mcjrosa

Beta Tester
 • Content count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4992

About mcjrosa

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile mcjrosa

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. CV jest naprawde ważny. To duza róznica czy mamy w druzynie CV który moze uleczyc sojusznikow 2 razy i wykorzysta to już na początku czy takiego który ma 4 naprawki. Sporo osob oszczędza i nie daje premium naprawki za "całe" 7500 kredytów. Ten ktory zostawil naprawki na koniec (i zrobił 400 tys dmg) jest w stanie bardzo prędko uleczyć w całości Transylwanię i wtedy jej nie tracimy i zachowujemy gwiazdkę.
 2. Nie wydaje mi sie żeby wypozyczenie cos kosztowało. Mam konto na serwerze NA i po prostu wczoraj po rozegraniu 1 gry dostałem wiadomosc że oto w porcie mam Scharnhorsta na 3 dni którym sobie moge pograc. Nic to nie kosztowało ot taki 3 dniowy prezencik.
 3. Poczekaj na cos lepszego. Ja dostalem powiadomienie że mam 70% taniej na cały zestaw z Scharnhorstem. Po wejściu do sklepu okazało sie ze to jednak nie Scharnhorst a Leningrad ale za 60.05 PLN kupiłem Leningrada, 30 dni premki i 6500 dublonów.
 4. No to napisze jak wyglada w praktyce granie tylko dla bonusów bo jestem w klanie dla solo graczy na serwerze NA. Ktos postanowil że załozy klan TYLKO dla bonusów "This is a clan that will not have coms, will not division, will not participate on the global map but we will pool our oil for the buffs to all members. " 30 miejsc w klanie rozeszło się w godzinę po rozpoczęciu rekrutacji. W tej chwili mija tydzień od powstania pierwszego klanu i 30/30 miejsc jest zajętych w 6 kolejnych klanach WOLF1,2,3,4,5,B oraz 3 klanach bliźniaczych powstalych na tych samych zasadach. Po 8 dniach osoba która zdobyła w moim klanie najwięcej ropy ma jej na koncie 980 (nie wiem jak mozna było to zdobyć) dwie osoby maja nieco ponad 500, 2 osoby z najmniejsza liczba ropy maja jej po 150. Ja zebrałem 230. W tydzień wybudowano wszystkie doki dla tierów V,VI,VII oraz VIII i jest też research center dla brytyjczyków, 1500 ropy w magazynie. Generalnie opłaca sie takie granie. 30 przypadkowych graczy zbiera wspólnie ropke i za to ma jakieś małe bosiki. jak mozna to czemu nie.
 5. Ale tak było jakis rok temu, i wtedy jeszcze trzeba mieć było budynki na odpowiednim poziomie aby ktos mógł Ciebie zaatakować. Teraz są inne zasady.
 6. No nie bardzo wkurzają bo wybudowanych budynków sie nie traci, W wyniku natarcia mozna stracić jedynie zgromadzone i nie wydane surowce (za kilkukrotne niestawienie się do bitwy)
 7. Nie będzie bo zbyt wiele osób chce grac solo ale musi być w klanach aby mieć bonusy i WG zdaje sobie sprawę że wkurzyliby zbyt wielu graczy :)
 8. Thank you for invite :)
 9. Me too. On NA server there are clans Lone Wolves (at least 3) and their rules are simple NO TS no divisions no global map just for bonuses for members Looking for the same on EU.
 10. Na serwerze NA dołaczyłem do wspaniałego klanu którego zasady sa dosyć proste żadnego komunikowania przez TS czy podobne sprawy żadnych dywizjonów żadnej globalnej mapy klan dla ludzi nie zainteresowanych życiem klanowym Klan jest tylko po to aby zbierac olej na budynki. Miejsca wypelniły się w godzinkę, powstał już drugi klan na tych zasadach. Czy znajdę coś takiego na naszym serwerze?
 11. Wracając do eventów. U nas w ten weekend było wiadomo co ale pograłem sobie na serwerze NA. Mieli ciekawy event Corgi Fleet captains. Losowo zostało wybranych ponad 200 kapitanów ktorzy byli Corgi i pływali sobie przez weekend różnymi okrętami na tierach od 3 do 10. Jeśli gracz widział w przeciwnej drużynie jakiegos kapitana Corgi i go zabił dostawał w nagrodę 500 dublonów, po 5 zwyklych flag każdego rodzaju i 3 losowe kontenerki. Ja jestem dosyć słabym graczem, zagralem w weekend jakieś 30-40 gier, nie polowałem specjalnie na tych kapitanów a i tak zabilem ich 4 czyli zdobyłem 2000 dubloników, po 20 flag i 12 kontenerów. Ech gdyby na EU było kiedyś takie rozdawnictwo dublonów :)
 12. Na serwerze NA po wprowadzeniu patcha kolejka do bitwy na tierze 4 2 lotniskowce, 2 niszczyciele, 4 krążowniki 60 pancerników :)
 13. Hej, chyba że jutro się okażę że to tak naprawde miało być od piątku. Co stało na przeszkodzie żeby po ujawnieniu pomyłki gwiazdki włączyc dzisiaj?
 14. Uwazasz że nie ma do tego powodów? Napisano w artykule nieprawde która miała zachęcic ludzi do grania od dzisiaj. Jesli to była pomyłka to można ją było łatwo naprawić włączając gwiazdki dzisiaj ale NIE bo NIE.