Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×

Krucifikator

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4161
 • Clan

  [IDDQD]

About Krucifikator

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. U mě stejný případ. Značně to ochladilo nadšení pro další účast v příštím testu. Opravdu mě nenapadlo si fotit hotové mise.
 2. Krucifikator

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Pomohlo, děkuji.
 3. Krucifikator

  Otázky pro WG

  Již přes měsíc možná dva se nemohu dostat do zbrojnice. Nekonečné načítání. Jedině řešení je použít VPN. Proč? Co s tím?
 4. Krucifikator

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Mně pomohl reinstal aslaina... 13x coop
 5. Krucifikator

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  U mě stejná situace. 10x musím do coopu, kam se ovšem stejně nepodívám (takže teď už možná 50x). Intergrita nepomohla. Ještě odpoledne to bylo ok. Přesunuto z Otázky pro WG
 6. Krucifikator

  Sedmá rvačka

  Jak vidno, team stojící za wows si s wot může podat ruku. MM kde četa z klanu bojuje proti randomu je opravdu zárukou kvalitního a vybalancovaného zápasu. Doporučuji zavést i na random.
 7. Krucifikator

  Mody (Aslain) a UI

  Díky za info, kouknu. Poseidon případně aktualizoval ten svůj a přidal k ikonám názvy lodí.
 8. Krucifikator

  Mody (Aslain) a UI

  Případně je možno nakombinovat s "Side Panel od BADoBEst v1" následně pak vidím jméno lodi a zda může mít radar (bohužel zrcadlově). Pro nového hráče pokud chce hrát DD neocenitelné pomůcka. Pokud má někdo případně lepší řešení budu rád :-)
 9. Krucifikator

  Mody (Aslain) a UI

  Našel jsem na AJ foru, že autor radar/hydro tu sám mod postuje a admin zveřejnil. Měl by být tedy ok. Jen fakt nechápu, proč tam má proboha jména hráčů.
 10. Krucifikator

  Mody (Aslain) a UI

  Díky, koukal jsem, tam právě tabulka s radar/hydro není a je tam hnusnej navigátor.
 11. Krucifikator

  Mody (Aslain) a UI

  Zdar, nepodařilo se mi najít přesně to co hledám, tak se raději zeptám. Stáhnul jsem si Aslaina. Znám z WoT a tam se vždy tvrdilo, že co je v Aslainovi tak je ok, ale xkrát hráči brečeli, že měli jen Aslaina a dostali ban (což mohla a nemusela být pravda. Jak je to tady? Aslain dovolen? 1) Případně konkrétně bych si rád zapnul iconi od Poseidon_Brazil, kteý ukazujou, zda můžet mít lod hydro/radar a s jakým range. Bez naprosté znalosti, která loď tenhle braindead skill může mít jsou totiž DD naprosto nehratelné. 2) Semafor zda lod jede dopředu či couvá. 3) Indikátor úhlu. (Navigátor) Jsou tyto mody ok? S tím spojený druhá dotaz. Jde si přepnout, abych ingame v sestavách teamu (panely po stranách) viděl jména lodí a ne hráčů? Mám fakt v zadku že pepíček_1284 má radar ale spíš bych chtěl vědět co je to za loď :D' Díky za info
 12. Krucifikator

  G. Kurfürst z větve za úhlí

  Já to chápu tak, že když ji prodáš, tak se ti nic nestrhne, ale taky kuřbuřta nedostaneš zpátky... Tzn jestli máš tak neprodávat, jestli nemáš (a nikdy jsi neměl) tak nekupovat a počkat. Co nevím já, jestli když ho kuřburta nemám, a dostanu po změně, jestli k němu dostanu i camo.
 13. Krucifikator

  G. Kurfürst z větve za úhlí

  Dík za info, všechno tedy nevíme, ale tušíme. Ideální stav je tedy vyzkoumat a nekupovat.
 14. Jak přesně a ideálně kdy přesně proběhne změna Kurfürsta. Našel jsem: https://blog.worldofwarships.com/blog/222 Konkrétně " Grosser Kurfürst will remain on the accounts of its owners. If the ship was researched but not bought, sold, or the branch was reset, she will be invoiced to the player's account. Pokud to chápu dobře, stačí mít loď vyzkoumanou a automaticky jí při změně dostanu do přístavu? Co když jí už budu mít koupenou? Bude nějaká kompenzace, že jí někdo má a nekupoval? Pokud ano, kompenzace stříbra nebo uhlí? Nová X se bude muset zkoumat? Nebo jí dostaneme automaticky? Bylo by fajn, znát tyhle věci trochu dopředu, aby se šlo připravit. díky
 15. Krucifikator

  Název lodi nebo hráče

  Měnili to od 2018? Tohle jsem tam našel ale ani jedna ze tři možnosti to nemění, pořád tam mám nicky.
×