Jump to content

MichalUzriel

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11411
 • Clan

  [FWK]

About MichalUzriel

 1. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  Miesza baca kijem w szambie.Podchodzi do niego przypadkowy przechodzień i pyta: - Czego baca tam szuka? - Marynarka mi wpadła. - No, ale po co panu ta marynarka, skoro ona cała w gównie teraz? - No, ja wiem, ale kanapki w kieszeni były.
 2. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  Kapitan Titanica wchodzi do sali balowej i oznajmia pasażerom: - Mam dwie wiadomości - dobrą i złą. Od której mam zacząć? - Od złej. - Za chwilę nasz statek zatonie. - A ta dobra? - Dostaniemy 11 Oskarów.
 3. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  Z zasłony ołowianych chmur Ulewa spadła nagle, Rzucało nami w górę, w dół I fala zmyła żagle. A bosman tylko zapiął płaszcz… O pokład znów uderzył deszcz I padał już do rana; Diabelnie ciężki był to rejs, Szczególnie dla bosmana. A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: Ech do czorta! Przedziwne czasem sny się ma, Dziesięć w skali Beauforta. Spod ciemnych ołowianych chmur Ulewa spadła nagle, A myśmy, jak te chuje dwa, W kubryku szyli żagle. A bosman do kubryku wpadł I zaklął: [edited]wam w dupę! Złamali znowu igły dwie, Gdzie ja dziś takie kupię? W nawigacyjnej Stary siadł, Słuchając komunikat, Wkurzony maksymalnie rzekł: Panowie, znowu dycha! A bosman tylko w mesie siadł Ponury jak na stypie. Jak dalej będzie piździć tak Rozpieprzy nam tę krypę! W kambuzie kuk rzygając w krąg Ponuro żuł nienawiścią: Że też te gnoje jeszcze żrą, Toż takich można zabić! A bosman tylko w mesie siadł I oparł nos na blacie: Obiad ma być dziś ze trzech dań I deser na dodatek! Kompasu igła całą noc Tańczyła rock’n’rolla A wściekły sternik czuł, że go Ogarnia paranoja. A bosman do kokpitu wpadł I ujął szturwał w ręce: Do kurwy nędzy równo jedź, Bo jaja ci ukręcę! Gdy słońce zgasło i gdy sztorm Wydmuchał się do woli, W bosmańskiej brodzie zakwitł blask Setek kryształków soli. A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął – otóż Bosman nie zaklął! Bosman znów zaczął mówić Piękną poprawną polszczyzną!
 4. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  Na statku stary bosman zaciąga się fajką. Podchodzi do niego marynarz: - Panie bosmanie, używamy tego samego tytoniu, a jednak aromat pańskiej fajki jest o niebo lepszy od mojego. Niech Pan zdradzi, jak pan to robi? Bosman na to: - Ha, chłopcze, mam na to pewien stary sposób: do tytoniu dodaje zawsze parę włosów łonowych młodej dziewczyny... Zawinęli do portu, po powrocie na pokład marynarz podchodzi do bosmana, wręcza mu fajkę mówiąc: - No, niech pan teraz spróbuje, zrobiłem jak pan radził! Bosman wciąga dym, rozsmakowuje się nim przez chwile i wypuszcza majestatycznie przez nos: - Za blisko dupy rwiesz...
 5. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  doki czekają na nowe okręty a kantyna na oficerów :)
 6. MichalUzriel

  Flota Wujka Kostucha rekrutuje

  Zapraszam
 7. MichalUzriel

  Klan Battles and Bottles [B_B] rekrutuje

  Polecam :)
×