagroda na koniec całego grindu tego pancernika, kiedy to kląłem w co trzeciej bitwie na jego prędkość i obrót dział .
 15. Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Wszystko zależy od tego jak się szarym gra. Jeśli ktoś pragnie tylko odpalać salwy na wiwat - czyt. powyżej 14-15km - to celność istotnie jest słaba. Lepsza zabawa i tak jest na close range co też poniżej przedstawiam, choć dmg nie był najlepszy. No i brakło szczęścia by kumplowi wpadł Kraken lub mi 7-y do kolekcji . Gość na Bismarcku całą bitwę gdzieś przesiedział na tyłach niewiele robiąc i ewidentnie pokazując że nie ogarnia tego co się dzieje i co należy robić.
×