Jump to content

malahaj1

Beta Tester
 • Content Сount

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3408
 • Clan

  [IMPR0]

About malahaj1

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  Południwe skrzydło, Blok C, izolatka nr 2
 • Interests
  Przemoc, zło, walki uliczne, mleczko, tłumienie zamieszek, czekolada. Najpełniej nadziewana, albo z orzechami.

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. malahaj1

  Kontenery Wielka Ósemka

  Też mi Czapkę wylosował. Z drugiego lub trzeciego kontenera. Milusio.
 2. malahaj1

  Dyskusja o reworku CV

 3. malahaj1

  Dyskusja o reworku CV

 4. malahaj1

  dla dzierlatek

 5. malahaj1

  Dyskusja o reworku CV

 6. malahaj1

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Wtedy BB ustawiony na swej królewskiej pozycji nie miałby zasięgu nawet do swojego capa. Nie wiem czy zasięgu rysownia by mu starczyło, coby zobaczył najbliższego przeciwnika.
 7. I po co komu jakieś tam bomby głębinowe? :P
 8. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Pace. Doceniam waszą wiedze historyczno techniczną. Choć nadal mówicie (piszecie) do mnie pismem pencełkowym, to zawsze się człowiek czegoś nauczy. ;) Rozumiem też to, że kolega stara się w swoich propozycjach przemyć do naszej arcadówki, jak najwięcej odniesień i realiów historycznych, co również się mu chwali. Wydaje mi się jedynie, że WG będzie miało inne priorytety.
 9. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Ekspertem ani historykiem nie jestem, więc spierał się nie będę czy to uzasadnione, biorąc pod uwagę możliwości faktycznie istniejący konstrukcji (choć wydaję się naturalne. Sprawdziłem sobie pierwsza lepszą tabelkę z googla i też wychodzi, że na powierzchni były szybsze niż w zanurzeniu - https://pl.wikipedia.org/wiki/Typy_okrętów_podwodnych_United_States_Navy). Z punktu widzenia gry "powinny być", aby granie nimi nie zanudziło, przy konieczności np. zmiany flanki. Już granie BB który osiąga zawrotne 20 węzłów, jak niektóre hamburgery, potrafi człowieka uśpić, jak nie ma do czego strzelać.
 10. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Jeśli na peryskopowej mają mieć 10 węzłów mniej, to na powierzchni powinny być odpowiednio szybsze, czyli ich prędkość (na powierzchni) będzie porównywalna z pancernikami. Poza tym nie bulwersuj się tak, bo jeszcze wszystkiego nie doczytałem a kasownika Ci chyba prewencyjnie nie wyłączyli ;P
 11. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  E tam. A jak chciałbyś takiem OP snajpić z końca mapy?
 12. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Do gry wchodzi cała nowa klasa okrętów, z zupełnie nową mechaniką, naprawdę myślisz, że dla jej odpowiedniego zbalansowania, WG nie poświęci jakieś tam historyczności, nawet jeśli do tej pory w zakresie prędkości jako tako się jej trzymało? Kto chciałby grać czymś, co pływa 10 czy 12 węzłów, nawet jak zrespią go na środku mapy? Wprowadzanie OP i nowe CV są robione po to, aby zdobyć nowych graczy a to wymaga, aby gra tymi klasami była odpowiednio atrakcyjna dla "targetu" WG.
 13. malahaj1

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Pytanie, czy WG w tym przypadku nie poświęci historyczności dla "gameplayu". Przy tej prędkości będzie wiało nudą, szczególnie, jeśli w naszej okolicy akurat zabranie wroga i trzeba będzie zmienić flankę.
×