Jump to content

Dhagar

Players
 • Content Сount

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13923
 • Clan

  [MS-B]

About Dhagar

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 03/23/1981
 • Insignia
  [MS-B]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  RPG, history, Sci-Fi...

Recent Profile Visitors

250 profile views
 1. Dhagar

  Kontenery Wielka Ósemka

  5 kontenerów, 5 razy same śmieci ale człowiek już się przyzwyczaił że ze skrzynek w 99,9% przypadków nie wypada nigdy nic dobrego.
 2. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Rasputin prosty - pancek, tarcza immuna i ram. Podobnie można zrobić z Gorgoną. Używanie leczenia pancerników pomaga, lotnisko z wyłączaniem wrogów podobnie.
 3. Dhagar

  "Rankingowy sprint"

  Korzystając z dnia wolnego wyciągnąłem Fujina z odmentów i przepłynąłem się kapkę na solo. Większych problemów nie widziałem, wyzwanie głównie jak się trafiło na górną półkę klanowiczów - pozdro dla Łobuzów :).
 4. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Kaażdy będzie w nią pykał (chyba) :P
 5. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Szary jako brawler - nie widzę innego pancka na tę operację. Indianapolis i Myoko na flanke a Shira z przeładowaniem do bonusa :) - tyle z mojego portu.
 6. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Może to ja miałem pecha do biobotow które nie ogarniaja. Bo kontra na wrogie lotnisko by się przydało. Okręty aż do Missi szybko padały.
 7. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  No niestety. Wczoraj 7 podejść i sobie odpuściłem. Ani jednej wygranej, ani gwiazdki. Albo odpuszczali frachtowce przeciwnika albo lotnisko, normą było wpuszczenie wroga w szeregi konwoju i kampa do samego końca przy okręcie naprawczym - "byle nie uszkodzili mi okrętu". Do zatoki pierwsze wpływały statki konwoju zamiast eskorty - 3 bb-ki stały i czekały! We wszystkich 7 traciliśmy statek przed zatoką, kolejny 1-2 już w zatoce. W pojedynkę nie byłem w stanie obronić konwoju robiąc za spotera i czyszczenie drogi przed statkami, bo żaden biobot nie raczył wychylić nosa poza leczące kółko. 0 pomocy mimo wielu próśb na czacie, ludzi po prostu mają gdzieś że trzeba coś zrobić poza kampieniem i myślą że inni za nich wygrają. Dlatego trzeba zebrać squad min 4 chętnych i ogarniętych by zrobić tą misję, na randomy nie ma co liczyć. Lotnisko to must have na tej operacji.
 8. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Nowa operacja. Zbierać się ekipa, bowiem randomy nie wiedzą którą stroną okrętu się pływa i jakby mogli to by weszli do statku z naprawą byle z dala od bitwy :P .
 9. Jak sobie wyobrażam próby dogonienia Le Terrible po tym jak wpadnie w ręce speców XD
 10. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  No to ładować się ekipa, zbieramy squad i jedziemy ;)
 11. Dhagar

  Operacja "Operacja"

  Do tej pory powinienem wrócić z wesela zatem piszę się.
 12. Czego nie powinno być. Na powierzchni - zgoda, tylko wystający kiosk, na wpół zanurzony - zgoda. Na peryskopowej która wynosiła circa 4-12 metrów? - W życiu. Sorry ale BB-ki to karma dla OP i tyle :P.
 13. Dhagar

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Rzekłbym że jednak coś z szarym się zmieniło. Mam go od kiedy wszedł do gry, nie skupiając się w walce tylko z krążkami ale również przeciw panckom. Spadła celność jego dział na dalszym zasięgu, jak również obrażenia jakie zadaje są baaardziej zależne od RNG. Dlatego nie opłaca się nim grać powyżej 13 km, za duża loteria. Czy ja płaczę? Nie, stwierdzam fakt i dalej wkurzam nim ludzi robiąc wysokie wyniki nawet na 9-kach, tylko zmniejszył mi się ciut procent przeżywalności za jeszcze bliższe wchodzenie w close combat :P.
 14. Dhagar

  HMS Acasta [V]

  To jedyny brytol jaki dostałem ze wszystkich skrzynek i do tego najgorszy zapewne ze wszystkich jakie można teraz dostać w misji. Tą niszczarką TRZEBA grać w duecie czymś w bliskim supporcie, inaczej grasz idąc w żyletkę na bliski zasięg. Dziś miałem to szczęście mieć we wsparciu Fiji i we dwójkę zatrzymaliśmy flankę kasując Nicholasa, "Suhara" i Budynia, w finale ściągnąłem jeszcze Koniga całego na torpedy pośmiertnie. Ten okręt dla mnie nie ma nic godnego uwagi poza możliwością pojedyńczego strzelania torped, a to nie równoważy minusów.
 15. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Taka tam mała bitewka na Szarym. W połowie czasu spushowałem B przy przełamać szalę i może skasować deskę. Błyskawica i Mass wyszły mi naprzeciw do walki poniżej 5km jednego storpedowałem a drugi oberwał z dział, 30 sekund później zszedł Cleve. Byłby kraken ale ukradł mi go mimo próśb na chacie Seattle.
×