Jump to content

MageT91

Community Contributor
 • Content count

  688
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7826
 • Clan

  [TNM]

About MageT91

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday 08/01/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

2 Followers

Recent Profile Visitors

899 profile views
 1. Eh i znów weekend...

  Gram bitwy, idzie marnie, myślę idę na VII, w 2 bitwach z pierwszej salwy dwie detonacje sprzedałem:P
 2. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Skończyłem zadania i kolekcję, ze wszystkich pudelek wypadł mi V
 3. Statsiarze szukają nazwy i graczy!

  Bym chciał, bym był - magia :D mogę z alt konta?;>
 4. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  ST, American cruiser Salt Lake City, tier VI (ex-Pensacola, moved one tier down, the stats were corrected accordingly) Hit points – 31200. Plating - 19 mm. Armor belt – 76-102 mm. Torpedo damage reduction – 4%. Main battery - 2x2 203 mm, 2x3 203 mm. Firing range – 14.2 km. Maximum HE shell damage – 2800. Chance to cause fire – 14%. Maximum AP shell damage - 4500. Reload time - 15 s. 180 degree turn time - 45 s. Maximum dispersion - 131 m. HE initial velocity - 792 m/s. AP initial velocity - 792 m/s. Sigma value – 2.0. Maximum speed - 32.5 kt. Turning circle radius - 620 m. Rudder shift time – 9.1 s. Surface detectability – 12.8 km. Air detectability – 7.8 km. Detectability after firing main guns in smoke – 7.3 km. Available consumables: Slot 1 - Damage Control Party Slot 2 - Defensive AA Fire/Hydroacoustic Search Slot 3 - Catapult Fighter All stats are listed without crew and upgrade modifiers. The numbers are preliminary and are subject to change during the testing phase. The new name is a placeholder until the ship is released to avoid confusion with the existing one. Original name will be returned upon release.
 5. Katalog frustracji

  A może gra dla funu a nie dla statystyk? Jak fiolet to statsiarz, jak pomidor to dla funu. Na każdego jest wytłumaczenie:-D Jakiś limit bitew do klanu?
 6. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Sub_Octavian powiedział że ewentualny projekt zmian w bitwach rankingowych nie jest gotowy ale raczej nie ma co spodziewać się jakichś wiekszych zmian z gwiazdkami
 7. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Puściłem to pytanie wyżej, jak mi odpowiedzą, dam znać :)
 8. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Zostało mi do otwarcia chyba 7 pudełek z misji, z poprzednich okrętów niestety nie dostałem :-(
 9. Kamera w porcie - Ankieta

  Podoba mi się że można pokazać okręt niemal centralnie z góry bo mi akurat się to przydaje do nagrywania, fajny jest też wiekszy zoom ale to takie obracanie wokół środka kadłuba jak jedziemy wzdłuż burty troche psuje efekt.
 10. HMS Minotaur Tier X

  Najprościej chyba można go opisać tak: Atlanta X tieru. Jeśli ktoś lubił amerykańca to tu napewno się odnajdzie. Wysoka parabola pozwala w sprzyjających warunkach pakować bezkarnie zza wyspy. Duzo torped z ładnym zasięgiem. Szybkostrzelność magiczna wręcz ale nie każdemu przeciwnikowi zrobimy kuku takim kalibrem. Chociaż spam robi swoje i dmg leci. Jeszcze się na nim docieram. Największą wadą jest to iż pancerz na tym okrecie służy tylko do tego żeby pociski przelatujac przez niego się uzbrajały. Wyparowanie od jednej salwy to nic specjalnego. Wolno hamuje ale to jak każdy brytol. Jak zagrać tym ostrożnie to jest naprawdę fajni i daje dużo frajdy. Nie robię pod plotkę bo i tak zjada samoloty dosyć szybko
 11. WoWs Wiki - PL?

  Jakieś info?
×