Jump to content

mcjrosa

Beta Tester
 • Content Сount

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5950
 • Clan

  [-CC-]

About mcjrosa

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. mcjrosa

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Na serwerze NA ten sam kod ma ważność do 18 kwietnia "Code will expire on 2019-04-18 20:00:59 "
 2. Czyli za te problemy dostanę 1 dzień z +15% expa :) (bo mam premkę ogólną). Opłacało im się oddzielić normalną premkę od okrętowej.
 3. mcjrosa

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Robiłem te dyrektywy, szczerze mówiąc spodziewałem się że na koniec będą to misje podobne do tych na Cossaka czy też te z pierwszych 3 tygodni eventu (wiem mogłem spojrzeć na ostatnią zakładkę ALE skoro przez ostatnie 4 miesiące normalne misje .... ) aż tu nagle wczoraj przeczytałem ten temat i chęci na zdobycie kolejnej premki natychmiast wyparowały :) Nawet nie będę próbował zarabiać tych 24 milionów kredek w 7 dni , szkoda nerwów,.
 4. mcjrosa

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Ja np strace to że dublonów które mam w okretach nie będe mógł przeznaczyć na premkę działająca w innych grach. Mam obecnie 12500 dublonów i cos mi sie wydaje że musze je wydać teraz bo po wejściu 7.12 będa one bezwartosciowe dla WoTa a dla mnie akurat WOt jest priorytetowy w stosunku do okrętów.
 5. mcjrosa

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Z tych dwóch darmowych które dostałem z pierwszego wpadło 50 flag a w drugim Dunkierka z kapitanem :) Miłe, bo do tej pory NIGDY nawet z SK nie dostalem jeszcze żadnego okrętu.
 6. mcjrosa

  Operacja "Operacja"

  Dzisiaj pierwsza bitwa to totalna porazka. Jeden padł od razu w starciu z pierwszą trójką. Drugi padł w starciu z nastepną dwójka, trzeci gonił przez cała mapę za jednym uciekającym okrętem (do konca bitwy) i w rezultacie gładka porażka. A w drugiej bitwie wszystko szło jak po masle, druzyna ładnie wyspotowała wszystkie katapulty, cały zespół zameldował sie o czasie w odpowiednim miejscu, wyspotowany zamek na minutę przed upływem czasu, polowanie na okręty otaczające Rasputina ale niestety jeden cymbał sie uparł i tak zawziecie ostrzeliwał Rasputina że ubil go gdy brakowało nam wciąż jednego killa do zaliczenia 5 gwiazdki. I to pisalismy kilkukrotnie żeby go zostawił. Nic, głuchy, slepy i zapatrzony w swój cel.
 7. mcjrosa

  Operacja "Operacja"

  W poprzedniej wersji zawsze miałem 4 lub 5 gwiazdek, teraz dwie próby i za pierwszym razem 1 gwiazdka (tylko 1 z naszych przezył) za drugim 3 gwiazdki. Znaczaco trudniejsza operacja niz poprzednio.
 8. mcjrosa

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Po pierwszym etapie misji byłem niezadowolony bo dostałem jedynie piąte tiery ale teraz z kampanii na EU dostałem jeszcze misje na Normandie a na NA dostałem Normandię oraz Richeleu i to juz mnie w pełni zadowala :)
 9. mcjrosa

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Zrobiłem misje francuski dodatek na EU i NA, w sumie otworzyłem więc 24 kontenery EU - 12 kontenerów 0 misji NA - 12 kontenerów 1 misja na Bretagne
 10. mcjrosa

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  No ale na premkach możesz zbierać expa
 11. mcjrosa

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Na serwerze NA dostałem misje na Bretagne (V tier) . Misja wpadła z tych 3 kontenerkow ktore dostałem za 5 zwycięstw. Misja trwa do 12 kwietnia, trzeba zdobyć 10000 bazowego expa. Czy na tym okręcie będę mógł zdobywac expa juz na przyszlośc czy mi go zabiora po 13.04?
 12. mcjrosa

  Kolekcja - Vive la France

  No właśnie, po co ktos ma rozgrywać +- 30 walk aby zdobyć kolekcje po to aby potem to samo robic na normalnym koncie? Ani niczego się nowego nie dowie, sama kolekcję oberzy sobie na zwykłym koncie nagrody żadnej nie ma. Powinno byc chociaz tak że wraz ze zdobywaniem kolejnych obrazkow odkrywane sa kolejne BBki z nowego drzewka aby móc sie z nimi zapoznać a tak to nie ma nic .
 13. mcjrosa

  Eh i znów weekend...

  Stalem sobie dzisiaj Leanderkiem w dymku. Przede mną Kamikaze wypuścil torpedy, cofnałem sie tak że udało mi sie je ominąc a tu nagle 3 torpedy od Leandera z mojego teamu ktory stał za mna. Byłem nieco wkurzony ale nic nie napisałem i wyszedłem z gry. Po kilku minutach otrzymuję wiadomosc od gościa że mnie przeprasza i zebym zajrzał na maila. Okazało sie że dał mi w prezencie paczkę Mikolaja :) Nic specjalnego z niej nie wygrałem, było tam niestety tylko te 30 cammo ale zawsze to cos (przyda się na misję 75k expa) no i gest którego bym sie raczej nie spodziewał.
 14. mcjrosa

  Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Zacząłem robic misję 3 na serwerze NA i oczywiście fail. Misji na 75k expa nie da sie zrobic (ciekawe czy to prawda że ustawione jest na 75k expa w jednej bitwie :) ) bo licznik nie rusza się z miejsca. Zapowiedziano fixa w ciągu 24-48 godzin :)
 15. mcjrosa

  Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Przypominam też że to nie jest zwykłe 270k tylko to jest 75+75+75+45 wiec przypuscmy że zrobisz w 7 bitew 74K to w ósmej jest obojetne czy bedziesz miał 1k czy 20k i tak ją musisz stoczyc i i tak nic ci do nie da do przyszłych misji.
×