Jump to content

MageT91

Community Contributor
 • Content Сount

  1,103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11357
 • Clan

  [-FZO-]

6 Followers

About MageT91

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 08/01/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,933 profile views
 1. MageT91

  Dołąćze do klanu

  Zapraszam do FZO https://forum.worldofwarships.eu/topic/110996-fzo-flota-zaczepno-obronna/
 2. MageT91

  Lotniskowce ..........Help.........

  Nie ma widoku z lotu ptaka. Jedynie widok taktyczny który włączasz klawiszem M. Możesz w nim ustawić autopilota dla lotniskowca, nic więcej.
 3. MageT91

  MageT - Youtube channel

  Polowanie na przewoźniki od 19 na Twitch.
 4. MageT91

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Feedback premium "Przewoźnicy" są w tej chwili jedyną klasą która nie jest jest w stanie zdewastować innego okrętu. Może go jedynie zmęczyć ale to trwa dosyć długo. Torpedy zadają śmiesznie obrażenia a ilość zalań to tyle co kot napłakał. Do tego jeszcze dochodzi obrona przeciwtorpedowa. Przy tej celności i karach za manewrowanie wbijanie torped w dziób/rufę jest dla docelowego klienta niezwykle trudne. Sam nie umiem więc na nowych lotniach jestem średni. Torpedy przy swojej prędkości i czasie uzbrojenia trafiają w cel głównie fartem. Bomby - idealnie wycelowany atak, celownik miesci się na pokładzie - jedno trafienie bez pożaru/brak penetracji. Celność i efektywność jest fatalna. Rakiety - jak sie uda trafić co po kolejnych nerfach nie jest proste to do 3k dmg mozna dojechać. Wzgledem innych klas i ich wyników w bitwach przewoźnicy są najmniej niebezpieczni. Jesli exelowy balans odwróci sie o 180° to jeszcze trochę poczekamy na w miare grywalne okręty. Narazie wygląda to na miotanie się z miejsca w miejsce a nie kosmetyczne poprawki. Systematycznie WG i WoWs traci w moich oczach.
 5. Chore. Czekam na kolejne nerfy aż lotniskowce staną się całkowicie niegrywalne. Jesteście na dobrej drodze. Jak dalej będziecie tak "balansowac" to 5% populacji graczy na CV sprzed reworku będzie waszym odległym marzeniem.
 6. MageT91

  Ilość nowych okrętów premium

  Nie wierzysz w oficjalne informacje na temat przyrostu liczby graczy i zadowolenia z reworku? Ty heretyku.
 7. MageT91

  Ilość nowych okrętów premium

  Teraz nie ma OP lotni. Zwłaszcza na VIII. Okręt w wersji testowej jak widać na załączonym screenie
 8. MageT91

  Ilość nowych okrętów premium

  Nadchodzi co prawda kilka nowości: Viribus Unitis, Leone, Yahagi, Azuma, które nie są reskinami ale Nieustraszony aka wykastrowany Grozowoj już nie zieje oryginalnością. Do tego gotowe mamy już lotnisko premium T VIII RN które... nie ma torpedowców. Ale wizualnie w porcie ciężko zauważyć różnicę. No i radziecki Nelson nadpływa. Przybywa przecież graczy, trzeba dać im możliwość wyboru.
 9. MageT91

  Linie okrętów

  Zamiast Chabarowska wziąłbym Z(niemiecka) Lotniskowce - wielkimi krokami zbliżają się Royal Navy
 10. MageT91

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany klan MROK_ w znacznych ilościach. @brre i koledzy
 11. MageT91

  Arms Race - Rankedy

  Mi tam się podobało. Buffalo ze spotem<radar robił bajeczną robotę w bitwach gdzie przeważały DDki. Stojace dziobem w miescu Kromki po nerfie paliły się jak siano. Stacjonarne BBki też ładnie skwierczały.
 12. MageT91

  USS Wichita [VIII] [PREMIUM]

  Nie jest to okręt, który polecałbym kupować... Ani to OP ani ciekawe kolekcjonersko. Taki mehboat.
 13. MageT91

  MageT - Youtube channel

  Niestety. Z ciężkim sercem informuję że przestaję nadawać streamy do odwołania. Mimo prób zmian dostawcy internetu poprawa jest niewystarczająca i nie pozwala na komfortowe streamowanie/oglądanie streamów. Bardzo żałuję to streamy były najfajniejsze z tego co robię dzięki bieżącej komunikacji z oglądającymi. Jeśli tylko pojawi się możliwość powrotu - dam znać. Postaram się w miarę regularnie publikować materiały na YT. Do usłyszenia! Chętnych na giveawaye zapraszam na discorda: https://discordapp.com/invite/dAAd2fm
×