Jump to content

Aethain

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Aethain

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Aethain

  Otázky a odpovědi

  Ahoj, chci se zeptat na režim Operace týdne od 25.7 je nová ,,Záchrana lodi Raptor,, teď jsem vyhrál a splnil za všech 5 hvězd a odměny žádné? Ono se to neresetuje s každou novou operací? Teď mi to píše, že odměna mi byla vydána už 30.6.2017, takže jednou splním a už nikdy víc ?
 2. Aethain

  Otázky a odpovědi

  Zdravím kapitáni, možná to tu už zaznělo, ale nechce se mi tu pročítat všechno, chci se jen zeptat dříve jsem už zakoupil za uhlí Salem, teď váhám jestli koupit Georgii, nebo Yoshino, nebo bude lepší počkat na něco lepšího? Díky za odpovědi.
 3. Aethain

  Divoká vlna: kompletní průvodce

  Jelikož hraju lodě sám, tak nemám šanci tu vůbec vyhrát, chápu, že divize si tu namastí kapsičky.
 4. To ještě nevíte co udělali s boty, ti běloruští programátoři musí být nalití od rána do večera, aby se bitevka po vypuštění torpéd ze 3 km otočila o 360° za 4 vteřiny a tím se vyhla úplně všem torpédům, to je ten nejmenší podvod v týhle hře. Náhlé ,,poskočení,, lodě o několik metrů tak,.aby je torpéda těsně minula to je taky lahůdka. Miluju tuhle hru a její temná zákoutí fakt, že jo.
 5. To, že boti podvádí, že nabijí mnohem dřív, nebo dokonce střílí hned bez nabití, to, že vidí torpéda hned a bitevky dávají do křižníků vždy citadelu, to už jsem si jakžtakž zvykl,ale tohle je další level podvodu.
 6. Už jsem se chtěl dlouho zeptat, ale zatím jsem to nechal napokoji, protože to dělalo jen občas, ale poslední dobou to dokáže tak neskutečně vytočit, že jsem dnes nas.anej jak málokdy. Jakým systémem WG vypíná hry proti botů, kdy ani body nejsou na 1000, ani všechny všechny lodě nejsou potopeny? Proč to vůbec dělá? Příklad dnes se vypne hra kdy zůstaly proti nám 3 plné bitevní lodě, Druhá hra opět 2 plné bitevky a hra se vypne, žádná obsazená základna. To aby si člověk nenastřílel, nebo co? Někdy hru nechá dohrát do poslední lodě, někdy to vypne, když zůstanou dvě lodě, někdy tři, to je podle toho jak opička zatočí, nebo jak se WG zachce? Proč to nemůže být do poslední lodě, nebo do získání bodů?
 7. Aethain

  Bonusové kódy zdarma

  Děkuji, krása :)
 8. Aethain

  Sbírky

  Pokud má tu sbírku kompletní a chodí mu tam pořád duplikáty tak ty vyměnit nejdou do té druhé sbírky. Mám to stejně.
 9. Aethain

  Vlhká zpovědnice

  Nechtěl jsem sem psát, ale už jsem tak vytočenej, že musím, zajímá mě jak to, že když hraju proti botům, že mě vždy z 95%, když hraju s křižníkem a trefí mě bitevka, vezme jednou ranou AP nábojem přez 20.000 DMGa když je to opačně tak beru 1160 dmg? A ta jejich idio.ská přesnost? O tom, že i s nejlepším maskováním svítím vždy první, dřív než bot už ani nemluvím. Ty jejich výstřely ihned po spotnutí bez jakéhokoli míření a vždy se trefení, na to jsem si už zvykl. A to, že nabíjejí někdy i o 80% rychleji než by měli je taky dost častý. Ale nejvíc mě zajímá ta penetrace a jk můžu s AP nábojem brát bitevka tolik křížníku, pokaždé. Přesunuto z vlákna "Diskuze o hře -> Všeobecná diskuze o hře -> Otázky pro WG"
 10. Zdravím, může mi někdo prosím říct, kdy hodlají konečně upravit ty super přesný boty, kteří trefují každou ranou na 18 km? Od tieru 7 Dnes 9 her a 9 proher proti botům, žádná šance to vyhrát.
 11. Aethain

  Problém s hrou

  Zdravím, je tu někdo kdo by mi poradil? Mám problém s mapou Velký závod, dělá mi to pouze tahle mapa, kdy mám červený obraz.
×