Jump to content

mcjrosa

Beta Tester
 • Content count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5934
 • Clan

  [-CC-]

About mcjrosa

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Po pierwszym etapie misji byłem niezadowolony bo dostałem jedynie piąte tiery ale teraz z kampanii na EU dostałem jeszcze misje na Normandie a na NA dostałem Normandię oraz Richeleu i to juz mnie w pełni zadowala :)
 2. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Zrobiłem misje francuski dodatek na EU i NA, w sumie otworzyłem więc 24 kontenery EU - 12 kontenerów 0 misji NA - 12 kontenerów 1 misja na Bretagne
 3. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Na serwerze NA dostałem misje na Bretagne (V tier) . Misja wpadła z tych 3 kontenerkow ktore dostałem za 5 zwycięstw. Misja trwa do 12 kwietnia, trzeba zdobyć 10000 bazowego expa. Czy na tym okręcie będę mógł zdobywac expa juz na przyszlośc czy mi go zabiora po 13.04?
 4. Kolekcja - Vive la France

  No właśnie, po co ktos ma rozgrywać +- 30 walk aby zdobyć kolekcje po to aby potem to samo robic na normalnym koncie? Ani niczego się nowego nie dowie, sama kolekcję oberzy sobie na zwykłym koncie nagrody żadnej nie ma. Powinno byc chociaz tak że wraz ze zdobywaniem kolejnych obrazkow odkrywane sa kolejne BBki z nowego drzewka aby móc sie z nimi zapoznać a tak to nie ma nic .
 5. Eh i znów weekend...

  Stalem sobie dzisiaj Leanderkiem w dymku. Przede mną Kamikaze wypuścil torpedy, cofnałem sie tak że udało mi sie je ominąc a tu nagle 3 torpedy od Leandera z mojego teamu ktory stał za mna. Byłem nieco wkurzony ale nic nie napisałem i wyszedłem z gry. Po kilku minutach otrzymuję wiadomosc od gościa że mnie przeprasza i zebym zajrzał na maila. Okazało sie że dał mi w prezencie paczkę Mikolaja :) Nic specjalnego z niej nie wygrałem, było tam niestety tylko te 30 cammo ale zawsze to cos (przyda się na misję 75k expa) no i gest którego bym sie raczej nie spodziewał.
 6. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Zacząłem robic misję 3 na serwerze NA i oczywiście fail. Misji na 75k expa nie da sie zrobic (ciekawe czy to prawda że ustawione jest na 75k expa w jednej bitwie :) ) bo licznik nie rusza się z miejsca. Zapowiedziano fixa w ciągu 24-48 godzin :)
 7. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Przypominam też że to nie jest zwykłe 270k tylko to jest 75+75+75+45 wiec przypuscmy że zrobisz w 7 bitew 74K to w ósmej jest obojetne czy bedziesz miał 1k czy 20k i tak ją musisz stoczyc i i tak nic ci do nie da do przyszłych misji.
 8. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  100 flag AA 1000 dublonów na serwerze NA 100 flag na detonacje 7 dni premki
 9. misja halloween

  CV jest naprawde ważny. To duza róznica czy mamy w druzynie CV który moze uleczyc sojusznikow 2 razy i wykorzysta to już na początku czy takiego który ma 4 naprawki. Sporo osob oszczędza i nie daje premium naprawki za "całe" 7500 kredytów. Ten ktory zostawil naprawki na koniec (i zrobił 400 tys dmg) jest w stanie bardzo prędko uleczyć w całości Transylwanię i wtedy jej nie tracimy i zachowujemy gwiazdkę.
 10. Nie wydaje mi sie żeby wypozyczenie cos kosztowało. Mam konto na serwerze NA i po prostu wczoraj po rozegraniu 1 gry dostałem wiadomosc że oto w porcie mam Scharnhorsta na 3 dni którym sobie moge pograc. Nic to nie kosztowało ot taki 3 dniowy prezencik.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Poczekaj na cos lepszego. Ja dostalem powiadomienie że mam 70% taniej na cały zestaw z Scharnhorstem. Po wejściu do sklepu okazało sie ze to jednak nie Scharnhorst a Leningrad ale za 60.05 PLN kupiłem Leningrada, 30 dni premki i 6500 dublonów.
 12. Ropa dla singli ;)

  No to napisze jak wyglada w praktyce granie tylko dla bonusów bo jestem w klanie dla solo graczy na serwerze NA. Ktos postanowil że załozy klan TYLKO dla bonusów "This is a clan that will not have coms, will not division, will not participate on the global map but we will pool our oil for the buffs to all members. " 30 miejsc w klanie rozeszło się w godzinę po rozpoczęciu rekrutacji. W tej chwili mija tydzień od powstania pierwszego klanu i 30/30 miejsc jest zajętych w 6 kolejnych klanach WOLF1,2,3,4,5,B oraz 3 klanach bliźniaczych powstalych na tych samych zasadach. Po 8 dniach osoba która zdobyła w moim klanie najwięcej ropy ma jej na koncie 980 (nie wiem jak mozna było to zdobyć) dwie osoby maja nieco ponad 500, 2 osoby z najmniejsza liczba ropy maja jej po 150. Ja zebrałem 230. W tydzień wybudowano wszystkie doki dla tierów V,VI,VII oraz VIII i jest też research center dla brytyjczyków, 1500 ropy w magazynie. Generalnie opłaca sie takie granie. 30 przypadkowych graczy zbiera wspólnie ropke i za to ma jakieś małe bosiki. jak mozna to czemu nie.
 13. Ropa dla singli ;)

  Ale tak było jakis rok temu, i wtedy jeszcze trzeba mieć było budynki na odpowiednim poziomie aby ktos mógł Ciebie zaatakować. Teraz są inne zasady.
×