Servus_Dei

Players
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7287

1 Follower

About Servus_Dei

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Servus_Dei

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nowy Dwór Mazowiecki
 • Portal profile Servus_Dei
 1. Testowałem GZ z torpedami głębinowymi i jest o niebo lepszy od konfiguracji z bombami AP. 3 x 5 TB na 8 VIII z krzyżowym dropie daję rade. Ale martwi mnie fakt całkowitej bezbronności przeciw DD boczna w takim przypadku powina byc na 10 km i być mega celna albo torpedy powinny mieć chociaż 30 % szans na trafienie DD.
 2. U mnie jednego dnia złożyły się SK z Yamamoto + jeden wypadł ze zwykłych. Moduł Radar 1000 gold 1000 gold Moduł doładowanie Moduł Dym Moduł Turbo 100 flag Indian delta 100 Urobos 25 Czerwonych smoków 1000 golda 1000 golda 100 nonvember fox 100 nonvember fox 50 K wolnego 50 K wolnego 50 dusza ocenau 100 victor lima Not bad.
 3. Sądząc po bonusach chyba cierpisz na brak widowni :D
 4. Mogli sobie darować te 9350 golda i byłoby git :/
 5. Mój wynik w tych rankedach jest bardzo słaby, 444 bitwy z WR 49,5 %. Z PR cofnąłem się w rozwoju do grudnia :/ . Meta tego sezonu była straszna, w ogole nie mogłem się odnaleźć w takie statycznej grze. Takie szachy z wyczekiwaniem na błąd przeciwnika. Niestety nie miałem czasu grać z główną fala dobrych graczy pomimo ze startowałem z 13 rangi i efekty tego były takie jak wyniki. Sorewicz jeśli komuś gierkę spartoliłem
 6. Jak zaczynałem miałem 102 czy 103 mln teraz mam 204 mln, Jak mi sie skonczyl nieprzewrwany ogien to zabralem sie za camo gamescomu + flaga.
 7. Brakowało mi 3 gwiazdek do 1 rangi teraz jestem na 4 :/. Nie wiem jak u was ale u mnie nie ma praktycznie bitew wyrównanych (może 1 na 10). Albo jest miażdżąca porażka albo "flawless victory". Ktoś wcześniej tu pisał że sprawdzał po replayach jakie teamy mu losowało i z jednej strony bylo pomidorowo a z drugiej zielono i fioletowo. Ja mam dokładnie takie samo odczucia jak idzie wajcha w dół to sie leci na lep na szyje. Obecnie mam rozegranych 322 bitwy i o zgrozo mam wr na poziomie 48% gdzie w zeszłym sezonie po 240 było po robocie. Przeraża mnie fakt że są ludzie co maja pierwszy rank i rozegranych bitew 500+ nie wiem czy tyle wytrzymam. Bo szerze powiem ten tryb i ta meta obrzydza mi strasznie grę. Jedyny bonus tych rankedow to taki ze nabilem juz ponad 100 mln kredek i zużywając wszystkie flagi smoka i nieprzerwany ogien natłukłem prawie 3 mln expa elitarnego
 8. Dzis dostałem detonacje na szarym fullhp jednym pociskiem od gienka w 4 minucie.
 9. Ale mnie dzis WG teamami poczestowało z 5 rangi i 4 gwiazdki na 6 RANGE 0 gwiazdek. Żeby to jeszcze równe teamy gry były gdzie tam, po 5 minutach było już wiadomo :/ 8 albo 9 porażek pod rząd. I jak tam mam caly czas ale moj team zmiata przeciwny w 10 minut albo na odwrot 90 % gier.
 10. Stworzyli bezużyteczne moduły i próbują zainteresować tym innych
 11. Jak dla mnie: 1. PT i PM 2. EM (blyska za slabo kreci działami na close combat) LS (nie bierzesz na DD mało grałeś i życia nie znasz ) 3.1 (rankedy walka o capy) SI, SE, VG 3.2 (public) SI, BFT, DE 4. CE - (pozwala strzelać z niewidki na 10,4 km jak mnie pamieć nie myli), przy takie odległości działa jeszcze są w miare celne. AFT to strata perków strzelenie na maks zasiegu z blyskawicy moge porównać do puszczania rzymskich ogni z balkonu.
 12. Klan z dniem 31.12.2016 roku zawiesił swoja działalność. Narodziny mojego syna plus coraz większy brak czasu na prowadzenie strony, rekrutacje oraz wewnętrzne spory klanu sprawiły że zawiesiłem działalność klanu. Dziękuję wszystkim za grę oraz za wspólnie spędzony czas na morzu. Pozdrawiam
 13. Te po 22 złote.
 14. Kupiłem jeszcze 5 tych prezentów i wypadł mi 2 razy pod rząd gremek. Drugiego mi przerobiło na dublony Albo mam ostrego farta albo drop na okręty jest bardzo wysoki.
 15. Z paczki za 22 złote wypadł Eugeniusz not bad.