Jump to content

malahaj1

Beta Tester
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3058
 • Clan

  [IMPR0]

About malahaj1

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Południwe skrzydło, Blok C, izolatka nr 2
 • Interests
  Przemoc, zło, walki uliczne, mleczko, tłumienie zamieszek, czekolada. Najpełniej nadziewana, albo z orzechami.

Recent Profile Visitors

470 profile views
 1. THERE CAN BE ONLY ONE II

  Dzięki za konkurs, poświęcony czas i wysiłek. W kluczowym momencie zabrakło nieco nadzoru i całość wymknęła się z pod kontroli, ale to tylko szczegół i nauka na przyszłość. Dzobo30 nie zniechęcaj się frekwencją. Kiedyś sporo prowadziłem przez forum sesje RPG. Z moich doświadczeń rekrutacyjnych wynika, że liczbę graczy zainteresowanych trzeba podzielić przez dwa, aby dostać faktyczną liczbę zgłoszeń a tą znów przez dwa, aby wiedzieć, ilu faktycznie weźmie udział. Tu jest jak widać tak samo. W "internetach" to normalna sprawa.
 2. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  W kliencie gry, jak najdzie się na logo eventu, to jest napisane, że trwa do 21 sierpnia.
 3. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Coś dużo wam tych dni wyszło. Gdzieś mi mignęło napisane, że event jest do 20 albo 21 sierpnia. Jedno camo można zdobyć, za drugie trzeba zapłacić. Pytanie czy się opłaca.
 4. Nowe kontenery z zasobami - łaska WG?

  Węgiel będzie też wypadał z kontenerów z wydarzenia, przez cały miesiąc, co zawsze da trochę czarnego złota ekstra przy jednym/dwóch takich kontenerach dziennie.
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Skąd masz info o cenach, bo nie mogę znaleźć?
 6. Dublony - co jest z cenami?

  W kwestii dublonów, to zauważyłem, że jak sprawdzam stronkę WOWsa rano, tak powiedzmy do 11, to mam cenę regularną, popołudniu znów promocyjną. Pokrywa się to z ofertą na wyprzedaży ze strony głównej. Tak do mniej więcej 11 mam starą ofertę, z poprzedniego dnia (po kliknięciu, wyskakuje komunikat "strony nie znaleziono", czy coś takiego), potem już aktualną. Z nową aktualizacją wchodzą do klienta nowe okręty za dublony (m.in. Roma, Kidd, Gascogne, inne odpadają), więc warto się zastanowić. Bardzo też jestem ciekawy, jak długo będzie trwać owa promocyjna cena na złote monety. Ktoś coś wie na ten temat?
 7. ZGŁOSZENIA

  Zgłaszam się.
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Zagrałem dziś i nie dostałem :( Już nieaktualne?
 9. Niejaki Dropsiq przyłapany jak w towarzystwie jakiś innych LOBUZów tłukł foki pałką po głowach. Wynik łatwy do przewidzenia, Wstyd! Gorzej, dla „Króla krążowników” to już hańba! Tak więc cytując klasyka Pochwał poszły :)
 10. Dyskusja ogólna

  Potwierdzam. Taż tak mam. Nie wiem czy to błąd, czy zamierzone działanie, ale stara opcja był zdecydowanie lepsza.
 11. Też raz dostałem. Wywaliło mi jakieś tło, powiedziało że już takie mam i wpadło 15k kredek. Zawsze coś.
 12. Dyskusja o balansie CVek

  Nie, wina leży po stronie źle zbalansowanej/zaprojektowanej klasy. Nikt nie ma obowiązku być filetem, aby móc grac w pikselowe stateczki. Jeśli jest słaby to przegra z lepszym i to normalne. Nienormalne jest to, że wynik pojedynku tych dwóch graczy, ustawia bitwę pozostałym 22. Prawidłowo powinno być tak, że fiolet na CV rozwalił pomidora na CV i pomógł drużynie wygrać w takim samym stopniu, jak inny fiolet na BB, który rozwalił innego pomidora na BB.
 13. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  Gołe baby podobajom mi sie bardziej. Zazwyczaj.
 14. Dyskusja o balansie CVek

  W ramach trendu myślowego obecnego w temacie proponuje, aby poprawić ogólny balans oczywiście, aby nikt kto nie ma ogólnego 60% WR nie mógł w ogóle wejść na randoma. Jak już szaleć z tym "balansem" to szaleć. Względnie, aby nikt przypadkowy się przez sito nie przedostał, proponuje wprowadzić oficjalny egzamin na fioletowego unicuma, bez którego nie dałoby się wejść do bitwy, a co! :P Jeżeli obecność JEDNEGO słabego gracza na danej klasie w drużynie, potrafi tak bardzo obniżyć jej szanse na zwycięstwo, to jest wina klasy (balansu) a nie gracza.
×