Jump to content

MageT91

Community Contributor
 • Content count

  880
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9296
 • Clan

  [TF16]

About MageT91

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 08/01/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

5 Followers

Recent Profile Visitors

1,357 profile views
 1. Say Hello! Win a Kii!

  Stream nr 2: 19.08, 15:00 - 19:00
 2. Maraton - Etap I - Niszczyciele

  Rozpoczynamy maraton Start I etapu: 17.08.2018 12:00 Koniec I etapu: 24.08.2018 12:00 Etap I - Niszczyciele Zatopienie - 10 pkt Trafienie torpedą - 7 pkt Zajęcie - 3 pkt Wykrycie - 2 pkt Trafienie z działa - 0,5 pkt Osiągnięcie bohaterskie (Kraken/Duży kaliber/Wsparcie itd) - 10 pkt Ogólne zasady maratonu i zgłoszeń: 4 screeny z bitwy rozegranej w czasie trwania etapu. Zgłoszenie bitwy z moim udziałem oraz potwierdzony screenem będzie premiowane dodatkowymi punktami. Bez ograniczeń tierowych. Zgłoszenia wykonane niepoprawnie nie będą brane pod uwagę. Punktację policzę i podam w temacie głównym dzień po zakończeniu etapu. Powodzenia!
 3. Say Hello - zgłoszenia

  Zasady konkursu dostępne pod tym linkiem: https://forum.worldofwarships.eu/topic/104078-say-hello-win-a-kii/ Temat zgloszeniowy. Do poprawnego zgłoszenia potrzebne jest 5 SCREENÓW. Zgłoszenia wykonane niepoprawnie nie będą brane pod uwagę!
 4. Say Hello! Win a Kii!

  Czas szykować działa! Stream nr 1: 18.08, godz 15:00 - 19:00
 5. Say Hello! Win a Kii!

  Ciąg dalszy sierpniowych atrakcji! Na czym polega event Say Helo? W czasie 4 streamów, których data i godzina rozpoczęcia będzie podawana z min. jednodniowym wyprzedzeniem należy spotkać mnie w bitwie, przywitać się oraz... grać! 4 streamy, każdy po 4 godziny. Macie 16 godzin gry na to, żeby mnie spotkać i wykręcić najwyższy wynik jaki tylko będziecie w stanie! Dla ułatwienia stworzę w porcie kanał gdzie będzie widoczny mój status: w bitwie/aktywny/offline Do zgłoszenia będzie potrzeba 5 SCREENÓW! 4 z ekranu po bitwie oraz piąty na którym się witacie. Nie ma żadnych ograniczeń poziomu ani rodzaju okrętu. I - X , DD, CA, BB, CV Dla gracza który w bitwie z moim udziałem uzyska najwyższy bazowy EXP przewidziana jest nagroda: Japoński Pancernik Premium - Kii! Nagroda pocieszenia za II miejsce - USS Smith Terminy streamów będę podawał w tym temacie. Do zgłoszeń zostanie stworzony oddzielny temat w formie feedback aby nie podglądać wyników innych graczy. Kiedy start? Również jak w przypadku Maratonu U-Ś po 16.08. Powodzenia i do zobaczenia na wodach World of Warships!
 6. Z okazji obchodzonych za kilka dni urodzin a następnie, 3 dni później zmiany stanu cywilnego postanowiłem zorganizować mały maratonik. Udział w nim będzie prostszy niż w zorganizowanym, jednodniowym evencie który pierwotnie planowałem a i @dzobo30 zorganizował coś podobnego wcześniej. Etap I - Niszczyciele Zatopienie - 10 pkt Trafienie torpedą - 7 pkt Zajęcie - 3 pkt Wykrycie - 2 pkt Trafienie z działa - 0,5 pkt Osiągnięcie bohaterskie (Kraken/Duży kaliber/Wsparcie itd) - 10 pkt Etap II - Krążowniki Zatopienie 10 pkt Trafienie torpedą - 5 pkt Trafienie z działa - 0,5 pkt Zajęcie - 2 pkt Osiągnięcie bohaterskie (Kraken/Duży kaliber/Wsparcie itd) - 9 pkt Etap III - Pancerniki Zatopienie - 10 pkt Trafienie z działa - 2 pkt Zajęcie - 3 pkt Trafienie działami baterii dodatkowej - 0,1 pkt Osiągnięcie bohaterskie (Kraken/Duży kaliber/Wsparcie itd) - 7 pkt Etap IV - Lotniskowce Zatopienie - 10 pkt Trafienie torpedą - 4 pkt Trafienie bombą - 2 pkt Wykrycie - 0,5 pkt Zestrzelenie samolotu - 0,5 pkt Osiągnięcie bohaterskie (Kraken/Duży kaliber/Wsparcie itd) - 7 pkt Za co można otrzymać dodatkowe pkt? Za spotkanie mnie w bitwie oraz przywitanie się, potwierdzone screenem, który należy dodać do zgłoszenia! +15 pkt, jeśli będzie to w czasie streama, kolejne 5 pkt. Zasady Każdy etap trwa tydzień od momentu ogłoszenia rozpoczęcia. Zgłoszenia można edytować do ostatniej chwili trwania danego etapu i poprawiać wyniki w temacie założonym na potrzeby danego etapu. Tematy będą zamykane po zakończeniu etapu a zwycięzca ogłaszany będzie wraz ze startem kolejnego. W tematach nie będzie można podglądać wyników innych graczy, będą to tematy typu feedback w czym pomoże mi @WG_Lumberjack (mam nadzieję) Przyjmowane będą bitwy rozegrane tylko w czasie trwania maratonu. W zgłoszeniu muszą znajdować się wszystkie 4 screeny z ekranów po bitwie. SCREENY! Nagrody Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w danym etapie jest 2500 dublonów, 1 kontener CC i 10 kamuflaży CC ( oczywiście odpowiednio mniej jeśli gracz otrzymał je od kogoś innego w danym miesiącu - limit 1x kontener i 30x kamo na konto/miesiąc) 2 miejsce: 7 dni premium + 500 dublonów 3 miejsce: 50x kamo Nieprzerwany ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień, 10x kamo CC Gracz z najwyższą sumą punktów po zakończenia wszystkich etapów wygrywa dowolny okręt premium (z dostępnych w sklepie) lub 13000 dublonów do wyboru. Pierwszy etap maratonu ruszy po 16.08 Wielkie dzięki dla wszystkich moich widzów którzy chcieli wesprzeć całą inicjatywę!
 7. USS Indianapolis

  Miło mnie zaskoczył ten okręt. Potężne, bardzo celne działa. Będzie dobrze
 8. Dłuuugie lance Zao

  Gdzieś spotkałem komentarz zdziwionego kapitana Iowy o tym że torpedy przepłyneły mu przez okret nic nie robiąc więc możliwe ze wszyscy. Co ciekawe można przeskoczyć na nie kamerą, nawet po tym jak opuszczą mapę.
 9. Ostatnio nie pojawiło się imo nic wartego zakupu. Liczylem na Cossacka 4x2 na VII ale pozmieniali. Fajnie gdybyś jakaś lotnia VI wpadła. No ale wiadomo co i jak.
 10. Dłuuugie lance Zao

  To bug. Torpedy przestają być groźne po osiągnięciu maksymalnego zasięgu.
×