MageT91

Community Contributor
 • Content count

  306
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4997

About MageT91

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 08/01/1991
 • Portal profile MageT91

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile MageT91

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Konkurs który wymaga dużego zaangażowania powinien być nagradzany wartościowym stuffem, czytaj premkami. Nie każdego stać na ich fundowanie:P A WG ma budżet 15000 dublonów na konkurs bodajże.
 2. Taka inna kwestia która mogłaby być zmieniona: AA i samoloty a raczej zadawany przez nie DMG. Szukając informacji o Atlancie do gameplaya dowiedziałem że się na okręcie mieli 7 zgłoszonych zestrzeleń. 7 przez całą karierę krążownika przeciwlotniczego. Czy nie byłoby sensowniej gdyby podobne ilości samolotów spadały w bitwie? A nie nieraz po kilkadziesiąt? Mówię tu o ogniu AA, nie o myśliwcach. Jednocześnie jeśli mniej samolotów by spadało to i ich DMG powinien być zmieniony. Wiemy przecież jak skończył Yamato, Tirpitz czy całe masy IJN lotniskowców w starciu z samolotami i jakie były do tego potrzebne ilości trafień. Jednym słowem, buff CV asap? Bo w końcu to CVki sprawiły że skończyły się czasy pancerników. Na pewno każdy będzie wiedział co mam na myśli.
 3. W grze nie ma wiatu jak mówisz. Nie ma żadnego wpływu warunków pogodowych na bitwe. Cyklon też jest średnio dopracowany. Fale też miały by ogromny wpływ na walkę. Okręty nie mogłyby utrzymywać prędkości, celowanie na falach też byloby bardziej wymagające bo teraz pływamy jak po stole. To bardziej gra zręcznościowa niż symulator. Poza tym WG nie lubi dobrych pomysłów. Lepiej klepać reskiny i robić z nich premki.
 4. Racja, nie idzie tego znieść czasami.
 5. Słyszał ktoś o nerfie dla dymu w 0.6.9? Podobno strzelanie z niego z głównej baterii ma go skracać Now, smoke-firing will not be as pleasant as it used to be. Ships fire inside (or around) smoke screen will accelerate the dissipation of smoke. For example: Gearing's 1-click firing will reduce 0.24 (0.12×2) sec. lifetime of all smoke cloud in a radius of 630 meters. Larger caliber guns have better effect on smoke dissipating. The biggest 460mm has the basic smoke-dissipation penalty of 5.91 seconds. That is, each 1-click shot will cause 17.73 sec of smoke dissipation and one salvo will almost blow away an entire smoke screen!
 6. A jakie używanie na indyku:D
 7. Bo to bardzo trudny okręt i trzeba nim grać ostrożnie
 8. Czemu mnie to nie dziwi?:P
 9. Ja w zasadzie swój cel osiągnałem, wbiłem 5, mam flagę na -20% za obsługę, kredyty się farmią. Nie wiem czy będę się dalej tym katował. Przydałoby się jeszcze te 2500 dublonów ale nie jest chyba to warte tych nerwów
 10. albo nie strzelać z maksymalnym przybliżeniem
 11. 557 bitew. To chyba mówi wszystko.