Jump to content

Radeggast

Players
 • Content Сount

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1333
 • Clan

  [AMIR]

About Radeggast

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Díky pánové za Vaši práci,bylo to moc fajn
 2. Radeggast

  Prinz Eitel Friedrich

  Jen doufám,že si to Žabák přečte a vyvodí z Tvého příspěvku nějaký závěr,protože kdybych to mohl udělat já,už by sme Tě tady neviděli.
 3. Jsem rád,že Žabák napsal,že rollback proběhl,nejsem uplakánek co si stěžuje,jen sem se zastal kolegy,ohledně Pertha,že se to mohlo stát.V té době jsem měl 414 premium dnu,sbírku na Eithela splněnou a pokud chci nějakou lod,nemám problém si ji koupit.Co se týče mé osoby nemuseli kompenzovat vůbec,jelikož to byla technická závada a je to jen a jen jejich dobrá vůle.
 4. Pokud někdo něco nesplnil,nebo něco nekupoval,nemusel si toho vůbec všimnout,proto jsem napsal,že jsem si toho všiml.Proto jsem se chtěl trochu zastat hráče ,kterému klidně z kontíku mohl padnout Perth a pak ho neměl.To vrácení hry muselo být minimálně hodinu zpět.Netuším jak to mají ošetřené o kolik se vracejí,kdy jim to dá nějakej sejv,v tom se nevyznám.Jen sem napsal,že musel být,tím nikoho nezatracuji,že si nevšiml,nebo,že si vymýšlejí o co přišli,i takoví se najdou.Samozřejmě,stát se chyba na serverech může,jsou to stroje a nehaním ani WG.Jiné je jaké dali kompenzace,asi bych to řešil jinak.Jelikož po rollbacku,pokud si něco koupil,peníze se ti vrátily ,jiné je pokud si v klanovkách,třeba vybojoval postup,dostal si ocel,splnil kampan,nebo část - stratil si to.Samozřejmě tohle asi dohledat nepůjde.Ale rozumím hráčum,kteři toho dosáhli a jsou z toho rozčarováni,ale stát se to může.
 5. Eraser ,musel být rollback.Jelikož z posledních 2 bitev jsem splnil 2 kampaně,a koupil jsem ni lod na vyšším levlu,vybavil sem ji a po pádu serveru jsem ji neměl a kampaně jsem neměl započítané a lod v přístavu nebyla.kupoval sem ji znovu.Proto to tvrdím s jistotou.Screany si nedělam bych si musel koupit novej disc.
 6. Nejsem nějaký uplakánek,stát se to může,technika není neomylná.Ale zrovna se nezapočítavaly úspěchy do kampaní a misí.Takže jsem z jedné bitvy přišel o poslední 4 hvězdy na kampani a měl bych komplet dodělanou tu japonskou kampan a poslední úkol v 3 týdnu na Fridricha,což mě moc mrzíKompenzace v podobě 1 dne premka mi to nevynahradí,jelikož mám přes 400 dnů premka.
 7. Radeggast

  Otázky a odpovědi

  Mě by spíš zajímalo,kdy opraví ty několikadenní lagy ve hře,pomalu se to nedá hrát
 8. Radeggast

  Amir-nábor nových členu

  Nějaky premiovy 8 mám a blížim se i k normálnim.Byl bych celkem rád hrát v divizi.Discord mám.
 9. Radeggast

  Vývojářský blog

  Máš oficialni server a tak zvany testovací server,musíš se zaregistrovat, stahnout rusky klient a nainstalovat,ale nedavej do stejny složky at se ti to nehádá.tam máš pak stejne lodě jak na svem oficialnim,plus k tomu dostaneš volne zkušenosti,plno peněz a navíc testovaci lodě.A můžeš jezdit
 10. Radeggast

  Vývojářský blog

  Jestli to není tím,že to je na test serveru,DD
 11. Radeggast

  Rolfův Herní Koutek

  Rolfe,super u toho sem se opravdu pobavil
 12. Radeggast

  Nábor do klanu CKVN

  díky,momentálně jsem v práci,takže večer
 13. Radeggast

  Nábor do klanu CKVN

  Nejsem buhvi jak dobrej hráč,je mi 55let,pohodovej a když tak bych to chtěl vyzkoušet v komunitě.Tak pokud by byl o staříka soucit ,tak bych to uvítal.
 14. Radeggast

  Saipan

  A pak si kup prémiák,udělají ho až moc dobře aby se prodával,pak ho ponerfují a je k ničemu.Typické WG.Už žány nekupuju,tady i ve wotku,stejná písnička.
 15. Radeggast

  výročí wows odměny

  Proč mě to už u nich nepřekvapuje.Myslel sem,že dneska něco splním,jelikož jedu na chatu na prodlouženej víkend,no neumožnili mi to.Gg WG opět pěknej fail.
×