Jump to content

Dhagar

Players
 • Content Сount

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20417
 • Clan

  [CERN]

About Dhagar

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 03/23/1981
 • Insignia
  [CERN]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  RPG, history, Sci-Fi...

Recent Profile Visitors

1,507 profile views
 1. Całość - taka se. Brak opcji samemu wrzucenia jakiejś jednostki na aukcję, co by zapewne sporo graczy wykorzystało dla pozbycia się paru jednostek (np. ja ;) ).
 2. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Gdy trzeba się postarać wyciągnąć bitwę więc człowiek staje na wysokości zadania :) 20210306_213835_PJSD210-Harugumo_14_Atlantic.wowsreplay
 3. Gdy na klanówkach zaczynają cię ścigać Mogadory
 4. Pomysł dobry ale: 1. Ogromna przewaga po stronie aliantów w ilości i różnorodności wyboru. 2. Radary, oczywisty brak u państw Osi. Z drugiej strony będą pierwszymi celami do odstrzału. 3. Nie brać pod uwage Panazjatyckich i Szwedzkich jednostek (Orkan był nasz więc zostaje). 4. Różnice w pelotce z przewagą znów dla aliantów. Ogólnie zatem pomysł do polepszenia. Zależy też od map na jakich będzie się walczyć. I naprawdę liczę, że to nie będzie standardowy random battle ale w ramach scenariusza jakiegoś: odbić konwój, osłona lądowania własnych jednostek, zniszczenie portu...
 5. Dhagar

  Ranked is much better than Randoms

  Rank sometime fun, when play lower tier 7,8. But more fun i get from Operation, but WG don't care about this game style anymore and it's sad. If give Operation on tier 8+ i think more people will by play this mode.
 6. Człowiek naprawdę liczył na coś ambitniejszego - całą kampanie + część w stoczni do zrobienia na ARP Yamę i Mayę. A tak 450 zeta wydam na AC: Odyssey i Origins na święta ;).
 7. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Gdy człowiek spogląda na mm i uznaje że sam wygra całą bitwę (dywizjon A różowi)... w ostateczności w ostatnich minutach niedobitek mnie załatwił nim ja jego wykończyłem. Tyle brakło by wyciągnąć bitwę za bandę "geniuszy".
 8. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Zajmujesz capy, robisz krakena, wyciągasz dosłownie za uszy bitwę ale 3 milordów na Amagim, Bismarcku i Georgii postanawia że mamy przegrać i całe 20 min spędzili na linii 3-4 niewiele robiąc i przegrywając bitwę tym samym.
 9. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Gdy bitwa źle się rozkręca i należy drogo sprzedać swoje życie na Szarym, zatem zaczynasz w pojedynkę bronić flanki przed 4 okrętami: 20200926_194004_PGSB507-Scharnhorst_44_Path_warrior.wowsreplay
 10. Eh, no i płaczki na bb wypłakały swoje i będą mieli możliwość kontry na suby. Do tego suby nerfik - bo czemu by nie, a przy okazji większy zasięg hydro... Oby tylko dali scenario - bitwy konwojowe, bo widzę po tych zmianach to będzie chyba jedyna normalna opcja gry subami.
 11. Dhagar

  Obrona bazy New port-pomysły graczy

  Operacje miałyby znacznie większe też wzięcie, gdyby za każdym razem jak jest operacją tygodnia była szansa na nowo wbicia tych 5 gwiazdek z nagrodami. Bo w tej chwili dla większości to jednorazówki, a ciągle grają na nich niestety nieliczni.
 12. Główne cele okrętów podwodnych - zwalczanie żeglugi handlowej wroga. Dodatkowe - jeśli nadarzy się okazja niszczenie wrogich okrętów wojennych, z czego nieraz dowódcy korzystali: I WW - Wedding kasujący 3 krążowniki pancerne angoli, U21 zatapiający 2 pancerniki pod Dardanelami; Prien i rajd na Scapa Flow, Harder i jego przydomek "Zabójca niszczycieli"... wymieniać można by długo. Wszystko zależało od działań dowódcy w przydzielonym sektorze. Co do torped naprowadzanych - niemieckie Zaukonig i II WW. Co do płaczów bebeczków na cytadele polecam poczytać i doedukować się w dziedzinie torped. Trafienie w stępkę, eksplozja pod stępką mogła doprowadzić do przełamania kila i w efekcie do zatopienia okrętu po trafieniu jedną torpedą.
 13. Dhagar

  [VII] Scharnhorst

  Szary kiedyś bardzo potrafił karać na dystansie 11/13km, zaś na 7 i mniej był upierdliwcem. Nieraz zdarzało mi się dziurawić i niestety overpenować Musashi. Aktualnie dystans do karania mimo celności to max 10km, mnóstwo overpenów - zapalniki ciągle mają za długi czas detonacji, lub też darmowy prysznic z każdej strony ostrzeliwanego okrętu. Owszem, ciągle jestem w stanie robić swoje hp na nim ale potwierdza się że to już nie ten sam okręt co kiedyś.
 14. Dhagar

  Nasze osiągnięcia

  Widząc mm zdałem sobie sprawę że już po zabawie. Lotnia, silniejsze dd-ki. Ruszyłem niejako samotnie bronić flanki - wsparcie było baaardzo symboliczne. Skończyło się jak widać, do tego pochwała zarówno od swoich jak i od wrogów za dobrą grę i blokowanie prawej strony oraz przyznanie, że gdyby lotnia zagrała jak trzeba to nie udałoby mi się tak zablokować na mojej stronie 3 pancków i dd-ka :).
 15. Dhagar

  Tier 7 Gems For Narai?

  Good work on Schanhorst/Gneis, Nelson. CA/CL - Myoko, Helena, Indianapolis (underestimated i think), Fiji, Zara.
×